>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
H 22

hetman-111785

Użytkownik
Witam, piszę odnośnie kwietniowej tabeli z okresu 1-16. Tam wszystkie typy użytkowników są finalnie podliczone? Bo według moich wyliczeń do 16 kwietnia uzbierałem 1020 pkt a w rankingu jestem na 21 miejscu i mam 270 pkt. Wszystko jest pod kontrolą, czy ktoś się pomylił?;P
 
dobi 201,3K

dobi

Znawca - Premier League
Jest napisane że godzina jest potrzebna w baseballu :O Więc nie rozumiem czemu dostałem -100 pkt... Poza tym to chyba mój pierwszy taki wybryk, więc może jakaś żółta kartka albo upomnienie a nie od razu -100 :/
&quot;Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu&quot;
 
cinek664 18

cinek664

Użytkownik
Proszę o zmianę godziny w moim typie na 26 kwietnia na 13:45
Zrobione.
Na przyszłość podawajcie linka do danego posta, albo chociaż numer.
Będzie szybciej i łatwiej.
/psotnick
 
ogro14 40

ogro14

Użytkownik
Jak bet365 rozlicza takie typy? Wlicza dogrywke bo jesli tak to typ trafiony? W regulaminie znalazlem ze Wszystkie zakłady przedmeczowe zawierają dogrywkę, chyba że podano inaczej wiec powinno byc zaliczone chyba.
Dyscyplina: Koszykówka NBA - play off
Godzina: 04:30
Spotkanie: Portland - Houston Rockets
Typ: HOUSTON -4 (zwycięstwo 5 pkt. przy 4 zwrot)
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, konsekwentnie stawiam na Houston i dziś również wierzę w zespół, który ma w swoim składzie byłą gwiazdę LA Lakers (Howard). Przegrywają w serii 2:0, rywalizacja przeniosła się do hali Portland, czy może być gorzej. Gospodarze są o dwa mecze od awansu do ćwierćfinału, ale to zespół Houston był faworytem przed pierwszym meczem play off i dla mnie dalej jest. Houston, zakończył rywalizację w fazie zasadniczej na 4 miejscu, Portland był 5. Houston Rockets potrafią grać z Portland na wyjeździe... na siedem ostatnich meczy 5 wygrali minimum 5 pkt zaliczką. Dzisiaj muszą zrobić wszystko żeby wygrać ten mecz. Jeśli przegrają praktycznie wyrzucą się z play off już w 1/8 finału. Uważam że Houston po tych dwóch porażkach dziś będzie inną drużyną i zmiejszy stratę do 2:1 w serrii pokonując gospodarzy.
Powinno i oczywiście będzie rozliczone w swoim czasie na plus.
/psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom