>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
L 137

lmnt

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-16-04-2014-sroda-106504-2.html#post4411724
witam,
proszę o zamianę zdania:
&quot;Obstawiam ponownie wysokie zwycięstwo Zagłębia, które nie odpuszcza - w poprzedniej rundzie PP, po wygranej 5:0 w pierwszym meczu z Sandecją, w rewanżu pokonali tę drużynę 2:0.&quot;
na zdanie:
&quot;Obstawiam ponownie wysokie zwycięstwo Zagłębia, które nie odpuszcza - w poprzedniej rundzie PP, po wygranej 2:0 w pierwszym meczu z Sandecją, w rewanżu pokonali tę drużynę na wyjeździe 5:0.&quot;
Sorry za mój błąd! ;)
///zrobione
 
k3mal 21

k3mal

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-16-04-2014-sroda-106504.html#post4411009
Proszę o wstawienie tego screena wraz ze słowem &quot;Update&quot;:
Update:

Pod tym tekstem:
Co do kontuzji i kartek nie znalazłem jednoznacznych informacji, dlatego nie będę ich podawał. Ale wynika z nich, że gospodarze nie mają 1 zawodnika z podstawy, a goście w pełnym składzie. Jednak powtarzam, nie jest to do końca jednoznaczne i pewne info (jeśli się czegoś doszukam to postaram się odświeżyć info o nieobecnych w tym spotkaniu)
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
To znowu ja ???? inny użytkownik podał ten sam typ co ja w trakcie gdy pisałem swoją analizę, tak więc proszę o zmianę mojego typu na bardziej ryzykowny tj. 2:0 dla Robredo kurs 2,62 bukmacher ten sam, pozdrawiam.
typy-dnia-17-04-2014-czwartek- post numer 16
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
To znowu ja ???? inny użytkownik podał ten sam typ co ja w trakcie gdy pisałem swoją analizę, tak więc proszę o zmianę mojego typu na bardziej ryzykowny tj. 2:0 dla Robredo kurs 2,62 bukmacher ten sam, pozdrawiam.
typy-dnia-17-04-2014-czwartek- post numer 16
opcja Podgląd Wiadomości istnieje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-17-04-2014-czwartek-106531-2.html#post4415138
Napisałem pod postem że jak dodałem w rubryce bukmacher Unibet to mi skasowało, mój post skasowany ale typ nie zeedytowany, proszę więc o dodanie że to Unibet, albo zmianę na bukmachera Bet365 ale wtedy kurs zmieni się z 1.82 na 1.86
Jest Unibet wpisany , wiec nei wiem co chcesz.
jak nie widzisz reflinków do bukmacherów to może ustaw w Ad-Blocku odpowiednie ustawienia
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Do Grzesio.
Nie mogę wysłać do Ciebie prywatnej wiadomości a więc chce Ci odpisać tutaj na temat ostrzeżenia które otrzymałem od Ciebie. A wiec macie napisane tak w typach dnia:
&quot;Typy podajemy według wzoru:

Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza: &quot;

Wiec ja to kopiuję i podaje według wzoru jaki wymagacie a poniżej macie napisane

&quot;

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, (...) karane żółtymi kartkami. &quot;

J
edno wyklucza drugie a wiec proszę poprawić któreś z tych nakazów które mówią jak robić a jak nie robić w dziale do typowania a moje ostrzeżenie znieść bo jest niesłusznie nałożone.

Pozdrawiam.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Ale jest zakaz pogrubiania całych postów , za co dostałeś ostrzeżenie. Nie chodzi o podany wzór , a o pogrubienie całej treści posta.
Zresztą spójrz przykładowy na dzisiejszy typ i na poprzednie i zobacz co zostało zmienione.
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Może nie oddzieliłem spacja od analizy i poszła cała w takiej czcionce, z racji tego że się spieszyłem nie zwróciłem uwagi, wszystkie poprzednie były poprawnie napisane i za każdym razem tak samo, wiec można było się domyślić że to pomyłka i tylko poprawić na normalna czcionkę. POZDRAWIAM.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom