>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

arturro100 118

arturro100

Użytkownik
widzę ,że mamy podział na fazę grupową, a w regulaminie to nie jest sprecyzowane. Czyli jak mam rozumieć, że teraz dwóch userów awansuje dalej (juz do sensu stricte fazy pucharowej ??) w poszczególnych z grup (jak LM i LE) ???? Czy tylko zwycięzcy grup ???
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
czemu mnie nie ma w LE skoro zająłem 8. miejsce w 8. grupie?
Bowiem erka dostał 3pkt za pojedynek z fan_thc, (DSQ) i przeskoczył Cię w tabeli.
widzę ,że mamy podział na fazę grupową, a w regulaminie to nie jest sprecyzowane. Czyli jak mam rozumieć, że teraz dwóch userów awansuje dalej (juz do sensu stricte fazy pucharowej ??) w poszczególnych z grup (jak LM i LE) ???? Czy tylko zwycięzcy grup ???
Z każdej grupy awansuje 2 userów do 1/8 finału. Dalej pojedynki będą toczone na zasadzie mecz i rewanż ,aż do finału
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Pestka....jestem w lidze europejskiej w grupie A ale tylko w terminarzu, a w liście uczestnikòw grupy A mnie nie ma. Rozumiem, że to błąd.
 
S 59

s1xteen

Użytkownik
w II kolejce dalem typ na Sporting Gijon, niestety nie dopisalem &#39;1&#39; tylko sam kurs. Ostatecznie padl remis wiec chyba nie trzeba poprawiac bo i tak nie weszlo :p
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f428/liga-mistrzow-a-b-c-d-97537-2.html#post3945042
niechcący wysłał mi się post, a nie zmieniłem ostatniego spotkania - kopiowałem swoje mecze z poprzedniej kolejki. Proszę o dodanie na 5 pozycje spotkania Urugwaj - Argentyna --&gt; 1 - 2,00 i AKO zmiana na: 34,16. Albo po prostu o usuniecie tego posta, bo dodalem juz nowy poprawiony zaraz pod tym.
e/ następnym razem podawaj tylko tutaj jakieś błędy, uwagi
 
Do góry Bottom