>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
marian77 541

marian77

Użytkownik
mam pytanie.. powiedzmy, że w tym miesiącu oddam tylko 5 typów i byłbym na miejscu 1-3 czy kwalifikujęsię do odbioru nagrody czy minimalna ilośc typów w miesiącu to 10 ?
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
mam pytanie.. powiedzmy, że w tym miesiącu oddam tylko 5 typów i byłbym na miejscu 1-3 czy kwalifikujęsię do odbioru nagrody czy minimalna ilośc typów w miesiącu to 10 ?
Jak dobrze , że czytałeś regulamin..
10 typów to minimum [wraz ze zwrotami] , jak ktoś ma mniej to z automatu jest usuwany z tabeli.
Tabele postaram się do jutra wieczora wrzucić.
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
czytałem kilkakrotnie ale wolę się upewnić ponieważ zauważyłem, że nie każdy w tabeli miał 10 typów a był blisko miejsc 1-3 więc pytam.. to chyba nic złego.. ;)
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
czytałem kilkakrotnie ale wolę się upewnić ponieważ zauważyłem, że nie każdy w tabeli miał 10 typów a był blisko miejsc 1-3 więc pytam.. to chyba nic złego.. ;)
Ale przy której tabeli ?
Ta obecna jest z połowy miesiąca..
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Poprosze o poprawienie błędu w moim typie 2.05.2014 Niort - Auxerre kopiując formułke nie zmieniłem nazwy ligi.
///poprawione, a gdybyś podał link ...
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Tabela uaktualniona z końcowymi wynikami za miesiąc Kwiecień.
Wszelkie niezgodności zgłaszać w TYM temacie
.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Witam, nie zostało uwzględnione w tabeli, powinienem mieć +1304 -100 za skuteczność czyli 1204
już uwzględniłem.
Poczekam na resztę zażaleń i jutro rano uaktualnię tabelę/ew. dzisiaj wieczorem z naniesionymi poprawkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 12

jellyfish321

Użytkownik
Witam. Proszę o dodanie bukmachera bet365 do mojego dzisiejszego typu na mecz san antonio - dallas. Spieszyłem się i zapomniałem tego uzupełnić. Dzięki ;d
Zrobione.
/psot
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
W tabeli za Kwiecień naniesiono poprawkę zgłoszoną przez użytkownika yayo.
Zmieniło sie podium.
Jak ktoś ma jeszcze jakieś uwagi - niech pisze.
 
modul 118

modul

Użytkownik
W wątku &quot;Typy Dnia - 06.05.2014 (wtorek)&quot; umieściłem typ z analizą, kóry miał się znaleźć w wątku &quot;Typy Dnia - 05.05.2014 (poniedziałek)&quot;. Niestety ze względu na pośpiech i fakt że zostały 2 minuty do rozpoczęcia spotkania, zapomniałem przełączyć wątki i już tak zostało.
Podczas podliczania prosiłbym abyście go podliczyli, z mojej strony zwyczajne niedopatrzenie, a będę bardzo wdzięczny jeżeli raz puścicie płazem mi taką gafę.
 
modul 118

modul

Użytkownik
http://zapodaj.net/49f9dd441c487.png.html
Tutaj dokładny link z pomyłkami wątków. Proszę je tylko zamienić miejscami
A stało by ci się coś gdyby zamiast linku ze skrinami podał linki do postów które mają być zamienione??
To chyba w twoim interesie, nie?
Bo ja nie łapię o co ci chodzi... Miał być przeniesiony post z wtorku na poniedziałek (o co prosisz w poście wyżej), to go przeniosłem wedle życzenia. A teraz znowu wychodzi, że jednak nie, że dobrze był i dopiero teraz już po przeniesieniu jest źle...
Nie byłbym sobą gdybym nie podzielił się refleksją, że macie nieźle nafurane w głowach.
Jest taka opcja przy tworzeniu posta, &quot;Podgląd wiadomości&quot;, korzystajcie z tego, przyda się wam.
Edit: posty przeniesione, ale mam przemożne wrażenie bezsensowności tego zabiegu, bo i tak pewnie obie analizy będą zakwalifikowane jako kiepskie.
/psot
 
K 7

karlitto

Użytkownik
Proszę w dzisiejszym moim typie dodanym 2 minuty temu o zmiane bukmachera na bet365, i kursy na 2.28 z góry dziękuje i przepraszam za kłopoty, nie zauważyłem że Unibet jest nie dozwolony
A kto ci powiedział, że &quot;Unibet jest nie dozwolony&quot; ??
:idea: Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- Betgun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- ComeOn
- Oddsring
Ludzie, plis.. zerknijcie czasem w Regulamin.
Tam naprawdę jest większość odpowiedzi na wasze pytania.
/psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom