>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
C 0

ciapek1808

Użytkownik
Który zawodnik zdobędzie więcej goli w tym meczu?
Zawodnik musi zagrać od początku tego meczu, aby zakłady były ważne.




Forlán, D
3,60



Ibrahimovic, Z
3,05



Taka sama liczba goli
A ja,żeby nie robić problemów (tak uwarzałem) i dawać 2 zdarzeń z jednej dyscypliny co jest niezgodne z regulaminem nie będę miał wogóle zaliczonego kuponu? Bo według mnie nie podanie jednego zdarzenia wiąże się z kursem 1.00 gdy nie ma punktów ujemnych..
Grupa 2 team Menele
Pozdrawiam
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Dla mnie to jest parodia , kolesie podają po 3 typy z jednej dyscypliny i 2 z drugiej , wygrywają z nami bo nam totalne nie siada i w drugiej kolejce znowu totalnie stosują się do regulaminu i znowu im za to nic nie grozi? To po co w ogóle ktoś robił ten regulamin ????
 
Z 0

ziomal99

Użytkownik
Mam pytanko jak zespol podal 2 zdarzenia z biatlonu , jeden mu wejdzie drugi nie, to za zlamanie regulaminu ( nie mozna podawac wiecej niz 1 zdarzen z jednej dyscypliny) czy 2 zdarzenia beda liczone po 0? czy ty tylko 1 zdarzenie?
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Grupa 1
4. 14.02 01:30 Łyżwiarstwo Figurowe - Pary Sportowe Kto wygra: Shen/Zhao @2.05
ten typ to był program krótki oczywiście bo kurs 2.05 by był nie możliwy na ogólne zwycięstwo ;]
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Wierzę w Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem.
podałem wszystko jak powinno być tylko zapomniałem wpisać nazwy drużyny przeciwnika zauważyłem to i napisałem drugiego posta już prawidłowo z dopiskiem o prośbę usuniecie powyższego faktycznie post został usunięty ale ten drugi prawidłowy a ten pierwszy widnieje do tej pory
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
podałem wszystko jak powinno być tylko zapomniałem wpisać nazwy drużyny przeciwnika zauważyłem to i napisałem drugiego posta już prawidłowo z dopiskiem o prośbę usuniecie powyższego faktycznie post został usunięty ale ten drugi prawidłowy a ten pierwszy widnieje do tej pory
Ok to była pierwsza kolejka to spoko, poprawię.
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
punkt 16 regulaminu mówi:
Jeżeli przy typie nie ma kursu, informacji jaka to dyscyplina, bądź dokładnej daty typ jest rozliczny jako przegrany. Jeżeli brakuje nazwy bukmachera, informacji z kim rywalizujemy albo AKO to cały kupon jest rozliczany jako przegrany.
dopisywanie było w 1 kolejce ???? a mamy już 3-ecią ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
żegnam .... w tuzinie konkursów uczestniczyłem ale tak zrytego regulaminu nigdy nie widziałem....
No tak, bo tu myśleć trzeba zanim się kliknie &quot;zatwierdź odpowiedź&quot;, to faktycznie ogromny problem.
 
G 35

gesio

Użytkownik
Olo_13 ... powiedz mi jak to jest, ze moj rywal w Gr.6 podal wczoraj 2 typy z jednej dyscypliny, oba trafil, i przy obu ma + ??? przeciez nie mozna dawac dwoch typow z jednej dyscypliny !!!
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Olo_13 ... powiedz mi jak to jest, ze moj rywal w Gr.6 podal wczoraj 2 typy z jednej dyscypliny, oba trafil, i przy obu ma + ??? przeciez nie mozna dawac dwoch typow z jednej dyscypliny !!!
Już widzę, maj folt, zaraz poprawię.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
wkradł się błąd źle został rozliczony pojedynek ustyugov peiffer jestem w grupie trzeciej nazwa zespołu silna wola edka pindola
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Dale Begg - Smith - Guilbaut Colas mam 1 a zostalo rozliczone na minus a australijczyk był 2 a francuz 6. I wkradły się małe nieścisłości. Pytałem się czy musi 5 typów. Naszym głównym typem z łyżwiarstwa było Ireen Wüst - Daniela Anschütz-Thoms i zostało rozliczone na minus a naszym drugim typem był Kristina Groves - Stephanie Beckert i ten został rozliczony na plus. Prosze o poprawienie. Link do posta:
http://forum.bukmacherskie.com/f259/faza-1-grupa-6-a-41455.html#post1460881
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom