>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
SHARAPOVA M. – Radwanska A.
TYP: SHARAPOVA @ 1,30
Polka zazwyczaj jeśli dochodzi do dalszej rundy rozgrywek to jedynie ze względu na mniej znane rywalki, a Sharapova do takich bądź co bądź nie należy. Rosjanka jest zdecydowanie w formie zwyżkującej, bez względu na to jak się toczą jej ostatnie spotkania na nawierzchni ziemnej, wychodzi ona z nich zwycięsko. Ze względu na fakt, że przed RG Polka trafiając na lepsze rywalki nie dawała im rady uważam, że dzisiaj może być podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Szarapova – Radwanska 2 3,25 (william hill) – 2/10j

Przed turniejem Szarapova była moją faworytką do wygranej. Nie gra jednak tak dobrze jak się tego spodziewałem. Oczywiście może jeszcze wygrać ten turniej, tym bardziej, że konkurencja coraz mniejsza.

Moim zdaniem bukmacherzy przesadzili z kursami w tym spotkaniu, „Isia” ma jakieś 40% szans, więc kurs ponad 3,0 jest dla mnie nieporozumieniem. Krakowianka nieźle gra w Paryżu, nie straciła nawet seta.

Jeżeli Polka obierze dobrą taktykę, tzn. będzie bardzo mieszała grą to ma szanse. Maria nie lubi grać z zawodniczkami, które zmieniają tempo gry, grają skróty i chodzą do siatki. Agnieszka nie może wdać się z Rosjanką w otwartą grę, bo wtedy Szarapova ją gładko ogra.

Bardzo ważną rolę odgrywał będzie serwis Polki, musi trafiać często pierwszym podaniem, bo drugi serwis Maria będzie mocno returnować.

Zapowiada się ciekawy wyrównany mecz, ma nadzieje, że zobaczymy pierwszy raz Radwańską w ćwierćfinale French Open.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Wczoraj całkiem ładnie udało się przewidzieć mecze, więc jedziemy dalej.
Szarapowa w tym turnieju naprawdę nie zachwyca. Właściwie Rosjanka powinna być już za burtą, kiedy to Garcia miała w drugim secie 4-1 i własne podanie. Młoda Francuzka nie wytrzymała jednak presji a Maria z zimną krwią dokonała egzekucji. Dlaczego w tamtym spotkaniu Szarapowa miała tyle problemów? Ano dlatego, że dość mocno wiało co powodowało jednocześnie problemy przy serwisie. Wszyscy wiemy, że Rosjanka przy swoim podaniu stosuje bardzo wysoki wyrzut piłki do góry. Z tego co widzę to dzisiaj też leciutko wieje, a więc nie zwiastuje to dobrze dla dzisiejszej faworytki. Radwańska póki co gra co najmniej dobrze. Oglądałem jej spotkanie z Vickamayer i nasza rodaczka rozegrała je bardzo dobrze. 11 UE przy 18 wygrywających piłkach to wynik bardzo dobry. Do tego pierwsze podanie na poziomie 65% i 5 asów serwisowych. Polka w tym sezonie znacznie poprawiła serwis i to widać w jej meczach. Dzisiaj podanie będzie kluczowe, jeśli nie będzie funkcjonowało odpowiednio to Isia przekona się o returnie rywalki, a lepiej żeby do tego nie doszło. Bardzo ważne jest to żeby Radwańska zagrała podobnie jak z Vickmayer zmieniając tempo gry, stosując całą paletę zagrań. Powszechnie wiadomo, że Szarapowa nielubi tak grać. Nie twierdzę oczywiście, że Isia jest faworytką, broń Boże. Wygląda jednak naprawdę dobrze i ma szansę powalczyć ze swoją rywalką. Radwańska (+1.5 seta) 1.75 7/10 Expekt ⛔
Spokojnie można też dorzucić do jakiegoś dubla zakład, że Azarenka wygra 2:0 po kursie 1.35 ✅
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Gisela Dulko i Flavia Pennetta - Sania Mirza i Elena Vesnina

Zaczął się drugi tydzień francuskiego turnieju. Na kort wyjdą 3 zdrowe zawodniczki oraz krezczująca w ostatnim meczu Dulko. Obok niej będzie grała Flavia, która sama gry na pewno nie pociągnie. Zwłaszcza, że uwydatnia się jej słaba forma w tej części sezonu. Mirza z Vesniną ewidentnie w formie. Sporo wygranych turniejów. Porażki z dobrymi parami. Ich siła i ryzyko przynoszą sukces. Sądzę, że są w stanie bardziej namieszać w tym turnieju. Wszystkie zawodniczki poodpadały już z singla, lecz więcej sił mają z pewnością Sania i Elena, które jeśli tylko mądrze będą odbijać piłkę w stronę Argentynki to może skończyć się to kreczem.

Typ:
Sania Mirza i Elena Vesnina ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 77

noobcior

Użytkownik
Maria Sharapova - Agnieszka Radwanska

Zapowiada się ciekawy wieczór dla polskiego tenisa. Maria po wygranej w Rzymie zdecydowanie poszła z formą w dół. Rywalki były słabe i to było efektem dostania się do obecnego etapu. Jednakże nawet jedna z nich była w stanie zagrozić na poważnie Rosjance. Garcia - reprezentantka gospodarzy spaliła się w pewnym momencie i &quot;zamieniła się&quot; formą dnia z Sharapovą. U Radwańskiej można mówić o pewnym przebiciu się do czwartej rundy. Nie miałem niestety okazji oglądać pojedynku z Wickmayer, ale co kudlaty089 wyżej podkreślił, statystyki wygladają bardzo dobrze. 18 wygranych piłek przy 11 UE to ładny wynik. Nie będę oryginalny jak powiem, iż wiele będzie zależało od pierwszego serwisu Agnieszki. Trzeba będzie jak najbardziej urozmaicić grę, a wtedy można mówić poważnie o wygraniu całego spotkania. Maria zdecydowanie w tym turnieju nie do ogrania. Dwa tygodnie temu w Rzymie bym tego nie powiedział, ale dziś jak najbardziej.

Agnieszka Radwańska @ 2.85 Tobet ⛔
Agnieszka Radwańska(+1.5seta) @ 1.80 Tobet ⛔

NIE WIERZĘ...
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Andrea Petkovic - Maria Kirilenko Typ: Petkovic
Cóż, dość krótko i na temat. 12. rakieta świata Niemka Andrea Petkovic zmierzy się z 27. Rosjanką Marią Kirilenko. Ku rozczarowaniu mych oczu sądzę, że dzisiaj piękna Rosjanka odpadnie. Po prostu nie widzę jej w ćwierćfinale. Petkovic może nie pokazała w turnieju jeszcze wszystkich swoich atutów, ale gdy zacznie trafiać serwisem i mocnymi uderzeniami Marii może być bardzo trudno. Andrea ma tutaj już na rozkładzie utalentowaną Bojanę Jovanovski oraz dobrze ostatnio spisującą się Jarmilę Gajdosovą. Przeciwnie do jej dzisiejszej przeciwniczki. Maria Kirilenko miała dotychczas najłatwiejszą drabinkę ze wszystkich pań. 3 rundy i nazwiska niewiele mówiące fanom kobiecego tenisa, po prostu wymarzone rozstawienie! Vandeweghe, Scheepers czy Rus to rywalki, które nie są nawet w małym stopniu zbliżone poziomem do Andrei Petkovic. Dziś Kirilenko będzie musiała skonfrontować się w końcu ze światowej klasy tenisem. No i najważniejszy argument w tym meczu. H2H: 2-0 dla Niemki, oba spotkania w maju tego roku, najpierw 10. maja w Rzymie, a 9 dni później w Strasbourgu. Przewaga psychologiczna więc po stronie Niemki.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Aj Agniecha, jak sie przelamuje lepsza zawodniczke do 0 to warto utrzymac swoj serwis, chyba kolezanka przesadzila z poczuciem, ze ma set w kieszeni. Dobry niemniej jednak poziom tego 1 seta, teoretycznie nic straconego, oby sie dziewczyna nie podlamala, bo na pewno Rosjanka jest do ogrania dzis.
edit.1 no tak, ale jak sie ma kilka pilek setowych, 8? to trzeba to wykorzystac, prowadzenie przy wlasnym podaniu 40-0 i przeciwniczka zdobywa wszystkie punkty do konca gema? niesamowite
edit.2 bzdura, takie mecze pokazuja, ze Agnieszce daleko do czolowki, glowka nie ta
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Svetlana Kuznetsova - Marion Bartoli Typ: Kuznetsova
Spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy 14. w rankingu WTA Rosjanką Svetlaną Kuznetsovą oraz 11. Francuzką Marion Bartoli. Myślę, że z tego pojedynku zwycięsko wyjdzie doświadczona, bardzo silna fizycznie Rosjanka. Kuznetsova, znana przede wszystkim z potężnych jak na kobiecy tenis uderzeń forehandowych i backhandowych, bardzo silnego serwisu oraz mądrej taktycznie gry, dotychczas w turnieju idzie jak burza. W pierwszych 3 rundach nie straciła seta z Rybarikovą, Begu oraz Mariną. Dopiero w 4. rundzie Sveta przegrała 1 partię w starciu z Danielą Hantuchovą, bardzo dobrze do tej pory grającą Słowaczką, która odprawiła tutaj między innymi liderkę rankingu WTA Caroline Woźniacki. Jutrzejsza rywalka Rosjanki to także nieźle grająca tu Francuzka Marion Bartoli, która będzie miała za sobą całą publiczność. Jednak myślę, że w starciu z mocno bijącą Kuznetsovą Francuzce może zabraknąć argumentów. Jeśli traci się sety z takimi rywalkami jak Govortsova czy Tatishvili ciężko myśleć o pokonaniu jednej z czołowych rakiet świata. Wszystko będzie zależeć od dyspozycji dnia Marion, bo jeżeli będzie ona popełniała dużo niewymuszonych błędów (a z tego też jest znana) to nie ma czego szukać jutro na korcie. Obie panie spotkały się 3 razy. Ani razu na mączce. W tym pojedynku 2-1 dla Kuznetsovej.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Mam pytanie poniewaz nie ogladalem na zywo tylko sledzilem na live spotkanie Li Ny? Widzialem ze w drugim secie byla dosc dluga przerwa... czy ktora z pan brala mmoze medyczna?
pozdrawiam.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Radwańskiej zdecydowanie zabrakło dynamiki. Szarapowa uderzyła o wiele mocniej 172 km/h gdzie Radwańska 130 max. Isia zagrała dobrze ale Szarapowa byla zdecydowanie szybsza. Pojedynek byl bardzo wyrownany ale pozniej Radwanska juz była statyczna. Poczatek dla Isi ale to za malo na Szarapowa ktora grala do końca. Gratulacje...
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Svetlana Kuznetsova - Marion Bartoli Typ: Kuznetsova

Spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy 14. w rankingu WTA Rosjanką Svetlaną Kuznetsovą oraz 11. Francuzką Marion Bartoli. Myślę, że z tego pojedynku zwycięsko wyjdzie doświadczona, bardzo silna fizycznie Rosjanka. Kuznetsova, znana przede wszystkim z potężnych jak na kobiecy tenis uderzeń forehandowych i backhandowych, bardzo silnego serwisu oraz mądrej taktycznie gry, dotychczas w turnieju idzie jak burza. W pierwszych 3 rundach nie straciła seta z Rybarikovą, Begu oraz Mariną. Dopiero w 4. rundzie Sveta przegrała 1 partię w starciu z Danielą Hantuchovą, bardzo dobrze do tej pory grającą Słowaczką, która odprawiła tutaj między innymi liderkę rankingu WTA Caroline Woźniacki. Jutrzejsza rywalka Rosjanki to także nieźle grająca tu Francuzka Marion Bartoli, która będzie miała za sobą całą publiczność. Jednak myślę, że w starciu z mocno bijącą Kuznetsovą Francuzce może zabraknąć argumentów. Jeśli traci się sety z takimi rywalkami jak Govortsova czy Tatishvili ciężko myśleć o pokonaniu jednej z czołowych rakiet świata. Wszystko będzie zależeć od dyspozycji dnia Marion, bo jeżeli będzie ona popełniała dużo niewymuszonych błędów (a z tego też jest znana) to nie ma czego szukać jutro na korcie. Obie panie spotkały się 3 razy. Ani razu na mączce. W tym pojedynku 2-1 dla Kuznetsovej.
Muszę jednak troszkę oponować w sprawie tego typu. Przed meczem z Hantuchovą grałbym na Kuznetsovą bez wachania. Jednak mecz z Danielą stał na średnim, jak nie niskim poziomie. Masa UE z obu stron - Kuza 28W i 43UE, co nie świadczy zbyt dobrze mimo wszystko. Po drugiej stronie niesamowicie waleczna, zmotywowana i zdeterminowana, a w dodatku niesiona dopingiem kibiców Bartoli. Myślę, że Francuzka jest w stanie spokojnie powalczyć w tym meczu i jednak przychylam się ku handi na set w stronę Bartoli.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
11-00 31.05.2011 Tenis WTA Rolland Gaross
Nazwa wydarzenia: King/Shvedova- Petrova/ Rodionova
Typ: 1
Kurs: 1,88
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 100j.
Analiza
Jutro w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju deblowego kobiet podczas wielkoszlemowego turnieju rollanda garossa na kortach ziemnycn w Paryzu debel Kazachsko- Amerykanski Yaroslava Shvedova i Vania King zagraja z Rosjankami Nadiezdza Petrova i Anastasia Rodionova. Obydwa te deble spotkaly sie na nie tak dawno, na podobnej nawierzchni kortu w Rzymie, wtedy triumfowaly Vania King i Yaroslava Shvedova wygrywajac w dwoch setach 6-4 7-6. Sadze, ze w jutrzejszym pojedynku powinno byc podobnie, a juz mowie dlaczego. W tym turnieju o wiele wieksze wrazenie robia na mnie King i Shvedova. W pierwszej rundzie odprawily one Diatchenko i Korytsseva 6-1 6-3, w drugim swoim meczu w moim odczuciu sprawily pewnego rodzaju niespodzianke. Ograly inne Rosjanki, w moim odczuciu znacznie mocniejsze od Petrovej i Rodionovej, a mianowicie Zvonareva i Kuznetsova w trzech partiach. W kolejnej, trzeciej rundzie rowniez ograly bardzo grozna pare deblowa Chan i Niculescu. Rosjanki natomiast poza ograniem w tym turnieju Hiszpanek Parry Santojy i Llagostery Vives, ktora byla juz troche podmeczona gra singlowa nie maja na swoim koncie jakichs oszalamiajacych wynikow. Rowniez caly sezon na kortach ziemnych Vania King i Yaroslava Shvedova maja duzo lepszy od swoich jutrzejszych rywalek. Dotarly one do polfinalu turnieju w Madrycie, do finalu turnieju w Rzymie. Wyniki te robia wrazenie i sadze, ze podczas tegorocznego rollanda garossa te zawodniczki maja wielkie szanse na udzial w wielkim finale. Nie sadze aby Rosjanki byly w stanie powstrzymac jutro zawodniczke USA i Kazachstanu.
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Radwańskiej zdecydowanie zabrakło dynamiki. Szarapowa uderzyła o wiele mocniej 172 km/h gdzie Radwańska 130 max.
Tu się nie zgodzę.
Agnieszka poprawiła serwis, który dochodził w meczu do 170 km/h,
więc nie wiem na jakiej podstawie wyskoczyłeś ze 130km/h ;)
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Tu się nie zgodzę.
Agnieszka poprawiła serwis, który dochodził w meczu do 170 km/h,
więc nie wiem na jakiej podstawie wyskoczyłeś ze 130km/h ;)
raz kiedyś jej wyszło te 170...o wiele wiele częściej poniżej 150 szły serwisy. a Marysia no cóż...
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Kompletnie nie rozumiem kursów zaproponowanych na spotkanie między Schiavone a Pawliuczenkową. Dlaczego Włoszka jest faworytką? Dlatego, że pokonała beznadziejnie grającą Jankovic? Wspomnianego meczu nie widziałem na żywo ale po statystykach jak i zasięgniętych opiniach widzę, że to był mecz błędów. Jelena popełniła 41 UE przy 23 piłkach wygrywających, a więc daje to wynik fatalny. Schiavone wygrała nie ze względu na swoją grę ale na fakt, że zrobiła tych błędów zdecydowanie mniej. Włoszka daleka jest od formy sprzed roku i najzwyczajniej nie zachwyca. Kto wie jak potoczyłaby się rywalizacja z Peng, gdyby Chinka nie miała problemów i nie oddała meczu. Już w drugim secie spotkania między Zvonarevą a Pawliuczenkową pomyślałem, że ta która wygra jednocześnie będzie faworytką w następnej rundzie. Anastasia zagrała agresywnie i taki tenis przyniósł spodziewane efekty. O ile utrzyma statystyki ze wspomnianego meczu z rodaczką (25 winnersów, 22 UE, serwis na poziomie 65%) to dzisiaj wygra. Kto wie, być może jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy? Wiadomo, że będą błędy, będą breaki a sam mecz będzie falował w jedną i drugą stronę - wszak to WTA. Jednak biorąc pod uwagę formę jednej i drugiej moją faworytką jest Rosjanka. Kurs jest zdecydowanie przeszacowany i wypada z niego skorzystać
A. PAvlyuchenkova 2.35 6/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 28

mitch

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem kursów zaproponowanych na spotkanie między Schiavone a Pawliuczenkową. Dlaczego Włoszka jest faworytką? Dlatego, że pokonała beznadziejnie grającą Jankovic? Wspomnianego meczu nie widziałem na żywo ale po statystykach jak i zasięgniętych opiniach widzę, że to był mecz błędów. Jelena popełniła 41 UE przy 23 piłkach wygrywających, a więc daje to wynik fatalny. Schiavone wygrała nie ze względu na swoją grę ale na fakt, że zrobiła tych błędów zdecydowanie mniej. Włoszka daleka jest od formy sprzed roku i najzwyczajniej nie zachwyca. Kto wie jak potoczyłaby się rywalizacja z Peng, gdyby Chinka nie miała problemów i nie oddała meczu. Już w drugim secie spotkania między Zvonarevą a Pawliuczenkową pomyślałem, że ta która wygra jednocześnie będzie faworytką w następnej rundzie. Anastasia zagrała agresywnie i taki tenis przyniósł spodziewane efekty. O ile utrzyma statystyki ze wspomnianego meczu z rodaczką (25 winnersów, 22 UE, serwis na poziomie 65%) to dzisiaj wygra. Kto wie, być może jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy? Wiadomo, że będą błędy, będą breaki a sam mecz będzie falował w jedną i drugą stronę - wszak to WTA. Jednak biorąc pod uwagę formę jednej i drugiej moją faworytką jest Rosjanka. Kurs jest zdecydowanie przeszacowany i wypada z niego skorzystać
A. PAvlyuchenkova 2.35 6/10
Zgadzam się w 100%. Dziwią mnie te kursy. Dla mnie to raczej 1,80 na 1,80. Schiavone zdecydowanie nie jest w takiej formie jak była rok temu, a Pavluychenkova gra mocno i precyzyjnie.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Jak wyzej, Schiavione wygrala z Jankovic.. beznadziejna Jankovic, ktora ostatnimi czasy umie ogrywac tylko ogorki, to juz nie jest ten sam tenis co kiedys. Pavlyuchenkova z kolei wystapi bez kompleksow, niczego nie broni, gra skuteczny tenis. Taki kurs to promocja.
Schiavione - Pavlyuchenkova 2 2.37
 
armor 12

armor

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem kursów zaproponowanych na spotkanie między Schiavone a Pawliuczenkową. Dlaczego Włoszka jest faworytką? Dlatego, że pokonała beznadziejnie grającą Jankovic? Wspomnianego meczu nie widziałem na żywo ale po statystykach jak i zasięgniętych opiniach widzę, że to był mecz błędów. Jelena popełniła 41 UE przy 23 piłkach wygrywających, a więc daje to wynik fatalny. Schiavone wygrała nie ze względu na swoją grę ale na fakt, że zrobiła tych błędów zdecydowanie mniej. Włoszka daleka jest od formy sprzed roku i najzwyczajniej nie zachwyca. Kto wie jak potoczyłaby się rywalizacja z Peng, gdyby Chinka nie miała problemów i nie oddała meczu. Już w drugim secie spotkania między Zvonarevą a Pawliuczenkową pomyślałem, że ta która wygra jednocześnie będzie faworytką w następnej rundzie. Anastasia zagrała agresywnie i taki tenis przyniósł spodziewane efekty. O ile utrzyma statystyki ze wspomnianego meczu z rodaczką (25 winnersów, 22 UE, serwis na poziomie 65%) to dzisiaj wygra. Kto wie, być może jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy? Wiadomo, że będą błędy, będą breaki a sam mecz będzie falował w jedną i drugą stronę - wszak to WTA. Jednak biorąc pod uwagę formę jednej i drugiej moją faworytką jest Rosjanka. Kurs jest zdecydowanie przeszacowany i wypada z niego skorzystać
A. PAvlyuchenkova 2.35 6/10
Zgadzam sie w 100% miałem taka okazje żeby zobaczyć oba mecze na żywo. Pavlyuchenkova gra o wiele lepiej od Schiavone. Mecz Jankovic ze Schiavone to naprawdę był mecz błędów. Jedynie gdy Schiavone siedział pierwszy serwis udawało jej się skończyć jakimś winnerem. Z każdą minuta tego meczu błędy się zwiększały z jednej jak i z drugiej strony w pol siatki czy mocno w aut. Za to Pavlyuchenkova pokazała się z bardzo dobrej strony jej Forhend niszczył Zvonareva. Jeżeli utrzyma dziś taka formę nie widzę innego wyniku niż 2;0
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Francesca Schiavone - Anastasia Pavlyuchenkova Typ: Pavlyuchenkova
Spotkanie ubiegłorocznej sensacyjnej zwyciężczyni Roland Garros 5. w rankingu WTA Włoszki Francesci Schiavone z numerem 15. na świecie Rosjanką Anastasią Pavlyuchenkovą. Faworytką bukmacherów jest tutaj Włoszka. Moim zdaniem to jednak Anastasia na chwilę obecną ma więcej atutów w ręku. Rosjanka gra na tym turnieju do tej pory bardzo dobrze. Dobry, mądrze usytuowany i przede wszystkim siedzący w serwisowym karo serwis, umiejętna gra kątowa i mądre prowadzenie wymian, umiejętność zagrania mocnego uderzenia kończącego zarówno z backhandu, jak i forehandu, to atuty, które Pavlyuchenkova pokazała już w tym turnieju. W poprzedniej rundzie pokonała moją faworytkę Zvonarevą pokazując bardzo dobry tenis i chłodną głowę. Nie spaliła się kiedy Vera dogoniła wynik w meczu i przejęła na chwilę inicjatywę. Konsekwentnie do końca zagrała swoje i wygrała trzysetową batalię. Włoszka Schiavone, cóż, zwyciężczyni z ubiegłego roku, ale moim zdaniem nie obroni tytułu. Tak jak dwa pierwsze pojedynki wygrała bardzo pewnie, tak potem zaczęły się schody. W 3. rundzie krecz Peng spowodował, że słabsza dyspozycja Schiavone nie była jeszcze tak widoczna, ale już mecz Jankovic pokazał, że Francesca nie jest w najwyższej dyspozycji. Fakt, wygrała to spotkanie w 3 setach, ale popełniła w nim bardzo wiele niewymuszonych błędów. To było bardzo słabe spotkanie, a wygrała po prostu ta, która popełniła tych błędów mniej. Dzisiaj to nie przejdzie w meczu z Rosjanką. Obie panie spotkały się 3 razy. Na razie 2-1 dla Schiavone.
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Dziś znowu była promocja na Bartoli i znów nie skorzystałem ;/ Spojrzałem na kursy i jako że nie znam się na tenisie tak jak choćby na futbolu to pomyślałem że może Kuznetsova jest jakaś wybitna na mączce a Bartoli odwrotnie a tu proszę 2:0 ... W ostatnim turnieju (Strasbourg lub Bruksela nie jestem pewien) też takie kursy z dupy były i nie skorzystałem ;/ Ci co ogarniają tematy tenisowe to pisać o takich promocjach mniej doświadczonym !! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom