>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Proszę o wklejenie tego typu na dzień 9.12.12 (niedziela) gdy temat zostanie otwarty.
Data: 9.12.2012 (17:00)
15 kolejka T-Mobile Ekstraklasy
Spotkanie: Korona Kielce - Lech Poznań
Typ: Korona [AH] -1 bramka
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
W normalnych okolicznościach zdecydowanym faworytem tej konfrontacji byli by piłkarze z Poznania. Jednak w poniższej analizie przedstawię argumenty na podstawie których można warto według mojej opinii postawić na gospodarzy. Najlepiej z handicapem lub opcją remis - nie ma zakładu, wtedy typ będzie jeszcze bezpieczniejszy. Po 14. kolejkach Korona zajmuje odległe 12. miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy, podczas gdy Lech jest wicelidrem. Jednak nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że mecz odbędzie się w Kielcach ponieważ Korona w tym sezonie katastrofalnie gra na wyjazdach (0z-3r-5p) ale u siebie są bardzo groźni (4z-1r-1p). Wprawdzie Lech na wyjazdach jest obecnie najlepszą drużyną ligi (6z-0r-1p) jednak do Kielc przyjadą bardzo osłabieni i to będzie bardzo dobra okazja dla walecznych Kielczan na to żeby nie tylko nie przegrać, ale nawet pokonać klub z Wielkopolski i zdobyć bardzo cenne 3 punkty, dzięki którym możliwy jest awans nawet na 9 miejsce. Lech mimo świetnej postawy na wyjazdach będzie miał bardzo trudno osiągnąć korzystny wynik w Kielcach ponieważ w zespole panuje prawdziwy szpital.
Osłabienia: z podstawowego składu w niedzielę nie zagrają na pewno kontuzjowani od dłuższego czasu: Jasmin Burić, Manuel Arboleda, Marcin Kamiński. Bardzo wątpliwe są również występy: Gergo Lovrencsicsa (uraz mięśnia przywodziciela), Vojo Ubiparipa, Kebby Cessaya, Aleksandra Toneva i Batłomieja Bereszyńskiego. Trzej ostatni zmagają się z bardzo silnym przeziębieniem. Do tego w spotkaniu z Koroną na pewno nie zagra również Mateusz Możdżeń, który pauzuje za żółte kartki.
Wszystko wskazuje na to, że Lech w niedzielę zagra w rezerwowym składzie. W obliczu plagi kontuzji trener Rumak włączył do kadry zespołu na ten mecz obrońcę Adriana Cieślaka i skrzydłowego Bartłomieja Olejniczaka. To jednak zawodnicy kompletnie bez doświadczenia i w starciu z bardzo agresywnie grającą Koroną tak odmłodzony Lech Poznań może mieć wielkie problemy z wywalczeniem choćby remisu. Korona bez większych osłabień. Kielczanie doskonale wiedzą o problemach Lecha. Na mecz z wiceliderem wyjdą i tak podwójnie zmotywowani. Przy takich problemach kadrowych zespołu z Poznania osiągnięcie korzystnego wyniku w Kielcach graniczy niemalże z cudem. Polecam typ na Kielczan póki są jeszcze w miarę wysokie kursy. W dniu jutrzejszym na pewno zaobserwujemy drastyczne spadki, więc warto grać ten typ już teraz.
 
A 15

andrreto

Użytkownik
Powiem za kolegę. Od analizy w TD z uwagi, że to konkurs oczekujemy nie tylko jakości merytorycznej, ale głębszego przeanalizowania tematu, nawet ilościowego - cztery zdanie to trochę mało. Gdybyś poświęcił więcej czasu, bo pewnie poświeciłeś góra 3 minuty, to nie mielibyśmy zastrzeżeń.
Drogi kolego jeśli już bierzesz się za &quot;obronę&quot; innego użytkownika, to wypadałoby używać odpowiednich argumentów a nie ogólników które w tym wypadku są bezsensowne.
1) Piszesz o głębszym przeanalizowaniu tematu... . Zauważ, że jako jedyna osoba na tym forum podawałem typy z floorbalu. W tym roku nikt na tym forum nie podjął tego tematu. Moje wcześniejsze typy jak i analizy więc świadczą, że jakąś wiedze na ten temat mam. Podejrzewam jednak, że nawet tego nie sprawdziłeś...
2)
Gdybyś poświęcił więcej czasu, bo pewnie poświeciłeś góra 3 minuty, to nie mielibyśmy zastrzeżeń
Gdyby kolega poświecił chwile zauważyłby że podałem typ o 19:29 oraz godzinę rozpoczęcia spotkania jako 19:30. Gdyby kolega jednak poświecił dwie chwile uwagi byłby mądrzejszy o dodatkową wiedzę a mianowicie fakt, że spotkanie rozpoczęło sie dużo później. Zanim zagram jakiś typ bądź komuś go polece zawsze poświęcam na jego analizę dużo więcej czasu. Niestety buki nie zawsze mają poprawną godzinę rozpoczęcia spotkań. Twoja opinia jest więc po pierwsze bezpodstawna gdyż mnie nieznasz i niewiesz ile czasu poświęcam na analizy a po drugie to gdybanie jest trochę nie na miejscu.
3) Pisząc o analizie sportowej i treści merytorycznej masz racje. Dziwi mnie natomiast, że za takowe analizy uznawane są dobre jesli ktos wyłącznie spojrzy w tabele i opisze co tam widzi. Czy to jest &quot;głębsze przeanalizowania tematu&quot; albo wysoce merytoryczna treść? Śmiem mocno wątpić! Kapszti takie analizy rozlicza jako poprawne... dziwne (!!!), ale prawdziwe(moge wskazać przykłady, bo pewnie cięzko w to będzie uwierzyć).
Cały czas uważałem, że analiza jest dobra, jeśli wskaże się czynniki które uznajemy za majace wpływ na kurs wystawiony przez tradera bądź posiada informacje która jest nierozpowszechniona. Ja mając ograniczony czas na tym sie skupiłem. Chciałem w to forum wnieść coś nowego, ale przez lakoniczne potraktowanie sprawy tylko zniechęcacie mnie do tego miejsca. Jako moderatorzy powinniście stosować się do zasad forum jak i konkursów jakie nadzorujecie traktując wszystkich równo (patrz pkt.3) a tak w mojej ocenie nie jest.
 
dyrczu 46

dyrczu

Użytkownik
w trakcie pisania analizy, kolega niestety mnie uprzedził, ale wydaję mi się że można to zaliczyć jako kiepską analizę, jeżeli jednak admin uważa, że analiza jest w porządku, to proszę o usunięcie mojej analizy i poinformowanie mnie o tym, abym mógł napisać do innego meczu ; )
z góry dzięki ; )
link do analizy kolegi który mnie uprzedził: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-09-12-2012-niedziela-85342-2.html#post3241145
 
dyrczu 46

dyrczu

Użytkownik
w trakcie pisania analizy, kolega niestety mnie uprzedził, ale wydaję mi się że można to zaliczyć jako kiepską analizę, jeżeli jednak admin uważa, że analiza jest w porządku, to proszę o usunięcie mojej analizy i poinformowanie mnie o tym, abym mógł napisać do innego meczu ; )
z góry dzięki ; )
link do analizy kolegi który mnie uprzedził: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-09-12-2012-niedziela-85342-2.html#post3241145
a zapomniałem dopisać jeszcze w swojej analizie skład milanu na mecz:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-09-12-2012-niedziela-85342-2.html#post3241152
Oto lista 22 graczy powołanych przez Massimiliano Allegriego na niedzielny mecz z drużyną Torino.
Bramkarze: Abbiati, Amelia, Coppola, Gabriel
Obrońcy: Abate, Antonini, De Sciglio, Mesbah, Mexes, Yepes, Zapata
Pomocnicy: Ambrosini, De Jong, Emanuelson, Flamini, Nocerino, Strasser
Napastnicy: Bojan, El Shaarawy, Niang, Pazzini, Robinho
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Czy moglibyście dodać do listy obowiązujących bukmacherów firmę Marathonbet? W tej chwili jest już powszechnie znana w Polsce, cała masa osób tam gra, a buk oferuje wiele ciekawych zakładów, których nie ma nigdzie indziej, stąd uważam, że konkurs tylko nabrałby na atrakcyjności.
 
M 0

maniektyper

Użytkownik
Witam jestem nowy na forum.

Gram sporo i bardzo skutecznie w ligę francuską.
Moje typy nie opierają się na dogłębnej analizie np. składów, dyspozycji drużyny w danym dniu i wielu różnych czynników na których większość opiera swoje typy.

Gram według intuicji i pewnego systemu wypracowanego wieloletnim doświadczeniem.

Czy zamieszczając typy dnia bez konkretnej analizy nie zostanie on podliczony ?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przeczytaj regulamin najpierw. Ale to są Typy Dnia, gdzie należy dany typ opisać w miarę możliwości, jak najszerzej i dokładniej, także jeśli moderator podliczający dany dzień uzna taki post, za niezbyt wartościowy, to napiszę &quot;kiepska analiza&quot;.
 
grzesio 69,2K

grzesio

Forum VIP
Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, pierwszą połowę itp.
UWAGA: Za powtórzony typ uznajemy także np. Wisła - Legia typ: 1 Wisła (-0,5) - Legia typ 1
* W przypadku handicapu i typu over/under: może podać tylko jeden typ na te zakłady np. handicap +6,5. Jeśli ktoś poda handicap +9,5 typ uważa się za powtórzony. Podobna sytuacja jak w typie over/under.
1 i 1DNB (i odwrotnie) również traktujemy jak powtórzony.
Pisz do Administracji.
Tak jest w regulaminie i trzeba się tego trzymać.
Zawsze mogłeś dac coś innego ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom