>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rivalo

W 0

wasyl388

Użytkownik
Wierzę Rivalo . Żadna firma nie rujnowała sobie reputacji na polskim rynku za głupie 10 tys USD. Musieliby być idiotami . Zresztą co to dla takiej firmy 10 tys zielonych , czapka drobnych . Dziękujemy za wyjaśnienia .
 
M 256

maciek1985

Użytkownik
Witam,
Otrzymałem potwierdzenie, że konto gracz powiązany jest z zorganizowaną grupą.
Konkretnych informacji oraz danych na forum publicznym nie mogę udostępniać.
Firma Rivalo nie nadszarpywała sobie reputacji dla kwoty 42.000zł. Gracze z polski (i nie tylko) wygrywali i wygrywają duże większe sumy i nie ma żadnych problemów z ich wypłaceniem.
Z weryfikacją konta nie ma absolutnie żadnych problemów, jeśli gracz stosuje się do naszych zasad. Główną kością niezgody jest wymógł zdjęcia cyfrowego. Każdy gracz, który wyśle nam odpowiednie zdjęcie jest weryfikowany w ekspresowym czasie.
Czyli dalej zamierzacie oszukiwać i okradać klientów - super. Przypomnij szefostwu jak skończył zarząd Pointbeta niegdyś jednej z potęg na rynku.
Moje uczestnictwo w zorgazniowanej grupie obstawiającej zaklady - to pewnie chodzi im o konto mojej żony. Oczywiście w tym samym czasie nie graliśmy zadnych zakladow. Ja otworzylem tam konto na siebie choc moglem poprosić zeby mi poobstawiala na swoim ,choc byloby to niezgodne z ich regulaminem. W jej przypadku nie wiem czy nawet coś tam wygrala ,choc mowi ze wyplate od nich zlecała. Komputery mozliwe ze kilka razy bylo logowanie z tego samego ip i ewentualnie korzystanie z tego samego komputera.
Jeszcze raz powtarzam . Moje konto do nikogo nie wspołnależy !!! Konto było rejestrowane przeze mnie na moje wszystkie prawdziwe dane.
Ukradli ponad 42000 zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 86

typoman_

Użytkownik
Maciek tipico już od dawna zbanowało Polaków . Druga sprawa . Oni nic nie mają wspólnego z tipico . kiedyś pytałem się ich supportu taką dostałem odpowiedz. To tylko podobieństwo strony i nic więcej.
Swoją droga kiczny ma rację . Tyle jest buków do wyboru naprawdę uczciwych jak chociażby Hill czy betway . Tam by ci wypłacili i 100 tys euro wygranej a ty się uczepiłeś tych dziadów , którzy i tak mają opinię nędzną . Przytoczyłeś zresztą przykład Bułgara. Trzymaj się kolego i walcz.
Oczywiście , że maja duzo wspolnego z tipico to jest clone tipico dla graczy z Turcji aby Tipico miało szanse na otrzymanie licencji w niemczech ????
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Maciek sam sobie odpowiedzialeś :
Komputery mozliwe ze kilka razy bylo logowanie z tego samego ip i ewentualnie korzystanie z tego samego komputera.
Podciągneli to pod jakąś blizej niezidentyfikowaną grupę i raczej pieniędzy juz niet .
Gdyby nie ten mały błąd pewnie pieniązki mialbyś juz w rękach , a tak skucha . Szkoda bo straciłeś mnóstwo siana .
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Moje uczestnictwo w zorgazniowanej grupie obstawiającej zaklady - to pewnie chodzi im o konto mojej żony. Oczywiście w tym samym czasie nie graliśmy zadnych zakladow. Ja otworzylem tam konto na siebie choc moglem poprosić zeby mi poobstawiala na swoim ,choc byloby to niezgodne z ich regulaminem. W jej przypadku nie wiem czy nawet coś tam wygrala ,choc mowi ze wyplate od nich zlecała. Komputery mozliwe ze kilka razy bylo logowanie z tego samego ip i ewentualnie korzystanie z tego samego komputera.
Dziwnym trafem ponad połowa osób, która ma jakieś problemy miesza w całą sprawę swoje żony. Przypadek?
 
A 205

amindada

Użytkownik
Nie wiem jak można bronić Rivalo w takiej sytuacji, co z tego , ze jego zona ma konto i gra, wplaca czy wyplaca?? Porąbało was do konca , jak gosc na swoim koncie ma 42 tys wygrane na zakladach to jakim prawem ma ich nie zobaczyc?? Bo z jego komputera , czy IP graja inne osoby ??
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ręce opadają co ten niedorozwój ich przedstawiciel tu pieprzy za głupoty, co to jest za pisanie że gracze wygrywają dużo większe sumy itd, tyle że jakiś % tych osób jest perfidnie okradanych jak w tym przypadku, niezły sposób na biznes, nie wierzę że ten bukmacher ma dużą grupę graczy, to jest niemożliwe, młody, mało znany, z nic nie wartą licencją, bez rankingu SBR,limity, i na dodatek z jakimś komicznym sposobem weryfikacji, taki mały buk który w każdej chwili może zniknąć.

Jedyny plus to kursy na piłkę nożną ale co z tego skoro ogarnięty gracz dostanie limity, a nawet jeśli ktoś wygra to spora szansa że kasy nie zobaczy, bez podania przyczyny tak jak w tym przypadku, bo takie wyjaśnienia jak złożył ich przedstawiciel to jest jakaś kpina, gdyby to był jeden przypadek ale takich sytuacji w tym buku jest całkiem sporo, sporo skarg można znaleść na necie, niewspółmiernie dużo w porówaniu do innych buków, więc chyba sytuacja jest prosta... nie trzeba mieć IQ większe niż 50 żeby dojść do wniosku że firma Rivalo ostro wali w huja( delikatnie mówiąc)
I niestety ale w przypadku licencji w Curacao nie można się do nikogo zwrócić, bo taka licencja jest mniej warta niż papier na którym została napisana, ich( firm zarejestrowanych w Curacao) tak naprawdę nikt nie kontroluje, a Licencja Curacao jest najtańsza ze wszystkich możliwych, wystarczy zapłacić pare $ i jest licencja, gdyby to był np: Giblartar taki wały by na 100% nie przeszły, a tutaj mogą robić co chcą bo nikt i tak się za to nie weźmie.
http://forum.bukmacherskie.com/members/rivalo-u114060.html
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja nie rozumiem po co @Maciek1985 tam grał... Jeśli gra za większe pieniądze to nie wiem jak można grać w jakimś Rivalo, dla mnie nie pojęte. Są przecież bukmacherzy jak WilliamHill czy Pinnacle gdzie wiadomo że to są profesjonalne firmy, od dawna na rynku więc z jakiego powodu tam grałeś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 0

wasyl388

Użytkownik
Sprawa prosta :
Załozył sobie 2 konta na jedo IP swoje i zony . grała zona i on na to same IP stąd bana . Za takie coś u każdego buka ban natychmiast i nie dziwię sie rivalo . Tyle w temacie bo sprawa prosta jak cep
Zreszta faktycznie jak cos nie tak z wyplatą to winna zona . Weżscie te swoje zony zamknijcie w szafach i nie będzie problemów . Patent Kiepskiego tylko ze tam z tesciową .
 
A 205

amindada

Użytkownik
Sprawa prosta :
Załozył sobie 2 konta na jedo IP swoje i zony . grała zona i on na to same IP stąd bana . Za takie coś u każdego buka ban natychmiast i nie dziwię sie rivalo . Tyle w temacie bo sprawa prosta jak cep
Zreszta faktycznie jak cos nie tak z wyplatą to winna zona . Weżscie te swoje zony zamknijcie w szafach i nie będzie problemów . Patent Kiepskiego tylko ze tam z tesciową .
Niech będzie ban, ale kradzież pieniedzy ze ktoś inny z tego samego kompa grał?? Człowieku lecz sie na głowę, tobie bank powinien tez jak masz jakas kase zablokować , w przypadku gdyby ktos sie logował na twoim kompie , albo ty na innym?
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
no jak na moje to ogromna przestroga by nie mieć nic wspólnego z Rivalo, oczywiście zaraz się znajdą eksperci, którzy z góry zakładają, że gracz musi być winien, a firmy bukmacherskie to za każdym razem są niewinne, okej rozumiem Rivalo ma wa prawo do odebrania np bonusu, ale konfiskata środków no mi się to po prostu w głowie nie mieści
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Sprawa prosta :
Załozył sobie 2 konta na jedo IP swoje i zony . grała zona i on na to same IP stąd bana . Za takie coś u każdego buka ban natychmiast i nie dziwię sie rivalo . Tyle w temacie bo sprawa prosta jak cep
Zreszta faktycznie jak cos nie tak z wyplatą to winna zona . Weżscie te swoje zony zamknijcie w szafach i nie będzie problemów . Patent Kiepskiego tylko ze tam z tesciową .
Co to ma za znaczenie że żona ma konto?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Co to ma za znaczenie że żona ma konto?
Właśnie żadne, ale ten idiota tego nie rozumie że żaden buk nie zabrania dwóch kont z jednego IP, jeśli już to 1 konto może korzystać z promocji itd, można mieć sobie i 100 kont z jednego IP jeśli grasz za swoją kase każdy buk wypłaci.
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Po co wdajecie się w dyskusję z tym debilem - pomiotkiem Kapicy - Wasyl338 - kazdy jego post nakłania do gry u legalnego buka - troll jakich wiele.
A odnośnie rankingu SBR to Rivalo ma już ocenę i jest to D-.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Właśnie żadne, ale ten idiota tego nie rozumie że żaden buk nie zabrania dwóch kont z jednego IP, jeśli już to 1 konto może korzystać z promocji itd, można mieć sobie i 100 kont z jednego IP jeśli grasz za swoją kase każdy buk wypłaci.
Proponuję nie pisać na forum takich nieprawdziwych informacji, bo za chwilę pojawi się kolejny lament, że komuś zablokowali konto w Sportingbet, bo założył konto na żonę.
Są bukmacherzy, którzy stosują zasadę 1 konto - 1 adres zamieszkania, adres IP.
4.9. Sportingbet pozwala na rejestrację tylko jednego konta na osobę. Dane te są przechowywane i sprawdzane codziennie w naszej bazie danych. Jakiekolwiek inne konta zakładane na te same dane według kodu pocztowego/danych osobistych/adresu IP będą wykrywane i zamykane natychmiast (zakłady wniesione na tych kontach zostaną unieważnione). Sportingbet zastrzega sobie prawo do zatrzymania wygranych zaksięgowanych na zdublowanych kontach. Wszystkie rejestracje są monitorowane w celu unkinięcia rejestrowania podwójnych kont.
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Świetny post panie Marcinie i w Rivalo tak jest i dlatego zgodnie z regulaminem pewnie konto mu zamknęli . Niestety chamstwo , agresja nawet nie pozwala tym dziwakom zaznajomić się z regulaminem , a potem tylko wyzwiska od tych pełnych agresji ludzi .
Wypłacałem z rivalo tez sporo . Gram tam od początku jak powstali . Czemu nigdy problemów nie miałem a tez sie sporo wyplacało .
czytac regulaminy dzieciaki , nie kombinować to będą pieniązki . Polecam skecz pewnego kabaretu na temat agresji . To się was dotyczy.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Proponuję nie pisać na forum takich nieprawdziwych informacji, bo za chwilę pojawi się kolejny lament, że komuś zablokowali konto w Sportingbet, bo założył konto na żonę.
Są bukmacherzy, którzy stosują zasadę 1 konto - 1 adres zamieszkania, adres IP.
4.9. Sportingbet pozwala na rejestrację tylko jednego konta na osobę. Dane te są przechowywane i sprawdzane codziennie w naszej bazie danych. Jakiekolwiek inne konta zakładane na te same dane według kodu pocztowego/danych osobistych/adresu IP będą wykrywane i zamykane natychmiast (zakłady wniesione na tych kontach zostaną unieważnione). Sportingbet zastrzega sobie prawo do zatrzymania wygranych zaksięgowanych na zdublowanych kontach. Wszystkie rejestracje są monitorowane w celu unkinięcia rejestrowania podwójnych kont.
Marcin - wstyd , żeby moderator nie umiał czytać po polsku ze zrozumieniem????. W tym paragrafie, który przytoczyłeś sprawa dotyczy tego, ze jedna osoba nie moze miec dwóch kont ,a nie, ze z jednego IP czy adresu nie moga byc rejestrowane nowe konta! Przeczytaj dokładnie to co wkleiłeś :
Jakiekolwiek inne konta zakładane na te same dane według kodu pocztowego/danych osobistych/adresu IP będą wykrywane i zamykane natychmiast

To oznacza, ze np. Jan Kowalski , po zmianie adresu zameldowania bądź IP nie moze zalozyc drugiego/trzeciego konta bo jak to wykryją to zamkną i skonfiskują. Adres IP moze byc współdzielony, zmienny i wtedy buki miałyby pole do popisu i kazdemu konfiskowały by środki, w tym punkcie zreszta jest tez mowa o kodzie pocztowym, który identyczny mają setki ludzi.
 
Do góry Bottom