>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Proszę o poprawienie mojej wiadomości według wzoru jaki powinien być poniżej :
Link do posta https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-24-07-2018-wtorek.152714/#post-6698787

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20;30
Spotkanie: CZ Belgrad - Suduva
Typ: BTS
Kurs: 2.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pewnie nie napiszę tu nic nadzwyczajnego , ale warto się przyglądnąć drużynie z Sudavy.
Nie oglądałem żadnego meczu , ale patrząc na statystyki można rozszyfrować że drużyna z Litwy skupia się na grze z kontry , i tu właśnie upatruje szanse na to ,że przynajmniej jedna im wyjdzie i strzelą gola , a kurs jaki nam daje buk to 2.85 lub BTS po kursie 2.9 . Myślę że to dobry typ na jakiś Maxi Kombi .

/Poprawiono, husarz22
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Witam, z dwa lata temu pamiętam był na stronie archiwum zwycięzców typów dnia. Jest to jeszcze? Coś nie mogę znaleźć.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam, z dwa lata temu pamiętam był na stronie archiwum zwycięzców typów dnia. Jest to jeszcze? Coś nie mogę znaleźć.
Temat był przyklejony w Typach Dnia, razem z Regulaminem, Tabelą, Pytaniami itd. Z szybkiego śledztwa wyszło że po prostu został odklejony (chyba podczas przenosin na nowy skrypt forum) i spłynął w dół w miarę przybywania nowych tematów. Temat już dawno nieaktualizowany, tez nie jakoś specjalnie ważny, więc jakoś wypadł z pamięci.
Tu masz link:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/archiwum-zwyciezcow-typow-dnia.122961/
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Zastanawiam się czy mój typ został dobrze rozpatrzony z dnia 28.07. Zawodnik nie wystąpił w pierwszym składzie i wszedł dopiero w 70 minucie. Proszę o odpowiedź jak to traktujecie. Fortuna daję zwroty w takich sytuacjach.
Pokaż kupon, że bukmacher rozliczył Ci ten zakład jako zwrot, wydaje mi się, że zwrot jest tylko w przypadku, gdyby zawodnik w ogóle nie pojawił się na boisku, a że wszedł z ławki, więc zakład powinien być rozliczony normalnie. Nikt nie jest nieomylny i jeżeli udowodnisz, że masz rację to poprawimy //Waldi1979
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dlaczego w podsumowaniu na najlepszego typera w miesiącu lipcu nie ma mojej skromnej osoby ? :p
Całkiem możliwe że z powodów regulaminowych.
Jednocześnie informujemy, że użytkownicy, którzy w danym miesiącu nie mają już szans spełnić warunku minimum 10 typów nie będą umieszczani w kolejnych aktualizacjach tabeli (w praktyce dotyczy to aktualizacji pod koniec miesiąca, czyli 20 - 25 i koniec miesiąca). Taka praktyka ma na celi usprawnienie i przyspieszenie procesu aktualizacji tabeli pod koniec miesiąca.
W dniach 1-29 lipca oddałeś 6 typów, więc siłą rzeczy do końca miesiąca (lipiec ma 31 dni) nie miałeś szansy oddać minimum 10 typów.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
W czerwcu oddałem 14 typów z czego 10 okazało się in plus ✅ 2 na minus ⛔ i 2 zwroty więc 10/12 wg regulaminu. ;)
Do tego proszę o zmianę daty z 0:30 na 22;30 w typach dniach 1.08
Racja, mój błąd. Już poprawiony w tabeli: skuteczność 10/12 czyli pow. 80% +200pkt bonusu zamiast +100 z czego wychodzi 2. miejsce a nie trzecie.
Godzina też poprawiona.
//psotnick
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin1999
Dyscyplina: Tenis ATP - Waszyngton
Godzina: 22:30
Spotkanie: Goffin - Tiafoe
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Nie rozumiem skąd te kursy. Według mnie Goffin jest o klase lepszym zawodnikiem od Tiafoe. Goffin bardzo dobrze poczyna sobie na nawierzchni twardej nie można tego także powiedzieć o Tiafoe gra na nawierzchni twardej owocuje w bardzo dobre wyniki. Tiafoe pokonał ostatnio naszego rodaka Hurkacza w dwóch setach. Goffin na tym turnieju pokonał Herberta w trzech setach. Grali już ze sobą dwukrotnie i dwa razy zwyciężył Goffin oczywiście również na nawierzchni twardej. Mimo iż Tiafoe jest jednym z gospodarzy tego turnieju ja idę po tak wysokim kursie w stronę Belga. Tiafoe dość nie dawno grał w challengera i jak już pisałem wcześniej na wielu analizach męczył się nie miłosiernie. Nie ma się co zastanawiać tylko trzeba korzystać z takiego kursu. Pozdrawiam trzymajcie się.
Żeby nie było jakieś sprzeczności to przy typie zaznaczam oczywiście na zwycięstwo Goffina widzę że każdy piszę dokładnie określonego gracza więc poprawiam. Ponizej prawidłowy zapis.

Dyscyplina:
Tenis ATP - Waszyngton
Godzina: 22:30
Spotkanie: Goffin - Tiafoe
Typ: Goffin
Kurs: 1.80
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Link do analizy z dn. 02.08.2018r.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-2-08-2018-czwartek.152724/

Poprawione. Przy okazji: nie podałeś linka do konkretnego posta, tylko do całego tematu. Link do posta generuje się tak że klikasz jego numer w prawym dolnym rogu i wtedy kopiujesz adres z przeglądarki.//psotnick
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
A może pomyślicie nad przeniesieniem nagród z ciulowego skrilla/netellera na ecopayz. Jednak wraz z ustawą która sporo namieszała konsorcjum paysafecard okazało się pomyłką i mało kto już korzysta z ich usług. Przypuszczam, że sporo osób mi przyzna rację, że Eco jest zdecydowanie lepszym portfelem internetowym w obecnym czasie
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Proszę o rozliczenie mojego typu z dnia 4 Sierpnia.
Przepraszam miało być 3Sierpnia
Spokojnie, już podliczony, nikt tu nie siedzi 24/7, żeby po minucie rozliczyć typ, tym bardziej, że w tenisie co chwila są zmieniają godziny itd. Wszystko jest monitorowane i w miarę możliwości podliczane //Waldi1979
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom