>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
może dodacie do regulaminu Marathonbet i 1xbet - powód prosty dobre buki i niezłe kursy a do tego masa osób tutaj zapewne z nich korzysta. Wystawiają wysokie handi i można ustrzelić nie raz perełkę po kursie 3.00 i wyżej.
To pytanie czy prośba bardziej do Administracji Forum, niż do nas, modów konkursu. Ale wydaje się, że dodanie tych buków do listy jest raczej mało prawdopodobne w najbliższym czasie. Na liście jest większość buków, które w mniejszym lub większym zakresie współpracują z forum (sponsorowanie konkursów, zlotów itp), a z tymi rosyjskimi jest ciężko się porozumieć, z tego co się orientuję.//psotnick
 
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Witam.., Pytanko..., podałem wczoraj przed północą typ na dzisiejszą noc ( Urugwaj U20 - Argentyna U20 ) na tej nowej wersji strony która pojawiła się nocą...Wrzuciłem go pod poniedziałkowymi , potem przerzuciłem do wtorkowych , gdy pojawiła sie taka możliwośc....Niestety nie widze go dzisiaj w moich postach zarówno z poniedziałku jak i wtorku...Czy ma to związek z tym że z powrotem wróciła obecna wersja strony , odmienna graficznie od tej która była dostępna nocą..? , i co w związku z tym z moim typem który był trafiony?....

Zmiana skryptu, a potem powrót do starego wprowadziła trochę zamieszania, więc pewnie twój post sie zgubił w tym zamieszaniu (po prostu stan forum został przywrócony do okreslonej godziny, pewnie wczesniejszej niż podałes posta i stąd to zamieszanie). Ale widzę że już podałeś inny typ na ten wtorek.. Teraz juz nie bardzo jest jak to odkręcić (przynajmniej ja nie wiem jak), a że podałeś już nowy typ to może zostawmy tak jak jest teraz? Może tak być?//psotnick
Ok.., nie ma problemu...., tak myślałem że cos sie namieszało....????
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Co w wczorajszym dniem? Tylko kilku osobą udało się dodać dwój Typ Dnia, natomiast dla wiekszosci było to nie możliwe. Podliczamy ten dzień czy nie uwzględniamy go?

Normalnie podliczamy, bo trudno inaczej. A to że tylko kilka osób mogło oddać typy nie powinno wypaczyć wyników końcowych. Po prostu siła wyższa, ta migracja skryptu jak się okazało nie była tak prosta i trwała dłużej niż się można było spodziewać, sam nie mogłem oddać typu//psotnick
 
matess27 44

matess27

Użytkownik
Proszę o dodanie do typu Bukmachera BET365.
Niestety nie mogę dołączyć linku gdyż nie napisałem jeszcze 20 postów.
Poprawione//psotnick
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Witam,
mam problem z umieszczeniem na stronie swojego zdjęcia.
Wysłałem z komputera zdjęcie na podany adres i gdy wchodzę na edycję profilu, widzę, że jest. Natomiast nie wyświetla się przy postach.
Chcę dodać że spełniłem warunki formalne tego pliku graficznego, tj. grafika ma wielkość 240x240 pikseli, a jej wielkość wynosi 21,9 kb.
Ale gdy próbuję zapisać zmiany zarwsze pojawia się komunikat : &quot;Upload of file failed.&quot;
Co mam jeszcze zrobić, albo gdzie popełniłem błąd ?
Pozdrawiam,
chkaplan
Ja nie wiem w czym problem, moze to jakiś błąd po ostatniej migracji zmianie skryptu. Ale posłałem pytanie do administracji. Może coś poradzą//psotnick
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Witam,
mam problem z umieszczeniem na stronie swojego zdjęcia.
Wysłałem z komputera zdjęcie na podany adres i gdy wchodzę na edycję profilu, widzę, że jest. Natomiast nie wyświetla się przy postach.
Chcę dodać że spełniłem warunki formalne tego pliku graficznego, tj. grafika ma wielkość 240x240 pikseli, a jej wielkość wynosi 21,9 kb.
Ale gdy próbuję zapisać zmiany zarwsze pojawia się komunikat : &quot;Upload of file failed.&quot;
Co mam jeszcze zrobić, albo gdzie popełniłem błąd ?
Pozdrawiam,
chkaplan

Ja nie wiem w czym problem, moze to jakiś błąd po ostatniej migracji zmianie skryptu. Ale posłałem pytanie do administracji. Może coś poradzą//psotnick
Sprawdzę to wieczorem [jestem teraz poza stacjonarnym komputere] - dam znać na PW jak zdiagnozuję.
 
R 7

raf.lub

Użytkownik
Proszę o wprowadzenie zmiany w moim poście w temacie &quot;Typy Dnia - 4.02.2017 (sobota)&quot;, post z godziny 0:05. Nie mogę wkleić linka.
Zmiana dotyczy:
Typ: Exeter City (handi 0:1)
Kurs: 2.45
Pisząc pierwotny typ nie było jeszcze posta analizującego dokładnie to samo, ukazał mi się dopiero po dodaniu.
Poprawione//psotnick
 
kooliber 23

kooliber

Użytkownik
Obserwuję to forum już od paru lat ale dzisiaj coś mnie tknęło i po raz pierwszy postanowiłem przeliczyć ilość trafnych typów z tego działu. Niedziela 2017-02-05:
25 trafionych, 35 nietrafionych czyli skuteczność ogólna tego dnia to niecałe 42%
Post nie ma na celu nikogo obrazić ani tym bardziej wywołać &quot;*****burzy&quot; ale zapytam wprost, czy nie uważacie, że Forum Bukmacherskie nie zasługuje na lepsze statystyki? Idąc tym tropem, można porównać to forum do wszystkich stron ukazujących się w przeglądarce po wpisaniu frazy &quot;typy bukmacherskie&quot; albo jeszcze lepiej, &quot;najlepsze typy bukmacherskie&quot;. To tylko moje wnioski ale jeśli skuteczność nie wynosi chociaż marnych 60% to jaki sens ma nazwa tego działu?
Niestety trudno się nie zgodzić z poniższą odpowiedzią usera. Już abstrahując od tego, że Typy Dnia to jest KONKURS i za taki go trzeba traktować, a nie jako zbiór najlepszych typów na forum, bo tych najlepiej szukać w działach tematycznych. Wracając do skuteczności, to nie ma ona większego znaczenia. Najważniejsze jest stawkowanie w zależności od ryzykowności typu (najczęściej wyrażonej w kursie). Można wtopić 3 typy po stawce 2j, kazdy po kursie 3.5-4.0, następnie trafić pewny typ @2.0 po stawce 8j i jesteś na dobrym plusie mimo że skuteczność jest na sporym minusie 1/4. Najważniejsze ze masz więcej kasy niż przed zagraniem tych typów. Skuteczność nic nie wyjaśnia, przydaje się tylko żeby wiedzieć jaka była suma oddanych typów. O tym czy jesteś dobrym typerem najlepiej mówi wskaźnik Yield (możesz o nim poczytać więcej tutaj).
//psotnick
 
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Obserwuję to forum już od paru lat ale dzisiaj coś mnie tknęło i po raz pierwszy postanowiłem przeliczyć ilość trafnych typów z tego działu. Niedziela 2017-02-05:

25 trafionych, 35 nietrafionych czyli skuteczność ogólna tego dnia to niecałe 42%
Post nie ma na celu nikogo obrazić ani tym bardziej wywołać &quot;*****burzy&quot; ale zapytam wprost, czy nie uważacie, że Forum Bukmacherskie nie zasługuje na lepsze statystyki? Idąc tym tropem, można porównać to forum do wszystkich stron ukazujących się w przeglądarce po wpisaniu frazy &quot;typy bukmacherskie&quot; albo jeszcze lepiej, &quot;najlepsze typy bukmacherskie&quot;. To tylko moje wnioski ale jeśli skuteczność nie wynosi chociaż marnych 60% to jaki sens ma nazwa tego działu?
Masz pojęcie na temat zakładów co koza z Afganistanu

Skuteczność nic nie oznacza ! Moze być i 10-20% a da duży zysk większy jak ta 80-90%, tu sa tylko duże profesjonalne kursy a nie &quot;skuteczne&quot; @ 1.30

Amator !!!!
 
kooliber 23

kooliber

Użytkownik
&quot;Polski Młocie&quot;(bo to oznacza Twój nick), jak już pisałem nie chcę wywoływać *****burzy, dziwi mnie fakt, że tak podchodzisz do tematu. Tak w ogóle to są tam kursy w granicach 1,40-1,60, które też nie były trafione więc Twoja odpowiedź została podważona.
 
P 441

polish.hammer

Użytkownik
&quot;Polski Młocie&quot;(bo to oznacza Twój nick), jak już pisałem nie chcę wywoływać *****burzy, dziwi mnie fakt, że tak podchodzisz do tematu. Tak w ogóle to są tam kursy w granicach 1,40-1,60, które też nie były trafione więc Twoja odpowiedź została podważona.
Zrób kompletną statystyke i skuteczność jest najmniej istotna. Zrób wyliczenia z minimum 7 dni. Jak dojedziesz o co chodzi i to obliczysz to dopiero się wypowiadaj. Bo narazie nie wiesz o co chodzi, a się wielce &quot;udzielasz&quot; !!!

Jeszcze raz będziesz krzyczał nie mając kompletnie racji prawdopodobnie ujrzysz słowo BAN bo nie pozwolę bezpodstawnie krytykować tak wspaniałego projektu jak Fb.com
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom