>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

racebet - 10pln

P 0

protoplast

Użytkownik
Pisał przecież ze pomoże na PW, nie skorzystaliśmy nasza strata ;-)
Kurde jak by tu jakiś kuponik zdobyć bo pograł bym sobie a wypłaciłem wszystko.
 
maciekx13 0

maciekx13

Użytkownik
Po pierwsze edytuj posty nie stukaj jeden pod drugim , a po drugie kilka innych osób tez wygrało z tego kodu , ale nikt tak jak Ty się nie chwali co chwila-opanuj się.:-?
To nie z kodu, czytaj uważnie! To z Pick Six! Całkiem coś innego, byś poczytał byś wiedział, a nie cwaniaczysz mi tu!
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
hehe pomoc na pw od Maciekx13 wygląda tak, że trzeba mu dać login i hasło do konta a on za nas bedzie grał i część kasy dla niego, haha smieszny koleś, zakładam ze wiecej jak 18 lat to on niema :jezora:
 
J 0

jelen

Użytkownik
Przyniosło by wam to zyski, ale nie to nie. Nie namawiam do niczego ???? Radźcie sobie sami, pozdrawiam, ale tutaj liczy się zarabianie kasy ????
Jak jesteś taki dobry w typowaniu to po co sie pieprzysz w takie zabawy, przecież sam już wygrales z wlasnej kasy na nowy dom i maybacha.
Pozdrawiam Ciebie serdecznie.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Przyniosło by wam to zyski, ale nie to nie. Nie namawiam do niczego ???? Radźcie sobie sami, pozdrawiam, ale tutaj liczy się zarabianie kasy ????
Haha dokładnie On chce hasło i login, a chyba nikt nie jest taki głupi żeby mu dać, a i nie musisz się chwalić że wygrałeś tam z 200zł jak by każdy się tutaj chwalił swoimi zwycięstwami to byś chyba wpadł w nałóg.
Pozdrawiam
 
maciekx13 0

maciekx13

Użytkownik
Jak jesteś taki dobry w typowaniu to po co sie pieprzysz w takie zabawy, przecież sam już wygrales z wlasnej kasy na nowy dom i maybacha.

Pozdrawiam Ciebie serdecznie.
Dobra, dobra już nie cwaniaczysz. A co żal Ci teraz, że się nic nie wygrało?
Biedaczysko... ????:-|

Haha dokładnie On chce hasło i login, a chyba nikt nie jest taki głupi żeby mu dać, a i nie musisz się chwalić że wygrałeś tam z 200zł jak by każdy się tutaj chwalił swoimi zwycięstwami to byś chyba wpadł w nałóg.
Pozdrawiam
W nałóg to ty już wpadłeś. Stawiania i przegrywania. Także pozdrawiam.
 
J 0

jelen

Użytkownik
Dobra, dobra już nie cwaniaczysz. A co żal Ci teraz, że się nic nie wygrało?
Biedaczysko... ????:-|

W nałóg to ty już wpadłeś. Stawiania i przegrywania. Także pozdrawiam.
Takiego kretyna to szukać ze świecą. Pozdrawiam i nie zabieram już więcej głosu w tej idiotycznej dyskusji. Zyczę powodzenia normalnym ludziom.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dobra, dobra już nie cwaniaczysz. A co żal Ci teraz, że się nic nie wygrało?
Biedaczysko... ????:-|



W nałóg to ty już wpadłeś. Stawiania i przegrywania. Także pozdrawiam.

Dzieciaku gdybyś widział ile ja wygrałem ostatnio na bukmacherce to na prawde chyba byś się powiesił. Chwalisz się jakimiś 200zł jak byś miał tyle pierwszy raz w życiu ????
 
maciekx13 0

maciekx13

Użytkownik
Dzieciaku gdybyś widział ile ja wygrałem ostatnio na bukmacherce to na prawde chyba byś się powiesił. Chwalisz się jakimiś 200zł jak byś miał tyle pierwszy raz w życiu ????
Jeśli chodzi o wyścigi konne to tak, masz racje ;) I nie nazywaj mnie dzieciakiem ????

Ty , jak widać naciągaczem jesteś i powinieneś otrzymać bana na tym Forum.
A to z jakiej okazji? Kurcze chłopie to było z gry Pick Six, wiesz co to, czy nie? Bo widze, że nie a piszesz nieprzemyślanie posty. Pomyśl trochę. I dlaczego naciągacz? Bo co, bo wygrałem z gry? Hahaha, śmieszny jesteś.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Najlepiej by było jak by moderator usuną wasze ostatnie wypowiedzi w tym temacie bo nic ciekawego do dyskusji nie wnoszą wliczając w to mój post. A jeżeli nie usunie to sami zakończcie tą bezsensowną rozmowę, bo później jak przyjdzie komuś znaleźć coś ważnego dotyczącego tej promocji to musi czytać takie głupoty.
 
Do góry Bottom