>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
kwalifikacje się nie liczą tylko konkursy finałowe jak dziś się zacznie a jutro skończy a do takich należy hokej,ja wczoraj tez mogłem postawić na short track na kwalifikacje pań na 500 metrów gdzie finały chyba są 18 i tez mam liczyć na pozytywnie rozpatrzony typ 18 to już będzie 2 faza
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
to jak jest z tym dublowaniem dyscyplin bo chyba nie uzyskałem odpowiedzi jak jeden typ trafie a drugi nie to ten trafjony jest rozliczany na + a jak trafie dwa to ten z wyrzszym ako jest rozliczany na +
na + jest rozliczany ten co był podany jako pierwszy w przypadku 2 typow z tej samej konkurencji
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
to jak jest z tym dublowaniem dyscyplin bo chyba nie uzyskałem odpowiedzi jak jeden typ trafie a drugi nie to ten trafjony jest rozliczany na + a jak trafie dwa to ten z wyrzszym ako jest rozliczany na +
Jeżeli masz na kuponie 2 typy ze skoków przykładowo to rozliczamy pierwszy. A drugi automatycznie na minus.

kwalifikacje się nie liczą tylko konkursy finałowe jak dziś się zacznie a jutro skończy a do takich należy hokej,ja wczoraj tez mogłem postawić na short track na kwalifikacje pań na 500 metrów gdzie finały chyba są 18 i tez mam liczyć na pozytywnie rozpatrzony typ 18 to już będzie 2 faza
Zgadzam się w 100 %.
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Tylko nie zauważacie, że pisałem o dyscyplinie, której kwalifikacje są tuż przed zawodami w tym samym dniu. Powołując się na skoki miałem na myśli również taki przypadek, gdzie kwalifikacje do drugiego konkursu są tuż przed zawodami. No, ale nie drążę tematu skoro Wy wiecie lepiej od traderów Tobet czy ten zakład obejmuje kwalifikacje czy nie. Pozdrawiam i przepraszam za problem.
 
G 46

gosiam

Użytkownik
17. Jeżeli, któraś drużyna poda pierwsza kupon, druga drużyna nie może grać ani jednego takiego samego typu jak przeciwnik!
Czyli można np jeśli przeciwnicy dali np w hokeju kanada - usa 1 to druga para może dac kanada - usa 2 czy nie ?
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Jeśli nie można podac 5 typów z powodu braku dyscyplin na dzień dzisiejszy to jak sie poda 4 to nie robi różnicy ??
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Jeśli nie można podac 5 typów z powodu braku dyscyplin na dzień dzisiejszy to jak sie poda 4 to nie robi różnicy ??
Ma być 5 na kuponie, podaj nawet jakieś inne powtórzone. Chodzi o to, żeby nie było potem żadnego zastanawiania się przy podliczaniu ;)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ja w sprawie &quot;Freestyle Skiing - Men - Moguls&quot;... Wg mnie te zawody zaczynają się dzisiaj o 23:30 - tak jak jest podane w Tobet, a nie jak ktoś napisał w nocy o 2.30. O 2.30 są co prawda finały, ale w Tobet typ wg mnie obejmuje również kwalifikacje, które są właśnie o 23:30. Oczywiście wynikiem takiego zakładu będzie wynik rundy finałowej, ale gdy jeden z zawodników się do niej nie zakwalifikuje to automatyczne zakład będzie wygrany/przegrany w zależności czy grało się na czy przeciwko takiemu zawodnikowi. To stała strategia buków w konkurencjach gdzie są kwalifikacje - podobnie jest podczas skoków. Nie widzę, więc powodu, żeby &quot;Freestyle Skiing - Men - Moguls&quot; traktować jako zawodu zaczynające się jutro, a nie dzisiaj.
Ja sie równiez zgadzam z ta wypowiedzia. Ale skoro organizatorzy postanowili inaczej to coz, trzeba walczyc dalej i tyle ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom