>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Każdy zarejestrowany użytkownik może podać swój Typ Dnia i nie ważne jakim jest typerem, nie ma tu żadnej selekcji.Typy często są naciągane na wysokie ryzykowne linie choć to co ktoś piszę jest dobre i ma sens.Polecam się skupiać na tym kto jaką ma wiedzę na temat spotkania, czy to tu, czy działach tematycznych i z tego selekcjonować własne zakłady.
POLISH.HAMMER zluzuj galoty, dobrze ci radzę.
 
R 7

raf.lub

Użytkownik
Przez przypadek dodałem podwójnie tego samego posta w temacie &quot;Typy Dnia - 6.02.2017 (poniedziałek)&quot;. Numer 47 i 48.
Proszę o usunięcie jednego.
Zrobione.
 
krupnik 29

krupnik

Użytkownik
Dlaczego regulamin nie jest przestrzegany przez coniektórych użytkowników?
Chodzi mi konkretnie o ten punkt:
Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, over, pierwszą połowę itp.
Ogólna zasada jest taka, że nie można podać typu mniej ryzykownego (lub tak samo) jak już wcześniej podany (oczywiście dotyczy to głównie handicapów i overów/underów, ale też dotyczy to typów na czysty &quot;win&quot; i &quot;bez remisu&quot;).
W niedziele sporo typerów powtarzało zdarzenia schodząc z kursami w dół zamiast podrzucać własne propzycje z wyżyszym kursem
Jeśli tak było to będzie to odpowiednio &quot;nagrodzone&quot; wtedy kiedy ten dzień będzie rozliczany//psotnick
 
czaro82 447K

czaro82

Użytkownik
Witam, proszę o zmianę ostatniego zdania w moim Typie dnia 07.02. cyt... gdzie zmierzą się w finale z Celtą Vigo lub Alaves.
z gory dziękuję.
Zrobione.
 
maziq44 36

maziq44

Użytkownik
Witam, chciałbym prosić o usunięcie mojego postu z powodu postawienia na typ poniżej 1.40. W regulaminie nie zauważyłem tego podpunktu i wysłałem analizę z kursem 1.18. Post znajduję się w typach dniach 7.02.2017.
Zrobione.
 
czaro82 447K

czaro82

Użytkownik
Witam, proszę o zmianę nazwy drużyny w Typach dnia 08.02 zamiast Kółko oczywiście Kookoo typowy błąd z tel podpowiedzi językowe t9. dziękuję
Zrobione.
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Witam,
Podałem typ X2 w meczu Nicea - St Etienne po kursie 1,80, 5 min przede mną padł typ na St Etienne po kursie, 4,10, z tym że jest błąd w zapisie &quot; typ&quot;. Typy podanne generalnie w tym samym czasie, moje pytanie brzmi więc.... Czy mój typ będzie rozliczany w tym wypadku, bo jeśli nie to proszę o usunięcie i poddam coś innego.
No tak, typ trochę pechowo musi być potraktowany jako powtórzony, więc zgodnie z prośbą już go usunąłem. Ale można znaleźć masę innych typów w stronę gości, które nie będą się dublować//psotnick
 
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Witam. Proszę o poprawienie nazwy drużyny z Unitev na United, w ostatnim zdaniu ,,stawiam na zwycięstwo gości&quot; gości zamienić na gospodarzy oraz zmienić pogrubioną czcionkę na normalną. Z góry dziękuje.
Zrobione./Macko18
 
G 37

gram_grubo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Ligue 1
Godzina : 19:00
Spotkanie : Nice - St Etienne
Typ : Rennes
Kurs: 4,10
Bukmacher: Pinnacle
przez pomyłke wpiasłem typ : rennes oczywiście ma być st etienne - proszę o zmianę
Zrobione.
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Proszę o wstawienie &quot;handicap - 1,5&quot; przy moim typie na dzień 10.02.2017
Dziękuję
Zrobione.
 
mkl 172K

mkl

Znawca - Formuła 1
Proszę o zmienienie dla ścisłości nazw drużyn z typów na dzień 12.02. Późna godzina pisania i wdarła się literówka. Mecz to Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors ;)
Zrobione.
 
czaro82 447K

czaro82

Użytkownik
Witam ponownie, proszę o poprawienie w zdaniu przekłamania które się wkradło z pośpiechu. cyt... z tą małą różnicą iż gospodarze stracili ich trochę więcej. z góry dziękuję.
Poprawione.
Podawajcie linki do postów!
//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom