>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

racebet - 10pln

C 11

cbool

Użytkownik
no właśnie ja już w sumie postawiłem za 70 euro i w zakładce wypłata i do dyspozycji jest nadal 0,00 a mam na koncie 25 euro...
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Ja obrócilem 5x i moglem wyplacic tyle ile miałem na koncie, czyli 10 euro no, ale zlecilem wypłate na konto bankowe, przyszedl mi email, że wypłata została przetworzona i kasa znajdzie sie za kilka dni na koncie. Zobaczymy ????
 
C 11

cbool

Użytkownik
no ale po co mam robić depozyt jeśli inni mówili że normalnie obracali
i wypłacali kase na konto w banku .
Może po prostu trzeba obrócić to w sposób 5 zakładów po 10 euro nie wiem...
 
C 11

cbool

Użytkownik
dziś rozmawiałem z pewną miłą panią od nich właśnie i napisała mi że
aby wypłacić to 10 euro trzeba je obrócić 10 razy ;)
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
2 x wygrany zakład zwrot stawki 10euro(o co chodzi?)przed startem...miałbym już koło 50euro potem chciałem na swojego konia(faworyta) to nie mogłem postawić.Dzisiaj próbuje się zalogować konto zablokowane na 24h.Jak dla mnie za dużo niespodzianek ,nie podoba mi się strona:-|
 
K 5

ksa

Użytkownik
ja trafilem konia z kursem 45euro , przypadkowo ale trafilem mialem fart poprostu , ciezko jest trafic duzy kurs , przy wyplacie zabieraja 1 euro
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Potwierdzam, że wypłacalni są ???? Zleciłem wypłate na konto bankowe w niedziele wieczorem, dzisiaj już mam kase na koncie, także wszystko ok.
 
C 11

cbool

Użytkownik
a ja właśnie czekam na rozliczenie kostatniego zakładu i wyplacam 25 euro ;)
tylko nie wiem żeby wypłacić na MB potrzebny jest depozyt czy nie?
 
Do góry Bottom