>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
seboes 507

seboes

Użytkownik
Akurat tą ligę regularnie ostatnio oglądam i rozbawiła mnie poniższa analiza. Być może typ wejdzie bo to tylko Filipiny, ale tak smutnej analizy dawno nie widziałem ????
Dyscyplina: koszykowka filipiny
Spotkanie: Ginebra Kings -Text Texters
Typ: Text Texters z HC -13,5
Kurs: 4,5
Godzina: 10;15
Bukmacher: william hill
Analiza:Ok wiec zacznijmy od tego iz zawodnicy Ginebra graja piach tak jak w tamtym sezonie i tak i w tym skoncza ten puchar kolo ostatniego miejsca w tamtym na 14 meczy przegrali 12 ???? w tym bedzie podobnie wedlug mnie w ogole skutecznosc z ubieglego meczu to kolo 55% rzucili za 1 pkt za 3 pkt to tylko 25% trafionych a za 2 to 60 % nie ma nic dobrego w ich grze znowu Text w tym sezonie graja piekna koszykowke sa zgrani przygotowani motorycznie nie maja oporow by pokonac najlepszych a z takimi marchewkami to sie beda ladnie bawic . Jezeli od pierwszej minuty i nie beda oszczedzac pierwszej piatki czyli : Richard , Jose Antonio, Roby, Elmer i Caneta to bez problemu nabija im ladny wynik nawet ponad 20 pkt sa w stanie jesli ich potem nie dadza na spcozynek zeby mieli sily na kolejny mecz ale mysle ze dadza im pograc wiekszosc meczu ???? mysle ze spokojnie moj handicap pokryja i bedziemy sie dzis bawic ????
Dosyć, że ciężko się połapać o czym piszesz to jeszcze są to głupoty w większości:
-Po pierwsze Ginebra to jeden z czołowych zespołów na Filipinach. Ten sezon to 2 zwycięstwa i 2 porażki (z mistrzami i z zespołem który ma najmocniejszą kadrę w tym sezonie)Zwykle są top 4 w rozgrywkach a w poprzednich rozgrywkach mieli bilans 7/7 a nie 2/12. Dobrze byłoby odróżniać chociaż nazwy zespołów.
- Niewiem czy statystyki ostatniego meczu Ginebry sobie wymyśliłeś czy też nie, ale wygrali ten mecz 113-107 także o jakiej żenującej skuteczności tutaj piszesz?
- Dla mnie hicior
Jezeli od pierwszej minuty i nie beda oszczedzac pierwszej piatki czyli : Richard , Jose Antonio, Roby, Elmer i Caneta
Hmm 3 z 5 zawodników tutaj wymienionych nie mieści się w meczowej 12 lub wychodzi na niecałe minuty ???? .
 
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
Akurat tą ligę regularnie ostatnio oglądam i rozbawiła mnie poniższa analiza. Być może typ wejdzie bo to tylko Filipiny, ale tak smutnej analizy dawno nie widziałem ????




Dosyć, że ciężko się połapać o czym piszesz to jeszcze są to głupoty w większości:
-Po pierwsze Ginebra to jeden z czołowych zespołów na Filipinach. Ten sezon to 2 zwycięstwa i 2 porażki (z mistrzami i z zespołem który ma najmocniejszą kadrę w tym sezonie)Zwykle są top 4 w rozgrywkach a w poprzednich rozgrywkach mieli bilans 7/7 a nie 2/12. Dobrze byłoby odróżniać chociaż nazwy zespołów.
- Niewiem czy statystyki ostatniego meczu Ginebry sobie wymyśliłeś czy też nie, ale wygrali ten mecz 113-107 także o jakiej żenującej skuteczności tutaj piszesz?
- Dla mnie hicior
Hmm 3 z 5 zawodników tutaj wymienionych nie mieści się w meczowej 12 lub wychodzi na niecałe minuty ???? .
Jesli chodzi o scisolsc chodzilo mi o puchary a nie o lige wie lepiej czytaj :eek: bo widze ze czytasz co innego a mowisz co innego
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Tak w ogóle to z Ciebie oszust.

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-19-03-2014-sroda-105244.html#post4337905

Na Calgary ML było 1.50+under 7.5 z 1.13 i z tego ci się robi kurs 2.90 ?? ???? Gdzie masz takie zdarzenia w ofercie gamebookers bo bardzo mnie to ciekawi ???? Chyba bukmacher jest jakiś niespełna rozumu.
Właśnie mnie też to ciekawi, trzy razy chciałem sobie zobaczyć czy serio coś takiego można grać i ja nigdzie takich zakładów nie widzę. Czy tylko ja jestem ślepy? Przy okazji gamebookers, ktoś z tego buka korzysta? Np takiego marathonbet to nie ma, a patrząc na aktywność w obu tematach/działach to różnica jest ogromna.

// do usunięcia po wyjaśnieniu...
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-29-03-2014-sobota-105774-2.html#post4366241
mozna poprosic o wykasowanie tego tekstu z mojego posta ? ;p
Na dzisiejszy dzień nie omieszkałam wybrać sobie spotkania z włoskiej ligi po takim zawyżonym kursie , mówię tutaj o spotkaniu pomiędzy drużynami : Bologna i Atalanta. mDyscyplina: Snooker -PTC FINAL
Godzina: 14:00
Spotkanie: Marco Fu vs Gerard Greene
Typ: Marco Fu (-2,5)
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
done / Grzesio
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Proszę o usunięcie mojego typu Real Madryt ( -1 ) gdyż w trakcie jego pisania, ktoś go wysłał więc zostałem zmuszony do jego zmiany i już wysłałem nowy post z nowym typem.

PS. Nie mogę wstawić linku w poście, wyskakuje mi wiadomość że muszę posiadać 20 postów ;o

Post znajduje się w dziale typu dnia , temat : Typy Dnia - 02.04.2014r jest to post numer trzy. Z góry dziękuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom