>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Pytałem prywatnie jednego z Adminow kiedy wygrana wpłynie mi na skrilla i czy z tego skrilla będę mógł wypłacić na swoje konto bankowe? Nie dostałem odpowiedzi więc pytam tutaj.Co prawda pytam teoretycznie bo 100 zł za 2 miejsce w typach dnia wolę przelać na jakiegoś bukmachera i zwiększyć wygraną ???? Minęło 8 dni a może minąć nawet2 tygodnie pisaliscie to naprawdę długo...Dane podałem jednak gdyby coś było nie tak proszę o kontakt.
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Witam
Chciałem się dowiedzieć dlaczego przydzielacie punkty w momencie kiedy użytkownik łamie zapisy regulaminu?
Użytkownik otrzymuje karne 100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu
Przeglądałem stronę i widziałem kilka osób, które nie podało np poprawnego zapisu typu. Jeśli typ nie wszedł to ok dajecie -100, ale jeśli wszedł to przyznajecie punkty. Więc jak to jest?
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Witam
Chciałem się dowiedzieć dlaczego przydzielacie punkty w momencie kiedy użytkownik łamie zapisy regulaminu?
Użytkownik otrzymuje karne 100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu
Przeglądałem stronę i widziałem kilka osób, które nie podało np poprawnego zapisu typu. Jeśli typ nie wszedł to ok dajecie -100, ale jeśli wszedł to przyznajecie punkty. Więc jak to jest?
Proiszę o podanie linków do konkretnych postów.
Zaraz to sprawdzimy i skorygujemy
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-5-03-2016-sobota-130285-5.html

Użytkownik Wojttekk
Mecz Legia - Górnik
Upomniany i podsumowany +122
Wczorajszy ( 08.03.2016) dzień jeszcze nie podliczony, ale też są trafione mecze z niewłaściwym zapisem więc zwróćcie uwagę.
W tym przypadku wystąpił tylko i wyłącznie niewłaściwy zapis graficzny.
Jednakże nie podchodzi on pod punkt, który jasno mówi:
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
A co do dnia 08.03.2016, to w chwili podliczania, typy niezgodne z regulaminem zostaną potraktowane jako ⛔100.
Generalnie rzecz biorąc nie dajemy z automatu ⛔100, ponieważ do chwili zamknięcia tematu, istnieje możliwość skorygowania/uzupełnienia swojego typu.
Pozdrawiam
K@mil
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Mam propozycję, żeby ten jeszcze jeden typ mi podliczyć z 4.03, bo on zakończył się wtedy z tego co się orientuję najpóźniej:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-4-03-2016-piatek-130253-4.html#post5952625
A jeżeli chodzi o ten typ:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-9-03-2016-sroda-130571.html#post5955819
to bylaby jeszcze możliwość, żeby ten zapis graficzny, żeby jakoś lepiej wyglądał do niego dodać?
Pozdrawiam! :grin:
Poprawione i podliczone.
Proszę na przyszłość korzystać z szablonu dostępnego w regulaminie, tak aby wszystkie posty były jednolite.
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-8-03-2016-wtorek-130509.html#post5954834
Mój typ. Wiem, że zgodnie z regulaminem był powtórzony, ale umieściłem go minutę po tym, który był pierwszy. Co za tym idzie nie mogłem go wcześniej przeczytać, wzorować się na nim, ani nawet wiedzieć, że takie coś tam się pojawi. Proszę o rozważenie zasadności zakwalifikowania tego jako powtórzony typ, skoro odstęp czasowy liczony był w sekundach ????
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-8-03-2016-wtorek-130509.html#post5954834
Mój typ. Wiem, że zgodnie z regulaminem był powtórzony, ale umieściłem go minutę po tym, który był pierwszy. Co za tym idzie nie mogłem go wcześniej przeczytać, wzorować się na nim, ani nawet wiedzieć, że takie coś tam się pojawi. Proszę o rozważenie zasadności zakwalifikowania tego jako powtórzony typ, skoro odstęp czasowy liczony był w sekundach ????
Po zamieszczeniu swojego typu, należy sprawdzić jego zgodność z Regulaminem. W tym przypadku istotne było skontrolowanie, czy nie został on powtórzony, ponieważ do końca dnia istnieje możliwość wprowadzenia korekty.
W tej wyjątkowej sytuacji możemy zgodzić się na zwrot.
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
mercik 12,5K

mercik

Użytkownik
Proszę o usunięcie posta użytkownika Albanczyk1988 oraz moze jakies ostrzezenie ? Powód ? Plagiat analizy ze strony efortuna.pl
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska, 1/8 finału
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dortmund-Tottenham
Typ: Handicap Dortmund -1 bramka
Kurs: 2.20
Bukmacher:
Analiza:
HIT NA MIARĘ CHAMPIONS LEAGUE. Borussia Dortmund kontra Tottenham – taki mecz byłby wydarzeniem na tym etapie rozgrywek także w Lidze Mistrzów, zresztą z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy założyć, że oba kluby w przyszłym sezonie zagrają właśnie w tych najbardziej elitarnych rozgrywkach piłkarskich. Zarówno Tottenham jak i Borussia Dortmund są wiceliderami w ligach krajowych i powinny sobie zagwarantować udział w Champions League. Borussia Dortmund nie przegrała jeszcze żadnego meczu w roku 2016 wygrywając aż 9 z jedenastu meczów. Czy obronią miano niepokonanych goszcząc Tottenham na BVB Stadion w Dortmundzie? Myślę że tak ponieważ Borussia u siebie jest nie bezpieczna i pokazuje ładny futbol a remis po dobrym meczu z gigantem Bayernem Monachium uskrzydlił ich w jakimś stopniu a goście z Londynu no cóż przegrali z West Ham derby, drugie z Arsenalem zremisowali a więc tendencja spadkowa formy i morale lekko słabe. Handi jak dla mnie do wzięcia ! Gospodarze muszą tu dać z siebie max. możliwości ponieważ w Londynie nie będzie łatwo
Powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom