>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Dobry wieczór, tak samo jak kolega proszę o wklejenie poniższego typu do tematu na 25.11 /niedzielę/ gdy zostanie otwarty ponieważ mnei nie będzie przez weekend
Data: 25.11.12 (21:00)
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Mecz: Levante - FC Barcelona
Typ: Powyżej 2,5 bramek
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bet-at-home
Levante gra dotychczas naprawdę świetnie. W lidze 4 miejsce czyli bardzo wysoko no i grają też w Lidze Europy gdzie awansowali z grupy. Takie wyniki muszą im dodawać jeszcze więcej pewności i w takim meczu z Barceloną będą zmobilizowani nie na 100 czy 200 a na 1000%. Tak się mówi przynajmniej bo przecież nie można więcej niż 100% bo to nielogiczne. Chodzi mi jednak o to że w takiej formie jak są teraz to mogą powalczyć nawet z Barceloną. A z Levante zawsze ciężko się im grało. Barca musi jednak wygrać ponieważ musi utrzymywać przewagę punktową nad rywalami, zwłaszcza nad Realem Madryt który początek sezonu rozczarowywał a teraz już na 3 miejsce się wdrapał i traci 8 punktów ale broni nie składa a sezon jeszcze jest długi. Barcelona jest w formie, Levante również dlatego z tego powodu przewiduję, że może tym razem gospodarze nie będą grać aż tak bardzo defensywnie jak zwykle grali w takich meczach tylko teraz gdy są w formie zagrają odważniej. Na pewno uważam że stać ich na strzelenie bramki, co najmniej tej jednej bramki. Ile strzeli Barca to zawsze jest zagadką. Messi ma szansę na rekord więc też będzie się na pewno starał strzelić jak najwięcej. W historii meczów Levante z Barceloną na stadionie Levante wyniki 1:1 odnotowano aż 3 razy w 5 spotkaniach. Ale w większości to odległa przeszłość. Najświeższy wynik to 1:2 wygrana Barcy w kwietniu tego roku. Teraz może być podobny wynik ponieważ uważam, że Barcelonie nie przyjdzie to zwycięstwo tak łatwo i będą musieli się trochę wysilić. Levante stać na bramki, jeśli strzeli więcej niż jedną to mecz może być bardzo emocjonujący i zakończony dużą ilością bramek.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
zauwazylam za kapszti jestes nie fer. wez sie ogarnij czlowieku bo dodajesz kiepskie analizy z kosmosu.ludzie sie staraja a od twojego zlego humoru czy bog wie czegos nie dajesz punktow.
Podaj linka o jaką analizę chodzi.
Powiedzmy wprost , że poziom analiz prezentowanych w TD w sporej części przypadków jest niskich lotów.
Jak ktoś chcę wygrać pieniądze w konkursie to musi się nieco wysilić , a nie analiza w stylu &quot;X wygra bo mają zajebistą pakę , rywale to ogórki z podziemia , w dodatku ostatni mecz 3 lata temu wygrali 1143-0&quot;
Dla większości liczy się kurs , a czasami po ten właśnie kurs sięga się po dyscypliny o których się nie ma zielonego pojęcia i stąd dostają oznaczenie &quot;kiepska analiza&quot;.
Zapewne chodzi Ci o mecz Modo-HV
1/4 analizy to nie wiadomo co.
Brak zasad języka polskiego.
Ogólny zarys ukazania spotkania , który po odjęciu nic nieznaczących dwóch linijek daje typową kiepską analizę
Powinnaś [bo chyba nie powinieneś , nie ?] zastosować więcej informacji - nawet analizując ostatnie spotkania , bilans dom/wyjazd.
Ew. kontuzję czy zwrócić na coś zasadniczego uwagę.
kapszti podliczał ten dzień , więc niech się wypowie , ale u większości dostałabyś ⛔ 100 / kiepską analizę.
Na następne dni przygotuj się nieco bardziej.
10-15 minut to nie cały dzień , a analiza nie wyląduje w kiepskich ...
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Przeliczywszy kilka razy swoje typy do dnia 22.11.2012, uzyskałem wynik + 82.5. W tabeli zaś widnieje wynik -97 i skuteczność 3/7 miast 4/7. Proszę o uwzględnienie korekty przy kolejnej aktualizacji zestawienia. Pozdrawiam, Yannick_Djalo ;)
 
P 35

playmaker-90743

Użytkownik
Sprawa bez większej wagi bo i tak ugrzęzłem w czerwonej części tabeli, ale z ciekawości spytam - dlaczego nie ma mnie w tabeli? Oddałem 6 typów, więc do końca miesiąca zdążę dodać brakujące cztery.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mam propozycję, by zwiększyć sumę/ilość nagród w konkursie. Niestety, ale aktualne nagrody według mnie to kpina biorąc pod uwagę poziom tego forum. Moim zdaniem to na tym forum jest zdecydowanie najwyższy poziom, co pokazują statystyki- mało prawdopodobne jest, by załapać się na podium z wynikiem poniżej 1000 punktów. Może warto wprowadzić jakąś nagrodę gwarantowaną za np. powyżej +1000 pkt.? Bądźmy szczerzy- WIELE osób korzysta z typów niejednego typera na forum, czy za świetne rezultaty nie należą im się SOLIDNE nagrody? Sorry, ale moim zdaniem aktualna pula nagród to wielka kpina i tyle. Możecie mnie zbanować, ale takie jest moje zdanie.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Sprawa bez większej wagi bo i tak ugrzęzłem w czerwonej części tabeli, ale z ciekawości spytam - dlaczego nie ma mnie w tabeli? Oddałem 6 typów, więc do końca miesiąca zdążę dodać brakujące cztery.
jesteś. miejsce jakoś 125 czy coś.

Przeliczywszy kilka razy swoje typy do dnia 22.11.2012, uzyskałem wynik + 82.5. W tabeli zaś widnieje wynik -97 i skuteczność 3/7 miast 4/7. Proszę o uwzględnienie korekty przy kolejnej aktualizacji zestawienia. Pozdrawiam, Yannick_Djalo ;)
racja
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Zbliża się koniec miesiąca tak więc wychodzę tutaj z taką inicjatywom. Sugeruję troszeczkę zmienić zasady funkcjonowania typów dnia. Jak nazwa sugerują mają to być najlepsze typy w dniu. A jak tak czasami prześledzimy typy pojawiające się to nie można uznać że one do takich należą. Chodzi głównie o podawanie wysokich kursów poprzez (oczywiście nikogo tutaj nie krytykuje czy atakuje porostu wyrażam swoje zdanie):
- zawyżanie handi - przykład ktoś np. podaje handi na jakość drużynę w kosza -15 kurs 3.40 a takie podstawowe handi wynosi dajmy na to 8.5 kurs 1.90. Jeżeli ktoś gra za prawdziwe pieniądze to wiadomo że wybierze 8.5 po przyzwoitym kursie. A jakiś typer podaje wysokie handi tylko po to żeby zdobyć więcej punktów w rankingu a sam tego pewnie by nie zagrał z takim handi chyba ze za wirtualne. To samo tyczy się handi na drużyny piłkarskie po co dawać jakieś kosmiczne handi jeżeli mamy niższe i pewniejsze też po świetnym kursie.
- kolejna spraw podawanie: dokładnych wyników jako typ, zwycięstw dokładną ilością w koszu , czegoś takiego np. drużyna xxx wygra w 1 połowie/Remis w 2. Połowie, zespół xx zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola (czemu nie jedno wybrać tylko na siłę kombinować i tak pewnie tego nie zagra), albo granie jakiś kosmicznych overów w piłce typu 4.5 czy 5.5 itp.. Panowie przecież jest to loteria w głównej mierze i większość tego nie gra.
Sprawdźcie sobie ile takich typów nie weszło tylko dlatego że ktoś sobie zawyża kurs. Nie tędy droga moim zdaniem. Oczywiście niektóre typy pojawiające się z wysokimi kursami są naprawdę dobre ale zazwyczaj są to typy nie kombinowane tylko stawienia na konkretnego zwycięzcę poprzez znalezienie osłabieni czy sprawdzeniu formy czy H2H.
Nikomu nie zabraniam podawania takich typów ale może administracja rozważyła by wprowadzenie oprócz minusu za skuteczność np. coś takiego wszystkie typy nietrafione z kursem dajmy np. powyżej 3.50 minus 200 punktów a nie sto. Albo wprowadzić takie zestawienie granic kursowych i ile minus w zależności od kursu (ale z tym przy liczeniu byłoby za dużo roboty). Uważam że byłoby to najlepsze rozwiązanie i zwycięzca zapewne każdej edycji miałby dużo lepszą skuteczność niż to ma czasami obecnie miejsce że pierwsza trójka rankingu kończy ze skutecznością nie przekraczającą 55%. Myślę że zwycięstwo należy się osobie która podaje typy z głową z przyzwoitą skutecznością bez zbędnego zawyżania.
Nikogo tutaj nie chciałem zaatakować ani krytykować jeżeli ktoś tak to odbierze to przepraszam ale sami przyznajcie niektóre typy naprawdę nie nadają się do tego żeby je nazwać typami dnia. Niech również inni użytkownicy się wypowiedzą czy nie mam racji.
 
K 126

kubson9

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-29-11-2012-czwartek-84863.html#post3219622
co jest kiepskiego w tej analizie? wyraźnie napisałem, że przewaga Herasa polega na jego serwisie. i na tym oparło się jego zwycięstwo. co moglem napisac wiecej o zawodnikach z okolic 300. miejsca w rankingu?
co do wypowiedzi wyżej. overy, dokładne wyniki poparte rzetelną analizą nawet nie sprawdzające się nie wiem czemu mają być wyżej karane. osoba, która obstawia taki typ wie, że jest dużo wyższe prawdopodobieństwo -100pkt niż gdyby typowała zwykłego zwycięzce. chyba, że będzie -200 ale też jak ktoś stawia coś po kursie 10 to dostanie 900pkt, chociaż to też trochę słabe.
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Tez zabiore glos, ale wypunktuje najwazniejsze:
1. W sieci jest kilka for z konkursem Typy Dnia i gdyby wszedzie wprowadzic te same zasady to TOP3 zwyciezcow wszedzie byloby takie same. Bez sensu. Jak dotad kazdy konkurs ma swoja unikalna formule i niech tak zostanie.
2. Koledzy moderatorzy, dzis ostatni dzien konkursu a nie ma zadnej aktualizacji tabelki. Ostatnia jest z 22.10 ale mnostwo sie pozmienialo, w dodatku w tej tabelce jest kilka bledow. Np uzytkownik psotnick jest dwukrotnie wymieniony, na miejscu 5 (816 pkt) i na miejscu 57 (80 pkt). Przepraszam, ale to bardzo istotna roznica.
Wielu z nas musi teraz podawac typy w ciemno bo ciezko liczyc wszystko samemu nie majac pliku zrodlowego. Chyba nie o to chodzi w tej zabawie. Nie bierzcie tego wpisu jako zarzut tylko jako wskazowke co poprawic od kolejnych edycji.
Moja propozycja jest taka - robcie 2 aktualizacje na miesiac (pierwsza dosc wczesnie np po 5 dniach i druga po 20) no i koncowa po zakonczeniu miesiaca i wystarczy. Ale przy pierwszej dajcie plik zrodlowy z ta sama tabelka do Excela i kto zainteresowany to bedzie sobie ja sam uzupelnial i sledzil sytuacje, zwlaszcza pod koniec. Proste i bardzo przydatne rozwiazanie. Kto sie zgadza z moja argumentacja niech klika plusy ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Pozwolicie, że nie będę osobom, których głównym celem przesiadywania tutaj jest TD, odpisywał.
Tabela po 29 dniach jest gotowa, za chwilę ją wsadzę.

Nikt kto choć trochę ogarnięty jest, nie wchodzi tutaj by czytać większości z Was wynurzenia, istotą i solą tego forum są działy. Aczkolwiek na forum cały czas sporą grupę stanowią bardzo niedoświadczone osoby, dzięki którym jest taka jak jest oglądalność tego działu etc. Ale naprawdę, wygranie tego konkursu nie oznacza, że jest się świetnym typerem, o czym niech świadczy fakt odstąpienia przez Czerwonych przyznawania za wygranie TD rangi typer.
Jeśli chodzi o tabelkę, to będzie aktualizowana w razie chęci, w razie możliwości, a nie w razie waszych próśb. Od grudnia prawdopodobnie tabelką zajmie się Grzesio na zmianę ze mną i może coś w owej materii się zmieni.
Pozdrawiam w imieniu Moderatorów.

Punkty za skuteczność dopiszę jutro w razie pytań
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
adgs nie zrozum mnie zle, napisalem tylko swoje przemyslenia jak usprawnic konkurs.
Pozwolicie, że nie będę osobom, których głównym celem przesiadywania tutaj jest TD, odpisywał.
Ja mysle, ze kazdemu nalezy sie szacunek bo napisanie kilkunastu analiz w miesiacu rowniez wymaga wysilku. Co edycje robi to ponad 100 osob a wygrywaja 3. TD jest najpopularniejszym dzialem na forum i dzieki tym ludziom rosna statystyki odwiedzin i wyswietlen calej strony. Ty uwazasz ich za ludzi gorszej kategorii. Osobiscie poczulem sie urazony.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Podałem już typ na jutro (FC Bayern München - Borussia Dortmund), ale chciałbym go wymienić (z powodu iż jest to konkurs i szukam wysokiego kursu) na:
⚽ FK Volga Nischni Novgorod - Terek Grozny 3,40 Bet365

Aspekt sportowy:
Volga od 21 lipca nie wygrała u siebie meczu, najwyższy czas tą złą passę przełamać. Takie serie w końcu prędzej czy później się kończą.
Gospodarze ostatnio urwali drużynom z czołówki naprawdę cenne punkty, remis na wyjeździe z Rubinem Kazań (0:0), wcześniej remis u siebie ze Spartakiem Moskwa (1:1), a jeszcze wcześniej porażka u siebie z Zenitem, ale w 90 minucie (1:2). Przed spotkaniem z Zenitem wygrali na wyjeździe 0:2 z Alaniya, 27 października zremisowali 1:1 z Krasnodarem, a 22 października zwyciężyli na wyjeździe 0:1 z Krylya Sovetov.
Czyli na 6 ostatnich meczy z czołówką, tylko raz przegrali i to w ostatnich minutach z Zenitem.
Terek z wynikami stoi dość średnio. Raz wygrywają, raz przegrywają i tak w skrócie można ich podsumować. Ostatnio na wyjazdach nie szaleją.
Jeszcze dodać należy, że gospodarze są tuż nad strefą spadkową i na pewno te 3 punkty bardzo im się przydadzą.
Aspekt pozasportowy:

Można doszukiwać się tutaj jakiegoś układu. W poprzednim sezonie padły dwa wynik 1:3, kursy były bardzo wysokie, a co lepsze w obydwu przypadkach pierwsze bramki padały dla gospodarzy po czym tracili 3.
Jak ktoś lubi grać takie wynalazki i sugerować się takimi wynikami z poprzednich sezonów, to polecam mu ten typ. Do tego nie oszukujmy się, ale takie układy w lidze rosyjskiej nie byłyby niczym dziwnym.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Nie ma szans.
Wiemy , że to konkurs , ale zmiana typu 1.5 godziny później to jednak nie coś nad czym będziemy dyskutować.
Przed każdym typem należy się zastanowić.
Jak nie masz pewności to poczekaj , ew. jak czegoś w typie brakuje to daj PODGLĄD WIADOMOŚĆI.
Staramy się nie zmieniać typów , ponieważ userowi po dwóch godzinach odwidział się typ.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej,Szwecja
Spotkanie: Farjestads - Modo
Typ: X2
Kurs 1.95
Bet365 ==&gt;&gt; EXPEKT Czy moderator mógłby mi zmienić buka?
01.12.2012 16:00
Dziękuję i przepraszam za kłopot
kapszti // Zrobione ale następnym razem daj linka, to łatwiej i szybciej będzie.
 
siekov 9

siekov

Użytkownik
Witam jestem nowy i mam pytanie

jesli ktos postawil over/under a ja chce postawic ze obydwie druzyny strzela bramke w meczu to bedzie to typ powtorzony czy nie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom