>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rivalo

majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Czy weryfikując się muszę zrobić zdjęcia monitora? Jak inaczej mam przedstawić dowód wpłaty, skoro skan jest wielokrotnie odrzucany?
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
nie możesz zrobić screena?
Nie wolno, tylko zdjęcie cyfrowe.
Czy weryfikując się muszę zrobić zdjęcia monitora?
Najlepiej wydrukować rachunek, zrobić jego zdjęcie i wysłać do Rivalo. Na 100% on zostanie zatwierdzony.
@BuzzerBeater
Proszę na PW podać swój login, sprawdzimy tą sytuację.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Nie miałem problemów z weryfikacją, wysłany dokument tożsamości + wyciąg rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy, dosyć szybko się z tym uwinąłem. Co do gry w tym buku, kursy na niektóre zdarzenie w porównaniu z konkurencją wyglądały słabo. Dodatkowe bonusy przy graniu tasiemek (procent od wygranej). Ogólnie rzecz biorąc dobry interfejs, jeśli chodzi o live to mało zdarzeń na rynkach. Pozytywnie oceniam tego buka. Wypłata dzisiaj zlecona na skrilla.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Po początkowych kłopotach z weryfikacją konta , parę miesięcy temu, i zamieszaniem (opisanym w Konkursie Dnia, w tamtym roku) , wczoraj pierwszy zleciłem wypłatę na skrilla, i szybko doszła.... ogólnie , jako drobny gracz oceniam, buka na plus
 
O 11

okiro1

Użytkownik
Witam.Dwa razy korzystałem z promocji Rivallo ,nie miałem problemów ani przy weryfikacji ani przy wypłacie na MB.Fajnie sie grało tylko live strasznie ubogi.Kontakt z supportem bardzo dobry ,chociaż ograniczony czasowo.Pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Europejskie puchary z Rivalo - tylko na Forum.Bukmacherskie.com

Postaw i zgarnij Darmowy Zakład 15PLN w https://www.rivalo.com/?affiliateId=36652&amp;bannerId=715Rivalo!


Każdy użytkownik, który w tym tygodniu (24-26.02.2015) wpłaci minimum 55 PLN i postawi zakład kombi lub systemowy za minimum 10 PLN na dwa lub więcej wydarzeń (na europejskie puchary w piłce nożnej), otrzyma freebet o wartości 15 PLN na następny zakład.

Freebet otrzyma każdy użytkownik forum, który w danym terminie spełni oba warunki, niezależnie od tego, czy jest to jego pierwsza wpłata (wówczas również otrzyma bonus powitalny 100%), niezależnie od tego, czy jego zakład okaże się wygrany, czy przegrany. Użytkowników chętnych do odbioru freebetu prosimy o wysłanie e-mailu na adres: [email protected] z tytułem tematu: Europejskie Puchary z Rivalo. W treści wpisać proszę login z https://www.rivalo.com/?affiliateId=36652&amp;bannerId=715Rivalo.

Nie masz konta? Zarejestruj się teraz i odbierz bonus!

www.rivalo.com

* Promocja jest tylko dla użytkowników forum. W razie pytań, wątpliwości proszę kontaktować się w tym temacie.
 
panlotto 1

panlotto

Użytkownik
Witam.
Mam problem z weryfikacją konta. Mieszkam razem z ojcem w domu jednorodzinnym, dom jest moją własnością ale na dane ojca przychodzą wszystkie rachunki za media. W takiej sytuacji nie mogę wysłać rachunku na moje imię ponieważ takiego nie posiadam, opłacam wszystkie rachunki tyle że nie są wystawione na moje dane tylko na dane ojca. Co mam zrobić w tej sytuacji?
Napisałem maila ale niestety odpowiedzi nie uzyskałem.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam.

Mam problem z weryfikacją konta. Mieszkam razem z ojcem w domu jednorodzinnym, dom jest moją własnością ale na dane ojca przychodzą wszystkie rachunki za media. W takiej sytuacji nie mogę wysłać rachunku na moje imię ponieważ takiego nie posiadam, opłacam wszystkie rachunki tyle że nie są wystawione na moje dane tylko na dane ojca. Co mam zrobić w tej sytuacji?
Napisałem maila ale niestety odpowiedzi nie uzyskałem.
Powinieneś mieć możliwość dostępu w swoim banku do otrzymania drogą elektroniczną, a na pewno pocztową wyciągu z konta. To wystarczy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Rivalo akceptuje tylko zdjęcie cyfrowe rachunku.
Jak nie masz żadnego rachunku na siebie to może być inny dokument np. faktura za paliwo. Ja wysyłałem fotkę mandatu i też przeszło. Generalnie musi to być dokument, który potwierdza twoje dane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
W tym tygodniu nasz gracz trafił oto taki kuponik ????
Łączna wygrana ponad 20.000 euro. Robi wrażenie ;)
 
riczardpro 20

riczardpro

Użytkownik
Mam pytanie, w celu uwierzytelnienia konta na Rivalo musze wysłać kilka dokumentów. Jeden z nich to rachunek za media dot. mojego miejsca zamieszkana, co jeśli wszystkie rachunki są wystawiane na mojego ojca z którym mieszkam?
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Mam pytanie, w celu uwierzytelnienia konta na Rivalo musze wysłać kilka dokumentów. Jeden z nich to rachunek za media dot. mojego miejsca zamieszkana, co jeśli wszystkie rachunki są wystawiane na mojego ojca z którym mieszkam?
Najlepiej wprost napisać o tym w mailu. Dodatkowym dokumentem może być wyciąg z konta bankowego z widocznymi danymi, oczywiście w formie cyfrowej.
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Zgadzam się z opiniami, że głównym ⛔ tego bukmachera jest weryfikacja konta. Do łatwych i przyjemnych na pewno nie należy.
Ale poza tym bukmacher ma szeroką ofertę i ogólnie sprawia niezłe wrażenie.
 
riczardpro 20

riczardpro

Użytkownik
Zgadzam się z opiniami, że głównym ⛔ tego bukmachera jest weryfikacja konta. Do łatwych i przyjemnych na pewno nie należy.
Ale poza tym bukmacher ma szeroką ofertę i ogólnie sprawia niezłe wrażenie.
Rzeczywiście buk całkiem fajny, kursy okej, kupony rozliczane są praktycznie natychmiastowo po zakończeniu ostatniego meczu. Zakłady na żywo jednak na minus, troche ich mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
al_capone 29K

al_capone

Gangster
EL Clasico z Rivalo - tylko na Forum.Bukmacherskie.com

Postaw i zgarnij Darmowy Zakład 20PLN w Rivalo!


Każdy użytkownik, który dzisiaj (22.03.2015) wpłaci minimum 55 PLN i postawi zakład pojedynczy, kombi lub systemowy za minimum 10 PLN na zdarzenie z El Clasico Barcelona - Real Madryt, otrzyma freebet o wartości 20 PLN na następny zakład.

Freebet otrzyma każdy użytkownik forum, który w danym terminie spełni oba warunki, niezależnie od tego, czy jest to jego pierwsza wpłata (wówczas również otrzyma bonus powitalny 100%), niezależnie od tego, czy jego zakład okaże się wygrany, czy przegrany. Użytkowników chętnych do odbioru freebetu prosimy o wysłanie e-mailu na adres: [email protected] z tytułem tematu: El Clasico z Rivalo. W treści wpisać proszę login z Rivalo.

Nie masz konta? Zarejestruj się teraz i odbierz bonus!

www.rivalo.com

* Promocja jest tylko dla użytkowników forum. W razie pytań, wątpliwości proszę kontaktować się w tym temacie.
 
panlotto 1

panlotto

Użytkownik
Przez kilka tygodni korzystam z usług Rivalo i jest całkiem spoko
+
mega szybka wypłata na skrill (pieniądze nawet po kilku minutach na koncie)
dobre kursy
-
wspominana przez wszystkich weryfikacja, ale znam bardziej uciążliwe więc nie ma tragedii
jak dla mnie &quot;Aktualizujemy stronę internetową. Strona będzie aktywna tak szybko, jak to możliwe.Dziękujemy za cierpliwośc i przepraszamy za niedogodności.&quot; aktualizacje są częste i trochę uciążliwe (dziś od 6 rano trwa aktualizacja a jest już 11 !!! i trwa dalej....... )
ale jeszcze nie powstał taki buk żeby odpowiadał każdemu w 100% Rivalo jest spoko
co prawda mogliby poszerzyć ofertę live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom