>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam jestem nowy i mam pytanie

jesli ktos postawil over/under a ja chce postawic ze obydwie druzyny strzela bramke w meczu to bedzie to typ powtorzony czy nie?
Możesz podać taki typ. Powtórzony byłby tylko wtedy gdy i Ty byś posawił under/over tylko że z inna linią
 
jojek 4

jojek

Użytkownik
Pomyliłem się i gdy jeszcze nie miałem napisanej analizy zdarzenia wcisnąłem przez pomyłkę enter pod spodem napisałem analizę do zdarzenia.Nie wiem co mam zrobić proszę o pomoc a nie chce dostać -100 w typach dnia tylko dlatego bo przez przypadek nacisnąłem enter.Bardzo proszę kolegów Moderatorów o Pomoc. Oto linki suchy typ :http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-04-12-2012-wtorek-85147.html#post3229210 Analiza do zdarzenia http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-04-12-2012-wtorek-85147.html#post3229266
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
W jakim terminie nastepuje wyplata nagrod za Typy Dnia? Pierwszy raz cos tutaj wygralem dlatego pytam profilaktycznie zeby wiedziec w jaka cierpliwosc mam sie uzbroic ^^ dane wyslalem do Marcin-Odra ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przepraszam za błąd ale wydawało mi się, że tam pisało powyżej więc jakieś zaćmienie musiałem mieć jak podliczałem Twoje typy. Już zmieniłem na prawidłowe rozliczenie.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Oznacza to ze ze jezeli wygra juvenstus to wygrywasz kupon a jesli bedzie remis to jest zwrot kasy baz ten mecz jest liczony po kursie 1.00 gdy masz na kuponie kilka spotkań. Kiedy wygra Shakhtar to przegrywasz;)
 
A 15

andrreto

Użytkownik
Poniższą analizę kapszti uznał za słabą:
Dyscyplina - Floorball - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata 19:30
Szwajcaria - Estonia +5,5 gola
Typ: Szwajcaria
Kurs - 1,9
Buk - bet365
Analiza :

Szwajcarzy sa gospodarzem turnieju, wczoraj z przeciętnym Singapurem pokazali, prawdziwą moc w ataku. Estończycy totaj grają bardzo przeciętnie, zwłaszcza w obronie. Pełna hala kibiców, skuteczni napastnicy oraz korzystne h2h to czynniki przemawiające za tym handicapem. Szwajcaria wygrywając przypieczętuje pierwsze miejsce w grupie więc jest o co grac.&quot;
Wg mnie zawiera ona wszystkie główne argumenty dla których ów typ był warty gry. Więcej o zespole Estonii napisałem 2 dni wcześniej. Tutaj brak czasu oraz brak sensu w powtarzaniu tego samego sprawił, że ograniczyłem sie do najistotniejszych spraw. Podejrzewam że modertor kapszti niezna specyfiki tej dyscypliny i stąd jego decyzja o zaliczeniu tej analizy do kiepskich. Prosze więc o cofnięcie tej decyzji i normalne rozliczenie typu bądź uzasadnienie dlaczego ów analizę uznaje za słabą!
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Tabela pojawi się jutro/w sobotę.
Osobiście będę się starał umieszczać tabelę bliżej weekendów , ew. jeśli czasu starczy to wcześniej.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dyscyplina - Floorball - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata 19:30
Szwajcaria - Estonia +5,5 gola
Typ: Szwajcaria
Kurs - 1,9
Buk - Bet365
Analiza :
Szwajcarzy sa gospodarzem turnieju, wczoraj z przeciętnym Singapurem pokazali, prawdziwą moc w ataku. Estończycy totaj grają bardzo przeciętnie, zwłaszcza w obronie. Pełna hala kibiców, skuteczni napastnicy oraz korzystne h2h to czynniki przemawiające za tym handicapem. Szwajcaria wygrywając przypieczętuje pierwsze miejsce w grupie więc jest o co grac.&quot;
Powiem za kolegę. Od analizy w TD z uwagi, że to konkurs oczekujemy nie tylko jakości merytorycznej, ale głębszego przeanalizowania tematu, nawet ilościowego - cztery zdanie to trochę mało. Gdybyś poświęcił więcej czasu, bo pewnie poświeciłeś góra 3 minuty, to nie mielibyśmy zastrzeżeń.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Tabela dodana.
User slander jest dwa razy , ponieważ tabele jest pocięta na 3 części żeby była bardziej widoczna i przypadkowo jeszcze raz objąłem miejsce nr #100.
Wszelkie niezgodności pisać tutaj
Osoby z miejsc 37-43 mają kiepską analizę/zwrot.
Dopiero jak podadzą kolejny typ , będą w tabeli na + lub -
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
Witam.
Czy mozna zrobić mała podmiankę? forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-08-12-2012-sobota-85290-2.html#post3238139 Pisałem w nocy analize, &quot;okazało się&quot;, że mecz w niedzielę. Chciałbym podmienić na:
Dyscyplina: Koszykówka, 1 liga szwajcarska
Spotkanie: Geneve Lions(-18) - Massagno Basket
Typ: 1
Kurs: 1,917
Buk: Pinnacle
W poszukiwaniu małego value dzisiaj udajemy się na egzotyczną wycieczkę do Szwajcarii na tamtejsze parkiety. Wicelider koszykarskich rozgrywek Geneve Lions spotka się z czerwoną latarnia ligi Sam Massagno. To jedno z tych spotkań, gdzie jedyną zagadką sa rozmiary zwycięstwa faworyta. Gospodarze jak do tej pory wygrali wszystkie mecze u siebie, natomiast w całym sezonie przegrali tylko 2. Ostatni mecz u siebie wygrali z BBC Nyon 86:66. Niewątpliwie sa jednym z faworytów całych rozgrywek. Ich bardzo dobrą formę obrazuje bilans małych punktów 733:614 po 9 spotkaniach, co oznacza, że ich średnia ze wszystkich meczów to ponad 13 na plus. Z kim mają ją podbudować, jeśli nie ze zdecydowanym outsiderem rozgrywek?
Goście wyraźnie nie radzą sobą ostatnio, notują fatalną serię wysokich porażek. Ostatnio przegrali u siebie z ligowym średniakiem 78:95, wcześniej na wyjeździe 64:90 z trzecia druzyną Vacallo, oraz 77:100 z przedostanią(!) ekipa ligi Regio Basel u siebie. Kiepska obrona i słaby atak gości, to zdecydowanie przemawia za wysoką wygraną faworyta.
Tamta analizę wykasowac lub przenieśc na niedzielę, jesli jest taka opcja. Jeśli nie to usunąc bezpowrotnie analizę i mnie z klasyfikacji za zamieszanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom