>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Proszę o poprawienie złego rozliczenia typu z 10.05. Okocimski - Olimpia było 0:2, a rozliczono jako -100...
Już poprawione.
/psotnick
 
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Poproszę o usunięcie mojego pierwszego posta z tematu 25.05.2014 i zostawienie tylko drugiego prawidłowego.
Z góry dzięki
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Tabela zaktualizowana do dnia 20. W razie ewentualnych błędów - a te są nieuniknione przy typach 170 userów - pisać tu lub na PW
 
T 0

toudilp

Użytkownik
Prosze o usunięcie mojego typu z dnia 27:05, gdyż dopiero teraz zauważyłem, że juz został podany taki sam typ.

Zrobione
/psotnick
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Podałem wczoraj typ na spotkanie Widzew : Piast , mecz został odwołany z powodu ulewy i prawdopodobnie zostanie rozegrany dziś dlatego przenoszę go na dzień dzisiejszy 28.05.2014 godz. 20:30
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-27-05-2014-wtorek-107831-2.html#post4522386
Nie ma takiej potrzeby.
Mecz przełożony na dziś więc zostanie rozliczony zgodnie z wynikiem, a dzis normalnie możesz sobie dać typ na dziś (drugi typ na Widzew - Piast już skasowałem).
Podobnie jak z meczami tenisowymi ktore dokończane sa nastepnego dnia.
Inna sprawa gdyby mecz przełożyli na inny odległy termin, ale tu nie ma takiego przypadku.
/psotnick
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Machete po weekendowych wojażach dopiero zobaczył tabelę za maj i coś mu nie pasuje, a chciałby się trochę dowartościować...
Jest błąd w tabeli przy wielkim Meksykańcu... 9/18 56,25% +226
Już na pierwszy rzut oka widać że powinno być 50%, ale został błąd z podliczania z początku miesiąca i Machete teraz interweniuje, prawidłowe miejsce i wynik:
8. Machete 11/18 61% +396
Tak jest prawidłowo, oczywiście ***** to zmienia na podium, więc nie ma ten post na celu zmianę tabeli, piszę jedynie żeby połechtać własne EGO ;)
W tym miesiącu podium już musi być! ;)
Hardi // Błąd z początku miesiąca został od razu poprawiony. Coś Cię mój Excel nie lubi i nie wpisałem Ci typu z późniejszego dnia ;) Daj mi znać czy mam wstawiać nową tabelę czy zostawić jak jest
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Już na pierwszy rzut oka widać że powinno być 50%,
Jak miałeś zwroty to jest dobrze... Polecam przeczytać regulamin i punkt dotyczący skuteczności w przypadku zwrotów..
Hardi.// Meksykaniec dobrze liczy ;) Mój błąd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom