>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
Bzdura. Kurs na Sotsur od poczatku oscyluja na poziomie 1,18 -/+ 0.05.
Z jakiego kosmosu wziales ta 2? Przeciez to mozna stawiac grubie pieniadze na to i jak przegra i tak nie ma co sie wynic...
wystarczy sprawdzić.

 
G 277

geryx

Użytkownik
wg mnie nie tyle kontuzja konkretna co po prostu 2,5 h dla Niemki to było za dużo, uda nie wytrzymały (może skurcze, może kompletne zakwaszenie), bardzo mi jej szkoda , płacz z bólu i wyniesienie na noszach to nic miłego, choc ostatnie piłki dograła chyba tylko ambicją
 
O 6

olszyn

Użytkownik
Lisicki - Zvonareva - co tutaj sie stalo w 3 secie przy stanie 5:2 dla Sabiny? Wiem, ze kontuzja, ale jaka? Kurde, miala juz pilke meczowa w gorze oraz swoje podanie na mecz, szkoda..
Przy stanie 5:2 i serwisie rywalki lisicki miala pilke meczowa i drugi serwis zvonarevej. Pozniej swoj serwis przegrany do 30stu. I niedlugo potem nagle cos sie stalo lisickej. Wczesniej bardzo dlugo pauzowala przez kontuzje stawu skokowego, teraz wydawalo sie, ze wraca do duzej formy, ale znow czegos jej zabraklo. Grala bardzo fajnie, atakujac w swoim stylu, ale w koncowkach w waznych momentach nie wytrzymywala psychicznie - przyklad to tez koncowka drugiego seta, gdzie mnostwo niewymuszonych bledow popelniala. Dodatkowo ta kontuzja, dokladnie nie wiem co sie stalo, wygladalo to na jakas kontuzje plecow, albo problemy miesniowe. W kazdym razie bylo to bardzo bolesne, bo zawodniczka schodzila na noszach z kortu placzac zewnymi lzami. Ja akurat dalem na vere, wiec mi sie udalo, ale w czasie meczu juz bylem pogodzony z porazka.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Andrea Petkovic - Lucie Hradecka:
Kurs moim zdaniem lekko przesadzony i w środę za sprawą Niemki Petkovic kolejna Czeszka zostanie odesłana do domu. Widziałem urywki spotkania Andrei z młodą strzelbą Bojaną Jovanovski, która postawiła wysoko poprzeczkę Niemce, która mimo wszystko przeczekała dobry okres gry Bojany i zdołała wygrac bez straty seta. Petkovic w tym sezonie doznała tylko 3porażek na cegle, przegrywajac z Wozniacką, Parrą-Santonją oraz Polonią Hercog. Ostatnio łatwo wygrała Turniej WTA w Stasbourgu, tracąc tylko 1seta z Hantuchovą - w większości grając szybkie spotkania, tracąc małą ilośc gemów. Hradecka także wygrała w tym roku turniej na cegle u siebie w Pradze, jednak turniej był raczej słabo obsadzony, wiec przed środowym meczem nie ma on większego znaczenia. Zdołała wygrac w 2011 z takimi &quot;gwiazdami&quot; jak Gisela Dulko oraz Sarą Errani, więc raczej zawodniczki na swoim poziomie. Regularnośc, dobra praca nóg, mocny forehand oraz solidny serwis powinny załatwic sprawę - czyli wygraną nad Czeszką Hradecką.
 
G 277

geryx

Użytkownik
Wickmayer-Morita
2:0 @ 1,4 bettson✅

w 1 rundzie koksiara poszalała w drugiej myślę ze nie będzie inaczej, może nie rowerek ale bez straty powinno wejść, siła po stronie faworytki a wtym roku cegła RG preferuje atak
podobnie Petkowic win (1,33) ✅
kusi też Craybas-Chan ( 1,48)✅ to typ na wyczucie, co gra Jill wiem, miernie od lat ???? i na pewno nie na clayu, Chinki nie kojarzę tyle co staty pooglądałem, powinno na amerykankę oblecieć
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Nazwa wydarzenia: Makarova- Larsson
Typ: 2
2,42
Bukmacher: Unibet
Stawka: 100j
Analiza
Jutro kolejne spotkania drugiej rundy podczas wielkoszlemowego turnieju rollanda garossa na kortach ziemnych w paryzu. W jednym ze spotkan kobiecego singla Rosjanka Ekaterina Makarova spotka sie ze sprawczynia ogromnej sensacji w pierwszej rundzie turnieju Szwedka Johanna Larsson. Tak jak wspomnialem wyzej Szwedka w pierwszej rundzie sprawila nie lada niespodzianke pokonujac rozstawiona w tym turnieju Serbke Ane Ivanovic. Trzeba przyznac, ze Szwedka w pelni zasluzenie wygrala to spotkanie. Poza druga partia przegrana do zera zagrala wrecz koncertowo. Szwedka bardzo dobrze serwowala, grala regularnie. Rosjanka troche stylem gry przypomina mi zawodniczke z Serbii. Rosjanka rowniez gra bardzo ofensywnie i agresywnie. W moim odczuciu jednak Makarova posiada o wiele mniejsze umiejetnosci od Serbki. Wiec skoro szwedka ograla Ivanovic to dlaczego mialaby nie wygrac z Rosjanka? Rosjanka w pierwszej rundzie meczyla sie z Wloszka Oprandi, ktora ostatnimi czasy kompletnie nic nie gra. Jest to raczej poziom itf, natomiast Rosjanka przegrala z nia seta. Duzo korzystniej w pierwszym swoim spotkaniu na tym turnieju spisala sie Szwedka i jesli tylko zagra conajmniej tak jak w swoim pierwszym spotkaniu to nie powinna miec problemow z odniesieniem zwyciestwa.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Wickmayer-Morita
2:0 @ 1,4 bettson

w 1 rundzie koksiara poszalała w drugiej myślę ze nie będzie inaczej, może nie rowerek ale bez straty powinno wejść, siła po stronie faworytki a wtym roku cegła RG preferuje atak
podobnie Petkowic win (1,33)
kusi też Craybas-Chan ( 1,48) to typ na wyczucie, co gra Jill wiem, miernie od lat ???? i na pewno nie na clayu, Chinki nie kojarzę tyle co staty pooglądałem, powinno na amerykankę oblecieć
Chan to zawodniczka z Tajwanu. Dobrze gra przy siatce i niezle serwuje, rowniez chyba lepiej czuje sie na korcie twardym. Jednak uwazam ze jest zdecydowana faworytka w spotkaniu z emerytowana Amerykanka
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Orócz Petkovic i Wickmayer 2:0 można dorzucić jeszcze Clijsters 2:0. Oprócz tych meczy dosyć ciężko wybrać coś z WTA
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Huber L./Moodie W. - Mauresmo A./Llodra M 1.40 2.35

Wiecie moze co Mauresmo robi w mikscie ? Przeciez zakonczyla kariere i co to taki jednorazowy powrot bo gra turniej w domu? W sumie fajnie ale fajnie byloby zobaczyc ja rowniez w singlu...


edit: popatrzylem chwilke w google i znalazlem cos na temat Ameli.

Updated: May 25, 2011, 3:57 PM ET

PARIS -- Former top-ranked player Amelie Mauresmo will not compete in the mixed doubles tournament at the French Open because of the doping rules that apply to players coming out of retirement.

Mauresmo, who retired two years ago, had planned to compete alongside fellow Frenchman Michael Llodra after they were granted a last-minute wild card.

But tournament organizers have been informed by the French tennis federation that Mauresmo was not allowed to play because she is no longer in the sport&#39;s anti-doping program.

Mauresmo won two Grand Slam titles in 2006, at the Australian Open and Wimbledon. But she never won at Roland Garros, where she struggled to withstand the pressure in front of her home crowd.



Bah wystawil kursy na to zdarzenie ale po tym co przeczytalem to mam watpliwosci czy wystapi ona w zaproponowanym na jutro przez bukmacherow spotkaniu.
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
E. Makarova vs J. Larsson 2 @2,35

Czekałem na kursy i w sumie takich się spodziewałem. Jest drobne value na Szwedkę. Makarova nigdy nie przepadała za clayem, co zresztą przy jej stylu jest zrozumiałe. Wysoka, leworęczna, stara się dużo kończyć FH, nie wdaje się zbytnio w długie wymiany. Woli szybsze nawierzchnie. Larsson z kolei wyszła z cienia ITF w ub. sezonie. Finał w Portoroz, wcześniej 2r. French Open. Teraz na stałe gości w turniejach najwyższej rangi, i bardzo dobrze bo to ciekawa zawodniczka. Dobre warunki fizyczne, świetny oburęczny BH i co ważne u pań - dobre podanie z wysokim 1st serve %. Często zagrywa kątowo, mądrze prowadzi wymiany. W pierwszej rundzie dobry pojedynek z Ivanovic. Choć w 2 secie nie miała nic do powiedzenia bo Ana zamiatała, to jednak nie załamała się i 3 set należał do Niej. Bardzo regularna(w sumie tylko 16UE), często grała na słabszy w tym dniu bekhend Serbki. Reasumując, po takim kursie warto grać na Johanne. Jest w optymalnej dyspozycji, Rosjanka na mączce nie błyszczy, stracony set z Oprandi też nie wróży niczego dobrego. Polecam.
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
z tego co tu piszą to nie, nie jest juz w grupie testowanej antydopingowo wiec prawdopodobnie nie bedzie grac.
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
a Waske dziś ? przeszedł kontrolę, czy zapomnieli o nim ? :p
Hmmm.... nie wiem :d staralem sie tylko przetlumaczyc jeden z powyzszych postow.

Zeby nie wychodzic poza temat za bardzo może jakiś typ na dzisiaj.

Anabel Medina Garrigues vs Jarmilla Gajdosova 2 (1,83)

Anabel już nie te lata, chyba też nie do końca pod nią nawierzchnia tutaj w Paryżu. Typ bardziej na sucho, ale mysle ze bardzo bardzo prawdopodobny i kurs ciekawy, spodziewalem sie max 1,5
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Ekaterina Makarova - Johanna Larsson Typ: Larsson

Spotkanie 2. rundy Roland Garros pomiędzy 33. w rankingu WTA Rosjanką Ekateriną Makarovą i 64. Szwedką Johanną Larsson. Przyznam, że do meczu z Ivanović niewiele wiedziałem o zawodniczce ze Szwecji, ale jej gra spodobała mi się od pierwszego wejrzenia. Przede wszystkim solidny, regularny pierwszy serwis. Poza tym bardzo dobry oburęczny backhand i umiejętność prowadzenia gry kątowej. W pierwszym pojedynku na RG pokazała także niesamowitą wolę walki wygrywając z Ivanovic w 3. secie po 2. secie przegranym 0-6, gdzie nie miała nic do powiedzenia. Larsson potrafi przeczekać wymiany, zmusić rywalkę do błędu. Zupełnie inny styl gry preferuje jej dzisiejsza rywalka, Makarova. Stawia ona głównie na swój silny leworęczny forehand, dąży do szybkiego zakończenia wymian. Makarova w 1. rundzie w 3 setach męczyła się z niezbyt silną Włoszką Oprandi. Uważam, że dzisiaj Szwedka może ją pokonać. Obie panie dotychczas się nie spotkały. Bukmacherzy faworyzują Rosjankę, a moim zdaniem to Szwedka jest faworytką.
Więcej na blogu.
 
G 3

goodlock

Użytkownik
Wiecie coś może panowie na temat meczu Kanepi - Watson?? mialem grac na zwyciestwo Watson a tym bardziej plus 1.5 seta. Martwi mnie tylko az taki spadek kursow na Kanepi a bardzo duzy wzrost na Watson. Wie cos ktoś moze o czymś o czym ja nie wiem? ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Niewiem czy Watson jest kontuzjowana. Ale jak dla mnie to Kanepi jest po prostu o klase lepsza zawodniczka i moze dlatego az takie spadki kursow, osobiscie pogralem -4,5 gema na kanepi po 1,75
 
G 3

goodlock

Użytkownik
dzięki radomiak... ????

moze i lepsza ale to tylko tenis ;) osobiście zagram to spotkanie tak;

DW: 2:1 dla Kanepi kurs 3,90

DW: 2:1 dla Watson kurs 8,00

dwa kupony po 50zł i może byc nice ;)
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Francesca Schiavone - Shuai Peng:
Włoszka wygrała w tamtym roku na kortach Rolanda Garrosa, także i w tym roku prezentuje w Paryżu bardzo dobrą formę pokonując bez straty seta: Oudin oraz Vesne tracąc w sumie tylko 5gemów. Natomiast Chinka także bez straty seta pokonała nieco wyżej notowane rywalki: Tamirę Paszek oraz Polonię Hercog. h2h remisowe - stan na dzień dzisiejszy 2:2 - ostatnie spotkanie na początku maja w Madrycie wygrała Francesca 7:5 7:6. Będzie na pewno bardzo zmotywowana, ma dużo punktów do obrony, jest doświadczona i ograna na najwyższym światowym levelu - łyknie Chinkę dla której 3runda Rolanda Garrosa będzie największym osiągnięciem w karierze w tym turnieju.

Julia Goerges - Marion Bartoli:
Niemka z lekkimi problemami dotarła do 3rundy RG pokonując po drodze Mathilde Johannson oraz Lucie Safarovą oddając Czeszce pierwszego seta. Z drugiej strony reprezentantka Tricolores Marion Bartoli, słynąca z mocno uderzanych piłek oraz lekkiej nadwagi wygrała dwa 3setowe pojedynki kolejno z Anna Tatishvili oraz Olgą Govortsovą spędzając na korcie w sumie niespełna 5godzin (mecz z Olgą trwał prawie 3godziny). Kurs niezbyt wysoki, ale wszechstronnośc Niemki Goerges i słaba kondycja Marion Bartoli (częste krecze) powinny załatwic sprawę i oddelegowac Marion do domu.
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Będzie na pewno bardzo zmotywowana, ma dużo punktów do obrony, jest doświadczona i ograna na najwyższym światowym levelu - łyknie Chinkę dla której 3runda Rolanda Garrosa będzie największym osiągnięciem w karierze w tym turnieju.
A Peng nie będzie zmotywowana? Doświadczenie jutro nie będzie miało wielkiego znaczenia, Chinka to także światowa czołówka. Jest obecnie w świetnej dyspozycji, grać z regularnymi zawodniczkami potrafi, i jak dla mnie lepiej spróbować +1.5 seta @1,6 na Shushu.

Kurs niezbyt wysoki, ale wszechstronnośc Niemki Goerges i słaba kondycja Marion Bartoli (częste krecze) powinny załatwic sprawę i oddelegowac Marion do domu.
Co masz na myśli pod stwierdzeniem &#39;wszechstronność Niemki Goerges&#39; ? Potrafi grać tylko na mączce i w hali. Słaba kondycja Bartoli , częste krecze?(jak rozumiem wynikające ze słabej kondycji? :&gt; ) Bzduuury, w tym roku Francuzka kreczowała tylko raz, parę dni temu w finale z powodu drobnego urazu w lewym udzie.

Typu do końca nie neguje, aczkolwiek kursy na Julię strasznie zaniżone. Marion może wygrać z każdą panią, kursy w okolicach @3 można łapać
.
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Także postawiłem na Bartoli. Kurs jest naprawdę opłacalny, a Niemka jak dla mnie jest przereklamowaną zawodniczką. Francuzka do tego gra u siebie. Liczę na jej zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom