>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Witam, dodałem dzisiaj 13.11.2012 typ dnia, mecz z hokeja, ale został przełożony na jutro, co mam zrobić ? Mogę dać inny typ czy jak ? Pozdrawiam.





Proszę o odpowiedź ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Witam, dodałem dzisiaj 13.11.2012 typ dnia, mecz z hokeja, ale został przełożony na jutro, co mam zrobić ? Mogę dać inny typ czy jak ? Pozdrawiam.
Tak możesz dać typ zastępczy na dzisiaj.
Zrobione
Zrobione
witam mam pytanie co jest nie tam moim typie ponizej ?????
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Twente-Lavante
Typ: x
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: hej ???? wszyscy stawiaja dzisiaj na LE stawiam i ja. jednym z najciekawszych meczy dzisiajszej kolejki LE bedzie mecz pomiedzy druzynami Twente a Lavante. Holendrzy to liderzy w swoim kraju a Hiszpanie zajmuja 6 miejscy w tabeli. gospodarze w ostatniej kolejce wygrali u siebie z Feyenoordem a goscie w ostatniej kolejce zremisowali na wyjezdzie z Sevilla. 2 tygodnie temu w spotkaniu miedzy tymi druzynami Hiszpanie wygrali u siebie 3;0.pewnie gospodarze beda chcieli dzisiaj sie odegrac ale graja nierowno w tym sezonie nie prezentuja stabilnej formy. za to Hiszpanie dobrze zaczeli ten sezon graja ciekawa pilke tylko Malaga i Valencia pokanaly Lavante w tym sezonie. Hiszpanie jada do Holandii po 1 punkt a jak sie uda to i po 3 ale 1 punkt tez jest dla nich dobrym wynikiem za to gospodarze musza wygrac zeby liczyc sie w bitwie o awans do kolejnej rundy LE. ale noz na gardle pewnie ich zdeprymuje i zparalizuje a goscie na luzie podejda do spotkania i wywioza dobry wynik z Holandii. JESLI POMOGLEM KLIKNIJ DZIEKI LUB NAPISZ NA GG
⛔100
moze ktos mi to wyjasnic????
1. Grzeczniej proszę!
2. Skoro chcesz, żeby Ci podliczyć zgodnie ze stanem faktycznym, to umieść linka, a nie mam szukać Twoje postu...
3. Twente grało z Levante, a nie Lavante, jak to w swojej &quot;analizie&quot; napisałeś.
 
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
OK, tylko jak mam to teraz zrobić ? Tamten zostanie usunięty, czy po prostu przeniesiony na 14.11.2012. Mam napisać typ zastępczy i nowy czy jak ?? Proszę o szczegółową odpowiedź, co i jak?

Dziękuję, pozdrawiam ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
OK, tylko jak mam to teraz zrobić ? Tamten zostanie usunięty, czy po prostu przeniesiony na 14.11.2012. Mam napisać typ zastępczy i nowy czy jak ?? Proszę o szczegółową odpowiedź, co i jak?
Przede wszystkim nie musisz, co post pozdrawiać... A tak na serio, to napisz drugi post, a tamten zostanie rozliczony jako zwrot.
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
1 NASTEPNYM RAZEM DAM LINK SORRY
2 PISZE PIERWSZY RAZ W TAKIEJ SPRAWIE WIEC NIE WIEDZIALEM
3 POMYLENIE SIE O JEDNA LITERE CHYBA NIE POWINNO POWODOWAC ZE ANALIZA JEST ZLA
4 KAZDY MOZE SIE POMYLIC NIE MAM PRETENSJI WIEC NAPISALEM GRZECZNIE CZY MOZECIE MI TO WYJASNIC
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
1 NASTEPNYM RAZEM DAM LINK SORRY
2 PISZE PIERWSZY RAZ W TAKIEJ SPRAWIE WIEC NIE WIEDZIALEM
3 POMYLENIE SIE O JEDNA LITERE CHYBA NIE POWINNO POWODOWAC ZE ANALIZA JEST ZLA
4 KAZDY MOZE SIE POMYLIC NIE MAM PRETENSJI WIEC NAPISALEM GRZECZNIE CZY MOZECIE MI TO WYJASNIC
Ale w regulaminie masz wszystko odnośnie tego jak składać &quot;reklamacje&quot;. Rozliczenie Ci poprawiłem więc sprawa zamknięta.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
8.11 ✅209
9.11 ✅90
10.11 ✅92
11.11 ✅107
12.11✅91
13.11⛔100
14.11 ✅210
15.11⛔100

sumujemy i daje : ✅599

sprawdz jeszcze raz ????

z czego wynika, ze w obecnej tabeli mam ✅ 629.
 
klaudiarts 14

klaudiarts

Użytkownik
zauwazylam za kapszti jestes nie fer. wez sie ogarnij czlowieku bo dodajesz kiepskie analizy z kosmosu.ludzie sie staraja a od twojego zlego humoru czy bog wie czegos nie dajesz punktow.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Proszę o wklejenie mojej analizy jak się temat utworzy bo do jutra wieczora mnie nie ma z góry dzięki ????

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 18.30
Aston Villa – Arsenal Londyn (-1.5 handicap azjatycki)
TYP: 2
KURS: 2,75
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Sobotę o godzinie 18.30 rozpocznie się spotkanie 13 kolejki Ligi angielskiej a ja wybrałem mecz pomiędzy Aston Villa a zespołem Arsenalu Londyn. Faworytem tego meczu są goście tego spotkania czyli zespół Arsenalu. Gospodarze w lidze znajdują się na 18 pozycji z dorobkiem 9 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni pięć meczy w których to jeden mecz wygrali, dwa mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili osiem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie siedem spotkań w których to jeden mecz wygrali, jeden mecz zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach jedynie trzy gole a stracili aż 14 bramek. A więc jak widać w tym sezonie kiepsko sobie radzą i muszą zacząć poprawiać swoją sytuację w tabeli bo jak nie zaczną to po prostu spadną z ligi. Obecnie są na 18 miejscu ale jest to miejsce które gwarantuje spadek a z zespołem 17 przegrywają bo mają gorszy bilans bramkowy. W ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z Manchesterem City aż 5:0. A więc jak widać po prostu grają tragicznie i tracą bardzo dużo goli. Natomiast Arsenal w lidze znajduje się na szóstej pozycji z dorobkiem 19 oczek. Na własym stadionie rozegrali oni sześć meczów w których to trzy mecze przegrali, dwa mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili osiem bramek. A więc jak widać na własnym stadionie grają średnie nie potrzebna była ta porażka ale cóż zrobić. Na wyjeździe również rozegrali sześć spotkań w których to dwa mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili pięć bramek. A więc jak widać jeśli chcą awansować do Ligi mistrzów w następnym sezonie muszą poprawić swoją grę ale ostatnio zaczynają po woli się rozkręcać a tego dowodem jest ostatni mecz ligowy gdzie na własnym stadionie pokonali Tottenham 5:2. Do bramki Arsenalu powrócił Wojciech Szczęsny i może on da kolegom jakiś impuls aby zaczęli grać znacznie lepiej. Moim zdaniem ten mecz zakończy się zwycięstwem gości a stawiam na wynik 2:1 dla Arsenalu a więc można również postawić over 2.5 bramki ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom