>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

racebet - 10pln

P 0

protoplast

Użytkownik
Tak sądzisz? Przecież wpisuje się kod do konta i masz kase ;) Żaden link ????
Gdzie? Ja tam nie widzę żadnego pola. Kliknąłem w link który dostałem na pocztę od BAHa będąc zalogowanym na racebet i na koncie pojawiła się kasa.

Ta promocja była reklamowana jako związana z dzisiejszymi wyscigami w Dubaju więc nie wiem czy to jeszcze zadziała.
 
maciekx13 0

maciekx13

Użytkownik
Zadziała, zadziała... inny też dostali kody, porozdawali. Wchodzisz w moje konto wpłata i na samym dole bonus klikasz masz 4 pola do wypełnienia kodem i kasa wpływa ????
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Bardzo proszę o BON. Z góry dziękuję.
gg: 1653886 ????
7 raz już chyba prosisz...Proponuję dawać kartki za takie wpisy, bo ciężko już w tym temacie znaleźć sensowny post.Jak widzicie kto ma bon to i tak go tu daje, więc wasze posty są zbędne ???? (mój również do usunięcia)
 
maciekx13 0

maciekx13

Użytkownik

I co wy na to? Wygrana w Pick Six, 4 trafione typy i 20E wbiło. Na razie obrót 10E po fajnym kursie siadło. Tyle, że trzeba 3 razy 20E obrócić, ale mogę się tylko wzbogacić. Ci którzy nieskorzystali z mojej oferty niech teraz żałują, bo chciałem dać te same typy na Pick Six ???? A dalej sprawa by się potoczyła podobnie ????
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Dostałem od kumpla link do jego kodu, skopiowałem kod wkleiłem w WPŁATA+KUPON i wyskakuje mi napis:
Wykorzystałeś już ten kupon wcześniej
otrzymałeś go podczas tego samego wydarzenia, gdzie otrzymałeś ten!
Co jest nie możliwe, bo kumpel się nie logował w ogóle. Czyli co już te kody nie obowiązują ?
 
piotrex007 101K

piotrex007

Użytkownik
Dostałem od kumpla link do jego kodu, skopiowałem kod wkleiłem w WPŁATA+KUPON i wyskakuje mi napis:
Wykorzystałeś już ten kupon wcześniej
otrzymałeś go podczas tego samego wydarzenia, gdzie otrzymałeś ten!
Co jest nie możliwe, bo kumpel się nie logował w ogóle. Czyli co już te kody nie obowiązują ?
Może na jednym koncie można zrealizować tylko JEDEN bon z tej promocji ;)
 
P 0

protoplast

Użytkownik

I co wy na to? Wygrana w Pick Six, 4 trafione typy i 20E wbiło. Na razie obrót 10E po fajnym kursie siadło. Tyle, że trzeba 3 razy 20E obrócić, ale mogę się tylko wzbogacić. Ci którzy nieskorzystali z mojej oferty niech teraz żałują, bo chciałem dać te same typy na Pick Six ???? A dalej sprawa by się potoczyła podobnie ????
Szkoda że się nie podzieliłeś tymi typami tylko robiłeś z tego taką tajemnicę wielką Nie stracił byś na tym na pewno.
 
maciekx13 0

maciekx13

Użytkownik
Szkoda że się nie podzieliłeś tymi typami tylko robiłeś z tego taką tajemnicę wielką Nie stracił byś na tym na pewno.
Wygrana z Pick Six - trzeba było 3 razy obrócić 20E.
Oto skutki:

Wcześniej wypłaciłem 30zł, teraz już jestem 110zł do przodu ????
I jest jeszcze kasa na koncie, 15 zł razem ????
Ogromny ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
 
L 0

langer

Użytkownik
Po pierwsze edytuj posty nie stukaj jeden pod drugim , a po drugie kilka innych osób tez wygrało z tego kodu , ale nikt tak jak Ty się nie chwali co chwila-opanuj się.:-?
 
Do góry Bottom