>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
B 65

blusior94

Użytkownik
Jeżeli dobrze rozumiem regulamin to jest ok, ale wolę się upewnić.
zagrałem w meczu Białoruś - Węgry : 1, i siadło, ale teraz..
Jeden z użytkowników zagrał X, a inny Białoruś +3.5, i teraz, czy mój typ wedle regulaminu nie zostanie uznany za nieregulaminowy. Na moje to spełnia wymagania, bo przecież postawienie 1 przy X nie jest pewniakiem bo może paść 2, a +3.5 może oznaczać wygraną Węgrów 3 golami. Proszę o upewnienie mnie w moim toku myślenia.
Wszystko ok//psotnick
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
można jeszcze zmienić minimalnie typ z dzisiaj w analizach dnia? minimalna korekta z handi na HT/FT? można
Nie można. Dany typ podajesz w danym momencie, z danym kursem na ten moment i ze wszystkimi tego konsekwencjami//psotnick
 
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Nie do dotyczytalem w regulaminie...., czy dziennie obowiązuje tylko 1 typ?..., czasami zwłaszcza w weekend jest z czego wybierać...,
Nie no sorry, ale pytanie nie trzyma poziomu//psotnick
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Witam,
czegoś nie rozumiem, dostałem -100 za typ z piątku (link: https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-20-01-2017-piatek-142053-2.html#post6277643)
Dlaczego ?
Typ został prawidłowo podany, we właściwym czasie i wynik był tak jak określiłem Wygrało Sydney i obie nie strzeliły - więc o co chodzi ?
Pozdrawiam !
O nic nie chodzi, zwykła pomyłka. Przeczytałem &quot;obie strzelą&quot;. Tak na marginesie to lepiej inaczej opisywać takie typy, bo przecież &quot;obie nie strzelą&quot; nie oznacza że ma być 0-0... Lepiej pisac &quot;obie strzelą - Nie&quot; albo &quot;BTS - Nie&quot;. Bo z tego się biora pomyłki//psotnick
 
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Kiedy będzie mona podać typ na dzisiejszą noc?..., 25.01 ( Środa )....Wieczorem mogę być nie dostępny więc z ciekawości pytam....Dzk....
Wtedy kiedy bedzie utworzony temat na jutrzejszy dzień, czyli ok 18-19ej, tak jak sugeruje Regulamin Typów Dnia//psotnick
 
W 208,5K

wielki_gracz

Forum VIP
Witam nie zauważyłem, że użytkownik wyżej już napisał ten typ:
Perelka dnia:
volleyballowa perelka dnia. Puchar Cev kobiet.
Khimik-Targovista 1 (po kursie 1.63 w WillHill)
Grac bo bedzie spadac.
Pozdrowienia z Edinburgha!

Tyle tylko, że on nie dał żadnej analizy itd więc nie wiem jak to będzie rozpatrywane. Jeżeli mi uznacie ten mój typ, że nie jest powtórzony to proszę to zostawić bez zmian ale, gdybym miał dostać -100 za powtórzenie typu to proszę zmienić mi w typie na 1 set, że 1 seta wygra zespół Khimik po kursie 1,54
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-26-01-2017-czwartek-142286.html#post6287106

z góry przepraszam za kłopot ale nie zauważyłem tego, że bukmacheiro2 już wrzucił żeby grać na Targoviste, krótki post i to pominąłem, bo myślałem, że ktoś komuś tylko jakąś odpowiedź napisał.

miało tam być żeby grać na porażkę Targoviste ;)

Posty bez analizy są usuwane, tak jak mówi Regulamin, więc nie powtrzeby nic zmieniać//psotnick
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
W mojej analizie piątkowego meczu Schalke-Eintracht jest mały błąd. Schalke zajmuje 10 miejsce a nie 11 tak jak napisałem ????
Poprawione//psotnick
 
M 239

mikki

Użytkownik
Niestety od teraz do jutrzejszego wieczoru nie będę miał dostępu do komputera i możliwości dodania swojej analizy w typach dnia na sobotę 28.01. Wobec tego bardzo proszę o przeniesienie tego posta do tematu kiedy już zostanie utworzony.

Dyscyplina: Piłka Nożna – FA CUP
Godzina: 16:00
Spotkanie: Burnley – Bristol City
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Już kilka razy pisałem o Burnley (zapraszam do mojego tematu), także by się nie powtarzać tylko przypomnę. Gospodarze to bardzo dobrze poukładany zespół,
chociaż często nie doceniany przez buki. Szczególnie dobrze radzą sobie przed własną publicznością. Są w dobrej formie i w najbliższym czasie liczę także na przełamanie w meczach wyjazdowych. Wracając jednak do pucharu.
Przeciwnik czyli Bristol ligę niże. Po nie najgorszym początku sezonu, od listopada osiąga fatalne wyniki. Na ostatnie 12 ligowych spotkań przegrali aż 11.
W Burnley kilka kontuzji jednak prawdopodobnie i tak zobaczylibyśmy kilku zmienników podobnie jak z Sunderlandem. Nawet jeśli rzeczywiście tak się stanie to powinno to i tak w zupełności wystarczyć. W poprzedniej rundzie już udowodnili, że też potrafią grać w piłkę. I w ten sposób mamy całkiem przyzwoity typ po 1,70.
 
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Temat który założyłem , prawdopodobnie błędnie umieściłem w &quot; Typach Dnia &quot;....Jeżeli to nie problem to proszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce...., a jeśli może tam pozostać to niech zostanie... Dzk...
Temat usunięty bo to nie to miejsce. Nie da się przenieść, bo nie mam uprawnień w obu działach. Musisz założyć go od nowa w odpowiednim miejscu//psotnick
 
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Witam.., Pytanko..., podałem wczoraj przed północą typ na dzisiejszą noc ( Urugwaj U20 - Argentyna U20 ) na tej nowej wersji strony która pojawiła się nocą...Wrzuciłem go pod poniedziałkowymi , potem przerzuciłem do wtorkowych , gdy pojawiła sie taka możliwośc....Niestety nie widze go dzisiaj w moich postach zarówno z poniedziałku jak i wtorku...Czy ma to związek z tym że z powrotem wróciła obecna wersja strony , odmienna graficznie od tej która była dostępna nocą..? , i co w związku z tym z moim typem który był trafiony?....

Zmiana skryptu, a potem powrót do starego wprowadziła trochę zamieszania, więc pewnie twój post sie zgubił w tym zamieszaniu (po prostu stan forum został przywrócony do okreslonej godziny, pewnie wczesniejszej niż podałes posta i stąd to zamieszanie). Ale widzę że już podałeś inny typ na ten wtorek.. Teraz juz nie bardzo jest jak to odkręcić (przynajmniej ja nie wiem jak), a że podałeś już nowy typ to może zostawmy tak jak jest teraz? Może tak być?//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom