>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Witam
Czy mogę dostać zgodę na podanie typu z innego buka , niż jest podane w poście w każdym Typie Dnia ?
Chodzi mi o spotkanie Qabali z Sabail , gdzie nu mojego bukanie ma w ogóle żadnych podgier.
Możesz podawac typy z buka jakiego chcesz, wolny kraj, ale typy z buków spoza listy regulaminowej będą z automatu rozliczane jako minus100 pkt.//psotnick
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Prosił bym o policzenie raz jeszcze moich punktów bo mi osobiście wychodzi około 230 do 10-ego a w tabeli mam 92
Racja mój błąd. Za 1 dzien zamiast +60 wpisałem -100 i stąd ta różnica. Już poprawione w tabeli (na skrinie przy następnej aktualizacji). Teraz masz +252pkt przy skuteczności 7/9.
//psotnick
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dzień dobry !
Chciałbym się dowiedzieć z czystej ciekawości, jakie nagrody są przewidywane dla pięciu najlepszych typerów miesiąca w konkursie Typer Dnia ?
 
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Cincinnati
Godzina: 11:30
Spotkanie: Paire - Goffin
Typ: Paire
Kurs: 2.96
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Proszę o poprawienie chodzi mi głównie o godzine poniżej wszystko prawidłowo zrobione:
Dyscyplina: Tenis ATP - Cincinnati
Godzina: 18:30
Spotkanie: Paire - Goffin
Typ: Paire
Kurs: 2.96
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Ponizej równiez link do typu i analizy:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-15-08-2018-sroda.153150/#post-6708025
poprawione. ibis
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-23-08-2018-czwartek.153158/page-2#post-6711558
Witam,
Panowie Moderatorzy w moim typie jest podana błędna godzina. Prawidłowa godzina rozpoczęcia spotkania to 20 :30.
Nagłówek skopiowałem od kolegi Kamil68 który wyprzedził mnie w czystej dwójce.
Jednak z racji tego ,że dodałem post około 20:29 licze na zaliczenie typu i zmianę godziny zarówno u mnie jak i kolegi z forum ,który podał te samo spotkanie wcześniej.
Pozdrawiam.

Poprawione //Waldi1979
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom