>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rivalo

M 3

matur

Użytkownik
Tenis
Zakłady nie są ważne do momentu rozegranie pierwszej piłki. Jeśli jeden z graczy wycofuje się po co najmniej jednym zagraniu piłki i mecz jest przerwany (kontuzja, poddanie, dyskwalifikacja) to wynik zakładu uznany jest jako nieważny.. Powyższe nie ma zastosowania do zakładów rynków wcześniej oferowanych jako na żywo i które zostały już rozstrzygnięte (np. wygrana seta, gema, over/under). W przypadku, gdy gra jest wstrzymana lub przełożona, zakłady w ramach turnieju pozostają aż do gry są rozstrzygnięte. W grach które nie odbywają się w ramach turnieju, mecz zostanie uznany za nieważny jeżeli nie jest dokończony lub rozegrany ponownie do końca następnego dnia.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dziś w nocy ( z niedzieli na poniedziałek) zleciłem pierwsza wypłatę na Neteller.
Kasa na koncie o godz 8.25 w poniedziałkowy poranek.
Z tego co wiem to wypłacają w godzinach roboczych ( 8.00-16.00 ? ) czy tam jak gdzieś jest napisane na stronie Rivalo w godzinach pracy biura.
Wczesniej po depozycie wyslałem od razu kopie dowodu,rachunku za prąd i screen konta Neteller z transakcją wpłaty.
Bez akceptacji i weryfikacji dokumentów nie dostaniecie się do okna wypłaty,jest ono po prostu zablokowane,ale jest info,żeby przesłać dokumenty.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Jeszcze jedną wypłatę robiłem na Neteller.Tak samo jak w przypadku pierwszej.Zlecona tuż przed północą w poniedziałek i kasa na koncie czekała już od 8.25 rano we wtorek.
Grałem zakład solo na over 5,5 żółtych kartek w meczu Betis-Malaga.Ładnie płacili w postaci kursu 1,95.
 
3l3m3nt 9

3l3m3nt

Użytkownik
Witam, wpłaciłem na tego buka jakiś czas temu 50 zł za pomocą kodu Ukash, bonus pomnożyłem i gdy przychodzi do wypłaty to mam jedynie opcje taką jak wpłacałem czyli Ukash.
Nigdy nie wypłacałem za pomocą tej metody, na czym ona polega?
Dostaje kod o wartości wypłaty? Jeśli tak to czy mogę tą sumę jakoś przelać na swoje konto bankowe?
Czy jest opcja aby to obejść i wypłacić bezpośrednio na konto w banku?
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
No takie pytania to do supportu, a nie na forum.


Przy weryfikacji trochę się z nimi męczyłem ale udało się. Wypłata w dosłownie 30 sekund (skrill), a było tego sporo. +
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marasking 63

marasking

Użytkownik
Potwierdzam, szybkie wypłaty na Skrilla w godz 9-22, czeka sie kilka minut, max godz. Minusem jest prowizja 20zł - na jeden tydzień przysługują dwie bezpłatne wypłaty na Skriila, konto bankowe itp, reszta jest płatna
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Potwierdzam, szybkie wypłaty na Skrilla w godz 9-22, czeka sie kilka minut, max godz. Minusem jest prowizja 20zł - na jeden tydzień przysługują dwie bezpłatne wypłaty na Skriila, konto bankowe itp, reszta jest płatna
Wydaję mi się, że dwie darmowe w jednym tygodniu to nie jest mało.
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Polecam, jeden z lepszych bukmacherów u jakich grałem, weryfikacja trochę denerwująca dużo dokumentów chcą ale w końcu udało mi się pozytywnie ją zakończyć i po zleceniu wypłaty kasa była w mniej niż 5 minut na skrillu mimo świąt. Mają dosyć dobrą ofertę na piłkę nożną, na tenisa i koszykówkę podstawowe opcje ale mi wystarczało, na pewno jeszcze tam wrócę bo na MŚ mają bardzo ciekawe zakłady, jeszcze raz polecam.
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
Co do wypłat, to ja np lubię mieć wygodę, że postawię sobie i mogę i 5 razy wypłacać - bo np u konkurencji chcę wyżej zagrać bo dobry kurs jest. Ale czy poza tym coś Was do nich zniechęca? Nie wiem, czy zakładać konto, mam już parę u innych a tego nie kojarzę...
 
J 18

joepike

Użytkownik
buka póki co mogę polecić, bonus przyznany od razu po wpłacie, plusem jest to, że promocja bonusu od depozytu obowiązuje dla wpłat z portfela internetowego.

po kilku zakładach i obróceniu bonusu pojawiły się limity-
na zakłady pre-match limity 51 EUR
na zakłady live limity 500 EUR

na tipico z reguły limitują do 101 EUR i można tak długo pograć więc w sumie możemy postawić 150 EUR na zdarzenie pre-match wykorzystując tych dwóch buków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yam 93

yam

Użytkownik
A ktos gral bez bonusa?
Tez takie same wymagania weryfikacji nie biorac bonusowej kasy?
(lubie szybkie, sprawne wyplaty).
 
Do góry Bottom