>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Rivalo

justt 212

justt

Użytkownik
Taki sobie ten buk. Gdyby nie uciążliwa weryfikacja, być może kiedyś bym do niego wrócił.
Wysokiej jakości zdjęcia są według nich mało wyraźne, ale suma sumarum idzie się jakoś dogadać. Kursy nie są rewelacyjne, ale nie są też tragiczne. Po weryfikacji telefonicznej wypłata w kilka minut na skrilla. Warto spróbować w przypadku bonusa, ale to wszystko.
 
M 0

maik86

Użytkownik
Ile sie czeka na ta weryfikacje telefoniczna ?? i o co pytaja ??
U mnie weryfikacja telefoniczna nastapiła w momencie gdy chciałem wypłacić pieniążki (około 2 tygodnie po założeniu konta). Pytali z zasadzie o wszystko tj.:

- adres zaieszkania,
- numer PESEL,
- kiedy się ostatno logowano na konto,
- jakie ostatnio zawarto zakłady i za jaką stawkę.

Genaralnie nie można narzekać na bukmachera, i w mojej ocenie warto tam założyć konto
 
M 0

maik86

Użytkownik
Ja złego słowa na temat tego buka nie mogę powiedzieć. Ogólnie wydaje mi się, że narzekają tylko Ci co szukają dziury we wszystkim.
Polecam zakładanie konta u nich.
 
B 66

brokers

Użytkownik
Duże limity są w tym buku ? Idzie pograć za 4 cyfry ?
Swoją drogą, to weryfikacja to jest dramat. Musiały paść ostre słowa aby paniska się ogarnęły bo początkowo nic nie pasowało. Także jeśli chodzi o samą weryfikację to jeżeli ktoś ma słabe nerwy to nie polecam się bawić.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Duże limity są w tym buku ? Idzie pograć za 4 cyfry ?
Swoją drogą, to weryfikacja to jest dramat. Musiały paść ostre słowa aby paniska się ogarnęły bo początkowo nic nie pasowało. Także jeśli chodzi o samą weryfikację to jeżeli ktoś ma słabe nerwy to nie polecam się bawić.
Za 4 nie ma opcji, chyba ze pierwszy zaklad, u mnie teraz na wszystko max po 200 zl, a gralem za stawki max 500
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Za 4 nie ma opcji, chyba ze pierwszy zaklad, u mnie teraz na wszystko max po 200 zl, a gralem za stawki max 500
oczywiście, że idzie zagrać za 4 cyfry, zależy od wydarzenia i rynku. Mi też po wygranym pierwszym zakładzie za 400 na nhl np. wyskakiwało info, że ewentualna wygrana będzie za wysoka i nie mogłem zagrać za więcej jak np. 200 pln. Ale mundial mogłem grać pre i za 4 tysie (kurs w okolicach 2.0), tak samo live mimo iż biedny wybór to nożną i tenis mi brało do 3 tysięcy, więcej nie próbowałem więc nie wiem.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Postaw i zgarnij Darmowy Zakład 15PLN w Rivalo!
Każdy użytkownik, który w ten weekend (28-30.11.2014) wpłaci minimum 55 PLN i postawi zakład kombi lub systemowy za minimum 10 PLN na dwa lub więcej wydarzeń z kategorii Sporty zimowe, otrzyma freebet o wartości 15 PLN na następny zakład z kategorii Sporty zimowe.
Freebet otrzyma każdy użytkownik forum, który w danym terminie spełni oba warunki, niezależnie od tego, czy jest to jego pierwsza wpłata (wówczas również otrzyma bonus powitalny 100%), niezależnie od tego, czy jego zakład okaże się wygrany, czy przegrany. Użytkowników chętnych do odbioru freebetu prosimy o wysłanie e-mailu na adres: [email protected] z tytułem tematu: Zimowa promocja w Rivalo. W treści wpisać proszę login z Rivalo.
Nie masz konta? Zarejestruj się teraz i odbierz bonus!
www.rivalo.com
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Korzystal ktos z tej promocji na sporty zimowe?? Bo pytalem w Rivalo na czacie i nic nie wiedza o takiej promocji...
Ta promocja jest tylko dla naszych użytkowników.
Jak masz pytania to pisz na PW do mnie lub usera Rivalo.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Liga Mistrzów

1/8 Finału 2015



Skład 1/8 Finału Ligi Mistrzów 2015 jest już znany i zawierać będzie kilka
wysokiej klasy pojedynków. Fani piłki nożnej będą mogli podziwiać starcie
Paris Saint Germain – Chelsea, Manchester City – FC Barcelona i
Juventus Turin – Borussia Dortmund
.

Bukmacherzy Rivalo przygotowali szeroką ofertę zakładów, z atrakcyjnymi
kursami, na 1/8 Finału największych rozgrywek Europy
.

Czy najbardziej pożądany tytuł, w kategorii klubowej piłki nożnej, trafi do
jednego z faworytów, czy zwycięzca okażę się niespodzianką? Postaw zakład
na swojego faworyta!



Zwycięskie kursy:
Bayern Monachium 3,50
Real Madryt 3,60
Barcelona 6,50
Chelsea FC 8,00
Manchester City 15,0

Wszystkie dalsze kursy 1/8 Finału Ligi Mistrzów znajdziesz tutaj.

Życzymy powodzenia w zakładach na Ligę Mistrzów,

 
Do góry Bottom