>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Podałeś typy o 7 rano, gdzie nie bardzo już zostało spotkań, żebyś się w dobie zmieścił. Chciałeś bocznymi drzwiami przejść to, unikając kary minusowej ale to nie przejdzie. W innych grupach np 8 jak ktoś podał wszystkie typy z innego dnia to również decyzja była taka jakby typów nie podał. Często w tutaj, w temacie &quot;pytania, propozycje...&quot; pojawiają się wpisy, że ktoś źle spojrzał i podał typ nie z tego dnia i prosi o zmianę. I na takie coś się zgadzam - mylić się jest rzeczą ludzką, zwłaszcza przy braku edycji postów ale jeśli ktoś próbuje uniknąć karnych punktów w sposób nieuczciwy to na to nie ma zgody...
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Podałeś typy o 7 rano, gdzie nie bardzo już zostało spotkań, żebyś się w dobie zmieścił. Chciałeś bocznymi drzwiami przejść to, unikając kary minusowej ale to nie przejdzie. W innych grupach np 8 jak ktoś podał wszystkie typy z innego dnia to również decyzja była taka jakby typów nie podał. Często w tutaj, w temacie &quot;pytania, propozycje...&quot; pojawiają się wpisy, że ktoś źle spojrzał i podał typ nie z tego dnia i prosi o zmianę. I na takie coś się zgadzam - mylić się jest rzeczą ludzką, zwłaszcza przy braku edycji postów ale jeśli ktoś próbuje uniknąć karnych punktów w sposób nieuczciwy to na to nie ma zgody...
który punkt w regulaminie reguluje tą kwestię?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Z poprzedniej edycji:
INTELOWIEC i o to chodzi by typować rzetelnie, to jest konkurs i nikt ci 3pkt nie poda na tacy, trzeba trochę samemu wykazać inicjatywy nic nie przyjdzie za darmo, nie trafiłeś trudno, twój rywal podał nie zgodnie z regulaminem i dostał rowniez 0 - jakby w ogole nie podal mialbys wygrana tak to remis i koniec dyskusji
Sytuacja taka sama, tutaj typy nie zgodne z regulaminem to 0 punktów to dlaczego ja mam mieć -3 pkt?
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Niech się pestka wypowie w tej sprawie. Wg mnie (i jak widać Robsona też) jest to niesprawiedliwe wobec innych uczestników w grupie, że ktoś próbuje obejść regulamin i nie bawi się fair wobec innych.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Niech się pestka wypowie w tej sprawie. Wg mnie (i jak widać Robsona też) jest to niesprawiedliwe wobec innych uczestników w grupie, że ktoś próbuje obejść regulamin i nie bawi się fair wobec innych.
To w mojej sytuacji, w której przeciwnik podał 2 typy spoza piłki nożnej, nie proszę, a domagam się 3 pkt., a co do -3 lub 0 pkt. to już rozstrzygnijcie sami.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f428/liga-nr-5-a-96419-5.html#post3903817 - za co niby to ostrzezenie? Nie sa to jakies wyszukane ligi, wszystkie sa na stronie glownej livesportsa, takze nie widze jakiejs specjalnie trudnosci w znalezieniu wynikow.
Tracenie 5 minut na szukanie zespołów jak Tachira czy Deportivo Pasta na prawdę jest fajne , nie :?:
Nie podliczałes nigdy konkursu to się nie odzywaj na ten temat.
Userzy są proszeni o podawanie lig egzotycznych :cool:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Panowie dlaczego mam 15pkt, po 8 kolejkach skoro wygrałem 6 pojedynków? Zaznaczona jest przy mnie jakaś &quot;1&quot; czego nie rozumiem. W jednej z kolejek za mnie typy podał Grzesio więc może, to wynika z tego, że nie zaliczono mi punktów, za tą wygraną. To była kolejka z 22 września zdaje się.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Panowie dlaczego mam 15pkt, po 8 kolejkach skoro wygrałem 6 pojedynków? Zaznaczona jest przy mnie jakaś &quot;1&quot; czego nie rozumiem. W jednej z kolejek za mnie typy podał Grzesio więc może, to wynika z tego, że nie zaliczono mi punktów, za tą wygraną. To była kolejka z 22 września zdaje się.
Rozmawiałem z Hardisonem , który podliczał ten okres i robił tabele.
Poprawię ten błąd z tabeli przy najbliższej aktualizacji ;)
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Panowie dlaczego mam 15pkt, po 8 kolejkach skoro wygrałem 6 pojedynków? Zaznaczona jest przy mnie jakaś &quot;1&quot; czego nie rozumiem. W jednej z kolejek za mnie typy podał Grzesio więc może, to wynika z tego, że nie zaliczono mi punktów, za tą wygraną. To była kolejka z 22 września zdaje się.
Tak jak Grześ właśnie napisał - poprosił mnie o podliczenie i przy w jego poście nie było żadnej wzmianki, że podaje typy za Ciebie, nawet pogrubione nie było, więc pomyślałem, że po prostu się pomylił przy kopiowaniu pary :p

Dzis nie miałem czasu na podliczenie Waszej grupy jednak jakoś tak w południe powinno mi się udać i poprawię Ciebie jak i jednego usera, który napisał mi sprawę na PW.
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
Chciałbym się upewnić, czy mogę w ramach dzisiejszej kolejki zagrać mecze ligi japonskiej, które rozpoczynają sie do 8:00 jutro (włącznie)? liczy się godzina rozpoczęcia?
 
Do góry Bottom