>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
W 0

wkocot

Użytkownik
Panowie, jak forma Na Li? Nie widziałem żadnego jej meczu podczas RG, Azarenke oglądałem i gra dobrze ale du*y nie urywa... Jak widzicie ten mecz, Na Li ma realne szanse na zwycięstwo z Białorusinką?
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Na Li - Victoria Azarenka
Zacznę o Azarence, która jest w życiowej formie już od dłuższego czasu. Trzeba dodać, że jej życiowa forma to nie zawsze 6-0 6-0 (czy nawet strata tam tylko 2-3 gemów) ze słabymi zawodniczkami, ponieważ prezentuje taki styl gry, że nie da się non stop wygrywać, to jest po prostu sprzeczne z wszelkimi prawami. Białorusinka gra ostro, a jest raczej drobna (choć wysoka), jej siłowa gra często doprowadza do wszelkich kontuzji. Ogólnie - zdrowie często daje się u niej we znaki, krecze nie są jej obce niestety. Dla mnie jest to już od dawna numer jeden jeśli chodzi o kobiecy tenis, jak nie ma Williamskich czy Henin i paru innych, to jest po prostu najlepsza, mimo że jej rezultaty nie zawsze to potwierdzają (patrz parę linijek wyżej). Można się sprzeczać, że jest Wozniacki, jest Sharapova... Nie, one są słabsze od Azy, obiektywnie i subiektywnie. Trzy ostatnie turnieje Victorii przed French Open to będzie tak: Stuttgart - pierwsza runda z Julią Georges, rewelacją tamtego turnieju, wygrany pierwszy set przez faworytkę i oddanie meczu - nihil novi, Niemka zawdzięcza Azarence ten triumf; Madryt - dojście do finału (btw gładkie pokonanie Georges w półfinale) i dość zaskakująca przegrana z Czeszką, Kvitovą, aczkolwiek można się było tego spodziewać; Rzym - trzecia runda z Sharapovą (Rosjanka wygrała potem cały turniej) i znowu wygrany pierwszy set, po czym Aza zaczyna cierpieć i oddaje mecz. Here we go, wielki szlem, jak na razie gładziutko, bez straty seta, ale i rywalki nie były z najwyższej półki. Na lekcję trzeba było czekać do ćwierćfinału. Po drugiej stronie siatki stanie Na Li. Czy Wiktoria udowodni wysoką formę? Mam nadzieję, że tak i tego jej z całego serca jak zawsze życzę, ale myślę, że może potrzebować do tego trzech setów. Chinka w Madrycie też przegrała z Kvitovą, w półfinale, w Rzymie znowu zaliczyła SF - przegrana ze Stosur, imo nie prezentowała się ani tu ani tu zbyt dobrze, a doszła tak daleko ze względu na słabe przeciwniczki. Podczas RG też miała sporo problemów i straciła po drodze dwa sety. Często jest tak, że jakaś zawodniczka nie gra zbyt dobrze na początku turniejów, bierze się to z tego, że albo są po małej lub większej przerwie, albo z braku wystarczającego treningu, albo po prostu nie są w zbyt dużej formie (jak to jest w tym przypadku), ale z czasem się rozkręcają. Li to przecież nie byle kto, a finalistka tegorocznego Australian Open, nie odda łatwo tego meczu. Jedno jest pewne - Azarenka to jedna z tych tenisistek, których się nie obstawia jeśli są faworytkami = są na nie małe kursy. Przy okazji, czasami się śmieję i zastanawiam kto ustala te kursy, tutaj mamy podręcznikowy przykład zbyt dużej rozbieżności [3,25 i 1,35 w tej chwili w Bet365]. Zresztą według mnie w ogóle nie powinno się ruszać niskich kursów w WTA. Tak więc, do boju Aza, wygraj ten turniej i pokaż wreszcie wszystkim, że jesteś najlepsza i wypacz w końcu tą Wozniacki z &quot;tronu&quot;, bo i tak za długo na nim siedzi. Ja tutaj nie typuję nic, a jeśli już miałbym coś na siłę polecić, to Chinkę, ale obowiązkowo u bukmachera, który krecz Azarenki rozliczy jako zwycięstwo. Najlepiej poczekać i na live coś wyhaczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Panowie, jak forma Na Li? Nie widziałem żadnego jej meczu podczas RG, Azarenke oglądałem i gra dobrze ale du*y nie urywa... Jak widzicie ten mecz, Na Li ma realne szanse na zwycięstwo z Białorusinką?
Oglądałem 3 spotkania Na Li , w pierwszym wyglądała bardzo fatalnie , masa błędów , nie potrafiła wykończyć rywalki która w jakiś nieprawdopodobny sposób ciągle ją doganiała . Poźniej Cirstea i łatwa wygrana ale tam nie musiała się za bardzo wysilać . W meczu z Kvitovą spodziewałem się porażki Chinki , było to bardzo dobre spotkanie , momentami wymiany na najwyższym poziomie , w 3 secie Li Na przegrywała juz 3-0 i od tego momentu grała po prostu perfekcyjnie , nie dała żadnych szans Kvitovej i myślę że spokojnie można próbować grać na underdoga w tym meczu , 3.25 to świetny kurs i ja na pewno to zagram. Azarenka znając życie będzie umierać na korcie , niby wygrywała łatwo ale oprócz Vinci (kompletnie bez formy) to rywalki miała bardzo przeciętne . Chinka potrafi grać z Azarenką i może spokojnie sobie poradzić chociaż na clayu jest słabsza niż na hard court.

Li Na @ 3.25
_______________________
Schiavone - Bartoli
Schiavone stawiałem jako faworytke do wygrania RG , czułem że niepowodzenia we wczesniejszych turniejach to mało istoty fakt , budowała formę na Paryż i nie jest źle. Włoszka to moja ulubiona zawodniczka w całym WTA , wszechstronna , świetnie wyszkolona i bardzo ambitna . Pokazała to w meczu z Pavluchenkovą gdzie przegrywając 6-1 4-1 zdołała odwrócić losy spotkania i wygrać . Schiavone świetnie biega po korcie czego nie można powiedzieć o Bartoli która jak dla mnie jest karykaturą tenisistki i jej zagrania na korcie wywołują u mnie uśmiech politowania , pozycja Bartoli w rankingu pokazuje jak słaby jest kobiecy tenis. Dzisiejszy mecz z Svetą był na bardzo marnym poziomie , masa DF Rosjanki , szczególnie w najważniejszych momentach , Kuznetsova popełniała wiele prostych błedów (31 UE) , Bartoli nie robiła w tym meczu nic , rywalka sama przegrała ten mecz. Schiavone ,,rzeźbi&#39;&#39; jak zwykle , gra bardzo po męsku , widać ogromne doświadczenie na clayu , świetna defensywa , Pavluchenkova ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zagrała dziś dobry mecz , momentami atakowała perfekcyjnie jednak na Włoszce nie robiło to żadnego wrażenia. Bartoli powinna przegrać z Goerges , w pierwszym secie nie istniała i do dziś zastanawiam się jak młoda Niemka mogła to przegrać . Schiavone jak dla mnie obroni tytuł , a na pewno nie zatrzyma jej ,,najładniej serwująca&#39;&#39; tenisistka świata.

Schiavone @ 1.61
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
:-(Petko 2.25 - Szarapa

Niemka naprawdę fajnie się prezentuje. Jej tenis na mączce jest na bardzo wysokim poziomie. Oglądałem jej wszystkie mecze na tegorocznym RG - i mogę powiedzieć że jest dla mnie czarnym koniem do wygrania French. Co do meczu z rosjanką to Petko w tym momencie gra bardziej zrównowazony tenis. Nie robi tylu błędów co rosjanka, potrafi się skoncentrować w waznych momentach. Ma także dobry charakterek - jest miła ale jak trzeba to się tak wku....i na siebie i na rywalke że bardzo jej to pomaga. Szkoda że Radwa nie ma w sobie to co ma Bartoli, Schiavone czy Petko - kobiecy pazur i kipiąca adrenalina... Petko ma się czym odgryźć ! Rosjanka gra na serwis i jeden dwa strzały - dla mnie ten styl bardzo pasuje pod niemke która ma też petarde i potrafi utrzymać piłke w korcie staranniej od Marii ! Bedzie to mecz jak najbardziej siłowy i na duzej adrenalinie z jednej i z drugiej strony. Licze na większe opamiętanie i spokój Petko ! Te winersy i niewymuszone piłki Szarapy zawsze się jakoś bilansują...najgorzej gdy Maria się nakręci to wtedy bedzie mega trudno... @ a co do Radwy to wszystko już zostało powiedziane przez jej pape i samą zainteresowaną ( swietny artykuł Ciastonia na sport.pl) - warto poczytać - ciekawe jak dalje się potoczą jej losy ? jak dla mnie ona i tak zrobiła duże postępy, jednak brakuje jeszcze cwaniactwa i sportowej złości, wygrywa w 1 secie 4-1 a ma minę jakby przegrywała 4-0 , czy ta kobieta ma w sobie jakies pozytywne emocje ??? Maria cały czas miała pod górkę, a proszę zobaczyć jaki wulkan emocji z niej kipiał... Radwanski nauczył agnieszke grać, ale szkoda że Aga ma taki &quot;ugrzeczniony&quot; charakter - brakuje w jej tenisie &quot;zacisnietej pięsci , okazjonalnego gestu, krzyku, podbięgnięcia do ławki po wygranym gemie, ironicznego usmiechu itd czyli tzw : cwaniactwa, przydałoby się także RYZYKO w niektórych sytuacjach...ona porafi jak na razie puścić wulgaryzmy w strone ojca a na korcie jest cichutka i zakompleksiona...mozę się to zmieni, ale to już stara kobita i na zmiane charakteru i mentalności trochę za późno...kto wie ?

---
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 31

krystian0016

Użytkownik
Tenis , Roland Garros (Francja), godz. 14:05
Spotkanie: Li N. (Chn) Azarenka V. (Blr)
Typ: 1
Kurs: 3.20
Bukmacher: betsson
Analiza:


Juz dzis o godzinie 14 rozpoczna sie pierwsze połfinały w turnieju singlowym Roland Garros rozgrywanym we Francjii .Na przeciwko siebie stana siódma i czwarta obecnie rakiety swiata .
Moja propozycje na to spotkanie bez watpienia jest CHinka. Jak dotad straciła ona tylko dwa gemy a w całym turnieju rozegrała cztery spotkania. W ostatniej rundzie pokonała Petre Kvitova 2-1 .|W spotkaniu tym pokazała sie z bardzo dobrej strony zarówno fizycznie jak i technicznie . Ogólnie w całym sezonie spotykała sie z rywalkami z okoloc piecdziesiatego miejsca a dzieki swoim ostatnim zwyciestwom ma szanse pokazac na co ja tak naprawde stac . Co do Bułgarki to w tym turnieju nie straciła ona jeszcze seta .Jednak wszystkie te pojedynki nie maja duzego znaczenia gdyz były to rywali nizej notowane i nie zawsze była to gra ze tak powiem na wyzynach swoich umiejetosci .Bardzo znaczacy w dzisiejszym pojedynku moze byc fakt iz Azarenka przed turniejem nabawiła sie konkuzjii co w pojdynkach bardzo zacietych moze przyczynic sie do słabszej gry .Bts moze to smieszne ale patrzac na bilans spotkan pomiedzy tymi zawodniczkami mozna wnioskowac ze Chinka ma sposub na Azarenke gdyz pomimo jest nizej notowana to w bilansach miedzy soba prowadzi 4-1 .Licze na zacietą walke i wygrna 2-1 dla Chinki .Polecam
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Tenis , Roland Garros (Francja), godz. 14:05
Spotkanie: Li N. (Chn) Azarenka V. (Blr)
Typ: 1
Kurs: 3.20
Bukmacher: betsson
Analiza:

Juz dzis o godzinie 14 rozpoczna sie pierwsze połfinały w turnieju singlowym Roland Garros rozgrywanym we Francjii .Na przeciwko siebie stana siódma i czwarta obecnie rakiety swiata .
Moja propozycje na to spotkanie bez watpienia jest CHinka. Jak dotad straciła ona tylko dwa gemy a w całym turnieju rozegrała cztery spotkania. W ostatniej rundzie pokonała Petre Kvitova 2-1 .|W spotkaniu tym pokazała sie z bardzo dobrej strony zarówno fizycznie jak i technicznie . Ogólnie w całym sezonie spotykała sie z rywalkami z okoloc piecdziesiatego miejsca a dzieki swoim ostatnim zwyciestwom ma szanse pokazac na co ja tak naprawde stac . Co do Bułgarki to w tym turnieju nie straciła ona jeszcze seta .Jednak wszystkie te pojedynki nie maja duzego znaczenia gdyz były to rywali nizej notowane i nie zawsze była to gra ze tak powiem na wyzynach swoich umiejetosci .Bardzo znaczacy w dzisiejszym pojedynku moze byc fakt iz Azarenka przed turniejem nabawiła sie konkuzjii co w pojdynkach bardzo zacietych moze przyczynic sie do słabszej gry .Bts moze to smieszne ale patrzac na bilans spotkan pomiedzy tymi zawodniczkami mozna wnioskowac ze Chinka ma sposub na Azarenke gdyz pomimo jest nizej notowana to w bilansach miedzy soba prowadzi 4-1 .Licze na zacietą walke i wygrna 2-1 dla Chinki .Polecam
jak już to chyba sety i Białorusinki a nie Bułgarki:?
i nie sądze aby Wiki przegrała o ile jej zdrowie nie utrudni
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Bardzo słabe poruszanie się po korcie, returny Azarenki w meczu z Chinką tragiczne, w całym meczu broniąca się Aza, inicjatywa po stronie Li i zdecydowanie lepsza gra, kompletnie ten mecz nie wyszedł Azarence, praktycznie jej punkty to NIEWYMUSZONE błedy NA LI, bardzo mała liczba winnersów w stosunku do Chinki, Forhend nie istniał, masa błędów, Chinka nie zagrała czegoś bardzo dobrego, poprawny mecz, dawno nie widziałem tak bezradnej Azy a jej poruszanie się po korcie woła o pomste do nieba, dobrze jak by wzięła treningi u Schavione,
trudno się spodziewać żeby na Li miała wieksze szanse w następnym meczu, Liczba niewymuszonych błedów po jej stronie jest ogromna gra jak zawsze na duzym ryzyku, bardzo niskie, płaskie piłki, Bardzo dobrze gra na Szlemach, ale myśle ze jest za słaba Scharapovą nie będzie w stanie nawiązać walki, siła Rosjanki jest tu decydująca, zmusi Chinke do masy błędów, wystarczy mocny return Chinka gubi się i wyrzuca piłkę, i tu na pewno się nic nie zmieni i jeszcze te piłki i kort ułatwiają sprawe, za słaby return Chinki, ale to WTA może być różnie, Panie niestety w tym sporcie nie grają nic ciekawego, praktycznie zero gry kątowej i gra jakby w zwolnionym tempie w stosunku to mezczyzn oczywiście, ale to tylko kobiety więc taki poziom nic dziwnego.
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Panowie co powiecie o dublu Schiavone i Sharapova? Li Na szału nie robi, dzisiaj Azarenka zagrała totalnie słabo, a Bartoli to dla mnie najslabsza zawodniczka z fajnal for ???? . Schiavone pokazala charakter wygrywajac z Pavuluchenkova, obrywajac 1 seta bodajze 1-6 ;). Scharapova chyba wygra caly turniej, a finalistka bedzie Schiavone, jednak nie obroni tytulu, a wy jakie macie zdanie?;&gt;
 
B 59

blox

Użytkownik
Na Li - Maria Sharapova [2.75] ✅
Marion Bartoli - Francesca Schiavone [2.37] ⛔

Wg mojego widzimisie z finale zagrają Na Li i Bartoli. A co, why not?
Co grają takiego wspaniałego Sharapova i Schiavo, że nie można ich ograć? Mizernie grająca Petko postawiła jakiś tam opór Rosjance w drugim secie, Radwa też momentami z nią jechała. Na pewno Chinka zagra dużo lepiej niż dwie wymienione. Jak pojawią się problemy, to Maria może się zagotować i zaczną sie auty i siatki.
Co do Schiavo, to chyba za dobrze by miała grać finał drugi rok z rzędu. Bartoli gra mocno, mocniej od Włoszki i jak trafia, jest groźna dla każdej. Czym niby Włoszka miałaby ją zaskoczyć? Slajsem? Top spinem? Owszem ma swój unikalny styl, niewygodny dla wielu, tyle że to styl już archaiczny. Stawiam, że wygra bijąca piłki mocniej i precyzyjniej, czyli Bartoli, choć pewnie po zażartym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lighter 165

lighter

Użytkownik
Maria Sharapova - Na Li Typ: Sharapova
Starcie 8. w rankingu WTA Rosjanki Marii Sharapovej z 7. Chinką Na Li. Jak dla mnie zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Rosjanka. Oglądałem dziś spotkanie Marii z Andreą Petkovic, w którym zmiażdżyła Niemkę 6-0 6-3. Bardzo szybki. celny pierwszy serwis, znakomity return, potężne bomby z forehandu czy też niesamowity cross backhandowy to największe atuty Sharapovej. Przy tym Maria popełniła dziś mało jak na nią niewymuszonych błędów. Jeśli utrzyma taką dyspozycję to moim zdaniem jutro przejedzie się po Chince. Oczywiście Sharapova ma też słabe strony: grę przy siatce czy poruszanie się po korcie, ale myślę, że decydująca będzie tu siła uderzeń. Na Li co prawda pokonała dziś Victorię Azarenkę, ale po słabym meczu, w którym obie panie popełniły wiele błędów. Chinka pod presją mocnych uderzeń Rosjanki myślę, że zacznie się gubić. Pokonanie takich rywalek jak Białorusinka czy Czeszka Petra Kvitova może robić wrażenie, ale Sharapova w tej formie to inna półka. Na Li straciła w całym turnieju 2 sety, zaś Sharapova 1. Poziom zmęczenia obu zawodniczek jest więc podobny i nie powinien odgrywać roli w tym spotkaniu. Obie zawodniczki spotkały się już 7 razy i 5 razy wygrywała Rosjanka, aczkolwiek 2 ostatnie spotkania wygrała Chinka. Na mączce tylko 1 spotkanie, które wygrała Sharapova 2-1.
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Na Li - Maria Sharapova [2.75]
Marion Bartoli - Francesca Schiavone [2.37]

Wg mojego widzimisie z finale zagrają Na Li i Bartoli. A co, why not?
Co grają takiego wspaniałego Sharapova i Schiavo, że nie można ich ograć? Mizernie grająca Petko postawiła jakiś tam opór Rosjance w drugim secie, Radwa też momentami z nią jechała. Na pewno Chinka zagra dużo lepiej niż dwie wymienione. Jak pojawią się problemy, to Maria może się zagotować i zaczną sie auty i siatki.
Co do Schiavo, to chyba za dobrze by miała grać finał drugi rok z rzędu. Bartoli gra mocno, mocniej od Włoszki i jak trafia, jest groźna dla każdej. Czym niby Włoszka miałaby ją zaskoczyć? Slajsem? Top spinem? Owszem ma swój unikalny styl, niewygodny dla wielu, tyle że to styl już archaiczny. Stawiam, że wygra bijąca piłki mocniej i precyzyjniej, czyli Bartoli, choć pewnie po zażartym meczu.
A jak na moje to po tym jak Schiavone wyszła w ostatnim meczu ze stanu 1-6; 1-4 to może teraz ograć każdą. I jej zwycięstwo w tegorocznym RG napewno nie będzie dla mnie niespodzianką.
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Li Na - Sharapova dw 0-2
Wydaje mi się, że Rosjanka pewnie wygra ten mecz, Li dzisiaj nie zagrała dobrego spotkania i szczerze mówiąc nie ma czym zaskoczyć rywalki w moim odczuciu. Maria pokazała dzisiaj na co ją stac i zagrała rewelacyjnie, myśle, że z takim serwisem bedzie Chince ciężko ją przełamać, a sama Li ma serwis średni, typuje gładkie 2-0 dla Sharapovej!
Bartoli-Schiavone dw 0-2
Dla mnie gra Bartoli to totalna pomyłka - ociężała zawodniczka, która na korcie stoi w miejscu, co prawda ma mocne uderzenie, ale z rozbrykaną włoszką nie ma najmniejszych szans - Franceska jest zdolna odbić każdą piłke to jej największy atut i myślę, że pogoni delikatnie otyłą Francuskę i już w pierwszym secie będzie po zawodach!
 
T 0

tenniskid

Użytkownik
Bartoli zazwyczaj wygrywa z zawodniczkami które mają jakiś słaby punkt który Marion wykorzystuje lub po prostu jest mocniejsza fizycznie. Do tego ma niezły backhand po linii który w rozgrywkach WTA jest zagraniem siejącym spustoszenie. Schiavone ma odpowiedź na wszystkie atuty Francuzki. Dobrze porusza się po korcie, gra jednoręczny backhand w odpowiedzi na backhand po linii, potrafi odgrywać mocne piłki. Można przyjąć, że Bartoli jutro będzie czyściła linie, a Francesca będzie wszystko psuć. Jednak ja uważam, że Włoszka najgorszy mecz ma już za sobą. Bartoli poczuła wsparcie kibiców którego wcześniej jej brakowało i na pewno będzie jutro walczyć. Pytanie na ile jej starczy siły fizycznej i psychicznej w starciu z niewygodną rywalką? Jutro się przekonamy. Według mnie Włoszka wygra po bardziej lub mniej zaciętym meczu.
✅ F. Schiavone @ 1.617 (PinnacleSports)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
a ja bym na Marysię uważał. 1 seta dzisiaj nie oglądalem, ale w drugim grała cieniutko, masa zepsutych piłek, niepewny serwis. Petković nie miała pałera ani dokładności, Li wg mnie, jeśli dobrze będzie trafiać w kort, to ma szanse wygrać. Li nie powinna przestraszyć się bombardowania. Do tego potrafi dobrze returnować

U Schiavone to wyłącznie live, ona jest zdolna odrabiać z 1:4 po słabej grze jak i wtapiać z 1:5 na 5:5, dlatego trzeba dobrze wyczuć moment. Spodziewam się wszystkiego
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Witam, Co do spotkania Na Li - Maria Sharapova
Krótko...
Miałem przyjemność oglądać dwa ostatnie spotkania Marii z Isią i Petković.
Polka jak by się sprężyła mogła by coś ugrać, ze strony rosjanki dużo niewymuszonych błedów. Jej atutem jest mocne podanie i gra z końca kortu. Minusy - nie potrafi grać pod siatką, traci pewne punkty pod siatką (w obu spotkaniach te same błędy). Petkovic doszła aż tak daleko gdyż miała łatwą drabinkę i dlatego wygrana Marii była łatwa.
Co do Na Li, nie widziałem jej spotkań ale samo to że pokonała azarenke świadczy o jej formie. w Tym roku praktycznie w każdym turmnieju zalicza minimum półfinał (AO finał przegrany z Clijsters). Kursy na spotkanie przeszacowane 2,75 - 1,44 na Rosjankę.
W mojej opinni Maria nie będzie miała łatwej przeprawy i +1,5 seta na Na Li jak najbardziej do grania. Over w pierwszym secie 9,5 można pograc po tłustym kursie 2,00 w bet365.
Taka informacja: Rosjanka wychowana jest na Hardzie, na mączce ma problemy ze &quot;ślizgami&quot; jeżeli Li Na pogoni ją trochę po korcie to i widzę wygraną Chinki.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Francesca Schiavone - Marion Bartoli Typ: Schiavone

Drugi półfinał to starcie 5. w rankingu WTA Włoszki z 11. Francuzką Marion Bartoli. Typuję tutaj zwycięstwo Włoszki, która zaimponowała mi przede wszystkim w ćwierćfinale w meczu z Anastasią Pavlyuchenkovą, gdzie potrafiła pozbierać się ze stanu 1-6 1-4 i wygrać to spotkanie. Przede wszystkim wielkim atutem Włoszki na korcie jest waleczność, silna wola, walka o dobiegnięcie do każdej piłki na korcie. Schiavone to jedna z najlepszych wojowniczek na światowych kortach. Poza tym Francesca posiada dobry, dość silny serwis, umiejętnie potrafi prowadzić wymianę zarówno normalnymi odbiciami, jak i slajsowanymi. Kiedy trzeba umie także przyspieszyć wymianę 1 czy 2 silnymi odbiciami, posiada także niezłe uderzenie kończące, jest bardzo szybka i znakomicie porusza się po karcie mimo dość silnej budowy ciała (166/64). Z kolei Bartoli wygląda jak by była jeszcze silniej zbudowana, ale pozory mylą (170/58). Pomimo tego, że jest lżejsza od Włoszki to dużo gorzej porusza się po korcie, jest zawodniczką bardziej statyczną. Oczywiście, jest w TOP15, grać potrafi, posiada zarówno mocne uderzenia z backhandu, jak i forehandu, ale jeśli dzisiaj Włoszka będzie dochodziła do tych zagrań i pogoni trochę Francuzkę po korcie to nie widzę Bartoli. Oczywiście, Marion będzie miała za sobą całe trybuny, ale w bieganiu i odbijaniu piłek one jej nie wyręczą. Obie panie spotkały się dotychczas 5 razy. 4 razy wygrywała Schiavone, 1 Bartoli. Żadne z tych spotkań nie odbyło się na mączce.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nic Bartoli z Kuznetsova nie grała. Rosjanka przegrała na wlasne życzenie cały seozn ma beznadziejny i tu nie mogło być inaczej. Marion juz swoje w RG zrobiła. To bardzo dobry wynik, nie pierwszy w jej karierze, czas na odpadniecie. Problem polega na tym, ze Schiavone tez srednio zachwyca. Przed RG miala sporo slabych meczow a ponadto rozne dziwne wypowiedzi typu lubie sie bzykac przed meczami. Nie wiem kogo to obchodzi i kto mialby na nią ochote, mysle, ze lepiej skupic sie na grze i treningach niz na budowaniu formy poprzez medialne wypowiedzi. Sporo osob wskazuje, ze Tranny rok temu grala lepiej. Mam sporo watpliwosci co do tego meczu ale Bartoli powinna miec bardzo ciezko z rywalka ktora do wszystkiego dobiega. Mozna chyba lekko na Wloszke stawiac.
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Taka informacja: Rosjanka wychowana jest na Hardzie, na mączce ma problemy ze &quot;ślizgami&quot; jeżeli Li Na pogoni ją trochę po korcie to i widzę wygraną Chinki.
Dobre ????
To że częściej gra na hardzie nie znaczy że nie umie grać na clayu,
10 kolejnych zwycięstw na mączce i rywalki jakie pokonała robi swoje.
Widziałeś ślizgi w wykonaniu Chinki?
Ja nie.
O Azjatce też można napisać, że &quot;wychowana jest na hardzie&quot;
bo dużo więcej meczów rozegrała na nawierzchni twardej.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Dobre ????
To że częściej gra na hardzie nie znaczy że nie umie grać na clayu,
10 kolejnych zwycięstw na mączce i rywalki jakie pokonała robi swoje.
Widziałeś ślizgi w wykonaniu Chinki?
Ja nie.
O Azjatce też można napisać, że &quot;wychowana jest na hardzie&quot;
bo dużo więcej meczów rozegrała na nawierzchni twardej.
Gdzie napisałem, że nie umie grać na clayu? Napisałem, że została wychowana na hardzie (dokładnie w Bradenton na florydzie, tam stawiała pierwsze kroki) a jak wiemy na tego typu nawierzchniach o &quot;ślizg&quot; bardzo ciężko.
Wczoraj pokazała, że z tego typu sztuczkami ma problemy.
W mojej opinii nie będzie to jej łatwe zwycięstwo.
Na Li wygra przynajmniej jednego seta ~1,5 fortuna
Over 9,5 gemów w pierwszym secie ~2,00 bet365
Powodzenia
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
W mojej opinii Chinka i tak już daleko zaszła.
Ogranie Azarenki może robić wrażenie, jednak Białorusinka w moim przekonaniu zagrała słaby mecz.
Maria chyba w optymalnej formie, serwis gdy trzeba działa bez zarzutu,
do tego te bomby konczące wymianę mogą robić wrażenie.
Dla mnie faworytką i zwyciężczynią tego spotkania może być tylko Rosjanka, która jest niezwykle zmotywowana by wygrać RG.
Maria Sharapova to win 1,55 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom