>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-04-04-2014-piatek-106055-2.html#post4379522
Ciekawi mnie jedna rzecz. Po podliczeniu i edycji przez Grzesia zauważyłem, że oprócz -100 za nietrafiony typ pojawiło się też słowo &quot;kurs&quot;. Domyślam się, że chodzi o to, iż Grzesio sądził, że zawyżyłem kurs? :p W takich sytuacjach po prostu wrzucać tu screena z kursem danego buka i wystarczy podesłać potem na PW do osoby podliczającej lub w tym temacie, żeby nie było takich problemów?
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Może po prostu na format daty spojrzałem który zapisałeś jak kurs i dlatego... zaraz poprawię
Koniec końców i tak typ nietrafiony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 0

dembol1994

Użytkownik
Siemanko
wraz z moim współlokatorem zarejestrowaliśmy się na waszej stronce w celu wzięcia udziału w zabawie Typy Dnia. Jednak mamy jedno IP wiec teoretycznie nie mozemy brac udzialu kazdy na swoim koncie. Jest mozliwe jakies rozwiazanie tego problemu ?
Trzeba było zarejestrować się z różnych IP, nie byłoby problemu.
Teraz została możliwość gry jednego usera na danym IP (albo we dwóch na jednym), bo nie ma jak sprawdzić, że jest was dwóch.
Poza tym mam nadzieję, że Forum dla was to nie tylko Typy Dnia, bo to byłoby trochę smutne.
/psotnick
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Proszę o przeniesienie mojego dzisiejszego typu na jutro 11.04
Przepraszam, rozpędziłem się za bardzo i nie zwróciłem uwagi, że mecz dopiero jutro.

Nie mogę podlinkować, za mało postów - post nr #19
Tematu na jutro jeszcze nie ma, tradycyjnie będzie wieczorem koło 20, więc najlepiej będzie jak sobie sam powtórzysz ten typ już w prawidłowym temacie, bo i kursy się mogą zmienić i itd. a ten pójdzie do kasacji.
/psotnick
 
ogro14 40

ogro14

Użytkownik
Dzięki Grzesio za odpowiedź.
Ja również w poście 25 na TYPY CZWARTEK pomyliłem godzinę rozgrywania meczu. Pod dołem post z poprawną godziną. Przepraszam, pozdrawiam.
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
przepraszam za powtórzenie, dzięki psotnick za wiadomość, z regulaminem się zapoznałem po prostu przeoczyłem ????

proszę o nie dawanie - 100, tylko jakby jakiś administrator mógł zmienić na over 1,5 gola Porto i kurs 3,00 bukmacher ten sam to byłbym bardzo wdzięczny ????

Nie mogę wstawić linku z powodu niewystarczającej liczby postów, jest to temat na czwartek 10-04, post numer 30
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Tabela zaktualizowana.
Błędy - pisać tutaj.
Póki co bez skuteczności , bo 2/4 chyba każdy umie podliczyć ????

Kolejna aktualizacja myślę , że koło czwartku/piątku wraz ze skutecznością czołówki.
 
maer 263,4K

maer

Typer A-League
Witam, proszę o dodanie mojego typu na jutro tj do działu na 15.04.2014 jak się pojawi:
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia ( Liga De Honra )
Spotkanie: Beira Mar Aveiro - Sporting Covilhã
Typ: 1
Kurs: 2.25
Data: 15.04.2013
Godz: 17.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na mecz kończący 38 kolejkę rozgrywek Liga De Honra czyli bezpośredniego zaplecza najwyższej portugalskiej Liga Sagres.
W mieście Aveiro liczącym ponad siedemdziesiąt osiem tysięcy mieszkańców na miejscowym Estádio Municipal de Aveiro mogącym pomieścić niecałe trzydzieści jeden tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy Sport Clube Beira-Mar Aveiro założonym w 1922 roku a w gości z miasta Covilhã liczącego niecałe pięćdziesiąt cztery tysiące mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1923 a mianowicie Sporting Clube da Covilhã.
Beira Mar Aveiro rozegrało w tym sezonie ligowym 37 spotkań w których zdobyło 46 punktów po 12 zwycięstwach, 10 remisach oraz 15 porażkach i zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 37-42.
Sporting Covilhã zdobyło 43 oczka w swoich 37 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 17 zwycięstwach, 7 remisach oraz 18 porażkach co daje obecnie 17 lokatę w tabeli portugalskiej Liga De Honra, bilans bramek 32-45.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 18 razy zdobywając 26 oczek po 7 wygranych, 5 remisach oraz 6 porażkach, bilans bramek na swoim Estádio Municipal de Aveiro 19-17.
Goście zdobyli 17 punktów w swoich osiemnastu spotkaniach wyjazdowych w tym sezonie ligowym po 5 zwycięstwach, 2 remisach oraz 11 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 14-25.
Mecz moim zdaniem zapowiada się ciekawie gdyż obie drużyny jeszcze nie mają stuprocentowego utrzymania i do tego są blisko siebie w tabeli ligowej gdzie dzieli ich tylko 3 punkty a w ostatnich czterech spotkaniach w Aveiro pomiędzy tymi rywalami dwa razy wygrywali gospodarze oraz dwa razy wygrywali goście, bilans bramkowy w tych spotkaniach 3-2 na korzyść Beira Mar Aveiro.
Mój typ w tym ciekawie zapowiadającym się spotkaniu to wygrana na swoim Estádio Municipal de Aveiro gospodarzy tego spotkania, Sport Clube Beira-Mar Aveiro brakuje już bardzo niewiele do utrzymania pewnego w tym sezonie i myślę że to dla nich idealny mecz aby sobie to zapewnić z drużyna która na wyjazdach ostatnio notuje tylko porażki a Sporting Clube da Covilhã na wyjazdach ostatnio same porażki i tracone mnóstwo bramek co dobrze wróży gospodarzom tego spotkania i moim zdaniem 3 punkty czyli pełna pula zostanie w Aveiro na Estádio Municipal de Aveiro przy drużynie Sport Clube Beira-Mar Aveiro.
Z góry dziękuję
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
źle podliczono typ
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-04-2014-czwartek-106285.html#post4394475
calgary wygrało 4-3 i tu sie liczy wraz z dogrywka i karnymi (nie ma zakladu na remis)

To trzeba to wyraźnie napisać czy typ w czasie regularnym czy z dogrywką i karnymi.
Bo nikt nie jest jasnowidzem, gdzie w którym buku jak rozliczają.

▶ Obowiązkowe zaznaczenie w typach hokejowych czy obstawiamy wynik po 60 min czy Moneyline (z dogrywką i karnymi).
Tym razem wyjątkowo Ci poprawię, następnym razem nie będzie uproś, tylko minus z automatu i kartka.
/psotnick
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
typy-dnia-15-04-2014-wtorek - post nr 11
Zauważyłem teraz że brakuje bukmachera, jest to coś bardzo dziwnego bo wczoraj na 100% wpisywałem William Hill i po wysłaniu posta bukmacher dalej się tam znajdował, proszę o poprawę na William Hill
btw. z tego co widzę nie tylko ja mam ten problem, większości użytkowników poznikali bukmacherzy ;)
podczas edycji jest bukmacher: WilliamHill więc nie cykaj ???? graty za typ ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom