>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania

Status
Zamknięty.
C 0

ciapek1808

Użytkownik
Który zawodnik zdobędzie więcej goli w tym meczu?
Zawodnik musi zagrać od początku tego meczu, aby zakłady były ważne.




Forlán, D
3,60



Ibrahimovic, Z
3,05



Taka sama liczba goli
A ja,żeby nie robić problemów (tak uwarzałem) i dawać 2 zdarzeń z jednej dyscypliny co jest niezgodne z regulaminem nie będę miał wogóle zaliczonego kuponu? Bo według mnie nie podanie jednego zdarzenia wiąże się z kursem 1.00 gdy nie ma punktów ujemnych..
Grupa 2 team Menele
Pozdrawiam
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Dla mnie to jest parodia , kolesie podają po 3 typy z jednej dyscypliny i 2 z drugiej , wygrywają z nami bo nam totalne nie siada i w drugiej kolejce znowu totalnie stosują się do regulaminu i znowu im za to nic nie grozi? To po co w ogóle ktoś robił ten regulamin ????
 
Z 0

ziomal99

Użytkownik
Mam pytanko jak zespol podal 2 zdarzenia z biatlonu , jeden mu wejdzie drugi nie, to za zlamanie regulaminu ( nie mozna podawac wiecej niz 1 zdarzen z jednej dyscypliny) czy 2 zdarzenia beda liczone po 0? czy ty tylko 1 zdarzenie?
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Grupa 1
4. 14.02 01:30 Łyżwiarstwo Figurowe - Pary Sportowe Kto wygra: Shen/Zhao @2.05
ten typ to był program krótki oczywiście bo kurs 2.05 by był nie możliwy na ogólne zwycięstwo ;]
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Wierzę w Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem.
podałem wszystko jak powinno być tylko zapomniałem wpisać nazwy drużyny przeciwnika zauważyłem to i napisałem drugiego posta już prawidłowo z dopiskiem o prośbę usuniecie powyższego faktycznie post został usunięty ale ten drugi prawidłowy a ten pierwszy widnieje do tej pory
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
podałem wszystko jak powinno być tylko zapomniałem wpisać nazwy drużyny przeciwnika zauważyłem to i napisałem drugiego posta już prawidłowo z dopiskiem o prośbę usuniecie powyższego faktycznie post został usunięty ale ten drugi prawidłowy a ten pierwszy widnieje do tej pory
Ok to była pierwsza kolejka to spoko, poprawię.
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
punkt 16 regulaminu mówi:
Jeżeli przy typie nie ma kursu, informacji jaka to dyscyplina, bądź dokładnej daty typ jest rozliczny jako przegrany. Jeżeli brakuje nazwy bukmachera, informacji z kim rywalizujemy albo AKO to cały kupon jest rozliczany jako przegrany.
dopisywanie było w 1 kolejce ???? a mamy już 3-ecią ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
żegnam .... w tuzinie konkursów uczestniczyłem ale tak zrytego regulaminu nigdy nie widziałem....
No tak, bo tu myśleć trzeba zanim się kliknie &quot;zatwierdź odpowiedź&quot;, to faktycznie ogromny problem.
 
G 35

gesio

Użytkownik
Olo_13 ... powiedz mi jak to jest, ze moj rywal w Gr.6 podal wczoraj 2 typy z jednej dyscypliny, oba trafil, i przy obu ma + ??? przeciez nie mozna dawac dwoch typow z jednej dyscypliny !!!
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Olo_13 ... powiedz mi jak to jest, ze moj rywal w Gr.6 podal wczoraj 2 typy z jednej dyscypliny, oba trafil, i przy obu ma + ??? przeciez nie mozna dawac dwoch typow z jednej dyscypliny !!!
Już widzę, maj folt, zaraz poprawię.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
wkradł się błąd źle został rozliczony pojedynek ustyugov peiffer jestem w grupie trzeciej nazwa zespołu silna wola edka pindola
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Dale Begg - Smith - Guilbaut Colas mam 1 a zostalo rozliczone na minus a australijczyk był 2 a francuz 6. I wkradły się małe nieścisłości. Pytałem się czy musi 5 typów. Naszym głównym typem z łyżwiarstwa było Ireen Wüst - Daniela Anschütz-Thoms i zostało rozliczone na minus a naszym drugim typem był Kristina Groves - Stephanie Beckert i ten został rozliczony na plus. Prosze o poprawienie. Link do posta:
http://forum.bukmacherskie.com/f259/faza-1-grupa-6-a-41455.html#post1460881
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom