>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
psnkrajan 37

psnkrajan

Użytkownik
Witam. Przez przypadek kliknąłem wyślij, a nie dokończyłem edycji swojego wpisu.
Bardzo proszę o poprawkę.
Poniżej znajduję się poprawiona wersja.
Dziękuję i przepraszam za niedopatrzenie.
Dobrego dnia.

Dyscyplina : Piłka Nożna - Premier League
Godzina : 18.30
Spotkanie : Watford - ManU
Typ : 1 drużyna strzeli 1,5+
Kurs : 3,7
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Zastanawiałem się nad typem ov/1,5 między Wolves&#39;ami a Toulouse, wybrałem Aglików, ponieważ ich gra bardzo mi się podoba i już nie raz potrafili utrzeć nosa wielkim klubom ( Ostatnia wygrana 2:1 z Totenhamem zobrazowała mi, że te 12 pkt nie wzięło się z niczego. Mourinho zachodzi pewnie w głowę, co tu zrobić, aby wygraać ten mecz i jak zastąpić zawodników, którzy są wykluczeni z gry przez kontuzje ( nie zagra Shaw i Rashford, zaś urazy mają i prawdopodobniie nie zagrają : Marcos Rojo, Phil Jones i Sergio Romero) W ostatnich latach Watford stawawiał się Manchesterowi, strzelając 2 gole w ostatnich domowych meczach. Manchester ma kilka absencji, jest w dołku, zaraz Liga Mistrzów, Watford jest w niesamowitym gazie i jeżeli dziś zaprezentują się z tej samej strony co w meczu z Tottenhamem( United przegrało 0:3 2 kolejki temu ), to widzę tutaj wynik 2:1 ???? Pozdrawiam. Osobiście gram również 1/tak. Zielonych kuponów. Z Bogiem !
Poprawione //Waldi1979
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Witam, dnia 11.09.2018 r. Mój typ był na wygraną Iranu i był trafiony, Iran wygrał, a mam wpisane -100pkt.
Dnia 16.09. 2018r. kurs był 2,11 a dostałem 110pkt.
Czyli za dni 1-15 we wrześniu mam 510pkt... proszę o sprawdzenie i poprawienie.
Faktycznie typ z 11.09 był błednie rozliczony, już poprawione, ale za dni 1-15 masz 399 pkt, nie wiem jak wyliczyłeś te 510? W tabeli też już uwzględnione, poprawiona będzie przy następnej aktualizacji za 1-20. 16.09 dopisałem ten punkt, który brakowało //Waldi1979
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Witam. Proszę o przeniesienie mojego typu Piłka nożna Puchar AFC z środy na wtorek. Mecz odbywał się dzisiaj, omyłkowo zamieściłem na środę. Wynik 0:1, typ na minus.
Zrobione //Waldi1979
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Błąd w dzisiejszym typie dnia Juve - Napoli BTTS +2.5 &quot;Na 10 ostatnich meczy 7 razy został pokryty BTTS&quot; zjadłem 7 przepraszam ;)
/Poprawione, husarz22
 
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
Dla pewnosci wole zapytac.
Czy dozwolony jest typ DNB tzw. zaklad bez remisu?
/Tak, taki zakład jest jak najbardziej dozwolony,
pozdrawiam husarz22
 
uzytkownik-24118 2,1K
Prośba drobna: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-3-10-2018-sroda.153557/page-2#post-6729252
Można prosić o zamianę bukmachera w zdaniu:
Jako że kursy na poszczególne mapy nie powalają, wykorzystam fakt, że STS pozwala obstawiać zakłady na zwycięzcę dwumeczu. Kurs wyższy a mapy wyszły nie najgorzej, ale o tym później.
Z STS na Etoto, czyli na zdanie:
Jako że kursy na poszczególne mapy nie powalają, wykorzystam fakt, że eToto pozwala obstawiać zakłady na zwycięzcę dwumeczu. Kurs wyższy a mapy wyszły nie najgorzej, ale o tym później.
Początkowo miał być kurs z STSu ale zauważyłem że nie ma ich na liście dozwolonych bukmacherów i zapomniałem zmienić bukmachera w analizie. W sensie merytorycznym nie zmienia to nic
/Zmienione
husarz22
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Witam,
Moja propozycja jest taka, by zmienić w regulaminie to, że nie można podawać typów &quot;łatwiejszych&quot; niż poprzednik. Przede wszystkim nie rozumiem dlaczego takie coś powstało, ponieważ w większości przypadków nie odgrywa to większej roli, podaje przykład:
Użytkownik A rozpisuje, że Barcelona wygra i obie strzelą:
użytkownik B i C automatycznie nie mogą rozpisać, że Barcelona wygra lub że obie strzelą, bo jest to prostsze niż powyższy typ - po meczu okazuje się, że jest wynik 1-0 dla Barcelony czy remis 1-1, wtedy typ główny nie wchodzi, a któryś z pośrednich mógłby wejść, ale zgodnie z regulaminem użytkownik nie mógł ich dodać, bo są prostsze.
Ta sama sytuacja, gdy ktoś rozpisuje coś na czysto, to logiką druga osoba nie może rozpisać, że drużyna x wygra minimum 1 połowę, albo podwójną szansą - wystarczy że będzie 1-0 po 1 połowie i 1-1 w całym meczu, kolejna sytuacja w której typ słabszy wchodzi przy czerwonym głównym.
Poza tym sam fakt, że jeśli ktoś rozpisuje główny typ, to i tak dostaje z reguły dużo więcej punktów niż osoba, która rozpisała coś prostszego, a nigdy nie ma gwarancji, że to coś wejdzie. Jeśli ktoś rozpisze sobie typ z kursem 3.30, to ma 230 punktów, a jak inna osoba weźmie prostszy z 1.40, to tylko 40 punktów.
Ostatnim argumentem jest fakt, że moderatorzy dostają niemały ból głowy, gdy widzą 5-6 typów z jednego meczu, bo mimo wszystko często zdarzają się sytuacje w których pewnie sami nie do końca wiedzą jak co ocenić i się im wcale nie dziwię, bo jak widzę pierwszy typ&quot; Drużyna X wygra i będzie BTS&quot;, to można odrzucać przynajmniej 5 typów w stylu: gol gospodarzy, gol gości, podwójne szansę, wygrane minimum 1 połowy, bts, wygrana drużyny X itp&quot;
Proszę to rozpatrzyć, bo myślę że sam pomysł jest ciekawy i na pewno zwiększy skueczność u wielu osób, którzy nie mogą podawać swoich pierwszych - często dobrych myśli, bo coś zostało rozpisane trudniej ????
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam,
Moja propozycja jest taka, by zmienić w regulaminie to, że nie można podawać typów &quot;łatwiejszych&quot; niż poprzednik. Przede wszystkim nie rozumiem dlaczego takie coś powstało, ponieważ w większości przypadków nie odgrywa to większej roli, podaje przykład:
Użytkownik A rozpisuje, że Barcelona wygra i obie strzelą:
użytkownik B i C automatycznie nie mogą rozpisać, że Barcelona wygra lub że obie strzelą, bo jest to prostsze niż powyższy typ - po meczu okazuje się, że jest wynik 1-0 dla Barcelony czy remis 1-1, wtedy typ główny nie wchodzi, a któryś z pośrednich mógłby wejść, ale zgodnie z regulaminem użytkownik nie mógł ich dodać, bo są prostsze.
Ta sama sytuacja, gdy ktoś rozpisuje coś na czysto, to logiką druga osoba nie może rozpisać, że drużyna x wygra minimum 1 połowę, albo podwójną szansą - wystarczy że będzie 1-0 po 1 połowie i 1-1 w całym meczu, kolejna sytuacja w której typ słabszy wchodzi przy czerwonym głównym.
Poza tym sam fakt, że jeśli ktoś rozpisuje główny typ, to i tak dostaje z reguły dużo więcej punktów niż osoba, która rozpisała coś prostszego, a nigdy nie ma gwarancji, że to coś wejdzie. Jeśli ktoś rozpisze sobie typ z kursem 3.30, to ma 230 punktów, a jak inna osoba weźmie prostszy z 1.40, to tylko 40 punktów.
Ostatnim argumentem jest fakt, że moderatorzy dostają niemały ból głowy, gdy widzą 5-6 typów z jednego meczu, bo mimo wszystko często zdarzają się sytuacje w których pewnie sami nie do końca wiedzą jak co ocenić i się im wcale nie dziwię, bo jak widzę pierwszy typ&quot; Drużyna X wygra i będzie BTS&quot;, to można odrzucać przynajmniej 5 typów w stylu: gol gospodarzy, gol gości, podwójne szansę, wygrane minimum 1 połowy, bts, wygrana drużyny X itp&quot;
Proszę to rozpatrzyć, bo myślę że sam pomysł jest ciekawy i na pewno zwiększy skueczność u wielu osób, którzy nie mogą podawać swoich pierwszych - często dobrych myśli, bo coś zostało rozpisane trudniej ????
Ale to jest nieprawda z tymi przykładami co opisałeś.
Reguła że nie podajemy typów mniej ryzykownych dotyczy tylko i wyłacznie Overów/Underów i handicapów. I to tylko w pojedynczych typach np &quot;Over 2.5&quot;, nie dotyczą np combo &quot;Barca+over2.5&quot;. Podobnie z typami na połowy i innymi które dotyczą poszczególnych częsci meczu. Powtarzam: ten zakaz podawania mniej ryzykownego typu na dany mecz który juz został podany wcześniej dotyczy TYLKO overów/underów i handicapów dotyczących całego meczu.
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
No ale np. ktoś rozpisuje obie strzelą, to ja nie mogę gol którejkolwiek (pytałem o te kwestię na 106 stronie w tym wątku),
Przypadek drugi, ktoś rozpisał czystą 1, ja pytałem czy mogę rozpisać 10, odpowiedź była:
&quot;Nie możesz dać typu z podpórką, gdy ktoś wcześniej dał wygraną tej drużyny, typ musi być bardziej ryzykowny, czyli możesz dać np wygraną z hendicapem lub wygrana +- bramki w meczu.&quot; - także 106 strona, więc z tego co mi pisał Waldi w tamtym czasie, to jest podobnie jak opisałem wyżej, o podwójne szansę chyba nie pytałem wcześniej, ale logicznie patrząc też to jest prostszy typ, który zawiera się w typie osoby, która rozpisała na czysto gospodarzy/gości ????
Nie chce mi się o to kłócić czy coś, tylko chce mieć 100 procent świadomości co jest ok, a co nie, bo opinie się trochę różnią
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
No ale np. ktoś rozpisuje obie strzelą, to ja nie mogę gol którejkolwiek (pytałem o te kwestię na 106 stronie w tym wątku),
Przypadek drugi, ktoś rozpisał czystą 1, ja pytałem czy mogę rozpisać 10, odpowiedź była:
&quot;Nie możesz dać typu z podpórką, gdy ktoś wcześniej dał wygraną tej drużyny, typ musi być bardziej ryzykowny, czyli możesz dać np wygraną z hendicapem lub wygrana +- bramki w meczu.&quot; - także 106 strona, więc z tego co mi pisał Waldi w tamtym czasie, to jest podobnie jak opisałem wyżej, o podwójne szansę chyba nie pytałem wcześniej, ale logicznie patrząc też to jest prostszy typ, który zawiera się w typie osoby, która rozpisała na czysto gospodarzy/gości ????
Nie chce mi się o to kłócić czy coś, tylko chce mieć 100 procent świadomości co jest ok, a co nie, bo opinie się trochę różnią
potwierdzam to co napisał psotnick , też kiedyś błędnie interpretowałem ten punkt i mogłem nieświadomie wprowadzić Cię w błąd, chodzi tylko undery/overy i handicapy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom