>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.09.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Liga SEHA
Godz: 19:00
Spotkanie: Zeleznicar - Meszkov Brześć
Typ: Meszkov -2,5 handi
Kurs: 2,40
Bukmacher: forbet
Analiza:
Z duzym zaciekawieniem patrzę w stronę tego meczu. Dziwie się też że niektórzy bukmacherzy daja tutaj wyrównane kursy.
Slowo o gospidarzach. Wicemistrz Serbii debiutuje w tych rozgrywkach i jak narazie jest to debiut mocno nieudany. Dwa mecze dwie wyraźne porazki....u siebie z Vojvodina 20:27 i wyjazd z Vardarem 20:35. Głównie ten pierwszy mecz daje duzo do zastanowienia. Jak spojrzymy dalej to w ten weekend chłopaki odpadli z pucharu EHF przegrywajac rewanż z drużyną....uwaga warszawiacy....z Luksemburga aż 26:32. Sklad na polskie warunki mało znany, moim zdaniem mieliby spore problemy z wiekszoscia nasxuch polskich ligowców.
Goscie z Brześcia to uznana firma na arenie europejskiej. W lidze SEHA zawsze w czubie tabeli. Przed sezonem zespół wzmocnili Ivic z Orlenu, Djukic z Płocka i Obranovic z Chambery. Już w meczach przedsezonowych pokazali się z dobrej strony wygrywajac z Veszprem i Vardarem. Początek tego sezonu tez udany....miazgi na krajowym podwórku a w SEHA u siebie przejechali sie po Metalurgu Skopje 41:29 i wygrali wyjazd z Izvidacem 33:29.
Reasumując....łatwy win druzyny białoruskiej
⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 18:00

Spotkanie: Jordania - Oman
Typ: 0:0 po pierwszej polowie
Kurs: 2,23
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Mecz towarzyski, czyli o nic. Ale te zespoly maja za soba bardzo bogata historie spotkan i na pewno zadna z nich nie chce tego przegrac. Ostatnie wyniki pomiedzy tymi zespolami underowe, i tutaj na over kurs bardzo duzy. No taki typ jest bardzo ryzykowny i nie polecam go grac, ale patrzac na defensywna gre Omanu i na ostatnie ich wyniki, mam nadzieje ze tak latwo sie nie poddadza..
✅123
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: Lewandowski strzeli i Polska wygra
Kurs: 2,10
Buk: ForBET
Analiza: ???
Drugi mecz reprezentacji Polski pod wodzą Jerzego Brzęczka, który w piątek przyzwoicie rozpoczął swoją karierę jako selekcjoner, remisując na trudnym Włoskim terenie 1:1 (warto dodać że karny dla Włochów podyktowany niesłusznie). Mam przeczucie że kadra za kadencji Brzęczka będzie dużo mocniejsza jak za czasów panowania Adama Nawałki. Już w pierwszy meczu widzieliśmy niezła grę piłką, sporo akcji prowadzonych środkową strefą, co rzadko widzieliśmy w kadrze za Adama Nawałki. Centralną postacią zespołu jest Piotr Zieliński, ustawiony za plecami Roberta Lewandowskiego, tak jak najbardziej lubi i najwięcej daje kadrze, czyli bardzo mało zadań defensywnych i pełna dowolność w kreowaniu sytuacji napastnikom. Mniej zadań defensywnych dla Zielińskiego oznacza również więcej zadań defensywnych dla Grześka Krychowiaka, który może skupić się na destrukcji i utrzymywania tempa gry. Grzesiek nie musi już podłączać się do akcji ofensywnych i silić się na coś w czym nie jest dobry. Nie sądzę aby dzisiaj przy Oporowskiej postawiła Nam większy opór reprezentacja Irlandii. Irlandii &quot;kończy&quot; się obecne pokolenie a nowego nie widac na horyzoncie. Bardzo słabo spisują się reprezentacje młodzieżowe, więc nie ma praktycznie żadnych zawodników młodego pokolenia w dorosłej kadrze, a stare pokolenie gra bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Po konflikcie z władzami Warda i Waltersa oraz kontuzjom Shane Longa i Shaemusa Colemana próżno szukać zawodników na wysokim poziomie. Cały skład obecny składa się z zawodników średniaków Championship i League One . Stawiam na pewne zwycięstwo Naszej reprezentacji. Dokładam do tego bramkę Roberta Lewandowskiego, który dziś zagra swój setny mecz w biało-czerwonej koszulce i zakładam że uczci to bramką, bo do umiejętności i predyspozycji do zdobywania goli nie muszę przekonywać.
▶zwrot
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / mecze towarzyskie
Godzina 20:45
Spotkanie : Irlandia Północna-Izrael
Typ : rzuty rożne 3-drogowo : więcej niż 10
Kurs : 2,35
Bukmacher etoto
Analiza: Stawiam, że w dzisiejszym meczu towarzyskim pomiędzy Irlandią Północną a Izraelem padnie więcej niż 10 rzutów rożnych. W lidze narodów Irlandia Płn. pokazała, że potrafi zdobywać rzuty rożne, w meczu z Bośnią Hercegowiną zdobyła aż 18 rzutów rożnych przy jednym przeciwników. W meczu Izraelu z Albanią nie padło aż tyle rzutów rożnych ale 10 to też dobry wynik. W meczu Izraelu z Rumunią padło 11 rzutów rożnych a z Hiszpania 14. Liczę dziś na otwarty mecz i dużo akcji po obu stronach, które nabiją rzuty rożne.
Mecz towarzyski ale na pewno każdy będzie chciał się pokazać z dobrej strony.
Powodzenia
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Vive
Typ: Vive powyżej 39,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna

W dniu dzisiejszym przygotowałem bardzo mocne zdarzenie z naszej rodzimej superligi. Spotkanie trzeciej kolejki pomiędzy Arką Gdynia, która jest pierwszym zespołem liczącym się do spadku z ligi oraz najwiecej tracącym bramek, a drużyną kompletną, która od wielu lat nie ma sobie równych w polskiej lidze, a mowa o Vive Kielce. Moja propozycja skierowana jest w stronę kielczan, którzy są maszynką do zdobywania goli, a słabe zespołu odstawiają z kwitkiem. Taką drużyną jest Arka Gdynia, których defensywa jest dziurawa jak sito, a największa liczba straconych bramek na chwilę obecną przypada im. Vive jest w stanie rzucić lekko ponad czterdzieści bramek w całym spotkaniu gdyż ich potencjał i siła ofensywny jak na naszą ligę jest zabójcza. Linia która została wystawiona przez bukmachera może wydawać się wysoka, jednak uważam, że to okazja, którą warto wykorzystać. Gdynianie na inaugurację sezonu przegrali wysoko wysoko z Górnikiem Zabrze 38:24, a w drugiej kolejce musieli uznać wyższość Zagłębia Lubin 38:27. Jak widać tracą mnóstwo bramek, a z zespołem tak mocnym i doświadczonym jak Vive, może skończyć się pogromem i nawet dobiciem pięćdziesięciu bramek na koniec spotkania. Kielczanie rozpoczęli sezon z przytupem wygrywając z Gwardią Opole 23:36, a w drugiej kolejce pokonali Górnik Zabrze 32:23 który nie jest chłopcem do bicia mimo, że wynik tego nie odzwierciedla. Do tej pory oba zespoły spotkały się dwa razy i oczywiście wygranym zespołem była drużyna z Kielc, która rozbiła Arkę Gdynia dwukrotnie 46:27.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / mecze towarzyskie
Godzina 20:45
Spotkanie : Irlandia Północna - Izrael
Typ : Irlandia Północna
Kurs : 2,18
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Mimo, że to tylko mecz towarzyski to drużyna Irlandii Północnej wydaje mi się, że ma coś do udowodnienia wszystkim zainteresowanym i swoim kibicom. Naprawdę BARDZO dobry mecz z Bośnią, zabrakło skuteczności, ale świetnie radzili sobie w kreowaniu sytuacji, być może tym razem uda się je wykorzystać. Izrael to nie przeciwnik z najwyższej półki, więc Irlandię jak najbardziej stać tutaj na zwycięstwo. Kurs zachęca i choć wiem, że to mecz towarzyski, to naprawdę wystarczy, żeby Irlandia Północna zaprezentowała się chociaż w połowie tak dobrze jak w poprzednim meczu a mogą pokonać Izrael.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅118
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: K. Piątek strzeli
Kurs: 2.80
Bukmacher: lvbet

