>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Roland Garros '11 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
karol666
Wiesz, wydaje mi się że tu będzie podobnie jak do rzekomej &quot;kontuzji&quot; Bartoli. Francuska grała jak rybka w wodzie;)✅;), a po jej &quot;kontuzji&quot; nie było generalnie sladu ???? . Nawet nie miała asekuracji na udzie... Yanka tez niby kontuzja;)✅;), wiedziała że dostanie bombe od Karoliny i dała &quot;dupy&quot;:razz::razz::razz: ze strachu przed kolejną porazką z Dunką. Takie prawo mają dziewczyny na korcie, ale jak człowiek sobie o tym pomysli to zachowanie i kalkulacje większości zawodniczek i zawodników TURU jest jak powiedzenie : Live is brutal ! a co mnie obchodzą kibice na korcie i sympatycy przed TV...mam ich głęboko... I co do Iski - codziennie mamy wywiady z Agnieszką i jej &quot;profesjonalnym&quot; TRENERem... o jej kontuzji pleców, bolesnych nerwobólach, kontuzji dwógłowego, nawet dzisiaj Aga w wywiadzie w polskim radiu 1-jedynce mówiła, że jest bardzo rozsypana i nie wie jak bedzie jej gra dalej wyglądała - po czym mówi że dzisiaj wystąpi w deblu ??? jak słysze te &quot;podchody&quot; i &quot;tanie&quot; asekuracyjne zagrywki Radwańskich to krew zaczyna szybciej krązyć - jak jest kontuzjowana to po co &quot;wali&quot; do cholery te deble ??? dla kasy ? dla kolejnych torebek? o co im chodzi...Gdyby Radwanska grała teraz na Schiavone, Stosur czy Peng to grałbym GRUBO ne jej przegraną ! Sonie jeszcze wymęczy polka, tak mi sie wydaje że na tyle ma jeszcze siły, Mirza ograła Krystyne która jeszcze 2,3 tygodnie była rewelacją , po czy obniżyła loty - jej mecz z Kirilenko ostatni który oglądałem był żenujący ze strony Niemki. Sonia jest duzo słabsza od &quot;słabej&quot; Iski, ale to polka powinna wygrać - początkowo nawet się podpaliłem na zwycięstwo Indyjki ale ostatecznie dałem sobie spokój, szkoda kasy a ryzyko jednak gigantyczne. Po głowie chodzi mi spotkanie Lucki z Julką. Mecz 50/50 a kurs na Luci 2.35 Dziewczyny mają podobny styl : agresywny serwis, szybka i płaska piłka, gra na winersy. Obie są wypoczęte, głodne sukcesów - zapowiada się bitwa a czeszka rosnie w moich oczach ze to ona moze wygrać z Julką !


Andre@

w wekend Wiki i Marion rzekomo kontuzjowane - po kilkudziesięciu godzinach &quot;hokus pokus&quot; &quot;czary mary&quot; juz WYZDROWIAŁY:cool::cool::cool:
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
PETKOVIC A. – Jovanovski B. = Jest to typowe spotkanie zawodniczki na fali z zawodniczka o głębokim załamaniu formy. Niemka wygrała ostatni turniej WTA poprzedzający RG, natomiast jej rywalka w ostatnim okresie zalicza nieustannie serie porażek z nisko notowanymi przeciwnikami.
GAJDOSOVA J. - Razzano V. = Gdyby nie fakt, że turniej odbywa się we Francji, zawodniczka gospodarzy nie miała by najmniejszych szans, a tak publiczność może jej nieznacznie pomóc. Lecz o tym, że zdecydowaną faworytką jest Rosjanka, przemawiają jej ostatnie wyniki (systematycznie przechodzi kolejne rundy turniejach). Natomiast jej rywalka przegrywa z rywalkami, z którymi w normalnych okolicznościach powinna wygrać bez problemu. Znacząca zwyżka formy na kortach ziemnych powinna dać o sobie znać również podczas RG.
Gajdasova-słowacka tenisistka, od początku 2008 roku reprezentująca Australię, od 2005 roku o statusie profesjonalnym.
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Silvia Soler-Espinosa - Elena Vesnina 0-2 @ 1.72 Bet365

Rosjanka ostatnio zanotowala wyrazny skok formy , final w Charleston i 3 runda w Rzymie to bardzo dobre wyniki gdzie przeciez pozostawila w polu kilka naprawde dobrych tenisistek takich jak: Stosur , Mattek . Peng czy tez rewelacje WTA Julie Georges. 1 runda szlema a wiec pasowalo by podtrzymac dobra forme i przeciwko kwalifikantce nie powinno to stanowic problemu tym bardziej ze nie jest to zadna gospodyni tylko anonimowa Hiszpanka Soler-Espinoza.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Krajicek/Safarova - Radwańska/Hantuchova 1 4,20 1/5 ✅✅✅
bet-at-home
Typ opieram na doniesieniach o stanie zdrowia Radwańskiej,która być może całkowicie odpuści sobie debla żeby - o ile zdrowie pozwoli- móc jak najdłużej pograć we Francji i zdobyć tym samym jak najwięcej punktów rankingowych.
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Krajicek/Safarova - Radwańska/Hantuchova 1 4,20 1/5
bet-at-home
Typ opieram na doniesieniach o stanie zdrowia Radwańskiej,która być może całkowicie odpuści sobie debla żeby - o ile zdrowie pozwoli- móc jak najdłużej pograć we Francji i zdobyć tym samym jak najwięcej punktów rankingowych.
Co do doniesień.
- Aga kilka razy zauważała, że obietnica gry z Hantuchovą sprawia, że będzie grała, zwłaszcza, że idzie im w to całkiem nieźle.
- Ponadto, co ważniejsze, wypowiadała się, że ból kręgosłupa, spowodowany na mączce poprzez bieganie i ślizganie na korcie jest zdecydowanie dużo mniejszy w deblu, gdzie tegoż biegania jest dużo mniej. Stąd uważałbym na ten typ, sam tego nie dotykam
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Sevastova - Hradecka 1 @3,1

Jak dla mnie spore value. Umiejętności wyższe po stronie Sevastovej. Spory talent, ma już nawet na koncie wygrany turniej na mączce w Estoril. Kompletnie nie rozumiem takiego faworyzowania Lucie. Ok, ma na koncie 2 wygrane ITF w tym roku. Bilans 36-9 może robić wrażenie. Ale mimo wszystko Anastazja jest dużo lepsza, świetnie gra z głębi kortu, regularna. Czeszka bywa chimeryczna, jeśli 1st serve zawodzi, to pojawiają się kłopoty. Może ten sezon dla Łotyszki nie jest jakiś szczególnie udany(bilans 7-7) ale w końcu w AO doszła do IV rundy pokonując po drodze Hercog, Wickmayer i Manasieva a ulegając dopiero Wozniackiej. Przegrywała tylko z Kanepi, Pavlyuchenkova, Jankovic, Li Na i 2x z Agą, ostatnio po walce w Estoril. Kurs naprawdę duży i warto pograć bo potencjał większy po stronie Łotyszki.
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Sevastova - Hradecka 1 @3,1
Spory talent, ma już nawet na koncie wygrany turniej na mączce w Estoril.
Ten turniej wygrała ponad roku temu, wieć kompletnie nie rozumiem dlaczego do tego nawiązujesz.
Ale mimo wszystko Anastazja jest dużo lepsza, świetnie gra z głębi kortu, regularna. Czeszka bywa chimeryczna
Dla mnie to Łotyszka jest dużo bardziej chimeryczną zawodniczką.
Przykład? ostatni mecz z nasz Ulą Radwańską. Serwis na mecz i przegrywa 5 gemów z rzędu!
Gdy idzie jest Ok, ale gdy jest atakowana potrafi psuć niemiłosiernie.
Może ten sezon dla Łotyszki nie jest jakiś szczególnie udany(bilans 7-7) ale w końcu w AO doszła do IV rundy pokonując po drodze Hercog, Wickmayer i Manasieva a ulegając dopiero Wozniackiej.
Po raz kolejny się pytam, kiedy to było?!
Dla mnie faworytką i to zdecydowaną jest Czeszka.
Znakomicie czuje się na kortach ziemnych 11-2 w tym roku,
dużo bardziej regularna zza linii końcowej, potrafi prowadzić wymiany.
Lucie Hradecka to win 1,40 ✅
 
B 0

bulioner

Użytkownik
Silvia Soler-Espinosa - Elena Vesnina 0-2 @ 1.72 Bet365

Rosjanka ostatnio zanotowala wyrazny skok formy , final w Charleston i 3 runda w Rzymie to bardzo dobre wyniki gdzie przeciez pozostawila w polu kilka naprawde dobrych tenisistek takich jak: Stosur , Mattek . Peng czy tez rewelacje WTA Julie Georges. 1 runda szlema a wiec pasowalo by podtrzymac dobra forme i przeciwko kwalifikantce nie powinno to stanowic problemu tym bardziej ze nie jest to zadna gospodyni tylko anonimowa Hiszpanka Soler-Espinoza.
Odpóść sobie typowanie Wta bo widać że nie masz o tym zielonego pojęcia.Ty tego nie grasz tylko liczysz na reputacje jak trafisz taki typ.Twoja zawodniczka nie dość że nie wygrała 2:0 to na dodatek przegrała z tą anonimową Hiszpanką.Nie pomyślałeś że inni widząc twoją liczbe postów i punkty reputacji mogą pomyśleć że znasz się na tym i sami to zagrają?Innym przykładem jest AKA SHAKAL tylko on w przeciwieństwie do ciebie trafia prawie wszystkie typy mimo naciąganych analiz.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
A propo Radwanskiej !

Powiem nie ładnie...graj dziewczyno graj, jest po 5 w 1 secie w debelka - Twoje zdrowie ucieka ucieka - z Sonią nie będzie łatwo ! Im dłuzej trwa ten deblel to coraz mocniej zaczynam wierzyć w zdrową Sonie niż w duzo lepszą polkę bez zdrowia...zobaczymy czy coś będzie mówiła polka po deblu, wiem tylko że Agniecha gra w gorsecie usztywniającym...( przynajmniej grała w 1 rundzie singla)...

@ czy ktoś się wkrada na mecz Soni z Iską , kurs na Mirze ponad 4.00 !!!

@ a propo WTA - to już zaczyna być irytujące - ktoś wtapia na paniach kase i wyzywa - ok to rozumiem ale żeby mówić przegrałem bo to WTA , tego się nie dagrać...nie piszcie ludzie tych absurdów i nonsensów...to nie graj i nie wypisuj bzdur ! przed chwilą Almagro przegrał seta z Kubotem ( Kubocik poza setką ATP wygrywa seta z Almagro - facet w pierwszej piątce fachowców od mączki) no bo to ATP - tego się nie gra ...analogiczna sytuacja he he

@ jutro Lapchenko po kursie 2.70, jak ktoś zainteresowany to niech sobie przesledzi wyniki z ostatnich 2 miesięcy, porówna style obu pań, Mattek kurs 1.35 - mecz na styku, wyrównany na fifty/fifty, a tu takie wachania - oglądałem mecze obu pań pare razy w tym sezonie. Czy ktoś widział meczy Lapchenko z Karo ostatnio czy z Flavią...buki robią gigantyczny wał i przekręt jak dla mnie !

Mattek Sands 1.35- Lapchenko 2.70 !!! kurs na amerykanke szokuje lekko !!!



Andre@
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem Agnieszki.
Skoro odczuwa ból to po co gra na siłę jeszcze w debla?
Warto poświęcać zdrowie i dobry wynik, żeby zarobić trochę więcej?
Lepiej by było dla niej, gdyby skoncentrowała się na singlu,
mogła odpocząć i nabrać sił przed ciężkim meczem jaki ją jutro czeka z Indyjką.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem Agnieszki.
Skoro odczuwa ból to po co gra na siłę jeszcze w debla?
Warto poświęcać zdrowie i dobry wynik, żeby zarobić trochę więcej?
Lepiej by było dla niej, gdyby skoncentrowała się na singlu,
mogła odpocząć i nabrać sił przed ciężkim meczem jaki ją jutro czeka z Indyjką.
Chyba nie wiesz co to debel. Aga tam tak dużo nie biega, a samego debla traktuje jako trening i dobrą zabawę. Tak mówiła. Osobiście wolałbym, żeby dziś przegrała i odpadła z debla ale ten debel naprawdę aż tak nie wpływa na jej zdrowie.
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Wiem co to debel.
Skoro jak sam napisałeś, a Aga powiedziała:
debel traktuje jako trening i dobrą zabawę, to przy obecnym stanie zdrowia musi się bawić wyśmienicie, i nie odczuwać bólu skoro to tylko trening.
O tym czy wpływa na jej zdrowie wie tylko ona sama.
Tylko nie wiem po co klepie na prawo i lewo, że ją plecy bolą po czym gra singla, a następnego dnia debla. Asekuruje się na wypadek porażki?
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Julia Goerges - Lucie Safarova
We wtorek o godzinie 11:00 na Korcie nr.2 pojawią się Niemka Julia Goerges oraz Czeszka Lucie Safarovą. Niemka - jedno z większych objawień tego sezonu ma świetne statystyki na kortach ziemnych w tym roku - wygrała aż 17spotkań przegrywając tylko 5 ostatnio 0:2 z Victorią Azarenką. Ma na swoim koncie 2zwycięstwa w turniejach rangi WTA - w 2010 wygrała turniej w Bad Gastein natomiast pod koniec kwietnia wygrała turniej w Stuttgarcie pokonując w finale 2:0 Karolinę Woźniacką. Czeszka to 26letnia zawodniczka nie odniosła do tej pory większych sukcesów w zawodowej karierze w singlu - osiągając 3finały w turniejach rangi WTA: Bad Gastein, Strasbourg oraz Stambuł. W tym sezonie ma dodatni bilans meczów na kortach ziemnych 5zwycięstw - 3porażki. Zdołała pokonac takie tenisistki jak: Jelena Jankovic, Medina Anabel Garrigues docierając do cwiercfinału turnieju w Madrycie - gdzie Jelena zrewanżowała się Czeszce pokonując ją gładko 2:0. Niemka pokonała w 1rundzie 2:0 Francuzkę Mathilde Johannson (6:1 6:4)Kirsten Flipkens 2:0 (6:1 6:1). Obie zawodniczki są w optymalnej formie, jednak moim zdaniem więcej atutów posiada Niemka Julia Goerges za sprawą dobrej pracy nóg, regularnego serwisu oraz małej ilości wymuszonych błędów wygra mecz z Safarovą. Ich ostatni pojedynek odbył się w marcu na Indian Wells gdzie Niemka wygrała 2:1 (7:5 3:6 6:3). Tym razem także przewiduję zwycięstwo Niemki, która po zwycięstwie trafi na kogoś z pary Marion Bartoli/Olga Govortsova. natomiast Lucie pokonała Belgijkę Kirsten Flipkens 2:0 (6:1 6:1). Obie zawodniczki są w optymalnej formie, jednak moim zdaniem więcej atutów posiada Niemka Julia Goerges za sprawą dobrej pracy nóg, regularnego serwisu oraz małej ilości wymuszonych błędów wygra mecz z Safarovą. Ich ostatni pojedynek odbył się w marcu na Indian Wells gdzie Niemka wygrała 2:1 (7:5 3:6 6:3). Tym razem także przewiduję zwycięstwo Niemki, która po zwycięstwie trafi na kogoś z pary Marion Bartoli/Olga Govortsova.
* Lucie Safarova jest prywatnie dziewczyną Tomasa Berdycha (który odpadł z French Open po sensacyjnej porażce z Francuzem Robertem) więc może parka będzie sobie chciała wyjechac na tygodniowe wczasy:cool::cool::cool:. W tamtym roku Safarova nie brała udziału w turnieju głównym French Open, wiec skoro jest już w 2rundzie - to znaczy że nie ma do obrony żadnych punktów i że już je w tym roku zyskała, także powinna mimo wszystko lekko awansowac w rankingu WTA.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Moją uwagę zwrócił mecz Pironkovej z Dulko, a konkretnie kurs na +1,5 seta dla Bułgarki. Według mnie nie jest ona bez szans w tym pojedynku i uważam, że stać ją na wygranie seta. Doradzacie czy odradzacie? :]
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: 25.05 13-00 Wta French Open Tenis
Spotkanie: Llagostera Vives- Cornet
Typ: 1
Kurs: 1,84
Bukmacher: Betsafe

Analiza
Jutro rozpoczna sie podczas turnieju wielkoszlemowego french open juz drugie rundy singla zarowno kobiet jak i meczyzn. W jednym ze spotkan u pan Hiszpanka Llagostera Vives spotka sie z reprezentantka gospodarzy Alize Cornet. Hiszpanka podczas tegorocznego French Open rozegrala juz az cztery spotkania, gdyz musiala sie przebijac przez kwalifikacje.
Roland Garros, Paryż, Francja, Europa
23/05-11 R128 Llagostera Vives, Nuria vs. Pivovarova, Anastasia 2:0 63 60
Roland Garros, Paryż, Francja, Kwalifikacje, Europa
20/05-11 R32 Llagostera Vives, Nuria vs. Dubois, Stephanie 2:1 16 76 61
19/05-11 R64 Llagostera Vives, Nuria vs. Thorpe, Laura 2:0 61 63
18/05-11 R128 Llagostera Vives, Nuria vs. Garcia Vidagany, Beatriz 2:1 16 62 63
We wczorajszym spotkaniu pierwszej rundy pewnie ograla Rosjanke Pivovarova, grozna zawodniczke na korcie ziemnym, nie dajac jej najmniejszych szans, oddajac zaledwie trzy gemy. Francuzka natomiast w pierwszej rundzie oddala szesc gemow Czeszce Voracovej. Obie zawodniczki przed tym wielkoszlemowym turniejem nie byly w swojej najwyzszej dyspozycji. Francuzka odpadala w kwalifkacjach zarowno turnieju w Rzymie jak i Madrycie. W Strasbourgu przegrala w drugiej rundzie turnieju glownego. Hiszpance rowniez nie wiodlo sie najlepiej. W Madrycie udalo jej sie przejsc przez kwalifikacje, lecz musiala uznac wyzszosc Safiny. Hiszpanka jednak stawila duzy opor utytulowanej przeciwniczce wygrywajac z nia seta. W Rzymie porazka w kwalifikacjach z Hercog, ktora jednak w ostatnich tygodniach spisuje sie dobrze. Obie zawodniczki spotkaly sie nie dawno ze soba. Wlasnie w kwalifikacjach turnieju w Rzymie, na podobnej nawierzchni. Wtedy gora byla Hiszpanka Llagostera Vives pewnie wygrywajac 6-3 6-4. Sadze, ze jutro moze byc podobnie. Widac ze Hiszpanka z meczu na mecz rozkreca sie w tym turnieju. Francuzka natomiast to bardzo himeryczna i nierowna zawodniczka. Na korcie ziemnym wyzej stawiam umiejetnosci Hiszpanki i to ją typuje na uczestniczke trzeciej rundy tegorocznego Rolanda Garrosa.
 
P 15

panasik

Użytkownik
ja widziałem mecz panetty z lepchenko, panetta grała tragedię, jeżeli tylko piłka wróciła więcej niż 2 razy na jej stronę to następna była w połowie siatki lub na metorwym aucie, po 2 secie gdy wydawało się, że flavia uspokoiła grę i zaczęła kontrolować mecz jej gra znów się posypała, lepchenko nie pokazała właściwie nic, tyle co po prostu była na korcie i coś odbiła, mattek również bez formy, ale nie przeceniałbym wygranej lepchenko
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Anastasia Rodionova- Ekaterina Gallovits 1 1,6 ✅ 6:1 6:4 brawo Anastasia :razz:

Myśle że kurs wart ryzyka Anastasia wydaje sie byc w lepszej formie w 1-rundzie wyeliminowała nie byle kogo bo Petrova przed RG wygrane z Shvedowa,Zheng,King,Dellaqua, forma jest
Jak juz przegrywała to z Jankovic i Wozniacka
Co do rumunki to w 1-rundzie pokonała słabiutka Kerber(kompletnie bez formy)
przed Rg jesj forma nie powalała porażki min z Petrova(1:6 1:6),Rodina,Voracova
Jedna wygrana z Hampton i z jakas mało znana zawodniczka bez znaczenia(Konta)

Wszystko przemawia za Rodionowa dodam ze w zeszłym roku Rodionova doszła do trzeciej rundy

Peng-Hercog 1 1,45 ✅

Przedewszystkim forma przemawia za chinka ostatnio gra bardzo dobrze finał w Brukseli porażka z Wozniacka po walce 1:2,wczesmiej ograła Zvonarieva,Flipkens,Arvidson.Były porażki z Mcchale i Schiavone ale po cieżkiej walce
Co do słowenki to forma też nie jest najgorsza w pierszewj rundzie spacerek z Sanchez(itf poziom),
W Brukseli przegrała z Dulgheru w trzech setach(zrewanzowała sie jej w Rzymie),
na rozkładzie ma także Petkovic Llagostere Vives i nasza Uleczke.
mecz na styku moze byc ale stawiam na Shuai ciut lepsza forma i wieksze doswiadczenie

Hantuchova-Errani 1 1 ,45 ✅

Włoszki juz w turnieju nie powinna byc ale jak to bywa w cyklu WTA ,ozna wyjsc ze stanu 0:5 w 3 secie
Sarra nigdy nie zaszła dalej niż pierwsza runda RG swoje zrobiła jest już w drugiej i wystarczy z taka gra.
H2H 3:1 na kożysc słowaczki forma aktualna zreszta też uwazam ze Daniel spokojnie poradzi sobie z chimeryczna włoszka:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Moją uwagę zwrócił mecz Pironkovej z Dulko, a konkretnie kurs na +1,5 seta dla Bułgarki. Według mnie nie jest ona bez szans w tym pojedynku i uważam, że stać ją na wygranie seta. Doradzacie czy odradzacie? :]
Zdecydowanie odradzam. Dulko @1,5, Dulko 2-0 @2,3. Pironkova w tym sezonie faaatalnie. Bilans 6-16, topi wszystko co może. Bez formy totalnie. Bułgarka gra agresywnie, stara się często kończyć forhendem, tyle że bez formy popełnia masę UE. Dulko z kolei regularna, bardzo lubi mączkę. Tsvetana nie lubi takich rywalek. @1,5 na win Giseli kurs bardzo dobry, spróbowałbym nawet 2-0 dla Argentynki.
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Z Tenisa kobiecego wybieram na dzis takie o to mecze: Safarova - Goerges 2 ( zdecydowanie lepiej spisuje się niemka, ma wedlug mnie wiecej atutow, ktore przemawiaja za jej zwyciestwem. Jezeli Julia nie bedzie popelnia glupich bledow, a jest w miare mocna psychycznie i walczy zawsze o kazda pilke to powinna wygrac z Luci, ale czy tak się stanie? Sie okaze.
Vera Zvonareva - Lisicki 1 - poprostu rosjanka jest lepsza tenisistką, przemawia za nią ranking, dobra ostatnio forma, moze nie cudowna ale chyba wystarczająca na niemke polskigo pochodzenia?
Bartoli - Govortsova - 1 - Raczej po kontuzji nie ma sladu, zwykla sciema i tyle. Smiem twierdzic ze to byla zagrywka przed Garrosem w wykonaniu Marion. Jezeli francuska utrzymaswoją dobrą dyspozycje, z dwoch setow z pierwszego meczu i bedzie trafiala 1-wszym serwisem dosyc regularnie, nie psujac przy tym za duzo po drugim podaniu, poowinna wwygrac, ale czy 2;0 sie okaze. wcale nie musi byc tak latwo, ale jednak win, sciany pomagaja!!! ????
M.J.M Sanchez - Marino 1, typ opieram wylacznie na statysykach. Wiem tyle iz hiszpanka dobrze radzi sobie w deblach, i takze to ze M.J.M regularnie wygrywa mecze na clayu, to chyba jej ulubiona nawierzchnia. Bardziej doswiadczona i ograna, dlatego stawiam na Sanchez.
Prosze o sugestie co myslicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom