>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rivalo

E 293

emarco

Użytkownik
witaj Maciek, jesteś kumatym graczem, bo kojarzę z innego forum ;-)
42 tysi to nie przypadek. Ciekawi mnie tylko na czym można było pojechać Rivalo, bo fart to fart, tak zawsze się pisze .. oficjalnie. Powinni płacić i już, powalcz o tę kasę.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
ooj u mnie też bym nie mały problem z weryfikacją wysyłałem im co chcieli a tak odpisywali na dokumenty których nie akceptowali:
  • wyciąg z konta, które potwierdza płatność na konto gracza w Rivalo.com

Powód: Brakujące informacje
  • Cyfrowe zdjęcie rachunku dot. Twojego adresu zamieszkania (3 ostatnie miesiące).Prosimy o przeslanie całego rachunku (za prąd, wodę, telefon, wyciąg z konta bankowego lub inny.) (Wymagany)

Powód: Inny rodzaj rachunku zużycia wymagany
  • Cyfrowe zdjęcie rachunku dot. Twojego adresu zamieszkania (3 ostatnie miesiące).Prosimy o przeslanie całego rachunku (za prąd, wodę, telefon, wyciąg z konta bankowego lub inny.) (Wymagany)

Powód: Nie ma skanowania
  • wyciąg z konta, które potwierdza płatność na konto gracza w Rivalo.com

Powód: Brakujące informacje


Dopiero bo tych gorzkich słowach pod ich adresem i groźbą napisania o SBR udało się coś wskurać
&quot;Dlaczego nie mogę wysłać zeskanowanych dokumentów? To co mam ***** zrobić zdjęcie monitorowi? Nie mam innych papierowych dokumentów jakie jaśnie państwo wymagają. Piszę skargę do SBR za wasze naganne zachowanie. Poza tym jak mam zrobić zdjęcie jak mam aparat niskiej jakości i nic nie będzie widać i tak mnie nie zweryfikujecie? Dlaczego tak musicie wszystko utrudniać, weryfikowałem się w 28 firmach i nigdy nie byłem tak potraktowany jak u was.&quot;
Więc mnie śmiecie też chciały okraść, pewnie gdybym tak długo nie walczył, to też u mnie źle to by się skończyło. w żadnej firmie spotkałem się z takim traktowaniem
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Banda złodziei , ja sobie nie wyobrażam aby oni nie wypłacili mu tej kasy. Nieprawdopodobne ,gościu wygrywa w normalny sposób siano,a buk utrudnia za wszelką cenę aby tylko nie wypłacić kasy.Nawet nie wyjaśnili co było powodem.Na szczęście jest forum i wiele osób się dowie po tej sytuacji jakim bukiem jest Rivalo.Na pewno się tam nie zarejestruje. Żenada!!
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
@majkel92: u mnie podobna sytuacja. Także jakieś beznadziejne powody odrzucenia dokumentów (inny adres...), dopiero słowa o napisaniu do organizujących ich działalność poskutkowały i dokumenty jakoś zaczęły im pasować. Ewidentnie utrudniają weryfikację i podobnie nie spotkałem się z takim czymś u innego buka.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Problem się pojawił w ich weryfikacjach i jak widać ciągnie się w nieskończoność jak zauważyłem już nawet na zagranicznych forach zaczynają tego narzekać na zachowaniach w ostatnich czasach tego bukmachera.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
hahaha wasyl a co mieli Ci odpisac?
panie Jagoda ,tak jak ktos u nas duzo wygra to blokujemy konto i konfiskujemy środki ?
buki mają w regulaminach tyle haczyków, że zawsze na jakiś punkt się mają prawo powołać. Regulamin jest przeciwko graczu,a niby klient nasz Pan!
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Kolego widzę chcesz zostać gwiazdą forum bo zaczynasz we wszystkich tematach być najmądrzejszy trochę to żałosne z Twojej strony, Napisał tutaj Support Rivalo że proszą o nick więc autor oskarżający niech napisze PW i się dowie więcej szczegółów. Bo takie tutaj pisanie nic nikomu nie pomoże, podobnie jak kiedyś miała sytuacja o słynnych aferach z Bwin.
Pozdrawiam.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Zwykli kombinatorzy i oszuści, sam sposób weryfikacji kont jest bardzo podejrzany, bo jaka firma tak utrudnia wypłacenie pieniędzy graczowi a takie weryfikacje to nic innego jak uprzykrzanie życia graczom, po za tym co to jest wgl za buk ? licencja nic nie warta w Curacao, Na zagranicznych forach więcej negatywnych opinii, słabe oceny, a ciemny lud wpłaca tam pięniędze, sami jesteście sobie winni, chyba na brak bukmacherów nie można narzekać, a praktycznie każdy wybór będzie lepszy niż ten krzaczor nie wiadomo skąd.
 
S 0

skarzyski

Użytkownik
Panowie pytanie odnośnie weryfikacji. Co w sytuacji gdy nie mam żadnego rachunku na siebie. Powiedzmy że jestem pełnoletni i mieszkam z rodzicami. Oni płacą rachunki. Oczywiście wpłata z mojego konta bankowego i z tym potwierdzeniem nie ma problemu. Pierwszy raz spotykam się z takim sposobem weryfikacji. Niech każdy kto chcę rozpocząc przygodę z tym bukmacherem poczyta sobie o ich metodach. To jest zwykłe utrudnianie wypłaty, inaczej tego nie można nazwać.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ostatnio buki robią sobie jaja, chyba czas powrócic do naziemnych. Ja w rivalo musiałem wysłac zdjecie dowodu przy twarzy ( nie korzystałem z bonusa) , a szczyt złodziejstwa spotkał mnie w firmie BETMOTION - dokonalem depoztu, ale zanim go zaksiegowali musiałem wyslac zdjecie dowodu przy twarzy haha!! Srodki mi zeszly z konta Skrill , a u nich było 0
 
M 256

maciek1985

Użytkownik
Kolego widzę chcesz zostać gwiazdą forum bo zaczynasz we wszystkich tematach być najmądrzejszy trochę to żałosne z Twojej strony, Napisał tutaj Support Rivalo że proszą o nick więc autor oskarżający niech napisze PW i się dowie więcej szczegółów. Bo takie tutaj pisanie nic nikomu nie pomoże, podobnie jak kiedyś miała sytuacja o słynnych aferach z Bwin.
Pozdrawiam.
Czy jeśli mogę Cie prosić to chciałbym tą sprawę moich środków w ich firmie rosztrzygać tutaj w temacie. Jako że jestem użytkownikiem innego forum o tematyce bukmacherskiej (tam niestety temat został skasowany) a to forum odkryłem całkiem niedawno i nawet nie spodziewałem się że jest takie wielkie. Na moje maile odpisują wklejoną regułką ,główne tłumaczenie z ich strony jest takie że uczestniczyłem w grupie organizującej zakłady i tyle wg nich wystarczy aby tak oskarżyć klienta i nie wypłacić pieniędzy.
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Zobaczymy co odpiszą . Przedstawią co na ciebie mają zobaczymy , a tamte forum jest zbyt poważne zeby jakimś rivalo się zajmować . Czekamy na ich dowody .
Moim zdaniem mają cos na ciebie . Nie wypłacenie 10 tys uSD równałoby sie z utrata polskich graczy , Takimi debilami nie są .
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Opisz jeszcze cały problem w surebetach . To jest taki kumaty facet co zajmuje się bukmacherką . Napisz w wyszukiwarce google surebety to znajdziesz tą stronę .
Rivalo się tam chwali ,że wypłaciło graczowi cytat :
Zwycięzca tygodnia zarobił 24,931.18€ z postawionych 93.56€:
a tobie szkodują 10 tys USD i jakoś nie kwapią się , aby tutaj na forum wyjaśnic sprawę .
Niezbyt mają dobra opinię .Cytat:
Pod koniec lipca 2014 napisał do nas jeden z czytelników. Pisał już na ******** gdzie administracja usuwała od razu jego posty.
Rivalo zamknął mu konto wraz z konfiskatą ok. 5000zł powołując się na złamanie Regulaminu poprzez… podanie przez użytkownika złego numeru telefonu.
Klient twierdzi, że było to jedynym powodem zamknięcia konta.
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
i takie ich tłumaczenie :
Rivalo nikomu (nie dotyczy to tylko Polski) NIE zamknęło konta TYLKO z powodu błędnego numeru telefonu, czy faktu że użytkownik podał nieprawidłowy numer telefonu. Błąd w numerze telefonu jest tylko jednym z kilku sygnałów świadczących o tym, że coś może, ale nie musi, być nie tak z poprawnością danych osobowych.
Podobnie było w tym wypadku. O ile dobrze pamiętamy, to w tym wypadku użytkownik przekazywał zupełnie różne wersje podania złego numeru telefonu podczas kolejnych kontaktów z supportem Rivalo (inną wersję na live chat, a zupełnie inną w emailu). Ale to nie było przyczyną zamknięcia konta. Przyczyną było to, że odmówił przesłania dokumentów potwierdzających finalnie swoją tożsamość. Brak przesłania dokumentów, a nie zły numer były przyczyną. (...)
Jeżeli chodzi o standardy, to Rivalo pozwala wygrywać i wypłacać użytkownikom duże kwoty. Proszę poczytać na forach. Jedynym warunkiem jest założenie konta na siebie. Rivalo ma podejście do tego biznesu bardzo racjonalne - zadowoleni wygrywający użytkownicy przyciągną następnych użytkowników.
(...) Obecnie firmy z branży online gaming są tak kontrolowane przez różne niezależne instytucje, że nie mogą sobie pozwolić na masowe zezwalanie na rejestrację fałszywych kont.
 
A 205

amindada

Użytkownik
i
(...) Obecnie firmy z branży online gaming są tak kontrolowane przez różne niezależne instytucje, że nie mogą sobie pozwolić na masowe zezwalanie na rejestrację fałszywych kont.
To jest akurat bzdura , tlumaczenie i usprawiedliwienie , w które chyba nikt ogarniety nie uwierzy. Dziwnym trafem rejestrują i przyjmują depzoyty od kazdego, nawet od słonia trąbalskiego , a problemy robia tylko i wylacznie przy wypłatach
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Witam,
Otrzymałem potwierdzenie, że konto gracz powiązany jest z zorganizowaną grupą.
Konkretnych informacji oraz danych na forum publicznym nie mogę udostępniać.
Firma Rivalo nie nadszarpywała sobie reputacji dla kwoty 42.000zł. Gracze z polski (i nie tylko) wygrywali i wygrywają duże większe sumy i nie ma żadnych problemów z ich wypłaceniem.
Z weryfikacją konta nie ma absolutnie żadnych problemów, jeśli gracz stosuje się do naszych zasad. Główną kością niezgody jest wymógł zdjęcia cyfrowego. Każdy gracz, który wyśle nam odpowiednie zdjęcie jest weryfikowany w ekspresowym czasie.
 
Do góry Bottom