>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Każdy zarejestrowany użytkownik może podać swój Typ Dnia i nie ważne jakim jest typerem, nie ma tu żadnej selekcji.Typy często są naciągane na wysokie ryzykowne linie choć to co ktoś piszę jest dobre i ma sens.Polecam się skupiać na tym kto jaką ma wiedzę na temat spotkania, czy to tu, czy działach tematycznych i z tego selekcjonować własne zakłady.
POLISH.HAMMER zluzuj galoty, dobrze ci radzę.
 
R 7

raf.lub

Użytkownik
Przez przypadek dodałem podwójnie tego samego posta w temacie &quot;Typy Dnia - 6.02.2017 (poniedziałek)&quot;. Numer 47 i 48.
Proszę o usunięcie jednego.
Zrobione.
 
krupnik 29

krupnik

Użytkownik
Dlaczego regulamin nie jest przestrzegany przez coniektórych użytkowników?
Chodzi mi konkretnie o ten punkt:
Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, over, pierwszą połowę itp.
Ogólna zasada jest taka, że nie można podać typu mniej ryzykownego (lub tak samo) jak już wcześniej podany (oczywiście dotyczy to głównie handicapów i overów/underów, ale też dotyczy to typów na czysty &quot;win&quot; i &quot;bez remisu&quot;).
W niedziele sporo typerów powtarzało zdarzenia schodząc z kursami w dół zamiast podrzucać własne propzycje z wyżyszym kursem
Jeśli tak było to będzie to odpowiednio &quot;nagrodzone&quot; wtedy kiedy ten dzień będzie rozliczany//psotnick
 
czaro82 435,2K

czaro82

Użytkownik
Witam, proszę o zmianę ostatniego zdania w moim Typie dnia 07.02. cyt... gdzie zmierzą się w finale z Celtą Vigo lub Alaves.
z gory dziękuję.
Zrobione.
 
maziq44 36

maziq44

Użytkownik
Witam, chciałbym prosić o usunięcie mojego postu z powodu postawienia na typ poniżej 1.40. W regulaminie nie zauważyłem tego podpunktu i wysłałem analizę z kursem 1.18. Post znajduję się w typach dniach 7.02.2017.
Zrobione.
 
czaro82 435,2K

czaro82

Użytkownik
Witam, proszę o zmianę nazwy drużyny w Typach dnia 08.02 zamiast Kółko oczywiście Kookoo typowy błąd z tel podpowiedzi językowe t9. dziękuję
Zrobione.
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Witam,
Podałem typ X2 w meczu Nicea - St Etienne po kursie 1,80, 5 min przede mną padł typ na St Etienne po kursie, 4,10, z tym że jest błąd w zapisie &quot; typ&quot;. Typy podanne generalnie w tym samym czasie, moje pytanie brzmi więc.... Czy mój typ będzie rozliczany w tym wypadku, bo jeśli nie to proszę o usunięcie i poddam coś innego.
No tak, typ trochę pechowo musi być potraktowany jako powtórzony, więc zgodnie z prośbą już go usunąłem. Ale można znaleźć masę innych typów w stronę gości, które nie będą się dublować//psotnick
 
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Witam. Proszę o poprawienie nazwy drużyny z Unitev na United, w ostatnim zdaniu ,,stawiam na zwycięstwo gości&quot; gości zamienić na gospodarzy oraz zmienić pogrubioną czcionkę na normalną. Z góry dziękuje.
Zrobione./Macko18
 
G 37

gram_grubo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Ligue 1
Godzina : 19:00
Spotkanie : Nice - St Etienne
Typ : Rennes
Kurs: 4,10
Bukmacher: Pinnacle
przez pomyłke wpiasłem typ : rennes oczywiście ma być st etienne - proszę o zmianę
Zrobione.
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Proszę o wstawienie &quot;handicap - 1,5&quot; przy moim typie na dzień 10.02.2017
Dziękuję
Zrobione.
 
mkl 135,8K

mkl

Znawca - Formuła 1
Proszę o zmienienie dla ścisłości nazw drużyn z typów na dzień 12.02. Późna godzina pisania i wdarła się literówka. Mecz to Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors ;)
Zrobione.
 
czaro82 435,2K

czaro82

Użytkownik
Witam ponownie, proszę o poprawienie w zdaniu przekłamania które się wkradło z pośpiechu. cyt... z tą małą różnicą iż gospodarze stracili ich trochę więcej. z góry dziękuję.
Poprawione.
Podawajcie linki do postów!
//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom