>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
mkl 172K

mkl

Znawca - Formuła 1
Proszę o zmianę godziny w moim typie na dzień 15.02 z 19:30 na 20:30
Poprawione.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Czy jest możliwość zmiany bukmachera w moim poście z typów dnia z dnia dzisiejszego? Unibet nie rozlicza bramek zawodników wchodzących z lawki zaś w bet365 jest to możliwie wiec byłbym wdzieczny jeśli istniałaby edycji. Kurs wynosi 3.75 w tym momencie
Poprawione.
 
kamasutra10 651,5K

kamasutra10

Typer
Proszę o usunięcie mojego pierwszego wpisu w dniu dzisiejszym ( pierwszy na stronie ) , powtórzony niżej z kursywą i pogrubieniami omyłkowo wysłany...
Poprawione.
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Witam,
już kilka dni temu pisałem, że nie chce mi sie załadować grafika do &quot;nicka&quot; i miałem dostać odpowiedź - i jak na razie nic - czy można było by jednak coś z tym zrobić ?
Pozdrawiam
chkaplan
 
mkl 172K

mkl

Znawca - Formuła 1
Bardzo bym prosił o poprawienie głupot jakie napisałem w tym poście https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-18-02-2017-sobota-143076-2.html#post6318319
Wziąlem statystyki z dnia wydania listy biorących udział a nie na dzień dzisiejszy. Typ jak najbadziej zostaje.
Prosiłbym o zmiane fragmentu
Wsród ośmiu startujacych ma teoretycznie dopiero....Kyrie Irving (39,5%)
na
Wsród ośmiu startujacych ma najwyższy wskaźnik skuteczności rzutów za 3 w tym sezonie (42,2%). Najgrożniejsi rywale to C.J. McCollum (41,1%), Kyle Lowry (41,7%) i Kyrie Irving (38,9%)
Przepraszam za pomyłkę i kłopot.
Bardzo bym prosił o poprawienie głupot jakie napisałem w tym poście https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-18-02-2017-sobota-143076-2.html#post6318319
Wziąlem statystyki z dnia wydania listy biorących udział a nie na dzień dzisiejszy. Typ jak najbadziej zostaje.
Prosiłbym o zmiane fragmentu
Wsród ośmiu startujacych ma teoretycznie dopiero....Kyrie Irving (39,5%)
na
Wsród ośmiu startujacych ma najwyższy wskaźnik skuteczności rzutów za 3 w tym sezonie (42,2%). Najgrożniejsi rywale to C.J. McCollum (41,1%), Kyle Lowry (41,7%) i Kyrie Irving (38,9%)
Przepraszam za pomyłkę i kłopot.
W ogóle proszę o usuniecię postu. Typ nie na ten dzień co trzeba nie wiem co ja wyprawiam ????
Usunięty.
 
specjal 23

specjal

Użytkownik
Przeglądając poprzednie dni z typami zauwayżyłem błąd w rozliczeniu.

15.02 moderator psotnick źle rozliczył typ użytkownika wp76 na mecz Bayern (-2,5) - Arsenal.

Moim zdaniem typ poprawny.

A w konkursie +250 a - 100 to różnica ogromna ????
Pozdrawiam

+270 a nie +250, 3 strona konkursy Typy Dnia

Racja, mój błąd. Juz poprawione, w tabeli również. Przy nastepnej aktualizacji będzie już to uwzględnione//psotnick
 
kamasutra10 651,5K

kamasutra10

Typer
Prosze o usunięcie z jutrzejszego typu nagłówka zawierającego mój adres e-mail....
Poprawione.
Na przyszłość prośba: nie rozwlekaj tak postów, na prawdę jedna spacja wystarczy przy każdym akapicie, a czasem nawet ona jest zbędna//psotnick
 
kamasutra10 651,5K

kamasutra10

Typer
Prośba.....Szanujmy się Panowie...., bo inaczej zrobimy z tego forum za chwile żłobek dla sfrustrowanych...Jeżeli ktoś pisze w &quot; analizie &quot; , że w zasadzie analiza jest zbędna bo co tu analizować , lub zapiski w dwóch zdaniach próbuje nazwać analizą to chyba nie jest odpowiednie miejsce dla niego.
Ja wiem że pojęcie analizy jest rzeczą względną , ale nawet trafiony typ z kursem @ 10 dla przykładu , nie poparty kilkoma sensownymi zdaniami nie spełnia kryteriów zawartych w pojęciu analizy.....
W innym wypadku to forum nie będzie różnić się za chwilę od setek innych stron na których jeden przekrzykuje drugiego....
Ja sam chętnie skorzystałbym z sensownych wypowiedzi popartych czymś konkretnym i zagrał jeden lub drugi proponowany bet , ale po analizie bo na słowo to nie wierzę z bardzo angażując własną kase...
Prośba do moderatora , moderatorów o bardziej rygorystyczne podejście do tematu....
Pozdrawiam ...
Analizy i posty są na bieżąco rozliczanie, jak któryś już rażąco leje wodę to oznaczamy &quot;kiepska analiza&quot;. Ale faktem jest, że jesteśmy przy tym bardzo tolerancyjni, bo wtedy pasowałoby tak oznaczyć 50% postów. Mamy też świadomość że Typy Dnia to konkurs i tak go traktujemy i każdemu radzimy tak go traktować//psotnick
 
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Chcę napisać analizę meczu na typ dnia, ale za każdym razem, gdy zaczynam pisać, to kursywa sama się włącza. Ktoś wie co może być przyczyną i jak to naprawić?
Nie mam pojęcia skąd się to bierze. Najlepiej robić jak większość, czyli pisac analizę w zewnętrznym edytorze tekstu, najlepiej w Notatniku, co z automatu ci usunie formatowanie tekstu. Może też w już w oknie posta na forum w lewym gornym rogu jest ikona
, zaznaczasz dany tekst, klikasz ją i tekst jest &quot;czysty&quot;.
//psotnick
 
wojtekroza 46

wojtekroza

Użytkownik
Cześć,
Mozecie poprawic kurs w moim typie na dzis?
Na juve na bet365 jest juz 2,60.
Nie żartujmy sobie, podajesz taki kurs jaki jest w danym momencie i tyle. Jakby spadł to też byś prosił o poprawę kursu?//psotnick
 
D 706

don1

Użytkownik
Będzie jeszcze tabelka czy już tylko końcowa ?
Będzie, tak jak zwykle, 1-25, może 1-24, zależy jak się uda//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom