>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
witam Panowie, mam pytanie dlaczego nie mam zielonego plusika przy udanym typie? ????
Przy jakim typie? Przecież nie podałeś żadnego w Typach Dnia, a tego się tyczy ten temat. W innych działach sam sobie rozliczasz swoje typy przez edycję posta.
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
14.02 post #56, proszę poprawić czas 18:17 czas PL, 18:17 czas UK
Sorry, 18:17 czas PL, 17:17 czas UK
Poprawione//psotnick
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Proszę o edycję postu nr #26 z dzisiaj 8:27 w wątku Typy Dnia - znowu wkleiło mi cały tekst pogrubiony mimo, że gdy piszę to jest normalny... Sorka za kłopot. Po to jest Podgląd posta na dole okna, żeby uniknąć takich sytuacji. Przed zatwierdzeniem posta Zaawansowana edycja &gt; Podgląd posta//psotnick
 
wroobli 14

wroobli

Użytkownik
Czy można łączyć typy z jednego meczu w analizach, jeśli u buka jest to dozwolone?
Dozwolone, ale tylko jeśli taki typ jest w ofercie np Legia wygra i Obie strzelą. Niedozwolone są duble z tego samego meczu, nawet jeśli buk je dopuszcza//psotnick
 
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Jestem fanem gry przeciwko Radwanskiej. Gralem juz na Niculescu a wiec nie odpuszcze gry na Jankovic po 3,30 w Unibet !
Ten wynik Jeleny z Coco jest miodzio. Jakies 6-0 6-1. Nie ogladalem ale widac agresje.
Isia nie zachwycala przeciwko Rumunce. Dla mnie 60 - 40 % dla Jeleny i widze w tym typie duze value.
Proszę o przywiązywanie większej wagi do uzasadnienia typu//psotnick
@psotnick
Ok Kolego lecz popraw prawidlowo tak jak teraz tu poprawilem, bede pisal wiecej, ta byla moja 5 analiza wiec bylem ....
Ps ma byc po 3,3 a dw skasuj !!!. Patrz w tym wpisie
Poprawione//psotnick
 
mfigzal 1K

mfigzal

Użytkownik
Witam. Mój typ na środę 15.03, trochę nie estetycznie wyglądał, nie mogłem zatwierdzić wyskakiwał błąd o jakims linku, skopiowałem do wordpada, nastepnie ponownie na forum, edytowałem i wysłałem ale przeoczyłem Analiza, i wygląda to nie schludnie.
Odnośnika nie mogę wkleić, gdyż nie posiadam 20 postów na forum.
Przepraszam za kłopot, i uprzejmie proszę o poprawienie.
Nie bardzo wiem co mam poprawiać, dla mnie post wygląda w porządku//psotnick
 
trcd 20

trcd

Użytkownik
Mam pytanie. Ile wkoncu mozna dawac typow na dzien jeden czy wiecej?
Regulamin mówi jasno, że tylko jeden typ w tym samym dniu.
▶ W ciągu jednego dnia można podać maksymalnie 1 typ na dany dzień ▶ 1 dzień=1typ.
//psotnick
 
trcd 20

trcd

Użytkownik
Mam pytanie. Ile wkoncu mozna dawac typow na dzien jeden czy wiecej?
Regulamin mówi jasno, że tylko jeden typ w tym samym dniu.
//psotnick
No wlasnie a niektorzy daja na dzien po 2 czy 3 typy
Wszystko będzie rozliczone zgodnie z Regulaminem. Podanie 2 typów w tym samym dniu to z automatu ⛔100 za ten dzień//psotnick
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Witam.
Mogę dodać typ over 3.5, jeśli ktoś przede mną dodał typ over 4.5 ?
Coś mi świta, że coś tam w regulaminie o tym jest, ale z tego co patrzyłem to raczej się nikt tego nie trzyma.
Jeśli mimo to jest to niezgodne z regulaminem to prosiłbym o zmianę swojego typu z 3.5 na 5.5 po kursie 4.54 Bah.
Ja się tego trzymam i reszta modów podliczających Typy Dnia, bo Regulamin jasno mówi o takim przypadku jak podałeś. W Regulaminie są nawet przykłady. Przypominam, że oddając typ w Typach Dnia automatycznie potwierdzasz znajomość Regulaminu
Linia w typie poprawiona//psotnick
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
mam takie pytanie ,jeśli inny użytkownik zagrał mecz(ten sam o który mi chodzi) połowa/wynik końcowy 1/2 a ja chce zagrać tylko cały mecz z wynikiem 2-jest to akceptowalne ?? traktujecie to jako inne zdarzenie czy po prostu jest to liczone jako typ powtórzony?
Akceptowalne oczywiście, typ podwójny wymaga przecież spełnienia 2 przesłanek i trudno go porównywać z czystą &quot;jedynką&quot; czy &quot;dwójka&quot;. Przecież mecz można wygrać przegrywając do przerwy, i odwrotnie//psotnick
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Proszę o anulowanie zielonych cyferek przy moim typie z dnia z 17 marca:

Dyscyplina: piłka nożna, A-Lyga, Litwa.
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lietava Jonava - FK Kauno Żalgiris.
Typ: Lietava AH(0)
Kurs: 2,00
Bukmacher:

Powinien być odnotowany zwrot stawki, bo padł remis 2:2 w tym spotkaniu. Dziękuję i pozdrawiam!
Racja, pomyłka, ale już poprawiona. Dzięki za fair play!//psotnick
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Witam.
Proszę o zmianę buka z STS na Unibet z kursem 2.8
Zdarzenie - Typ: Lacazette strzeli i Lyon wygra
Zrobione. //K@mil
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Jeszcze jedna kwestia. Z racji, że formatkę skopiowałem, została mi liga portugalska : P
Poproszę o zmianę na francuską i już powinno grać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom