>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
a co mam sobie wybierać, który typ podliczać jak są 2 z tej samej dyscypliny??
Pisałem już wcześniej 3 razy co najmniej:
http://forum.bukmacherskie.com/f259/pytania-41032-9.html
http://forum.bukmacherskie.com/f259/pytania-41032-5.html#post1460136
http://forum.bukmacherskie.com/f259/pytania-41032-6.html#post1460395
I nie tylko ja:
http://forum.bukmacherskie.com/f259/pytania-41032-7.html#post1460700
że liczymy 1 typ z każdej dyscypliny, a następny jest na minus.
Jakoś wszyscy są w stanie to pojąć tylko Twoja indolencja intelektualna na to jak widać nie pozwala.

na prawie 150 użytkowników biorących udział, zauważyłem że znalazło się kilku dla których czytanie ze zrozumieniem i akceptacja tego co się przeczytało stanowi wielki problem ????
nikt Wam na siłę nie kazał brać udziału w konkursie !!!
przeczytałeś rega zaakceptowałeś to go stosuj !!!
a nie marudzisz i psujesz innym zabawę !!!
sorki za offtopic ???? ale takie zachowanie jest denerwujące ????
100% racji
podkreślone - słowo klucz
 
B 94

bart7890

Użytkownik
haha, szczerze powiem trochę śmieszna sytuacja...
http://forum.bukmacherskie.com/f259/faza-1-grupa-18-a-41460.html#post1459962
nasze typy nie zostały policzone, ponieważ przez nieuwagę zostały pogrubione obie nazwy drużyn. moderator napisał, że nie wie z jakiej jesteśmy drużyny, więc zaliczył nam porażkę chociaż weszły nam 4 typy, a rywalowi tylko 1. dodam, że nie da się edytować posta, więc nie mogliśmy tego poprawić...
mam nadzieję, że za taką drobnostkę nie będziemy skrzywdzeni, bo nasze zwycięstwo znaczne, a zaliczone jako porażka tylko dlatego, że nie zaznaczyliśmy dokładnie z jakiej jesteśmy drużyny...
 
czort 31

czort

Użytkownik
Robert Fagan vs Tom Velisek 1 (1.8) 15-02-2010 19:30 23:00 23:26 23:42 23:53 Snowbord kros mężczyzn.

Olo // już nie ma buźki
 
czort 31

czort

Użytkownik
kurde kurs ma wynosić jeden przecinek osiem cały czas jak piszę ósemkę to mi ta Buźka wyskakuje.

//kukla
Na przyszłość - rób po 8 odstęp
????
8) - brak odstępu
8 ) - odstęp ;)
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
ory ze post pod postem ale nie po polsku troche napisalem bo sie zdenerowowalem. Widze jedni ponad drugimi. A wszyscy powinni miec takie same szanse bo jakby ktos inny poidal 6 typow to by mial liczone jako AKO rowne 0.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Niezle jajca sobie robicie... inni tez nie podawali z ktorej są druzyny i nie dostawali żadnych kar za to... ok kolega zapomnial podać ako ale to chyba nie problem dla wielkiego moda policzyć samemu... skoro i tak i tak liczy sam bo wiadomo ze nie wysztko wchodzi...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Niezle jajca sobie robicie... inni tez nie podawali z ktorej są druzyny i nie dostawali żadnych kar za to... ok kolega zapomnial podać ako ale to chyba nie problem dla wielkiego moda policzyć samemu... skoro i tak i tak liczy sam bo wiadomo ze nie wysztko wchodzi...
Jakoś to nie jest 1 konkurs w którym należy podawać AKO i we wcześniejszych nikt nie protestował z tego powodu.

Uczta, Hokey Cup, nikt problemów nie robił, tylko szukacie teraz wszędzie problemów.

Jak się nie podoba to nikt Was nie zmusza.
 
G 46

gosiam

Użytkownik
Od 2 kolejki nie ma zmieniania typów.

Wiec czemu jak Wy podaliscie 6 typów to Benek usunął jeden? Wyjatek zrobiliscie, rozumiem.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Miarka się przebrała...
Nie było mnie od wczorajszego wieczora a tu kolejne 4 strony tematu.

Jeżeli przy typie nie ma kursu, informacji jaka to dyscyplina, bądź dokładnej daty typ jest rozliczny jako przegrany. Jeżeli brakuje nazwy bukmachera, informacji z kim rywalizujemy albo AKO to cały kupon jest rozliczany jako przegrany.
mJaUrVcEin - to My - moderatorzy mamy ponosić odpowiedzialność za Wasze lenistwo/analfabetyzm? Nie!
Zgłaszaliście się do konkursu, akceptowaliście regulamin więc pogódźcie się z tym, że przegrywacie... szczególnie jak robicie to z własnej głupoty.

Każdy kolejny post z pretensjami/z zarzutami wobec modów, szczególnie dotyczącymi umówionych już spraw będzie karany dotkliwie.

Pozdrawiam
Wkurzony kukla :|

Edit:
Co do podliczania moich grup (7-13) - nie było mnie w domu od 24 godzin i teraz nie dam rady ale postaram się to nadrobić jak najszybciej. Wyniki z 3 kolejki powinny być jeszcze dziś w nocy
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Niezle jajca sobie robicie... inni tez nie podawali z ktorej są druzyny i nie dostawali żadnych kar za to... ok kolega zapomnial podać ako ale to chyba nie problem dla wielkiego moda policzyć samemu... skoro i tak i tak liczy sam bo wiadomo ze nie wysztko wchodzi...
Jajca? Skoro wyraznie jest napisane co trzeba podac. Co to za problem jest doslownie DWA RAZY sprawdzic czy wszystko jest poprawnie wpisane?
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Już nie chciałbym podgrzewać atmosfery, ani nic w tym stylu, poza tym napisałem już PW do Benka, ale mój kupon został rozliczony jako przegrany tylko dlatego, że nie podkreśliłem, z której jestem drużyny. Po prostu pogrubiłem obydwie nazwy drużyn. Nie mam zamiaru robić na złość moderatorom, świetnie rozumiem, że mają sporo pracy i szanuje to co robią, ale takich sytuacji na pewno nie mogę oznaczyć oto tym znakiem: ✅
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
2. Speed Skating - Men - 500 Meter 15.02 23:30 - Kang Seok Lee [email protected]
4.15.02 23:30 Speed Skating - Men - 500 Meter Zwycięzca Kang Seok Lee @ 4.85
czy to nie są typy kolizyjne ? ja dałem pierwszy oczywiście ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dobra właśnie wróciłem przed chwilą do kompa (a już zdążyłem dać czerwień w HP :razz ???? . No macie rację, 6 typów dałem, kłócić by się można, że 2 były takie same, ale cóż. Regulamin to regulamin więc Galanty Tim wylatuje z konkursu.

EDIT: znaczy wylatuje, bo przegrał pojedynek, który miał wygrać, nie przegrał bo złamał regulamin :razz:
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Od 2 kolejki nie ma zmieniania typów.

Wiec czemu jak Wy podaliscie 6 typów to Benek usunął jeden? Wyjatek zrobiliscie, rozumiem.
widziałem ten post i kolega sie pomylił, bo wpisał pewnie przypadkowo 2razy ten sam typ, juz sie nie czepiajcie o coś takiego. konkurs jest cholernie trudny do ogarnięcia, ze względu na godziny, mnogość zawodów, duza liczbe uczestników, poza tym niektóre konkurencje są dośc &quot;egzotyczne&quot; i za każdym razem pewnie trzeba sprawdzać wyniki itd, a i nie każdy siedzi 24/h przed monitorem. Wiadomo, ze błędy się wkradają ale jakby tak każdy uważniej pisał posty i nie robił błędów (typu brak AKO, podkreślenia dwóch drużyn itp.) to problemów byłoby dwa razy mniej i konkurs odbywał się dużo sprawniej.

Także panowie mniej szukania dziury w całym, tylko więcej skupienia się nad sobą, bo nikt tu nikomu na złość nie chce robić.

Modom życze ogarnięcia tego wszystkiego, a od 2 fazy będzie lepiej.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dobra właśnie wróciłem przed chwilą do kompa (a już zdążyłem dać czerwień w HP :razz ???? . No macie rację, 6 typów dałem, kłócić by się można, że 2 były takie same, ale cóż. Regulamin to regulamin więc Galanty Tim wylatuje z konkursu.

Ale ja tam widzę 5 typów [ chyba, że Benek usunął ] więc chyba jest dobrze, czy się mylę ?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ale ja tam widzę 5 typów [ chyba, że Benek usunął ] więc chyba jest dobrze, czy się mylę ?
Było 6, 2 razy podany był Northug. Mógłbym się kłócić, ale nie mam zamiaru, na niektórych szkoda mi nerwów i czasu, a niestety indolencja intelektualna się szerzy cały czas.
Co do wypowiedzi ponad Twoją to też mam nadzieję, że będzie lepiej od 2 fazy. I, że mniej będzie osób, które za wszelką cenę się próbują do czegoś przyczepić.
Qozi, to nie o Ciebie chodzi :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom