>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Rivalo

W 0

wasyl388

Użytkownik
Gówniarzu jeden z drugim nie pbraząj mnie . Rozumiesz kmiocie , że wypłaty nie dostał , bo zalozył na jedno IP 2 konta oddzielne . Dochodzi to do ciebie w ogole ? Wszędzie by za to bana dostał . dla mnie rivalo the best . Wypłacali mi wielokrotnie duże sumy . Zero problemów . Zawsze tylko oskarżenia i jad , a jeżeli udowodnią ,że koleś jest winny przeprosicie Rivalo . Plujecie jak najgorsze zmije . Rivalo dla mnie the best .
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Szanowni Państwo,
Chcielibyśmy Państwa poinformować, że Użytkownik, który ostatnio skarży się w tym wątku na Forum, z całą pewnością bardzo dobrze wie, dlaczego jego konto zostało zamknięte.
Nie chcieliśmy publicznie się odnosić do zarzutów mając nadzieję, że Użytkownik się zreflektuje. Ale skoro po raz kolejny domaga się publicznej odpowiedzi, to odpowiadamy.
Użytkownik napisał m.in.:

„Moje uczestnictwo w zorgazniowanej grupie obstawiającej zaklady - to pewnie chodzi im o konto mojej żony.”

Tak, dokładnie o te dwa konta chodzi.
„Oczywiście w tym samym czasie nie graliśmy zadnych zakladow.”
Oczywiście, że nie, ponieważ nowe konto otworzył Pan dopiero dzień po zlimitowaniu konta założonego na dane Pana żony. Uprzedzając pytanie - limit został nałożony z powodu grania oczywistych pomyłek bukmacherskich.
„ Ja otworzylem tam konto na siebie choc moglem poprosić zeby mi poobstawiala na swoim ,choc byloby to niezgodne z ich regulaminem.”
Zna Pan Regulamin. Wspomina Pan o tym tutaj… A wciąż publicznie wypomina nam Pan, że zamknęliśmy Panu konto?
„W jej przypadku nie wiem czy nawet coś tam wygrala ,choc mowi ze wyplate od nich zlecała.”
Najchętniej byśmy poprosili Pana żonę, żeby wysłała nam zgodę na przekazanie informacji, czy i ile wygrała i wypłaciła. Ale ponieważ nie liczymy na to, że ją otrzymamy, to od razu potwierdzamy, że wygrała, sporo wygrała i WSZYSTKO wypłaciła bez problemu.

„ Komputery mozliwe ze kilka razy bylo logowanie z tego samego ip i ewentualnie korzystanie z tego samego komputera.”

Potwierdzamy, ten sam komputer, to samo IP.
„Jeszcze raz powtarzam . Moje konto do nikogo nie wspołnależy !!! Konto było rejestrowane przeze mnie na moje wszystkie prawdziwe dane.”
Nigdy nie twierdziliśmy, że Pana konto było założone na kogoś innego. Prosimy nie odwracać uwagi od istoty problemu, którym jest to, że z Pana dwóch kont obstawiano zakłady według dokładnie takiego samego, nietypowego wzoru.
Analizując sytuację z perspektywy czasu stwierdzamy, że popełniliśmy błąd podczas telefonicznej weryfikacji Pana żony. Na jedno z kluczowych pytań podała złą odpowiedź, ale mimo to zaufaliśmy jej, postanowiliśmy nasze wątpliwości rozstrzygnąć na korzyść Klienta. I jak wspomnieliśmy wyżej – wypłaciliśmy jej bezproblemowo całą wygraną.
Przypadek Pana i Pana żony nie zmieni jednak naszego stosunku do pozostałych Klientów. W dalszym ciągu będziemy starać się rozstrzygać wątpliwości na korzyść Klientów. Ale w dalszym ciągu też nie będziemy tolerować osób, które w sposób oczywisty i z premedytacją łamią Regulamin.
Osoby, które u nas dotychczas nie grały, ale nas krytykują na tym Forum na podstawie opinii innych, zapraszamy do sprawdzenia samemu naszej oferty i ile jest prawdy w tych „opowieściach”. I dopiero potem przesłania nam konstruktywnej krytyki. A jeśli wygracie i wypłacicie, to prośba napiszcie o tym tutaj.
A oto specjalna oferta (obowiązuje do 04/05/2015):
- nie masz konta w Rivalo? Zarejestruj się z linku &gt; Rivalo &lt; który prowadzi do bonusu powitalnego i wyślij do Administratora Forum swoją nazwę użytkownika. A jeśli poczujesz się oszukany i on się zgodzi z Twoją argumentacją, dostaniesz od niego zwrot swojej wpłaty do 50 PLN (oferta dla 10 pierwszych użytkowników)
- masz konto w Rivalo, nie miałeś z nami żadnego problemu, ale teraz wahasz się, czy możesz nam wciąż ufać? Wpłać na swoje konto 100 PLN, przekaż swoją nazwę użytkownika Administratorowi, a my dopiszemy Ci kolejne 100 PLN bonusu (warunki obrotu jak dla bonusu powitalnego). (oferta dla 10 pierwszych użytkowników)
I uprzejmie prosimy o zakończenie już tej dyskusji.
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Dziekujemy firmie Rivalo za wyjaśnienia całkowicie profesjonalne . Nigdy się na was nie zawiodłem i będę dalej u was grał a wypłacałem spore sumy . Polak nie byłby Polakiem gdyby nie pluł jadem i nie tworzył spisowych teorii nie mających nic wspólnego z rzeczywistością . To właśnie ten naród gubi i sprawia ze w rozwoju jest 1000 lat za murzynami . Pozdrawiam firme Rivalo .
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
Jak dla mnie to i tak jest złodziejska praktyka rivalo. to Takie buki jak rivalo, betano to wielki shit i nie należy tam wpłacać kasy, bo zaufanie do takich buków jest zerowe. Rivalo to krzak i trzeba o tym pamiętać.
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
a najwiekszy krzak to jesteś ty i nie pluj na profesjonalną firme , która na tym forum i na stronach bukmacherskich całej europy się raklamuje . dla nich te 10 tys USD to jak dla ciebie 5 groszy . Gdyby było OK facet dostałby wypłatę . Masz wyjasnienia u góry . Ponjał ?
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Gdyby jeden z drugim dostal wyrok sądowy nakazujący wypłacenie wysokich odszkodowań za nazywanie profesjonalistów złodziejami bez żadnych dowodów , wtedy może byście się uspokoili .
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Informacja dla użytkowników Rivalo. Osoby, które podały swój numer komórkowy i zgodziły się otrzymywać informacje handlowe od Rivalo, w najbliższych dniach dostaną unikalną ofertę poprzez SMS.
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je poprzez ten link &gt; RIVALO &lt;.
Jeżeli masz konto, ale nie podałeś nr komórki lub nie pamiętasz, czy podałeś - zaloguj się na swoje konto w Rivalo, następnie na górze strony znajdź zakładkę &quot;Dane osobowe&quot; i aktualizuj swoje dane teraz.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Gdyby jeden z drugim dostal wyrok sądowy nakazujący wypłacenie wysokich odszkodowań za nazywanie profesjonalistów złodziejami bez żadnych dowodów , wtedy może byście się uspokoili .
Ty człowieku jesteś na prawdę nieźle stuknięty , Ciebie aż się nie da czytać.Pier** takie bzdury , że głowa boli . Po pierwsze ludzie są limitowani po jednym zakładzie , do tego jak ktoś skorzystał z bonusu ma problem obrócić ten bonus , no bo jak skoro limit na grosze.Do tego ciągłe utrudnianie przy wypłatach dodatkowe weryfikacje ale Ty będziesz ludziom wciskał ,że jest &quot;fajnie&quot;.Ocena jedna z najniższych-jak najbardziej na nią zasługują!!.Mam nadzieje ,że Cie administracja jak najszybciej zbanuje , a Tobie się polepszy.;)
Zdrowia życzę
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
ale ja nadal nie rozumiem jaka była podstawa do zabrania 42 tys złotych?, w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, konto jest w tym momencie zamykane, granie pomyłek bukmachera?a to kogo jest wina?, przedstawiciel Rivalo w mojej opinii nie przedstawił żadnego argumentu przemawiającego za słusznością konfiskaty tych 42 tys.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Według mnie, dwa zdania tutaj są bardzo ale to bardzo dziwne, ale może to ja tylko mam takie refleksje, &quot;Uprzedzając pytanie - limit został nałożony z powodu grania oczywistych pomyłek bukmacherskich&quot;- no okej zdarza się jakaś tam czasami pomyłka bukmacherska, ale by gracz na tym regularnie zarabiał no ciekawe..., &quot;że wygrała, sporo wygrała i WSZYSTKO wypłaciła bez problemu&quot; czyli wygrywała na pomyłkach bukmacherskich ale wypłacała i to bez problemu no okej. Gdzie jest powód konfiskaty 42 tys euro?
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Prośba do użytkownika Furman19 o podanie swojego nicka w Rivalo, chcemy sprawdzić, czy został Pan zlimitowany po pierwszym zakładzie. A jeśli nie ma Pan jeszcze konta, zapraszamy do przetestowania naszej oferty. I uprzejmie prosimy o nie powtarzanie nieprawdziwych opinii.
Kwestia problemu obrotu bonusem jest dziwna. Jako chyba jedyni nie nakładamy limitu czasu na wymog obrotu. Pozostałe wymogi też są łatwiejsze niż u większości konkurencji, mamy konkurencyjne kursy, dzięki czemu można łatwiej znaleźć kursy, które są wymagane przy obrocie.
Pozdrawiamy
Team Rivalo
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Zgadza się akurat co do bonusu to chyba są jedyni na rynku z nieograniczonym czasem obrotu a więc łatwy do obrotu bo nie ma &quot;ciśnienia&quot; by stawiać na siłę &quot;bo kończy się czas na obrót&quot;
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Użytkowniku Rivalo, czy Ciebie tam zatrudnili po znajomością czy jak to wygląda? Chyba sobie nie zdajesz sprawy jakie bzdury piszesz...
Tak, dokładnie o te dwa konta chodzi.
Co z tego że ma dwa konta na jeden adres? Czy jest gdzieś punkt regulaminu który tego zabrania?
Oczywiście, że nie, ponieważ nowe konto otworzył Pan dopiero dzień po zlimitowaniu konta założonego na dane Pana żony. Uprzedzając pytanie - limit został nałożony z powodu grania oczywistych pomyłek bukmacherskich.
Czyli wychodzi na to że stracił 42 tysiące przez oczywiste pomyłki bukmachera, tak? Jeśli &quot;NORMALNI&quot; bukmacherzy popełniają jakieś rażące błędy to jest zwrot za zakład i tyle więc wtedy nie da się na tym zarabiać ale wiadomo że Rivalo ma jakieś inne sposoby. Wasz błąd to za nie płaćcie a że jesteś amatorami to już nie jest wina graczy, jeszcze nie słyszałem żeby za takie coś zlimitować konto...
Najchętniej byśmy poprosili Pana żonę, żeby wysłała nam zgodę na przekazanie informacji, czy i ile wygrała i wypłaciła. Ale ponieważ nie liczymy na to, że ją otrzymamy, to od razu potwierdzamy, że wygrała, sporo wygrała i WSZYSTKO wypłaciła bez problemu.
WOW, wygrała dużo i wypłacili! SZOK!!!
Potwierdzamy, ten sam komputer, to samo IP.
Gdzie jest punkt regulaminu który tego zabrania jeśli na obu kontach nie było korzystania z taki samych bonusów?
Nigdy nie twierdziliśmy, że Pana konto było założone na kogoś innego. Prosimy nie odwracać uwagi od istoty problemu, którym jest to, że z Pana dwóch kont obstawiano zakłady według dokładnie takiego samego, nietypowego wzoru.
Gdzie jest punkt regulaminu który tego zabrania? Jeśli on na tym zarabiał to żona tak samo mogła chociażby zapytać w jaki sposób wygrywa i po prostu grać tak samo. Jeśli przedstawiciel firmy Rivalo pisze że przy niejasnościach zawsze działają na korzyść klienta to nie jesteście wstanie mu udowodnić że to on grał więc kolejne kłamstwo ze strony bukmachera.
Analizując sytuację z perspektywy czasu stwierdzamy, że popełniliśmy błąd podczas telefonicznej weryfikacji Pana żony. Na jedno z kluczowych pytań podała złą odpowiedź, ale mimo to zaufaliśmy jej, postanowiliśmy nasze wątpliwości rozstrzygnąć na korzyść Klienta. I jak wspomnieliśmy wyżej – wypłaciliśmy jej bezproblemowo całą wygraną.
Znowu bukmacher popełnia błąd? Coś dużo ich. Przeszła żona weryfikacje więc o co chodzi...?
- nie masz konta w Rivalo? Zarejestruj się z linku &gt; Rivalo &lt; który prowadzi do bonusu powitalnego i wyślij do Administratora Forum swoją nazwę użytkownika. A jeśli poczujesz się oszukany i on się zgodzi z Twoją argumentacją, dostaniesz od niego zwrot swojej wpłaty do 50 PLN (oferta dla 10 pierwszych użytkowników)
To już się nadaję na jakaś stronę humorystyczną! Co to k*** jest?!
Otrzymałem potwierdzenie, że konto gracz powiązany jest z zorganizowaną grupą.
Mąż i żona grają u bukmachera to dla Rivalo zorganizowana grupa przestępcza! HAHAHA! Weź już chłopie lepiej nie ośmieszaj tej swojej firmy bo jakbyś nie miał niebieskiego nicku to uznałbym że jesteś jakimiś trollem który robi sobie jaja...
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Rivalo jest dobrą firmą . ich wyjaśnienia są w pełni profesjonalne .
Podsumowując ;
Jeżeli nie kombinujesz jak moja osoba pieniążki zawsze wypłacą , jak kombinujesz to masz figę . Moim zdaniem Rivalo to czołówka światowa i dobrze ,że kombinatorom nie wypłaca . Pozdrawiam serdecznie Rivalo . Możecie sprawdzić moje konto , może dostałbym jakiś bonus ? Dziękuje .
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
do supportu rivalo . Proszę tu nie zabierać głosu . Szkoda pana czasu . Oni tu nie przyjmują merytorycznych argumentów . Nie potrafią polemizować a jedynie są pełni nienawiści . Firma niewiele straci jak usunie się z tego forum , a zaoszczędzicie wyzwisk i obrażania waszej firmy .
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Fajnie że dostałem bonus za wpłatę 100 zł, obiecaną tu przez pana Rivalo...
Ja zbieram loginy i jeszcze nie wysłałem ich, gdyż czekam na 10 zgłoszeń.
----
Niektórych to chyba emocje poniosły. Dawid, wdech, wydech i patrzymy trzeźwo na pewne rzeczy.
Nie bądźmy naiwni sadzać, że żona ma taki sam styl grania jak mąż i nie grają w tym samym czasie, tylko zakładają konto po zlimitowaniu jednego z nich...
Za dużo w mojej karierze historii przerabiałem, by wierzyć w takie brednie.
Kiedyś do mnie podbił na PW &quot;zaufany&quot; użytkownik, który poprosił mnie o pomoc w odblokowaniu konta + odzyskanie kasy z konta z pewnego bukmachera. Podobnie się zachował jak firma Rivalo, zabierając całą wygraną z konta. Postanowiłem powalczyć o niego, ale szybko dostałem informacje, że konto należy do 83 letniej kobiety... Oczywiście dawid mi napiszesz, że przecież ta kobieta mogła znać się na sporcie, obsługiwać komputer, dokonywać przelewów ze skrill, a to że miała głos 18-stki - no cóż, dba o struny głosowe... Nie pamiętała kilku faktów przy weryfikacji telefonicznej - no cóż, w tym wieku można mieć sklerozę...
Takich i innych przypadków było na forum dużo więcej, nie wspomnę o podrabianiach dowodów osobistych w paincie, albo próbie zmanipulowania paszportów...
Zawsze staram się pomagać moich użytkowników jeśli mogę i o to zostanę poproszony. W tym tygodniu pomogłem m.in znanemu userowi Obserwator (M) i jego sprawa została rozstrzygnięta na jego korzyść po mojej interwencji (może to on potwierdzić). Tutaj widać gołym okiem, że gracz miał złe intencje i złamał regulamin bukmachera.
Cwaniactwo polskich graczy jest na ogromną skalę i skutki mogą być bardzo złe dla rynku polskiego...
Z regulaminu Rivalo:
  1. Otwierając konto klient oświadcza, że:

    a) osiągnął wiek 18 lat;
    b) nie ma ograniczeń w odniesieniu do działalności gospodarczej jest;
    c) nie wpłaci pieniędzy pochodzących z działalności przestępczej;
    d) otwiera konto do użytku osobistego, a nie komercyjnego;
    e) jest rzeczywistym posiadaczem konta i nie działa w imieniu innej osoby lub dla czyjejś korzyści;
    f) został poinformowany o obecnych warunkach ogólnych Rivalo i akceptuje je.
  2. Po rejestracji, klient zobowiązany jest do zapewnienia prawidłowych informacji, w tym adresu zamieszkania oraz adresu email.Klient potwierdza, że jest gotowy do aktualizacji tych informacji w odpowiednim czasie, jeżeli zmiany są konieczne.
  3. W przypadku gdy konto jest otwarte i zarządzane z naruszeniem przepisów określonych w punkcie IV.1, wtedy Rivalo ma prawo do konfiskaty środków ze wspomnianego konta.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
że żona ma taki sam styl grania jak mąż
Zawsze mnie ciekawiło co to znaczy ten sławetny styl grania. To jest grania co tydzień kuponów: Real+Barca+MC+PSG, czy granie np. jak masz 134,56 na koncie to kupon grasz za 34,56, żeby została stówka? Czy jeszcze inne czynniki podchodzą pod styl grania. Już nie raz słyszałem tłumaczenia bukmacherów o tym zjawisku ale nigdy nie rozpisywali się o co tak na prawdę chodzi.
Bo to że żona i mąż grają w tym samym czasie na tym samym ip (na zmianę) to chyba nie można nazwać stylem grania, a na pewno nie jest to zabronione regulaminem bukmachera.
Ja ze swojej strony jeszcze raz powtórzę że ten bukmacher dla mnie nie jest godny zaufania, po tym jak mi utrudniał weryfikację i osobiście nie zamierzam tam znowu wpłacać pieniędzy.
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Ja zbieram loginy i jeszcze nie wysłałem ich, gdyż czekam na 10 zgłoszeń.

----
Niektórych to chyba emocje poniosły. Dawid, wdech, wydech i patrzymy trzeźwo na pewne rzeczy.
Nie bądźmy naiwni sadzać, że żona ma taki sam styl grania jak mąż i nie grają w tym samym czasie, tylko zakładają konto po zlimitowaniu jednego z nich...
Za dużo w mojej karierze historii przerabiałem, by wierzyć w takie brednie.
Kiedyś do mnie podbił na PW &quot;zaufany&quot; użytkownik, który poprosił mnie o pomoc w odblokowaniu konta + odzyskanie kasy z konta z pewnego bukmachera. Podobnie się zachował jak firma Rivalo, zabierając całą wygraną z konta. Postanowiłem powalczyć o niego, ale szybko dostałem informacje, że konto należy do 83 letniej kobiety... Oczywiście dawid mi napiszesz, że przecież ta kobieta mogła znać się na sporcie, obsługiwać komputer, dokonywać przelewów ze skrill, a to że miała głos 18-stki - no cóż, dba o struny głosowe... Nie pamiętała kilku faktów przy weryfikacji telefonicznej - no cóż, w tym wieku można mieć sklerozę...
Takich i innych przypadków było na forum było dużo więcej, nie wspomnę o podrabianiach dowodów osobistych w paincie, ale próbie zmanipulowania paszportów...
Zawsze staram się pomagać moich użytkowników jeśli mogę i o to zostanę poproszony. W tym tygodniu pomogłem m.in znanemu userowi Obserwator (M) i jego sprawa została rozstrzygnięta na jego korzyść po mojej interwencji (może to on potwierdzić). Tutaj widać gołym okiem, że gracz miał złe intencje i złamał regulamin bukmachera.
Cwaniactwo polskich graczy jest na ogromną skalę i skutki mogą być bardzo złe dla rynku polskiego...

Z regulaminu Rivalo:

  1. Otwierając konto klient oświadcza, że:

    a) osiągnął wiek 18 lat;
    b) nie ma ograniczeń w odniesieniu do działalności gospodarczej jest;
    c) nie wpłaci pieniędzy pochodzących z działalności przestępczej;
    d) otwiera konto do użytku osobistego, a nie komercyjnego;
    e) jest rzeczywistym posiadaczem konta i nie działa w imieniu innej osoby lub dla czyjejś korzyści;
    f) został poinformowany o obecnych warunkach ogólnych Rivalo i akceptuje je.
  2. Po rejestracji, klient zobowiązany jest do zapewnienia prawidłowych informacji, w tym adresu zamieszkania oraz adresu email.Klient potwierdza, że jest gotowy do aktualizacji tych informacji w odpowiednim czasie, jeżeli zmiany są konieczne.
  3. W przypadku gdy konto jest otwarte i zarządzane z naruszeniem przepisów określonych w punkcie IV.1, wtedy Rivalo ma prawo do konfiskaty środków ze wspomnianego konta.
MARCIN ODRA świetna wypowiedz . Gdy nie cwaniakujesz oni też są fair . Wypłacałem od nich zawsze kupę kasy , dlaczego wszystko mi wypłacili i dalej mogę grać ? Cwaniakiem być się nie opłaca , a jak ktoś myśli ze jest sprytniejszy od egona olsena i mysli ze buk to idiota traci 42 tys PLN . Proste jak drut . rivalo teh best.
 
U 0

Usunięty użytkownik 103991

Gość
Witam
Wygląda na to, że jestem kolejną osobą, która doświadczyła złodziejskich praktyk tej firmy. Piechotą 5tys zł nie chodzi, więc zamierzam walczyć o swoje, ale po przeczytaniu tego wątku zdaję sobie sprawę, że to są jakieś jaja... W odpowiedzi na maila, dlaczego na konto nie mogę się zalogować dostałem teraz od jakiegoś kretyna standardową odpowiedź:
&quot;Maciej (Rivalo.com)
Witam Panie *******,
Dziękujemy za e-mail.
Dział bezpieczeństwa wykrył, że użytkownik naruszył nasze zasady i warunki, które zostały potwierdzone podczas rejestracji. W związku z naruszeniem regulaminu konto zostało zamknięte.
Uprzejmie informujemy, że w związku ze złamaniem zasad Regulaminu nie udzielamy szczegółowych informacji dotyczących punktów którego to naruszenie dotyczy. Informacje te mogłyby bowiem ułatwiać kolejne próby obejścia prób weryfikacji Klientów.
Dodatkowe informacje zgodnie z naszymi zasadami i warunkami, można znaleźć w poniższym linku: [regulamin]
Pozdrawiamy
Rivalo Customer Service&quot;
 
Do góry Bottom