Analiza: Dzisiaj spotykamy się towarzysko z Irlandią, ten mecz został już opisany na wiele sposobów, wiadomo prawie na pewno, że Brzęczek chce dać odpocząć dwóm naszym filarom, czyli Lewandowskiemu oraz Zielińskiemu, jest to na pewno duże osłabienie, chociaż akurat z przodu mamy kim postraszyć, z tego co piszą mamy zagrać dwójką napastników Milik i Piątek, obaj grają w swoich klubach, pierwszy dotychczas wystąpił we wszystkich meczach Napoli w lidze i zdobył jednego gola, natomiast drugi po transferze do Genoa zaliczył prawdziwe &quot;wejście smoka&quot;, najpierw w meczu pucharowym przeciwko Lecce zdobył 4 gole, następnie w lidze dołożył jeszcze 3 trafienia i jest współliderem klasyfikacji strzelców. Brzęczek dzisiaj debiutuje przed własną publicznością i na pewno będzie chciał uczcić ten fakt wygraną, wiaqdomo jaka fala krytyki spadła na naszą reprezentację po Mundialu oraz na wybór nowego selekcjonera, w meczu z Włochami udowodnił, że ma pomysł na tą kadrę, dlatego liczę, że jak nawet dzisiaj wyjdzie niepełny skład to wszyscy będą chcieli udowodnić trenerowi, sobie, a przede wszystkim kibicom, że zasługują na grę z Orzełkiem na piersi, Irlandia ostatnio nie zachwyca delikatnie mówiąc, ale to na szczęście nie nasze zmartwienie, ja dzisiaj liczę na nasze zwyciestwo i że strzelimy co najmniej 2 bramki oraz, że zrobią to nasi napastnicy.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Algieria, Dywizja 1
Godzina: 18:45
Spotkanie: JS Kabylie - Paradou
Typ: remis
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś nieco ryzkancko, ale zdecydowanie stawiam na remis w tym spotkaniu.
Po pierwsze, po 4 kolejkach oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli, odpowiednio na 9 i 8 miejscu.
Po drugie, oba mają po jednym zwycięstwie (z drużynami o kilka oczek niżej w tabeli) i po 3 remisy.
Po trzecie w 4 ostatnich meczach rozegranych między sobą padły 2 remisy (na przemian, teraz czas na remis ???? ).
Po czwarte, w lidze tej pada naprawdę dużo wyników bez rozstrzygnięcia.
Daję 50% na remis w tym meczu, więc według mnie warto zaryzykować. Powodzenia!
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: Polska strzeli pierwsza i wygra
Kurs: 1.60
Godz: 20:45
Bukmacher: forbet
analiza:
Polacy nie zawiedźcie mnie dzisiaj, tak jak to zrobiliście w Rosji. Do Wrocławia przyjeżdża solidna ekipa Irlandii, ale przyjeżdża bardzo osłabiona. Nie zagrają podstawowi gracze – właśnie kontuzjami ważnych zawodników trener Irlandii Martin O’Neill tłumaczył porażkę z Walią w Lidze Narodów, a porażka dotkliwa, bo aż 4-0. W Irlandii zagrają zawodnicy, których osobiście zbytnio nie znam. Dodatkowo dziś nie zagra gracz Evertonu, Coleman który nabawił się kontuzji w meczu z Walią.
Skupmy się na Biało-czerwonych. Wydaje mi się, że Brzęczek postawi dzisiaj na dwóch napastników i zagramy 4-4-2. Pytanie tylko, kto zagra w ataku. Wielu ekspertów stawia na duet Milik – Piątek. Ja osobiście uważam, że zagra Lewandowski z Piątkiem. Chyba, że Brzęczek ugada się z Lewym, że ten wejdzie w trakcie meczu, by ukoronować razem z kibicami jego setny występ w kadrze. Również można to zrobić wychodząc w pierwszym składzie i zejść z owacjami, ale to już wyjdzie w praniu.
Nie ważne w jakim składzie dziś zagramy, to powinniśmy wygrać z bardzo osłabioną drużyną Irlandii. Ciekawe czy Brzęczek wystawi dziś Zielińskiego, który fajnie prezentował się z Włochami, zwłaszcza z Lewandowskim. Fajnie, że do gry wrócił Krychowiak – widać gra w Lokomotivie bardzo mu pomogła.
lecz najbardziej liczę dzisiaj na bramkę Piątka, który w Genui prezentuje się bardzo fajnie i brakuje tylko udowodnienia tego w kadrze. Piątek- Lewandowski, chciałbym zobaczyć ten duet. Może to oni pociągną tę drużynę w przyszłych meczach? Stawiam na 2-0 dla Naszych!
⛔100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: 1
Kurs: 1,63
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Obiektywnie należy uznać debiut Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera za całkiem udany. Remis z Włochami przed meczem pewnie brany byłby w ciemno, a przecież do wygranej zabrakło tylko przytomniejszego zachowania Kuby Błaszczykowskiego. Dziś sparing z Irlandią przed własną publicznością, więc mniejszy ciężar gatunkowy, ale także szansa dla kilku zawodników na pokazanie się przed nowym selekcjonerem. Mam nadzieję, że doczekamy się przede wszystkim występu Krzysztofa Piątka. Rywale to jednak poziom niżej i moim zdaniem dziś Polacy powinni odnieść dość spokojne zwycięstwo.
⛔100
 
G 211

gremik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 21:00
Spotkanie: Anglia-Szwajcaria
Typ: 1/+1,5
Kurs: 2,2
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam.Anglicy będą chcieli udowodnić sobie i swoim kibicom że 4 miejsce na Mistrzostwach Świata nie było przypadkowe,przegrali ostatni mecz z drużyną Hiszpanii u siebie 1:2 ale było to wyrównane spotkanie ,myślę też że Anglikom nie pasuje styl w jakim grają Hiszpanie ,wcześniej Anglicy doznali 2 porażek na MŚ (Belgia,Chorwacja)i nie będą chcieli przegrać po raz 4 z rzędu.Zresztą Anglicy na swoim terenie bardzo rzadko przegrywają w 2017 roku nie doznali u siebie porażki..Szwajcarzy po ostatnim meczu w Lidze Narodów i wygraniu 6:0 z Islandia pojadą na wyspy w znakomitych nastrojach i to ich może zgubić ponieważ zbytnia pewność siebie na takim terenie i z takim przeciwnikiem który ma coś do udowodnienia zazwyczaj kończy się porażką.Personalnie Anglicy mają lepszy skład ,grają na swoim terenie,mają młodszą kadrę i wydaje mi się że to wszystko spowoduje że mecz skończy się 2:0 dla Brytyjczyków.
⛔100
 
K 43

kuba5017

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodow
Godzina: 20:45

Spotkanie: Hiszpania - Chorwacja
Typ: 2
Kurs: 5.6
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Chorwacja po genialnym występie na mundialu myślę, że z łatwością poradzi sobie z Hiszpania, ktora ostatnio gra poniżej oczekiwań każdego. Kurs jest bardzo wysoki i kuszący, na własnym kuponie postawiłem na nich spore pieniądze, a na jednym wariaciku udało mi się znaleźć typ z handicapem 1:0 z ogromnym kursem. Hiszpania z Anglią zagrała słaby mecz, Chorwacja powinna wyjść z pierwszego miejsca z kompletem punktów.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodow
Godzina: 20:45

Spotkanie: Węgry- Grecja
Typ: Remis, gośc wygra zwrot
Kurs: 1.70
Bukmacher: forbet
Analiza:

Spotkanie dwóch underowych zespołów, które lepiej czują się w grze obronnej niż w ofensywie. Za Węgrami przemawia własne boisko ale Grecy mają większe indywidualności w skladzie (Manolas, Sokratis, Mitroglu). Węgry na inaugurację LN przegrały na wyjeździe z Finlandią, Grecja pokonała na wyjeździe Estonie. Grecy w meczach o stawkę w ostatnich latach przegrali na wyjeździe tylko z Chorwacja a potrafili zremisować z Belgią. Liczę na remis, jeśli Grecja wygra mamy zwrot stawki.
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nożna
Spotkanie: Polska- Irlandia
Typ: Polska i poniżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 3.1
Bukmacher: fortuna.
Witam i tak na szybko bo późno.
O tym meczu wszystko zostało napisane i praktycznie jednogłośnie wszyscy stawiają na Biało- czerwonych i nie dziewie się bo rywal dużo slabszy od Włochów a poza tym my godnie się zaprezentowaliśmy i liczę na kontynuację dobrej gry. Inny skład i inny systwm gry no i inny preciwnik w porównaniu z piatkowego spotkania w ramach Ligo narodów. Polska dzisiaj ma byc druzyna prowadzaca gre i to my narzucamy tempo tego spotkania (tak ma to wyglądać) wiec ja uwazam że tempo nie będzie za wysokie ale bedziemy przynajmniej nie dopuszczać by rywal zagroził bramce Szczęsnego i wydaje mi się że Irlandczycy nie będą mieli za dużo okazji i liczę na zero z tyłu. Z przodu za dużo nie będzie ale będzie wiecej niż pod Naszą bramką a &quot;włoski&quot; atak czyli Milik i Piątek pewnie coś trafią i będzie to zwycięstwo po nudnym raczej spotkaniu 1-0 albo 2-0. Nie zobaczymy dzisiaj Ziela, który jest lekko kontuzjowany a to on był motorem napędowym w meczu z Włochami.
Dzisiaj z mojej steony to tyle. Tekst pisany na szybko i z telefonu &quot;na kolanie&quot; wiec wybaczcie składnie i literówki.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: San Marino - Luksemburg
Typ: Over 2,5 bramki
Kurs: 1,77
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Kilka analiz tego meczu powyżej, z którymi w większości się zgadzam. Kiedy jednak wpadłem teraz zrobić kupon ten kurs mnie bardzo zdziwił. Mamy do czynienia bowiem z amatorską drużyną San Marino, która podejmie u siebie jeszcze do nie dawna pół amatorską drużynę z Luksemburga. Ktoś by rzekł trafił swój na swego. Nie wiem skąd ten kurs, ale nie spodziewam się w tym meczu wyrachowanej gry w obronie po obu stronach bo zwyczajnie te drużyny takich formacji defensywnych nie posiadają. Patrząc na ostatnie wyniki dzisiejszych gospodarzy to na 15 swoich spotkań raptem 3 razy padał wynik nie pokrywający over 2,5 bramki i były to spotkania z Mołdawią, Andorą i Azerbejdżanem w moim mniemaniu zespołami słabszymi od dzisiejszego Luksemburga. Do tego San Marino grające u siebie potrafi od czasu do czasu trafić do siatki rywali, najczęściej kiedy wynik jest już dawno ustalony. Spodziewam się otwartego meczu i co najmniej 3, 4 bramek. Mecz bowiem o punkty. Życzę powodzenia!
✅77
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: powyżej 3,5 żółtych kartek
Kurs: 4,1
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Na jakiś taki mecz ostry mi tutaj wygląda. Niby tylko towarzyski ale jednak o coś, paru grajków ma coś do udowodnienia, czy to u nas czy u przeciwnika. Irlandczycy jak to oni nogi zapewne nie odstawią, w naszym ataku o dziwo Milik i Piątek i sporo roboty z nimi będą mieli obrońcy, kartki 2-3 według mnie spokojnie. Lewy na ławce!!, 100 występ prze nim i chyba nasi szykują coś szczególnego w związku z tym. Nasza obrona dzisiaj to ponownie jakieś wynalazki jak Reca czy Kamiński - kartka dla któregoś z nich jak dla mnie to taka oczywista oczywistość ???? .
⛔100
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LN
Spotkanie: Islandia - Belgia
Typ: Belgia nabije co najmniej 3 różne więcej (handi 2-0)
Kurs: 1,65
Unibet
Składy znane, Belgia widzę na poważnie skład najlepszy możliwy. Spodziewam się ogromnej przewagi w posiadaniu piłki na korzyść Belgów, po dobrej Islandii chyba zostało już powoli wspomnienie, zreszta styl u nich zawsze taki sam - bunkier i kontra. Belgia w gazie i moim zdaniem totalnie zdominuje Islandczyków co wcale nie musi znaczyć pogromu bo nie zapominajmy ze potrafią grać naprawdę ofiarnie. I na to trochę licze ze długo będą stawiać opór Belgom co zmusi ich do intensywnych ataków. Na skrzydłach w Belgii jest ogień i zapewne obrona Islandii nie raz będzie w opałach.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 690,7K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Walia Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: TNS - Aberystwyth
Typ: TNS (-3) EH
Kurs:
3,15
Bukmacher ETOTO
Analiza:


Tym razem szukam wysokiego zwycięstwa faworyta. W lidze TNS lideruje z bilansem 14:2 po 4 meczach. 3 zwycięstwa każde imponujących rozmiarów 3:0, 5:1, 6:0 i porażka 0:1 z wiceliderem. Goście na razie na 8 miejscu z 6 punktami i bilansem 6:7. Ale bardziej interesujące są mecze H2H – ostatnio 4:0, wcześniej 1:5 choć „normalne wyniki jak 2:1 też się zdarzały. Patrząc na aktualną formę TNS to liczę dziś na wysoką wygraną.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis Cary hard
Godzina: 23:00
Spotkanie: D. Koepfer - R.Ortega-Olmedo
Typ: R. Ortega-Olmedo
Kurs: 3,50
Bukmacher: 1xbet
Stawiam na underdoga. Hiszpana, który ma dodatni bilans na hardzie w tym roku. Nie mogę znaleźć parametrów Hiszpana, ale coś mnie ta para zaniepokoiła. Liczę iż hiszpański przebijacz rozwali leworęcznego Niemca.
https://www.atpworldtour.com/en/players/roberto-ortega-olmedo/o340/overview
http://www.tennisexplorer.com/player/ortega-olmedo/
https://www.atpworldtour.com/en/players/dominik-koepfer/ke73/overview
http://www.tennisexplorer.com/player/koepfer/
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - Querrec City
Godzina: 23:15
Spotkanie: Chang/Mueller - Ahn/Watson
Typ: Cham/Mueller
Kurs: 2.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Obie prary nie sa za bardzo zgrane. Moj typ na zawodniczki ktore rozegraly jedno spotkanie ktore.w deblu niestety przegraly. Ich przeciwniczki nie rozegraly jeszcze spotkania. Po takim kursie mozna sprobowac jak najbardziej zagrac w kierunku Chaang/ Mueller. Obie pary niezbyt doswiadczone. Ja w tym. Spotkaniu szukan nieaoodzianki i mysle ze moja para faworytek spisywała sie jal dotad calkiem przyzqoicie czy to w meczach o wyzsza rabge czy takze o mniejsza range. Po taki kursie tylko sprobowac grac w aktualnie moj pomysl iac w Chang/Mueller. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅170
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom