>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Petkovic – Gajdosova 2 3,38 (sbobet) – 3/10j
No i jedno spotkanie z rozgrywek pań, bukmacherzy wystawiając takie kursy w meczu nie popisali się.
Petkovic jest w dobrej formie, ale nie jest to zawodniczka, której obawiać mogłaby się Gajdosova. Obie preferują tenis ofensywny i może zdarzyć się tak, że wygra ta która będzie miała lepszy dzień.
Niemka przed RG się nie oszczędzała, wygrała turniej w Strasburgu, za który może srogo zapłacić. Wczoraj w wywiadzie Federer opowiadał jak ważna jest świeżość i relaks przed turniejem wielkoszlemowym, przekonały się o tym Wozniacki i Peng, która też szarżowały się przed turniejem.Dziś czas, aby do nich dołączyła Petkovic ;)
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Maria Kirilenko - Arantxa Rus Typ: Kirilenko
Mecz pomiędzy 27. w rankingu WTA Rosjanką Marią Kirilenko i 114. Holenderką Arantxą Rus. Sądzę, że dzisiaj wygra ta bardziej doświadczona w tourze zawodniczka, czyli Rosjanka. Kirilenko przede wszystkim jest regularniejsza od dzisiejszej rywalki, bardziej solidna, doświadczona w prowadzeniu wymian na poziomie wielkoszlemowym. Szybkie dwa pojedynki z Scheepers czy Vandeweghe na pewno nie przyniosły Marii większego zmęczenia. Z kolei jej dzisiejsza rywalka Holenderka Rus to sprawczyni dotąd chyba największej niespodzianki w tegorocznym Roland Garros (wyeliminowanie Kim Clijsters). Niestety, myślę, że to był mecz życia Holenderki i że dzisiaj nie uda jej się powtórzyć wyczynu z drugiej rundy. Zwłaszcza, że w nogach ma już dwa trzysetowe pojedynki (w 2. rundzie ze wspomnianą Clijsters oraz w 1. z Mariną Erakovic). Myślę, że piękna Rosjanka wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Rus przed Roland Garros nie sprawiała żadnych niespodzianek, więc mecz z Clijsters można uznać jako jej mecz życia, którego raczej nie powtórzy. Obie panie nie spotkały się jeszcze w bezpośrednim starciu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drago 108

drago

Użytkownik
Dzisiejszy dzień wg mnie jest dość trudny do prognozy, jednak o tym, że Vera pokona Anastasie jestem przekonany. Rosjanki spotkały się niedawno w Madrycie i tam po 3 setach wygrała Vera, co jest mocnym argumentem na jej korzyść. Obie w turniejach przedszlemowych radziły sobie podobnie, jednak uważam, że Anastasia nie powinna zagrozić Zvonarevej. ⛔
Pozostałe mecze uważam za bardzo wyrównane i racjonalnym rozwiązaniem byłoby szukanie wygranej doga. Hantuchova na fali po wygranej z Wozniacką może zagrozić doświadczonej Kuzntesovej, która w ostanich miesiącach nie imponuje. W Madrycie szybko odpadła z Cibulkovą, a tydzień później przegrała z Arn w Rzymie. Na RG nie miała rywalek, jedyne co można podkreslić to odegranie się za marną Marbelle Begu. Mimo wszystko daruje sobie to spotkanie, jak i pozostałe kobiece starcia na RG.
Trzy słowa o JJ, która zagra z Franią. Schiavone broni tytułu sprzed roku, w co ciągle ciężko uwierzyć. Nie widziałem jeszcze JJ&#39;a w akcji, ale i tak spotkania z Bondarenko, Dusheviną czy Mattek nie powiedzą wiele o formie Serbki. Schiavone, również nie miała rywalek, ale to ona jest nieobliczalna zwłaszcza tutaj.
E: Frania dała rade.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lighter 165

lighter

Użytkownik
Vera Zvonareva - Anastasia Pavlyuchenkova Typ: Zvonareva
Spotkanie dwóch Rosjanek zapewne przyniesie wiele emocji. 3. w rankingu WTA Vera Zvonareva zmierzy się z 15. Anastasią Pavlyuchenkovą. Już raz typowałem tutaj zwycięstwo Very i wtedy się udało, zaryzykuję ponownie. Moim zdaniem Vera Zvonareva to zawodniczka lepsza od swojej dzisiejszej rywalki.Posiada dobry, mocny serwis, mądrze potrafi prowadzić wymianę, ma w swoim asortymencie także uderzenia kończące zarówno ze strony forehandowej, jak i backhandowej. W dodatku na tym turnieju pokazała charakter (a kiedyś to właśnie słaba mentalność była jej dużą wadą) wygrywając praktycznie przegrany już mecz z Sabiną Lisicki, goniąc w 3. secie ze stanu 2-5. Umocniona tym meczem w kolejnej rundzie Vera pewnie pokonała Rodionovą, która do tej pory dobrze sobie tutaj poczynała. A Pavlyuchenkova? Moim zdaniem wielki talent, znajdujący się już w TOP15 kobiecego tenisa, ale nie mająca jeszcze potencjału by zagrozić takiej zawodniczce jak Vera. Zvonareva będzie biła mocniej, szybciej i pewnie celniej, co przesądzi o wyniku spotkania. Obi zawodniczki spotkały się w kwietniu tego roku w Stuttgarcie, gdzie w trzech setach górą była Vera Zvonareva (3-6 6-4 6-2).
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Hantuchova – Kuznetsova 2 1,85 (centrebet) – 4/10j
O umiejętnościach i możliwościach Hantuchovej pisałem już nie raz, dlatego nie będę się powtarzał. Zagrała świetny mecz z Wozniacki, ale wątpię, żeby ten kosmiczny poziom gry utrzymała dziś. „Kuza” to nie Karolina, która tylko przebija według nauczonych schematów.
Svetlana potrafi niemal wszystko na korcie, kwestia tylko czy jest w formie. Wydaje mi się, że jest. W pierwszych rundach prezentowała się bez zarzutu. Jeżeli zagra swój tenis to dla mnie jest w tym meczu zdecydowaną faworytką. Ona może nawet wygrać całe Roland Garros!
Jankovic – Schiavone 1 1,75 (boylesports) – 8/10j
Dla mnie typ dnia. Jankovic w bardzo dobrej formie, lubi grać z zawodniczkami pokroju Schiavone.
Bardzo lubię Włoszkę, ale moim zdaniem jej droga w tym turnieju dobiegła końca. Nie gra tak dobrze jak rok temu, nawet z chorą Peng miała problemy, kto wie co by było gdyby Chinka nie zeszła z kortu…Dla mnie pewna wygrana Serbki!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: 29.05 17-00 tenis wta rolland garros
Spotkanie: Bartoli- Dulko
Typ: 2-0
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365

Analiza
Dziś w spotkaniu czwartej rundy wielkoszlemowego turnieju rollanda garossa podczas turnieju singla kobiet reprezentantka gospodarzy marion bartoli spotka sie z Argentynka Gisela Dulko. Jak do tej pory Francuzka w imprezie stracila podczas trzech pojedynkow trzy sety. Kolejno najpierw z Tatishvili, Govortsova oraz Georges. Spotkanie z Niemka Julia Georges mialem szanse obserwowac. Gra Bartoli wywarla na mnie spore wrazenie. Francuzka jak nie ona, dlugo trzymala pilke w korcie, popelniala malo niewymuszonych bledow i gdy trzeba bylo zadawala decydujacy cios, w postaci swietnych ofensywnych zagran. Dulko sprawila jedna z najwiekszych sensacji w turnieju kobiecym. W trzeciej rundzie ograla jedna z glownych faworytek do tytulu Samanthe Stosur w trzech partiach. Wczesniej zwyciezala z Falconi oraz Pironkova. Dziś za Francuzka beda staly cale trybuny. Po wczesniejszym spotkaniu z Georges bylo widac jak Marion Bartoli swietnie czuje sie na paryskich kortach. Dulko to taka typowa przebijaczka, nie gra nic nadzwyczajnego. Bartoli powinna byc dzis strona bardziej ofensywna. Na nieco szybszym kortach z jakimi mamy doczynienia w Paryzu powinna to procentowac. Dla Dulko juz samo dojscie do czwartej rundy jest sporym sukcesem. Natomiast Bartoli zapewne bedzie chciala zajsc w tym turnieju jak najdalej i bedzie sie maksymalnie skoncentorwana i zmotywowana.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Jak widać po temacie, typowanie WTA idzie mi naprawdę nieźle, ale dopiero dzisiaj znalazłem chwilę żeby się podzielić swoimi spostrzeżeniami ;)
Widzę, że masa osób zachwyca się tym co zrobiła w ostatniej rundzie Hantuchova. Pytanie tylko czy słusznie. Rzeczywiście staty Słowaczki z meczu z Caro wyglądają imponująco: 26 winnersów przy 16 UE. W ostatnim czasie z Dunką wystarczy trzymać serwis i nie popełniać błędów żeby wygrać i to zrobiła właśnie Hantuchova. Ja jestem jednak zdania, że drugiego takiego meczu dzisiaj nie zagra. Nie jest zawodniczką na tyle regularną żeby to zrobić. Swietę naprawdę trudno ocenić za dotychczasowe spotkania w tym turnieju. Wygrywała pewnie, ale pamiętajmy, że przychodziło jej zmierzyć się z ogórkami. Ja jednak jestem zdania, że to Rosjanka jest faworytką górniej połówki drabinki. To jest już 1/8 finału i potrzebne będzie również doświadczenie, a zdecydowanie większym dysponuje Kuzniecowa. Obydwie panie grały ze sobą dwukrotnie na mączce. Efekty? Dwa mecze po 2-0 dla Rosjanki. Nie, nie widzę po prostu Hantuchowej w ćwierćfinale RG.
Kuzniecowa 1.80 7/10 ✅
Zdecydowaną faworytką w swoim meczu będzie też Bartoli. Francuzka ma dziwną przypadłość w tym turnieju, która polega na tym, że bardzo długo wchodzi w mecz. Michele zagrała naprawdę świetne spotkanie z Georges, zwłaszcza trzeci set stał na bardzo wysokim poziomie. A w szczególności gem na 5-2 przy serwisie Francuzki, który trwał kilka dobrych minut. &quot;Mowa ciała&quot; Bartoli pokazuje, że naprawdę dobrze czuję się na tym turnieju. (Was też irytują tak te podskoki i machanie rakietą na sucho? ???? ) Dulko widziałem jedynie w meczu ze Stosur. Argentynka wygrała, bo przyjęła bardzo dobrą taktykę: obijanie backhandu rywalki. Zaryzykowałbym jednak stwierdzenie, że to bardziej Sam przegrała tamten mecz a nie Gisela go wygrała. Dzisiaj rywalka dysponuje już naprawdę dobrym backhandem, także trzeba będzie ją inaczej męczyć. O zmęczenie Bartoli też bym się nie martwił. Wygląda naprawdę dobrze i o ile poukłada wszystko w głowie to ten mecz skończy nawet w dwóch setach.
Bartoli 1.45 8/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robel 153

robel

Użytkownik
Daniela Hantuchova - Svetlana Kuznetsova
Typ:1
Kurs: 1.95 Expekt

Swieta w tym roku na cegle nie pokazuje nic wielkiego i to delikatnie mówiąc. W Marabelli doszła do półfinału nie pokonując żadnej solidnej zawodniczki a i wspomnianym półfinale przegrała z Iriną Begu. W Rzymie i Madrycie przegrała z Cibulkovą i Arn w pierwszych rundach. Dotychczas na kortach Rolanda Garrosa nie pokonała też nikogo znaczącego. Daniela natomiast w tym roku gra trochę w kratkę. W Rzymie i madrycie odpadała nie z byle kim bo ze Schiavone i Stosur. W Paryżu pokonał już m.in Errani i bierną ale zawsze 1 rakietę świata Wozniacki. Buki faworyzują rosjankę a według mnie to Daniela jest faworytką więc korzystam i biorę ten kurs bez zastanawiania się.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Marion Bartoli - Gisela Dulko Typ: Bartoli
Zajmująca 11. pozycję w rankingu WTA reprezentantka gospodarzy turnieju Marion Bartoli zmierzy się dziś z 51. rakietą świata Argentynką Giselą Dulko. Stawiam w tym meczu zwycięstwo Francuzki, która wywarła na mnie bardzo duże wrażenie w meczu poprzedniej rundy z Julią Georges, którą zdołała pokonać w 3 setach po bardzo interesującej walce. Bartoli w tym meczu imponowała bardzo mądrym rozgrywaniem wymian, dobrymi uderzeniami kończącymi oraz małą ilością niewymuszonych błędów. Jeśli utrzyma dyspozycję z poprzedniej rundy to spokojnie powinna wygrać z Dulko, zwłaszcza, że będzie miała za sobą całe paryskie trybuny. Gisela Dulko tak naprawdę ma niewiele do zaoferowania. Przed Roland Garros przegrywała praktycznie wszystko. Podczas dwóch pierwszych rund RG także nie można mówić o jakichś sensacjach z jej strony (pokonanie Falconi i Pironkovej było do przewidzenia). Dopiero zwycięstwo w 3. rundzie nad Samanthą Stosur może budzić respekt. Argentynka przyjęła w spotkaniu z Australijką bardzo mądrą taktykę, dzięki której agresywnymi uderzeniami udało jej się zdominować rywalkę, która nie jest przyzwyczajona do takiego rozwoju meczu. Ale czy ten mecz to nie był jednorazowy wybryk? Obawiam się, że Argentynka może nie utrzymać dobrej dyspozycji. Zwłaszcza, że w dotychczasowych 4 bezpośrednich potyczkach między paniami 4 razy górą była Bartoli. Ba, Dulko nie ugrała nawet seta.
 
A 15

amte

Użytkownik
witam,
patrze na jutrzejsza oferte BWIN zwiazana ze spotkaniem Agnieszki Radwanskiej (3.20) z Maria Sharapova(1.30) . Ogladajac mecze obu zawodniczek odnioslem wrazenie, ze Agnieszka jest lepiej dysponowana w tym turniej a tutaj taka roznica w kursach.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
witam,
patrze na jutrzejsza oferte BWIN zwiazana ze spotkaniem Agnieszki Radwanskiej (3.20) z Maria Sharapova(1.30) . Ogladajac mecze obu zawodniczek odnioslem wrazenie, ze Agnieszka jest lepiej dysponowana w tym turniej a tutaj taka roznica w kursach.
Ja oczywiście gram na Isię. Jest całkiem dobra na tegorocznym RG a gdyby nie jest słaba głowa to mogłaby zmieść Sharapovą ???? Nie mniej jednak, liczę na wyrównany pojedynek - a +1.5 na Agnieszkę to promocja.

Radwańska +1.5s @ 2.00 Unibet ????

Po cichu liczę, że Isia może dojść do finału ????
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Zastanawiam się nad Jankovic z Schiavone.
Kursy na Jankovic koło 1,7. Jak na mój gust ardzo atrakcyjne.
Widziałem Włoszkę kilka razy, wydawało mi się, że z Peng przegra, gdyby nie ta choroba. Jankovic natomiast widiałem raz, przez chwile. Nie wiem więc jak się trzyma. Jak na razie serbka nie straciła nawet seta...
Jakieś pomysły?
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Myślę, że Radwańska ma spore szanse z Sharapovą. Rosjanka zagrała bardzo słaby mecz z Caroline Garcią, straciła seta, już wtedy wiedziałem, że będą polował na jej porażką prędzej czy później. Z Chan musiała wygrać, ale Isia na pewno będzie poważną przeszkodzą. Co prawda H2H 6:1, ale na ziemi grały tylko raz (pierwsze ich spotkanie, 4 lata temu), więc tu może być różnie. Agnieszka nie lubi stylu gry jaki prezentują zawodniczki pokroju Marii, ale ta robi sporo błędów jak nie ma swojego dnia i jak Polka nie będzie tylko przebijać na drugą stronę, to może nawet wygrać ten mecz. Na pewno po kursie 3,50 jest to value.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Myślę, że Radwańska ma spore szanse z Sharapovą. Rosjanka zagrała bardzo słaby mecz z Caroline Garcią, straciła seta, już wtedy wiedziałem, że będą polował na jej porażką prędzej czy później. Z Chan musiała wygrać, ale Isia na pewno będzie poważną przeszkodzą. Co prawda H2H 6:1, ale na ziemi grały tylko raz (pierwsze ich spotkanie, 4 lata temu), więc tu może być różnie. Agnieszka nie lubi stylu gry jaki prezentują zawodniczki pokroju Marii, ale ta robi sporo błędów jak nie ma swojego dnia i jak Polka nie będzie tylko przebijać na drugą stronę, to może nawet wygrać ten mecz. Na pewno po kursie 3,50 jest to value.
Nie zgodzę się z Tobą. To fakt, że Maria nie zagrała swojego najlepszego tenisa przeciwko Garcia, ale nie można do tego przywiązywać dużej wagi, bo nie wiadomo, co było przyczyną takiego grania. Ostatecznie wygrała i przeszła dalej. W takim turnieju to się zdarza, moim zdaniem Maria wraca do swojej naprawdę dobrej i solidnej gry, styl bardzo agresywny, ciężko będzie Agnieszce, nie ten styl, nie ta siła, a siłą charakteru, ambicją i wolą walki raczej tego meczu nie wygra.
 
G 277

geryx

Użytkownik
ja rówież się przychylam do grania na Isię (3,4 bettson)⛔, jak nawet nie win to podeprzeć sie handi setowym za 2.00, nie wierzę że w tym meczu będzie aż taka różnica jak to buki proponują więc można spróbować złapać przyzwoity kurs, zwłaszcza po tym jak widziałem meczyk z Wickmayer
edit 14.00// kurs już spadł na 2,95 więc i buki sie zreflektowały ciut
edit 22.00// kurs był wart ryzyka, cóż kiedyś trzeba nie trafić:)
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
ja rówież się przychylam do grania na Isię (3,4 bettson), jak nawet nie win to podeprzeć sie handi setowym za 2.00, nie wierzę że w tym meczu będzie aż taka różnica jak to buki proponują więc można spróbować złapać przyzwoity kurs, zwłaszcza po tym jak widziałem meczyk z Wickmayer
Nie radzę się podpalać za bardzo wynikiem z Wickmayer, fakt ładnie grała, jednak z Marią to będzie zupełnie inne spotkanie. Maria gra bardzo mocno i bardzo agresywnie. A w zetknięciu z takim stylem gry, jeśli Maria nie będzie popełniać prostych błędów, wyrzucając piłki po autach to nie widzę szans dla Agnieszki. No i najważniejsza sprawa, nie należy zapominać, że Aga narzekała na uraz i choć mówi, że jest ok, to ból pleców może dać się bardzo we znaki, szczególnie przy wprowadzaniu piłki do gry.
 
G 277

geryx

Użytkownik
1. a Belgijka nie gra mocno???
2. a Szarapowa to nie potrafi psuć?? właściwie robi to w każdym meczu i to wcale ni rzadko + Maria potrafi podwójne sadzić czego Wickmayer nie robiła
3. Isia coś boli prawda, ale obok kuzniecowej chyba ma najmniej min. na korcie ( z głowy to piszę)
dalej uważam że kurs na Agę jest przesadzony oczywiście każdy ma swój rozum
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
a co myślicie o typie over 18,5 gema w meczu makarowa - azarenka po kursie 2,0 (unibet)? Białorusinka niby seta nie straciła, więc nawet jeśli tutaj byłoby 2:0 to myśle, że nei pójdzie jej tak gładko jak w poprzednich pojedynkach.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Perełka :

Szarapa:grin: - Radwa

Rosjanka jest w kazdym elemencie lepsza : od siły - przez serwis - po mentalnośći i krzyki ! dla mnie polka polegnie po walce - rosjanka bedzie ją rozstawiać po kątach i rogach a Agnieszka w swoich &quot;przyklękach&quot; bedzie się broniła. Generalnie rzekome kontuzje Radwy mnie smieszą a jej gra defensywna z elementami &quot;siekierek&quot; i licznych &quot; skrótach&quot; nie zrobią wrazenia na rosjance. Siła i ofensywny tenis wygra ! Dziewczyna z Syberii idzie dalej !
Wypowiedz papy że ten mecz to 50 na 50 uznaje za dowcip dnia !!! he he

wczoraj Duleczka skreczowała - dzisiaj w deblu z Flavią grają na debel Mirza/Vesnina = na tak dobrą parę Dulko na jednej nodze raczej nie pomoże Flavii z tak wymagającym deblem rosy/hind. Jezeli dojdzie wogóle do meczu to warto grać na Sonie z Jeleną ! 1.75:grin:

sucharki :

@ Petko:grin: - Kirilenko

na jutro

@ Kuza:;/: - Bartoli



Andre@


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lighter 165

lighter

Użytkownik
Petra Kvitova - Na Li Typ: Kvitova
Pojedynek, który zapowiada się bardzo interesująco, bo spotkają się dwie zawodniczki z pierwszej dziesiątki rankingu WTA. 9. w tej klasyfikacji Czeszka Petra Kvitova zmierzy się z 7. Chinką Na Li. Za faworytkę tego pojedynku uważam Czeszkę. Petra znajduje się obecnie w bardzo dobrej formie, przed Roland Garros wygrała turniej na mączce w Madrycie, gdzie w pokonanym polu zostawiła zawodniczki takie jak Victoria Azarenka, Vera Zvonareva, Dominika Cibulkova czy właśnie Na Li. Kvitova jest zawodniczką leworęczną czym dodatkowo utrudnia rozszyfrowanie jej gry rywalkom. Posiada bardzo dobry, mocny serwis, który gdy jej siedzi bardzo trudno ją przełamać. Poza tym bardzo silną stroną Czeszki jest jej forehand, który bity z lewej ręki jest bardzo mocnym uderzeniem. Poza tym, tak jak każda zawodniczka z czołówki Petra dużo widzi na korcie i potrafi grać mądrze taktycznie. Dotychczas w 3 rundach Rolanda Garrosa szła jak burza nie tracąc seta, pokonując Gretę Arn, Jie Zheng oraz Vanię King. Dzisiejsza rywalka Kvitovej Na Li nie do końca przekonuje mnie swoją grą podczas obecnego turnieju, nie widać u niej tego błysku, który posiadała podczas turnieju Australian Open, gdzie doszła aż do finału i grała tam znakomicie. Tutaj, w 1. rundzie już męczyła się z Czeszką Zahlavovą Strycovą, wygrywając po długim pojedynku w 3 setach. Jedynie w meczu z Cirsteą jej gra wyglądała solidnie, ale wątpię by wystarczyło to na Kvitovą. Obie panie spotkały się dotychczas raz, o czym przedtem wspomniałem. Górą była Petra Kvitova, która wygrała na clayu w Madrycie 6-3 6-1, czyli bardzo przekonująco.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom