>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rivalo

uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Proponuję nie pisać na forum takich nieprawdziwych informacji, bo za chwilę pojawi się kolejny lament, że komuś zablokowali konto w Sportingbet, bo założył konto na żonę.
Są bukmacherzy, którzy stosują zasadę 1 konto - 1 adres zamieszkania, adres IP.
4.9. Sportingbet pozwala na rejestrację tylko jednego konta na osobę. Dane te są przechowywane i sprawdzane codziennie w naszej bazie danych. Jakiekolwiek inne konta zakładane na te same dane według kodu pocztowego/danych osobistych/adresu IP będą wykrywane i zamykane natychmiast (zakłady wniesione na tych kontach zostaną unieważnione). Sportingbet zastrzega sobie prawo do zatrzymania wygranych zaksięgowanych na zdublowanych kontach. Wszystkie rejestracje są monitorowane w celu unkinięcia rejestrowania podwójnych kont.
Chyba sam nie zrozumiałeś regulaminu, bo w sumie można je różnie zinterpretować, jak dla mnie tam jest napisane JEDNO KONTO NA OSOBĘ, zresztą mam 3 konta w Sportingbet na ten sam adres na 3 inne osoby każde zweryfikowane, wypłacane dziesiątki razy, co innego jeśli chodzi o promocje/bonusy wtedy mogę skorzystać tylko na jednym koncie, to samo zresztą w Betsafe, Betsson i dziesiątki innych buków, a dziwnym trafem w żadnym mi jeszcze konta nie zamknęli, ważne jest żeby nie korzystać z bonusów na 2 kontach z tego samego adresu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Po raz kolejny napisze: Sportingbet pozwala na rejestrację tylko jednego konta na osobę, adres zamieszkania, IP. Potwierdzi to m.in przedstawiciel na forum Sportingbet, a także support.Przerabiałem już taki przypadek kilka miesięcy temu, gościowi zablokowali dwa konta (ten sam adres zamieszkania) i prosił mnie o pomoc.
To, że @MistrzAA udało się założyć 3 konta to nie znaczy, że innym to przejdzie. Wygracie większą gotówkę i później będzie płacz i lament po forach, że bukmacherzy nas okradają...
 
A 205

amindada

Użytkownik
Swoją drogą to jest złodziejstwo i tak to należy nazwyać- czemu nie zablokują konta od razu, tylko pozwalają wpłacać, dopiero przy większej wygranej blokują i konfiskują. Firmy bukmacherskie on-line i kasyna i nie są uczciwe i taka jest prawda, a tłumaczenie ze gracze nas oszukują ( niby jak nie biorąc bonusów) to my tez mozemy jest żenujące.
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Marcin dzięki za ten post bo to sprawe wyjasnia . Nie trza było zakladać drugiego konta na zonę i bylo by ok kase by ci wyplacili nawet 1 mln baksów , a tak wtopa . Twoja wina i twojej glupoty i daj spokoj bo to uczciwa firma . Zawsze mi szybko wyplacali tez spore kwoty bez problemów , bo mam jedno konto na jedno IP i niech by mi zona spróbowała zalozyć jeszcze jedno konto na swoje dane w tej firmie to kara by dla niej była włącznie z porządnym kopem w tyłek .
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Wasyl trollu powinienes bana dawno dostać.
z mojego ip tez w rivalo mialy konto 2osoby,i jak ja skorzystalem z bonusu to dwie osoby po mnie tego bonusu nie otrzymaly bo system sie polapal, pograly te osoby i wyplacily normalnie.
Tzn,że powinni mu kase wyplacic, juz bez przesady z ta iloscia kont bo SKORO nie gral za bonus tylko za swoje to powinni oko przymknac i by je przymkneli gdyby tam bylo o jedno zero mniej, ale jak widac nie on jeden sie przejechal o czym świadczy ranking firmy.
Gracz ktory wiecej wygra to jest sprawdzany na 1000 sposobow i takie drobnostki pozniej wychodza,jak konto zony..
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Bana sam powinienies dostać za wyzwiska i czy to ciebie nie dociera , ze gdyby miał tylko 1 konto na IP kasę by miał już dawno i pewnie opalał by się teraz w Espana . Tak to trudno pojąć , zalozyl dodatkowe konto z danymi zony , zona grala , byly dwa konta i nikt by mu nie wyplacił zaden buk , ponjał cwaniaczku plujący jadem . Na ciebie to by sie cejrowski przydał.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wasyl388 czy ty pracujesz dla tego buka że tak próbujesz go starasz się bronić, wygrywasz grubszą kasę za swoje pieniądze a ta pseudo złodziejska firma Ci tego nie wypłaci bo takie ma widzi misie, to nie jest jedyny gracz okradziony przez tą firmę, tam każdy kto wygra większą kwotę ma zamknięte konto i skonfiskowane środki, komu ty chcesz tu kit wciskać ? ranking sbr( d- to jest bardzo słaba ocena) swoją drogą ale masz bardzo dużo negatywnych opinii na temat tego buka co jest ewenementem patrząc na to że ten buk powstał całkiem niedawno bo w 2013 r, pewnie jeszcze nie jeden jeleń się na nich przejedzie niestety, jeszcze nie widziałem miejsca gdzie to coś z licencją na curacao miało by dobrą opinię, praktycznie wszędzie jest mieszany z błotem, uważasz że to przypadek ?
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Nie wiem po co zakładałeś konto na żonę... To jedynie wzbudza u mnie pewne wątpliwości, bo wiadomo jak jest. Ale w przypadku, jeśli nie skorzystałeś z bonusu, lub tylko jedno z kont skorzystało to na jakiej podstawie skonfiskowali Ci te 40k? Zorganizowana grupa? Haha, dla mnie to zwykła kradzież! Buki, które nadużywają swoich możliwości byleby nie wypłacić lub jak najdłużej przetrzymywać kasę np. zdjęcie z dowodem w łapie spotykane w tych mniej popularnych, często z krótkim stażem bukmacherach lub wymyślanie coraz to dziwniejszych dokumentów, odrzucanie skanów ze względu na złą jakość :)O) czepianie się itd, dla mnie jest próbą wyłudzenia, bo na pewno znajdzie się ktoś kto machnie ręką w przypadku niewielkiej kwoty. Czy te firmy nie zdają sobie sprawy, że naprawdę ogromnie sobie szkodzą takimi praktykami?
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Wasyl388 czy ty pracujesz dla tego buka że tak próbujesz go starasz się bronić, wygrywasz grubszą kasę za swoje pieniądze a ta pseudo złodziejska firma Ci tego nie wypłaci bo takie ma widzi misie, to nie jest jedyny gracz okradziony przez tą firmę, tam każdy kto wygra większą kwotę ma zamknięte konto i skonfiskowane środki, komu ty chcesz tu kit wciskać ? ranking sbr( d- to jest bardzo słaba ocena) swoją drogą ale masz bardzo dużo negatywnych opinii na temat tego buka co jest ewenementem patrząc na to że ten buk powstał całkiem niedawno bo w 2013 r, pewnie jeszcze nie jeden jeleń się na nich przejedzie niestety, jeszcze nie widziałem miejsca gdzie to coś z licencją na curacao miało by dobrą opinię, praktycznie wszędzie jest mieszany z błotem, uważasz że to przypadek ?
Proszę zrozumieć gdyby mial jedno konto na 1 IP pieniądze juz by miał .Popełnił błąd załozył 2 konta drugie na zonę na to samo IP , zonka sobie pograła i zgodnie z regulaminem zabrano mu siano .
Zrozum dla takiej firmy 10 tys USD to jak dla ciebie 2 PLN . Ryzykowali by reputację , dla takiego małego siana .
mam tam na jedno konto IP . Powiedziałem kiedyś zonie nie zakładaj drugiego konta w tej firmie na swoje dane , bo inaczej wezmę bata i będę lał po gołym tyłku .Tak profilaktycznie jej to powiedziałem .
wypłacałem z tej firmy spore sumy . wypłaty były szybkie i czemu mi nie robili problemu? moze dlatego ze moja zona nie zalozyla sobie oddzielnego konta .
 
K 13

kaman

Użytkownik
Tutaj wszyscy mają kumate żony grające ???? Totalnie wyłudzanie pieniędzy (czyt. drugi ekstra bonus) 1 IP, 1 konto i tak się trzymać zasady. Firm lepszych jest ponad 30-sci ale tak się składa, że żonka ( czyli Ty ) chcecie sobie pograć z drugiego pseudo konta...
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Widzisz wiem , że ta firma ma opinię po prostu tragiczne . Totalny badziew . Obliczyłem na 30 opinii tylko 4 pozytyw . Jeżeli tak jest , to po jakiego diabła facet tam grał mając wybór tylu świetnych buków chocby Paddy czy Hill . Mimo , że mnie nie zawiedli sprawa tego kolesia doprowadziła do tego ,ze zakończyłem wpłacanie tam pieniążków i raczej do tej firmy już nie wrócę , chyba ze przedstawią tu na forum dowody , ze facet należał do jakieś grupy i był oszustem . Tyle w temacie.
 
anzelmo 183,7K

anzelmo

Użytkownik
a może rivalo odpowie dlaczego ma tak slaby ranking sbr( d- to jest bardzo słaba ocena)podobno wypłacacie duże sumy także gracza z polski wiec...same multi i konta na żonę na was skargi składają...?
 
ester 87

ester

Użytkownik
W regulaminie Rivalo nic nie ma o jednym koncie z jednego IP. Nie wiem skąd Wasyl bierzesz te rewelacje? To po pierwsze. Po drugie nawet jeśli mieliby taki nonsensowny zapis, serio niektórzy uważają, że w związku z tym mają prawo, ot tak, zajumać 42 tys. zł? Czy jeśli mieliby w regulaminie, że zakazują logowania się we wtorki o 9:45, a ktoś by się zalogował o tej porze, i na tej podstawie zarąbaliby mu kasę, to Ty Marcin-Odra byś ich bronił, bo taki mają regulamin??? Po trzecie wreszcie, jeśli Maciek1985 i żona nie wzięli 2 razy bonusu, to Rivalo nie ma absolutnie żadnego argumentu na obronę swojego zachowania. Powoływanie się na zorganizowaną grupę jest przekomiczne, szczególnie że Maciek1985 z tego co pisał nie grał żadnych niszowych zakładów.
Jeżeli nawet w tak klarownej sytuacji znajdują się osoby broniące buka... to brak mi słów. Może po prostu przyjmiemy zasadę &quot;bukmacher ma zawsze rację&quot; i będziemy nią ucinać wszelkie kłopoty z wypłatami? O Rivalo od dawna krążą po internecie bardzo nieprzychylne informacje, zresztą ranking D- nie jest przypadkowy. Jeżeli jacyś polscy gracze nadal mają tam konto, to myślę że jest idealna okazja, by - powołując się na ten temat - wypłacić wszystkie środki, a konto zamknąć.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
to Ty Marcin-Odra byś ich bronił, bo taki mają regulamin???
Ja ich nie bronie, nawet nie odniosłem się do tej konkretnej sytuacji. Czytamy ze zrozumieniem...
Moim zadaniem jako administrator jest przestrzeganie regulaminu forum, który mówi:
II. Na forum zabrania się:
1. Ubliżania innym forumowiczom, klubom, którym kibicują, zamieszczania wypowiedzi:
- nieprawdziwych lub mogą wprowadzić w błąd,

Mój post dotyczył wpisu usera @MitrzAA, który napisał:&quot;żaden buk nie zabrania dwóch kont z jednego IP&quot;, a to rażący błąd, który może mieć przykre konsekwencje dla osób początkujących. Poza tym chyba pora zacząć usuwać lub banować osoby, które &quot;namawiają&quot; innych graczy do zakładania kolejnych kont u bukmachera. Tekst typu &quot;mam u nich 3 konta&quot; to ewidentne łamanie regulaminu bukmachera...
Sprawy @Maciek1985 nie znam &quot;od drugiej&quot; strony, więc nie na ten temat nie wypowiadam. Pozdro
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ostatnia kolejka T-Mobile Ekstraklasy z https://www.rivalo.com/?affiliateId=36652&amp;bannerId=715Rivalo - tylko na Forum.Bukmacherskie.com

Postaw i zgarnij Darmowy Zakład 20PLN w https://www.rivalo.com/?affiliateId=36652&amp;bannerId=715Rivalo!


Każdy użytkownik, który dzisiaj lub jutro (28-29.04.2015) wpłaci minimum 55 PLN i postawi zakład pojedynczy, kombi lub systemowy za minimum 10 PLN na zdarzenie z 30 kolejki T-Mobile Ekstraklasa, otrzyma freebet o wartości 20 PLN na następny zakład.

Freebet otrzyma każdy użytkownik forum, który w danym terminie spełni oba warunki, niezależnie od tego, czy jest to jego pierwsza wpłata (wówczas również otrzyma bonus powitalny 100%), niezależnie od tego, czy jego zakład okaże się wygrany, czy przegrany. Użytkowników chętnych do odbioru freebetu prosimy o wysłanie e-mailu na adres: [email protected] z tytułem tematu: Ekstraklasa z https://www.rivalo.com/?affiliateId=36652&amp;bannerId=715Rivalo. W treści wpisać proszę login z https://www.rivalo.com/?affiliateId=36652&amp;bannerId=715Rivalo.

Nie masz konta? Zarejestruj się teraz i odbierz bonus!

www.rivalo.com
 
M 256

maciek1985

Użytkownik
Do dzisiaj nie uzyskałem odpowiedzi odnośnie konfiskaty środków oprócz takiej że moje środki zostały skonfiskowane ponieważ moje konto należało do zorganizowanej grupy obstawiającej zakłady. Prośba o kontakt telefoniczny nie skutkuje.
Widocznie kwota jaką udało mi się uzbierać jest większa niż ich śmieszni klienci i depozyty Polaków toteż dlatego posunęli się aż do tego stopnia.
Jeśli chodzi im o to że ktoś przez pół roku grał podobne zakłady co ja (a grałem głównie mecze piłki nożnej topowych europejskich lig ,lige mistrzów ,lige europejską ,elminacje ME) no to faktycznie może ktoś obstawiał te same mecze (np jakiś murzyn z Afryki) heh .
Ich regulamin jest tak stworzony że jeśli nawet mają podejrzenia a brak dowodów to mogą skonfiskować środki. Kwoty do 200 zł pewnie będą Wam nadal wypłacać lecz jeśli uda Wam się trafić coś więcej to zapomnijcie o kasie.
W innych sprawach widzę że tutaj ktoś ze śmiesznej firmy Rivalo się wypowiadał ,w mojej oczywiście milczy. Dlaczego ? pozostawiam odpowiedź użytkownikom.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
jasna sprawa ze Cie okradla banda frajerow
jezeli tylko nie wyludziles zadnego bonusu a grales za swoje pieniadze to maja absolutny obowiazek hajs odda
tyle ze dla nich tyle kasy to 5cio letnie utrzymanie tego darmozjada co sie tutaj w support bawi,takze logiczne ze cwaniaki robia co moga zeby nie wyplacic ????
niestety za powazne pieniadze nie gra sie w takich bukmacherach jak rivalo,Betano, intragame czy inny mayplay
raczej nie warto szukac na sile i ograniczyc sie do firm jak pinnacle czy b365

tego jelopa wasyla wpisow nie traktuj powaznie,probowal zrobic prowokacje w dziale &quot;ustawa hazardowa&quot; ze zostal ukarany za gre u bukmacherow,tyle ze okazal sie glupszy od psa i prowokacja nie wyszla a on zaginal w tamtym watku :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
tyle ze dla nich tyle kasy to 5cio letnie utrzymanie tego darmozjada co sie tutaj w support bawi,takze logiczne ze cwaniaki robia co moga zeby nie wyplacic ????
niestety za powazne pieniadze nie gra sie w takich bukmacherach jak rivalo, Betano ,intragame czy inny mayplay
raczej nie warto szukac na sile i ograniczyc sie do firm jak pinnacle czy b365 :]
???? 100% racji, najgorsze w tym wszystkim jest to że Ci złodzieje ( tak można śmiało nazywać to coś ) są bezkarni, mogą ukraść kasę z każdego konta i ***** im można zrobić, podstawowa sprawa to kwota wypłaty, i niech ten darmozjad jak go nazwał kolega musze_schudnąć nie pieprzy głupot bo takie wypłaty nie są standardem w takiej firmie jak Rivalo, trudno mi uwierzyć że tam ludzie grają za duże pieniądze, jeśli ktoś wygra większe pieniądze to może pomarzyć o wypłacie, ale fakt te mniejsze kwoty będą wypłacać, taka złodziejska praktyka, Buk jest spalony, ale póki jeszcze ktoś gra to będą okradać proste.
 
Do góry Bottom