>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Kiedy będzie tabela 8 ligi?
Grzesiek miał robić ale najwyraźniej coś mu wyskoczyło...

Nie będziemy na niego czekać, więc grupa 8 zrobiona po 13 kolejce ????

Jutro rano wyjeżdżam na GP, więc najbliższe podsumowania będą w poniedziałek ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W lidze nr 2 zrobiłem tabelkę po 13 kolejkach.
maer dostał +3 punkty, bo przegrał z ciumarem, a ten opuścił już 8 kolejek, więc automatyczny win dla maera.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Wyniki, tabela gotowa przed ostatnią kolejką.
e/ Miedź 2:0 skończyła, w parze KARTONIK - borek149 w takim razie wygrywa borek149, jutro poprawię wszystko
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Dlaczego przy układaniu tabel nie jest przestrzegany pkt 28 regulaminu, wyraźnie i jasno jest zapisane, że osoby które nie podały typów w 8 kolejkach są wyrzucone z konkursu a ich pojedynki są anulowane, czyli tabele nie powinny uwzględniać meczy z osobami zdyskwalifikowanymi, dopisywane jest jedynie AKO z tych pojedynków, AKO a nie punkty za wygraną!!

28.
Podawanie typów jest obowiązkowe - Osoby, które nie podadzą typów (nie musi być trafione żadne AKO) w więcej niż połowie kolejek, zostaną wyrzucone z konkursu i dożywotnio pozbawione możliwości, uczestnictwa w kolejnych edycjach Uczty. Osoby wyrzucone, stracą oczywiście też swoją pozycję a ich wszystkie pojedynki zostaną anulowane. Oczywiście AKO z pojedynków ze &quot;zbanowanymi&quot; nadal się liczy w końcowej tabeli!
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Liga 8.
Wrzuciłem mecz Sampdoria - Torino a ze forum mi scina wskoczylo dopiero o 15.05 (mecz zaczal sie o 15).
Prosze o zmiane na Widzew - Lechia 2 | 2.30
AKO zmieni sie na: 141.15
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Grupa 7 tabela końcowa gotowa, jeżeli macie jakieś uwagi to zgłaszać, jeżeli nie, to dzięki wszystkim za udział, a zwłaszcza tym co typowali do końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Grupa 6 też już podliczona po południu. Widzę, że Grzesio podliczył już 8, więc czekajcie tam na tabelę ;)
Wszelkie błędy - mam nadzieję, że się ich ustrzegłem - zgłaszać na PW i postaram się jak najszybciej poprawić.
Szkoda, że aż tyle osób wykluczonych i koniec końców tylko 1 osoba, nie awansowała...
Dzięki za wspólną zabawę i powodzenia w dalszej części konkursu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Liga #2 gotowa, powodzenia dalej, nie wpisywałem wyników do terminarza, bo nie miałem czasu.
Mam nadzieję, że wszystko ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
patos 90

patos

Użytkownik
ciekawe ile osób w konkursie spełniło ten warunek? ????
3. Gracz w celu otrzymania nagrody musi złożyć minimum jeden depozyt w trakcie 1 rundy konkursu oraz zagrać minimum jeden zakład.
po za tym to znowu sporo dyskwalifikacji, niektóre osoby powtarzają się w kilku konkursach!!! gdzie ta czarna lista?
 
Do góry Bottom