>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No właśnie, i w takiej sytuacji nagrody przechodzą na następnego czy po prostu nie są wypłacane?
a ty grasz na 5 kontach że się tak dopytujesz o kolejne rundy oraz nagrody?na tym z tego co widzę zająłeś 10 miejsce.
kolejny powód żeby kasować konkursowiczów bez wkładu na forum.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
a ty grasz na 5 kontach że się tak dopytujesz o kolejne rundy oraz nagrody?na tym z tego co widzę zająłeś 10 miejsce. kolejny powód żeby kasować konkursowiczów bez wkładu na forum.
Wydaje mi się, że kuba77 chyba si e pomylił i nie podał typów na ostatni pojedynek myląc, ze z góry jest on wygramy ze zdyskfaliikowanym graczem...gdyby podał byle co to by był w lidze europejskiej, ale rzeczywiście bez nagrody.
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
a ty grasz na 5 kontach że się tak dopytujesz o kolejne rundy oraz nagrody?na tym z tego co widzę zająłeś 10 miejsce.
kolejny powód żeby kasować konkursowiczów bez wkładu na forum.
Oj chłopie, zluzuj. I tak mam 5 kont, na bieżąco wystawiam sam sobie reputa itp...


Wydaje mi się, że kuba77 chyba si e pomylił i nie podał typów na ostatni pojedynek myląc, ze z góry jest on wygramy ze zdyskfaliikowanym graczem...gdyby podał byle co to by był w lidze europejskiej, ale rzeczywiście bez nagrody.
No właśnie podałem: http://forum.bukmacherskie.com/f428/liga-nr-4-a-96418-9.html#post3923796 więc proszę o poprawke w tabeli
 
njimok 0

njimok

Użytkownik
Czy jeżeli zdobędę nagrodę w LM, to depozyt może być złożony w czasie trwania Ligi Mistrzów?
Jeśli dobrze rozumiem to musiałeś złożyć depozyt w trakcie trwania I fazy by otrzymać nagrodę(nie ważne czy za lige czy lige mistrzów).
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
W związku z tym, że nie zauważyłem tego że Edyp wygrał pojedynek z Noobciorem, tabela się zmienia i Noobcior dostaje +3 punkty co daje mu miejsce w LM na rzecz gujona, sprawa przedyskutowana z organizatorem. Ja przepraszam za nieuwagę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Proszę o poprawienie mojego postu w lidze europy grupa G, ponieważ zamiast typów na remisy wpisały mi się emotikony , sorry za pomyłke,
 
Do góry Bottom