>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
H 22

hetman-111785

Użytkownik
Witam, piszę odnośnie kwietniowej tabeli z okresu 1-16. Tam wszystkie typy użytkowników są finalnie podliczone? Bo według moich wyliczeń do 16 kwietnia uzbierałem 1020 pkt a w rankingu jestem na 21 miejscu i mam 270 pkt. Wszystko jest pod kontrolą, czy ktoś się pomylił?;P
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Jest napisane że godzina jest potrzebna w baseballu :O Więc nie rozumiem czemu dostałem -100 pkt... Poza tym to chyba mój pierwszy taki wybryk, więc może jakaś żółta kartka albo upomnienie a nie od razu -100 :/
&quot;Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu&quot;
 
cinek664 18

cinek664

Użytkownik
Proszę o zmianę godziny w moim typie na 26 kwietnia na 13:45
Zrobione.
Na przyszłość podawajcie linka do danego posta, albo chociaż numer.
Będzie szybciej i łatwiej.
/psotnick
 
ogro14 40

ogro14

Użytkownik
Jak bet365 rozlicza takie typy? Wlicza dogrywke bo jesli tak to typ trafiony? W regulaminie znalazlem ze Wszystkie zakłady przedmeczowe zawierają dogrywkę, chyba że podano inaczej wiec powinno byc zaliczone chyba.
Dyscyplina: Koszykówka NBA - play off
Godzina: 04:30
Spotkanie: Portland - Houston Rockets
Typ: HOUSTON -4 (zwycięstwo 5 pkt. przy 4 zwrot)
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, konsekwentnie stawiam na Houston i dziś również wierzę w zespół, który ma w swoim składzie byłą gwiazdę LA Lakers (Howard). Przegrywają w serii 2:0, rywalizacja przeniosła się do hali Portland, czy może być gorzej. Gospodarze są o dwa mecze od awansu do ćwierćfinału, ale to zespół Houston był faworytem przed pierwszym meczem play off i dla mnie dalej jest. Houston, zakończył rywalizację w fazie zasadniczej na 4 miejscu, Portland był 5. Houston Rockets potrafią grać z Portland na wyjeździe... na siedem ostatnich meczy 5 wygrali minimum 5 pkt zaliczką. Dzisiaj muszą zrobić wszystko żeby wygrać ten mecz. Jeśli przegrają praktycznie wyrzucą się z play off już w 1/8 finału. Uważam że Houston po tych dwóch porażkach dziś będzie inną drużyną i zmiejszy stratę do 2:1 w serrii pokonując gospodarzy.
Powinno i oczywiście będzie rozliczone w swoim czasie na plus.
/psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom