>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rivalo

rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Wasze cenne uwagi staram się na bieżąco wysyłać do odpowiedniego działu. Wszelkie zmiany techniczne wymagają jednak trochę czasu. Zadowolonych klientów Rivalo cały czas przybywa i jak widać wracają. Stronę co jakiś czas trzeba przebudowywać, a nam przecież też zależy na tym, żeby jednak była stabilna.
 
M 256

maciek1985

Użytkownik
Witam ,pilnie potrzebuję pomocy.
Grałem w rivalo od dłuższczego czasu ,na koncie uzbierało się około 42 tys zł. Grałem normalne mecze piłki nożnej na ogół zakłady specjalne.Zweryfikowałem konto wysyłając wszystkie potrzebne dokumenty.
Dziś próbuje się zalogować niestety konto nieaktywne ,piszę na chacie i taką dostaje wiadomość:
Ja: Witam ,dlaczego moje konto jest nieaktywne ?
Lena Lewandowska: Witam
Poprosze o nazwe uytkownika
Ja: xxxxx
grałem długi okres czas ,niedawno przeszedłem weryfikacje wysyłać zdjęcia wszystkich dokumentów ,dzisiaj próbuje się zalogować by pograć mecze ligi mistrzów i wyskakju komunikat konto nieaktywne
Lena Lewandowska: Informujemy, że nasz dział Bezpieczeństwa skontrolował konto Rivalo i mamy wystarczające dowody, że przynależy ono do zorganizowanej grupy użytkowników, stawiających zakłady. Narusza to Zasady i Warunki Rivalo.
Ja: co takiego ?
?
Lena Lewandowska: W przypadku gdy zorganizowana grupa stawia zakłady, Rivalo ma prawo do zatrzymania salda konta. Konto pozostanie zamknięte a środki skonfiskowane, w związku z tym wykroczeniem.
Ja: nie popuszczę ,miałem na koncie ponad 40 tys zł !
czy to jest oficjalne stanowisko firmy ? jeśli tak będe musiał opisać sprawę na wszystkich forach polskojęzycznych oraz zagranicznych
nie uczestniczyłem w żadnej zorganizowanej grupie ,miałem konto na siebie sam szukałem zakłady i obstawiałem
Lena Lewandowska: To ostateczna decyzja, podjęta przez Zespół Rivalo.
Nie należe do żadnej zorganizowanej grupy użytkowników ,konto jest na mnie i ja grałem wszystkie zakłady. Ktoś od nich zorientował się po weryfikacji że duża kwota pieniędze i zamknął konto. Konto miała również moja żona która też bawi się w obstawianie ale tam od dłuższego czasu nie grała. Regulamin tego nie zabrania.
Czy ktoś wie co mam z tym zrobić ? Konto należy do mnie i tylko ja na nim obstawiałem !!!
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jeśli rzeczywiście jesteś czysty (choć coś mi tu nie pasuje z bawiącą się obstawianiem żoną ale ok) to TU masz informację pod jaką organizację podlega ten bukmacher i możesz się jakoś z nią skontaktować i opisać sytuację. Na nieszczęście jednak Curacao to jest raczej słabo chroniącą interesy graczy organizacją, więc może być ci ciężko z odzyskaniem kasy. Ale oczywiście warto powalczyć, bo innej możliwości raczej nie ma.
Swoją drogą wielki ⛔ ⛔ ⛔ dla tego bukmachera za weryfikację. W moim przypadku wyglądało to tak, że specjalnie nie akceptowali przesłanych dokumentów, aby opóźnić wypłatę.
 
M 256

maciek1985

Użytkownik
Nie brałem żadnych bonusów ,konto miałem na siebie i z niego korzystałem. Dokumenty zaakceptowali dość szybko ,najpierw chcieli dowód osobisty i rachunek. Wiec wysłałem zaakceptowali bardzo szybko ,później chcieli jeszcze skan przy twarzy oraz drugą stronę dowodu. Dzisiaj się loguje a tu wyskakuje komunikat że konto nieaktywne. Pani z czatu odpisuje mi że uczestniczyl w zorganizowanej grupie ktora stawia zaklady i w związku z tym maja prawo mi skonfiskować moje 42 tys zł. Oczywiście jest to nieprawda.
 
M 256

maciek1985

Użytkownik
Wszystkie dane które miałem zarejestrowane na koncie były prawdziwe. W skrócie zorientowali się że sporo jest na koncie wtedy gdy przesłałem im zdjęcia do weryfikacji.
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Jeśli rzeczywiście jesteś czysty to z chęcią bym przeczytał co w tej sprawie ma do powiedzenia przedstawiciel Rivalo, który jest obecny na tym forum, ponieważ taka kwota &quot;piechotą nie chodzi&quot;.
 
M 256

maciek1985

Użytkownik
Na pytanie w mailu dlaczego skonfiskowana mi pieniądze odpowiadają że kwestia została rozwiązana. Głowny argument to taki że moje konto do kogoś przynależy . Do nikogo nie przynależy !!!
W swojej 15 letniej przygodzie z bukmacherami nikt nigdy mnie tak nie oszukał. Mam jeszcze cichą nadzieje że sprawa się rozwiąże ,że to może jakaś pomyłka ,jednak czytałem sporo w necie i zdarzaly sie przypadki gdzie ludziom kradli ponad 50 tys euro.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Napisz pw to supportu Rivalo, który tu jest, zapewne ktoś taki jest bardziej rozgarnięty niż ci co siedzą na mailu i wklejają regułki z regulaminu. Może wtedy dostaniesz jakieś konkretniejsze argumenty
 
M 256

maciek1985

Użytkownik
Na moją prośbę o podanie punktu regulaminu który wg nich złamałem ,support tak odpowiada.
Jak już poinformowaliśmy złamał Pan zasady i warunki, które zostały zatwierdzone podczas rejestracji.
Proszę wrócić do regulaminu i ponownie się z nim zapoznać.
Pana konto pozostanie zamknięte.
To ostateczna decyzja, podjęta przez Zespół Rivalo.
Pozdrawiamy
Zespół Rivalo

 
M 256

maciek1985

Użytkownik
Wpłacałem przez przelewy24. Kilka razy miałem szczęście i trafiłem duże ako toteż dlatego uzbierała się kwota 42000 zł. Chyba wiedzieli co robili bo konto było systematycznie limitowane aż do śmiesznego poziomu o ile dobrze pamiętam 20 zł na zakład.
 
M 256

maciek1985

Użytkownik
Jeśli bym wpłacał i przegrywał wszystko byłoby ok. Przestraszyli się ,że po weryfikacji pewnie będę chciał wypłacić środki i skonfiskowali pieniądze a konto zamknęli podciągając to pod punkt regulaminu mówiący o tym że uczestniczę w zorganizowanej grupie grającej zakłady (w internecie znalazłem podobny przypadek Bułgara w jego przypadku okradli go na 50000 euro) Czyste oszustwo z ich strony. Obecnie jestem w fazie zastanawiania się co z tym dalej robić. Kwota niemała więc będę walczyć o swoje.
Ku przestrodze ,chciałbym aby ludzie którzy tam jeszcze obstawiają wiedzieli że jeśli uda im się trafić kupon ich pieniądze mogą zawsze zostać skonfiskowane. Chciałbym zauważyć również że kolega o niku Rivalo na tym forum uczestniczy w procederze okradania ludzi poprzez promowanie tego bukmacher na tym forum .
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Wpłacałem przez przelewy24. Kilka razy miałem szczęście i trafiłem duże ako toteż dlatego uzbierała się kwota 42000 zł. Chyba wiedzieli co robili bo konto było systematycznie limitowane aż do śmiesznego poziomu o ile dobrze pamiętam 20 zł na zakład.

trzeba było wypłacać regularnie i nie było by problemu (buk to nie przechowalnia pieniezy zwlaszcza taki) ,a jakby się pojawił to już w pierwszej fazie wypłacania, no chyba ze grales all in.

Co Cie sklonilo grac u takiego bukmachera? przeciez na rynku sa lepsi.
 
M 256

maciek1985

Użytkownik
Masz rację że trzeba było wypłacać. Nie spodziewałem się. Będąc kiedyś w Niemczech sproro lubiałem obstawiać w Tipico. Szedłeś do punktu obstawiałeś ,kupon w ręce twoim dowodem, z wygranymi żadnych problemów. Po powrocie do Polski pomyślałem że się tam zarejestruje ,jednak regulamin na to nie zezwalał. Więc odnalazłem klon Tipico tak mi się wydawało. Dobrze że mam namiary na tego Niemca co przyjmował mi zakłady może się uda coś wskurać z nimi choć bardzo możliwe że mają tylko podobne strony a sami polują tylko na depozyty.
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Przyjacielu Maciek . Bardzo ci współczuję . Mnie na twoim miejscu od razu umieściliby w psychiatryku . To się w głowie nie mieści , żeby człowieka okraść na takie pieniądze . Przedstawicielu firmy Rivalo na tym forum . Gdzie się podziewasz ? . Masz odwagę zabrać głos w tej sprawie ? . Kiedyś grałem w Rivalo . Akurat mi nigdy problemów nie robili . Wypłacałem najwięcej 3000pln . Weryfikacja była szybka i kasa szybko wypłacona . Dzięki przyjacielu za ten post . Wczoraj zleciłem wypłatę pieniędzy z tej firmy na szczęscie tylko 300 pln zamykam tam konto i bye bye . Doradzić mogę tylko tyle , abyś pisał skargę do LGA . Opisz całą sprawę . Nie poddawaj się . Chociaż coś pisaleś o zonie , że ona też coś obstawiała . Może tu jest jakiś pies pogrzebany . Trzymaj się i piąteczka . Taka kasa w błoto .wierzysz się nie chce .Naprawdę nie kłamiesz ? bo moze to byc walka konkurencji.
 
W 0

wasyl388

Użytkownik
Maciek tipico już od dawna zbanowało Polaków . Druga sprawa . Oni nic nie mają wspólnego z tipico . kiedyś pytałem się ich supportu taką dostałem odpowiedz. To tylko podobieństwo strony i nic więcej.
Swoją droga kiczny ma rację . Tyle jest buków do wyboru naprawdę uczciwych jak chociażby Hill czy betway . Tam by ci wypłacili i 100 tys euro wygranej a ty się uczepiłeś tych dziadów , którzy i tak mają opinię nędzną . Przytoczyłeś zresztą przykład Bułgara. Trzymaj się kolego i walcz.
 
bratriposty 44

bratriposty

Użytkownik
Potrafią zmienić status z konta w pełni zweryfikowanego na &quot;oczekujące&quot;.Teraz radzę ubrać się w wygodny dres i zaparzyć wiadro ulubionej herbaty.Wysyłałem parokrotnie skany:dowodu osobistego, potwierdzenia meldunku wydanego odpłatnie przez Urząd Miasta, paszportu, zarówno konta jak i karty Skrill, debetówki... Za bodajże 7 razem zapytałem czy może chcą wymaz z gardła, próbkę krwi, akt bierzmowania lub zdjęcie na drabinie z numerem bramy przy twarzy.Zmienili status po e-mailu, który nie zawierał jakiegokolwiek załącznika.W życiu nie spotkałem się z takim matactwem.Minus długości linii brzegowej Bałtyku.Człowiekowi odpowiedzialnemu za to świadome blagierstwo wydłubałbym serce widelcem.Nie dygnęłaby mi nawet brew.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Szkoda gadać, 42 tys zł. ukradzione przez Rivalo bo inaczej tego nie mozna nazwać. Gdzie są teraz ci , co pisza ze gracze, a zwłaszcza &quot;Polaczki&quot; okradają bukmacherów, ze wstyd im za graczy z Polski itp. Zobaczymy co odpisze Rivalo, a moze moderatorzy zabiorą głos w tej sprawie
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Rivalo otrzymal ranking sbr uwazjacie D- mniej jest tylko scum czyli F....Nie dziwie sie zupelnie czemu juz...Gratuluje polityki firmy i robcie tak dalej ????
 
M 256

maciek1985

Użytkownik
support przestał odpisywać na inne adresy do rivalo nie odpisują wogóle. Wszystko co opisałem jest prawdą na koncie zgromadziłem ponad 42000 zł + 5 zakładów długoterminowych na f1.
Odnośnie sumy wiem że może dziwić ,jednak miałem farta w kilku przypadkach i tyle się uzbierało.
 
Do góry Bottom