>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
wielki-los 40

wielki-los

Użytkownik
Wazne pytanie, a zarazem przyszlosciowe. Jezeli dane zdarzenie odbywa sie rano kolejnego dnia np 5.00-7.00 rano w poniedzialek to wchodzi w niedzielny temat, tak czy owak ? Bo tematu na kolejny dzien (poniedzialek) nie ma jeszcze i tak.
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Wazne pytanie, a zarazem przyszlosciowe. Jezeli dane zdarzenie odbywa sie rano kolejnego dnia np 5.00-7.00 rano w poniedzialek to wchodzi w niedzielny temat, tak czy owak ? Bo tematu na kolejny dzien (poniedzialek) nie ma jeszcze i tak.
Od godziny 00:00 zdarzenia powinny być zamieszczane jako typy na kolejny dzień.
Tak więc 5.00-7.00 rano, to już będzie poniedziałek.
Tematy na kolejne dni, są zakładane do godziny 20:00.
 
wielki-los 40

wielki-los

Użytkownik
To moj przyklad. Podalem zdarzenie z godz. 00.05 z niedz/pon kurs z bet365
Jak traktowac ten przypadek ?
Dodam iz bet365 traktuje dzisiejsze wszystkie spotkania(nawet grubo po polnocy) jako Niedzielne tak czy owak
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
To moj przyklad. Podalem zdarzenie z godz. 00.05 z niedz/pon kurs z bet365
Jak traktowac ten przypadek ?
Dodam iz bet365 traktuje dzisiejsze wszystkie spotkania(nawet grubo po polnocy) jako Niedzielne tak czy owak
To już jest zdecydowanie poniedziałek.
Proszę o skopiowanie swojego typu i zamieszczenie go w nowym temacie z typami na poniedziałek.
Stary post zostanie usunięty.
 
wielki-los 40

wielki-los

Użytkownik
To dla pewnosci, moje zdarzenie z 00.05 kwalifikuje sie na pon ?
Jezeli tak, to przypomne sie i poprosze o przeniesienie po 20.00 na pon. temat
Oki?
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wazne pytanie, a zarazem przyszlosciowe. Jezeli dane zdarzenie odbywa sie rano kolejnego dnia np 5.00-7.00 rano w poniedzialek to wchodzi w niedzielny temat, tak czy owak ? Bo tematu na kolejny dzien (poniedzialek) nie ma jeszcze i tak.
Temat na poniedziałek już jest, http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-21-03-2016-poniedzialek-131340.html#post5966069
więc najlepiej będzie jak tam powtórzysz ten swój, a ten juz oddany po prostu usuniemy, tak będzie najlepiej na wszystkich.
Na przyszłość nie podawaj typu jeśli wiesz, że nie nalezy do tego dnia. Nowe tematy na dany dzień są zamieszczane mniej więcej w godz. 18-20 dnia poprzedzającego, więc akurat w tym przypadku te 20-30 minut nikogo by nie zbawiło dzisiaj.
To dla pewnosci, moje zdarzenie z 00.05 kwalifikuje sie na pon ?
Jezeli tak, to przypomne sie i poprosze o przeniesienie po 20.00 na pon. temat
Oki?
Nie da się przenieść, bo siłą rzeczy twój post będzie wcześniejszy niż sam temat, więc będzie przed postem wprowadzającym, a to wygląda debilnie. Więc proszę się stosować do powyższych zaleceń.
 
wielki-los 40

wielki-los

Użytkownik
Typ umiescilem w 21.03 tj pon za tem prosze o usuniecie mego posta #69 z typow z dnia 20.03 tj niedziela.
Zrobione//psotnick
 
wielki-los 40

wielki-los

Użytkownik
Wrzucilem typ&#39;a na niedziele , pare minut temu, jeszcze sie nie ukazal a zaczyna sie po 21 .
?
Już wszystko ok. Niektóre posty muszą być ręcznie zatwierdzone//psotnick
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Źle podliczone są moje punkty w tym miesiącu.I wziąłem pod uwagę że tabela była zrobiona wcześniej.Na koniec miesiąca proszę o dokladniejsze podliczanie punktacji.A innym radzę pilnować swoich punktów...
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Źle podliczone są moje punkty w tym miesiącu.I wziąłem pod uwagę że tabela była zrobiona wcześniej.Na koniec miesiąca proszę o dokladniejsze podliczanie punktacji.A innym radzę pilnować swoich punktów...
Stary, to ja ci radzę &quot;pilnować swoich punktów&quot;, bo widać masz z tym problem.
W tabeli się wszystko zgadza, specjalnie sprawdziłem 2 razy. Ale prześledźmy jeszcze raz twoje typy w tym miesiącu, bo Excel nie kłamie:
2 marca ✅51
3 marca ⛔100
4 marca ⛔100
5 marca ⛔100
6 marca ✅205
8 marca ✅40
9 marca ⛔100
10 marca ✅50
11 marca ⛔100
13 marca ⛔100
14 marca ⛔100 (powtórzony typ)
15 marca ✅240
16 marca ✅74
17 marca ⛔100
18 marca ✅41
20 marca ✅63
W sumie wychodzi ⛔36 i tyle też masz w tabeli.
Przypuszczam, że niezgodność wynika z &quot;powtórzonego typu&quot;. Dałeś typ &quot;Wisła bez remisu&quot;, Wisła wygrała z Termaliką, tylko że przed tobą już ktoś podał typ na &quot;czysty&quot; win Wisły, co czyni twój typ powtórzonym (za co z automatu jest ⛔100 bez sprawdzania wyniku). I cała tajemnica. Ale po co sprawdzać, lepiej od razu rzucić bezpodstawnym oskarżeniem.
Dodam tylko, że jest lekko dziwne, że user który w poprzednim miesiącu wygrał nagrodę w Typach Dnia, teraz oskarża mnie że coś się nie zgadza w jego wyniku. Wtedy też coś było źle podliczone?
Radzę dobrze policzyć swoje punkty, sprawdzić rozliczenia poszczególnych typów, zapoznać się z Regulaminem i dopiero wtedy wysuwać oskarżenia, bo może się okazać, że po prostu nie masz racji. Tylko tyle i aż tyle.
PS zajebiste dzięki za stracenie pół godziny na jałowe wyjaśnianie że nie jestem wielbłądem, podczas gdy wystarczyło żebyś sprawdził swoje typy.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja też specjalnie sprawdziłem wszystko żeby nie było że czegoś przeoczyłem, ale jak widać wszystko się zgadza i jest tak jak Psotnick pisze. Więc nie rozumiem, tych sugestii. Jeśli na prawdę masz problem do Naszego podliczania, to radzę 3 razy się zastanowić, bo jak widać wszystko jest w należytym porządku.
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
ja chciałem poprawić analizę na mój typ na dziś, ma tak wyglądać, przepraszam za kłopot
Ternana swój ostatni mecz zremisowała i nie wygrała od 4 meczy i rzadko jej się zdarzają tak długie serie bez zwycięstwa więc powinni się dzisiaj moim zdaniem wygrać . Pierwszy mecz w lidze z Avelino przegrali u siebie tracąc aż 3 bramki i żadnej nie strzelając.Ternana nie wygrała także z Avelino już od pięciu spotkań. Avelino jest 12 w tabeli a ternana 14 i jest między nimi 6 pkt różnicy. Liczę że Ternana zrewanżuje się za ostatnią porażkę z Avelino.
Zabezpieczam swój typ przed remisem bo wydaje mi się on prawdopodobny.
Zrobione//psotnick
 
P 441

polish.hammer

Użytkownik
User: chyczy w typie dnia(sroda 23.03) w analizie (post nr4) myli tabele zachodu ze wschodem. Miami jest na pozycji nr 3 ale wschod a reszta analizy to dane z zachodu
Poinformujcie go ze sie pomylil i szkoda typu i niech to poprawi
Skoro gramy fair, to w takiej sytuacji tez bym chcial aby ktos mi pomogl w ten sposob, dlatego czynie to samo
Dzięki za zwrócenie uwagi//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-23-03-2016-sroda-131423.html#post5967484
Proszę o zmianę tego fragmentu analizy z powodu pomylenia konferencji: ,,Mój typ bazuję na tabeli, w której Miami zajmują 3 miejsce, czyli w przypadku porażki ich przeciwnik w play-offach uległ by zmianie. Na chwilę obecną jest to Portland , które jest bardzo groźną ekipą, mimo 6 miejsca, natomiast w przypadku porażki ich rywalem będzie ktoś z pary Grizzlies/Clippers ,co przy obecnej formie tych drużyn byłoby korzystniejsze niż ekipa Lillarda&#39;&#39;
Na: ,,W drużynie gości zabraknie Chrisa Bosha, który jest jednym z kluczowych zawodników w ekipie Heat, zaś w ekipie Pelicans warto zwrócić uwagę na ostatni występ Dante Cunningham&#39;a oraz Tim&#39;a Frazier&#39;a, którzy w ostatnim spotkaniu osiągnęli swoje &#39;season-high&#39; zdobywając kolejno 19 i 17 punktów.&quot;
Przepraszam za pomyłkę.
Ok, poprawione. Na przyszłość polecam większą uwagę przy pisaniu uzasadnienia//psotnick
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Coś mi się w punktach nie zgadza w tym miesiącu. Chyba mam ich naliczone trochę za dużo... Mi po 20 marca wychodzi 277 a w tabeli mam aż 727
Z przykrością muszę przyznać, że masz rację. Nie wiem jako to się stało, ale typ z 5 marca wpisałem do tabeli jako plus, zamiast minus. Przy takiej ilości userów takie pomyłki muszą się czasem zdarzać. Po sprawdzeniu wszystkich typów masz ✅267 i skuteczność 6/9. W tabeli juz poprawiłem, niedługo poprawię skrina//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Taki malutki blad w tresci analizy, prosze poprawic
Czwartek (24.3) post #4
W pierwszym zdaniu cyt : &quot; W dzisiejszym dniu wskazuje zwyciestwo Minesoty ponad 4,5 pkt nad Sacramento. ..&quot;
Prosze poprawic na ....ponad 5.5 pkt ....
Bo typ to -5.5 a w analizie jest blad (te 4.5) i nie profesjonalnie to wyglada
Poprawione//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom