>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

P 2,4K

promark

Użytkownik
Kiedy podliczenia i nowa tabela w grupie 7 ? Bo już 2/3 za nami a tabela dalej z 5 kolejek, a warto wiedzieć na co powoli się szykować.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
No ok, czyli rozumiem że można podawać takie same typy co Nasz przeciwnik bez żadnych konsekwencji... To po co taki zapis w regulaminie ? ????
nie, nie mozna // mp
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
No ok, czyli rozumiem że można podawać takie same typy co Nasz przeciwnik bez żadnych konsekwencji... To po co taki zapis w regulaminie ? ????
nie, nie mozna // mp
To czemu nie ma żadnego odzewu w mojej sprawie, zacytuję raz jeszcze...
http://forum.bukmacherskie.com/f428/liga-nr-5-a-96419-5.html#post3903104
Nie to że &quot;kapuję&quot; na kogoś, ale bawmy się uczciwie. Podobno nie można podawać typu z tego samego meczu co poprzednik, a mój rywal podał nawet identyczny typ jak mój. Nic nie ma w takim przypadku ?
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
To czemu nie ma żadnego odzewu w mojej sprawie, zacytuję raz jeszcze...
Nie udzielam się tutaj raczej, ale muszę odpisać. O co Ci tak w zasadzie się rozchodzi? Przegrałeś pojedynek i szukasz jakiegoś haka, by go jednak wygrać czy co? User podał taki sam typ jak Ty, więc z góry ma minusa i tyle w temacie. Jakby Napoli wygrało różnicą minimum trzech bramek to byś miał plusa przy typie, a rywal minusa. Ot cała filozofia. Dziękuję.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Właśnie... jak jesteś taki dokładny to dlaczego nie zauważyłeś, że post rywala był już wcześniej edytowany zanim się kolejka skończyła. Dostał minusa za powtórzenie typu, a że typ nie wszedł to dostał minusa... minus to minus...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Sory, ale nie ogarne, za dużo spraw mam na głowie, a nie chce psuć zabawy, wykreślcie mnie, liga nr 6.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Zmieniam mecz, Tigre - Colon na Vancouver - Real Salt, źle popatrzyłem mecz ligi arg jest w niedzielę o 21:15 więc nie bardzo pasuje do soboty :razz:
Liga 3 - aktualizacja po 10 kolejkach ;)
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
nagrody są wypłacane na koniec konkursu jak było ostatnio ? I czas na depozyt do sportingbet w celu otrzymania nagrody jest również do ostatniego dnia konkursu ?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
33 punkt regulaminu jest brany pod uwagę jedynie w momencie zapisów, nie obowiązuje od momentu startu konkursu?Już raz zadałem podobne pytanie i nie uzyskałem odpowiedzi.
nie rozumiem... regulamin wchodzi w zycie z rozpoczeciem konkursu jesli sie nie myle, a o co chodzi?
 
Do góry Bottom