>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Proszę o usunięcie posta użytkownika Albanczyk1988 oraz moze jakies ostrzezenie ? Powód ? Plagiat analizy ze strony efortuna.pl
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska, 1/8 finału
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dortmund-Tottenham
Typ: Handicap Dortmund -1 bramka
Kurs: 2.20
Bukmacher:
Analiza:
HIT NA MIARĘ CHAMPIONS LEAGUE. Borussia Dortmund kontra Tottenham – taki mecz byłby wydarzeniem na tym etapie rozgrywek także w Lidze Mistrzów, zresztą z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy założyć, że oba kluby w przyszłym sezonie zagrają właśnie w tych najbardziej elitarnych rozgrywkach piłkarskich. Zarówno Tottenham jak i Borussia Dortmund są wiceliderami w ligach krajowych i powinny sobie zagwarantować udział w Champions League. Borussia Dortmund nie przegrała jeszcze żadnego meczu w roku 2016 wygrywając aż 9 z jedenastu meczów. Czy obronią miano niepokonanych goszcząc Tottenham na BVB Stadion w Dortmundzie? Myślę że tak ponieważ Borussia u siebie jest nie bezpieczna i pokazuje ładny futbol a remis po dobrym meczu z gigantem Bayernem Monachium uskrzydlił ich w jakimś stopniu a goście z Londynu no cóż przegrali z West Ham derby, drugie z Arsenalem zremisowali a więc tendencja spadkowa formy i morale lekko słabe. Handi jak dla mnie do wzięcia ! Gospodarze muszą tu dać z siebie max. możliwości ponieważ w Londynie nie będzie łatwo
Powodzenia !
Dziękuję za zgłoszenie. Zostały już podjęte odpowiednie działania w tej sprawie.
▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
drughi 430

drughi

Użytkownik
proszę o zmianę bukmachera,typ z BAH a nie Expekta w tym wypadku,mam ustawiony szablon z którego piszę analizy i przeoczyłem że nie zmieniłem.Sory za pomyłkę i poproszę o poprawę.
Niestety nie mogę podlinkować(za mało postów na forum) dlatego jest to post #33 Typy Dnia 11.03.2016
Poprawione//psotnick
 
vazer17 5

vazer17

Użytkownik
nie zamieściłem bukmachera w mojej ostatniej analizie niestety nie moge podac linku ze wzgledu na mała ilość postów

bukmacher to bet365
kurde i znowu cos nie tak bukmacher to b e t 3 6 5
Zamieściłeś bukmachera, jest widoczny jak należy. Wyłącz Adblocka albo dodaj Forum do wyjątków, bo pewnie to on ci blokuje nazwy buków//psotnick
 
mizej92 12

mizej92

Użytkownik
Witam, proszę o zmianę godziny mojego typu. Omyłkowo wpisałem 22 zamiast oczywiście 15.30.
Post zamieszczony jest na drugiej stronie typów dnia z 13.03 jako 22.
Z góry dziękuję.
Poprawione //K@mil
 
M 0

malysc

Użytkownik
Przepraszam za zaśmiecenie mój błąd.
Wracam do tematu Burza91 plagiat z ligi typerów
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15.00
Spotkanie: Udinese - AS Roma
Typ: AS Roma
Kurs: 1.91
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na niedzielę pod lupę biorę włoską Serie A i mecz Udinese - AS Roma. Szczerze dziwi mnie tak wysoki kurs na gości. Co prawda odpadli oni z LM ale styl jaki zaprezentowali w dwumeczu z Realem musi budzić szacunek. Nie widać większych absencji u Rzymian, choć na lekkie urazy narzekają Nianngolan i Pjanic i ich występ stoi pod znakiem zapytania. I to w sumie koniec jeśli chodzi o zagrożenia w formie Romy, bo przy szerokiej ławce rezerwowych ciężko mówić o zmęczeniu. Udine od dłuższego czasu spada w dół tabeli i nic nie zapowiada żeby miało się to zmienić. Nowy stadion także im nie służy bo odnieśli na nim tylko 1 zwycięstwo. Myślę, że w starciu z rozpędzoną Romą, która ostatnio zachwyca formą i stylem (choćby wspomnieć 4:1 z Fiorentiną) drużyna Udine będzie bez większych szans.
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Przepraszam za zaśmiecenie mój błąd.
Wracam do tematu Burza91 plagiat z ligi typerów
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15.00
Spotkanie: Udinese - AS Roma
Typ: AS Roma
Kurs: 1.91
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na niedzielę pod lupę biorę włoską Serie A i mecz Udinese - AS Roma. Szczerze dziwi mnie tak wysoki kurs na gości. Co prawda odpadli oni z LM ale styl jaki zaprezentowali w dwumeczu z Realem musi budzić szacunek. Nie widać większych absencji u Rzymian, choć na lekkie urazy narzekają Nianngolan i Pjanic i ich występ stoi pod znakiem zapytania. I to w sumie koniec jeśli chodzi o zagrożenia w formie Romy, bo przy szerokiej ławce rezerwowych ciężko mówić o zmęczeniu. Udine od dłuższego czasu spada w dół tabeli i nic nie zapowiada żeby miało się to zmienić. Nowy stadion także im nie służy bo odnieśli na nim tylko 1 zwycięstwo. Myślę, że w starciu z rozpędzoną Romą, która ostatnio zachwyca formą i stylem (choćby wspomnieć 4:1 z Fiorentiną) drużyna Udine będzie bez większych szans.
Czy mógłbym prosić o link do źródła z analizą?
 
halomilo 60

halomilo

Użytkownik
Podałem typ w typach dnia 12.03 który był niezgodny z regulaminem, ponieważ ktoś mnie ubiegł na wcześniejszych stronach. Nie zauważyłem. Mój typ str 4, typ typer który mnie wyprzedził str 1 .
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Proszę o poprawienie mojego posta z dzisiaj w wątku Typy Dnia. Post nr #18 z godziny 8;34. Zapisało mi cały tekst jako pogrubiony. Proszę o poprawę.
Poprawione//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom