>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Witam, dodałem dzisiaj 13.11.2012 typ dnia, mecz z hokeja, ale został przełożony na jutro, co mam zrobić ? Mogę dać inny typ czy jak ? Pozdrawiam.





Proszę o odpowiedź ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Witam, dodałem dzisiaj 13.11.2012 typ dnia, mecz z hokeja, ale został przełożony na jutro, co mam zrobić ? Mogę dać inny typ czy jak ? Pozdrawiam.
Tak możesz dać typ zastępczy na dzisiaj.
Zrobione
Zrobione
witam mam pytanie co jest nie tam moim typie ponizej ?????
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Twente-Lavante
Typ: x
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: hej ???? wszyscy stawiaja dzisiaj na LE stawiam i ja. jednym z najciekawszych meczy dzisiajszej kolejki LE bedzie mecz pomiedzy druzynami Twente a Lavante. Holendrzy to liderzy w swoim kraju a Hiszpanie zajmuja 6 miejscy w tabeli. gospodarze w ostatniej kolejce wygrali u siebie z Feyenoordem a goscie w ostatniej kolejce zremisowali na wyjezdzie z Sevilla. 2 tygodnie temu w spotkaniu miedzy tymi druzynami Hiszpanie wygrali u siebie 3;0.pewnie gospodarze beda chcieli dzisiaj sie odegrac ale graja nierowno w tym sezonie nie prezentuja stabilnej formy. za to Hiszpanie dobrze zaczeli ten sezon graja ciekawa pilke tylko Malaga i Valencia pokanaly Lavante w tym sezonie. Hiszpanie jada do Holandii po 1 punkt a jak sie uda to i po 3 ale 1 punkt tez jest dla nich dobrym wynikiem za to gospodarze musza wygrac zeby liczyc sie w bitwie o awans do kolejnej rundy LE. ale noz na gardle pewnie ich zdeprymuje i zparalizuje a goscie na luzie podejda do spotkania i wywioza dobry wynik z Holandii. JESLI POMOGLEM KLIKNIJ DZIEKI LUB NAPISZ NA GG
⛔100
moze ktos mi to wyjasnic????
1. Grzeczniej proszę!
2. Skoro chcesz, żeby Ci podliczyć zgodnie ze stanem faktycznym, to umieść linka, a nie mam szukać Twoje postu...
3. Twente grało z Levante, a nie Lavante, jak to w swojej &quot;analizie&quot; napisałeś.
 
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
OK, tylko jak mam to teraz zrobić ? Tamten zostanie usunięty, czy po prostu przeniesiony na 14.11.2012. Mam napisać typ zastępczy i nowy czy jak ?? Proszę o szczegółową odpowiedź, co i jak?

Dziękuję, pozdrawiam ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
OK, tylko jak mam to teraz zrobić ? Tamten zostanie usunięty, czy po prostu przeniesiony na 14.11.2012. Mam napisać typ zastępczy i nowy czy jak ?? Proszę o szczegółową odpowiedź, co i jak?
Przede wszystkim nie musisz, co post pozdrawiać... A tak na serio, to napisz drugi post, a tamten zostanie rozliczony jako zwrot.
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
1 NASTEPNYM RAZEM DAM LINK SORRY
2 PISZE PIERWSZY RAZ W TAKIEJ SPRAWIE WIEC NIE WIEDZIALEM
3 POMYLENIE SIE O JEDNA LITERE CHYBA NIE POWINNO POWODOWAC ZE ANALIZA JEST ZLA
4 KAZDY MOZE SIE POMYLIC NIE MAM PRETENSJI WIEC NAPISALEM GRZECZNIE CZY MOZECIE MI TO WYJASNIC
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
1 NASTEPNYM RAZEM DAM LINK SORRY
2 PISZE PIERWSZY RAZ W TAKIEJ SPRAWIE WIEC NIE WIEDZIALEM
3 POMYLENIE SIE O JEDNA LITERE CHYBA NIE POWINNO POWODOWAC ZE ANALIZA JEST ZLA
4 KAZDY MOZE SIE POMYLIC NIE MAM PRETENSJI WIEC NAPISALEM GRZECZNIE CZY MOZECIE MI TO WYJASNIC
Ale w regulaminie masz wszystko odnośnie tego jak składać &quot;reklamacje&quot;. Rozliczenie Ci poprawiłem więc sprawa zamknięta.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
8.11 ✅209
9.11 ✅90
10.11 ✅92
11.11 ✅107
12.11✅91
13.11⛔100
14.11 ✅210
15.11⛔100

sumujemy i daje : ✅599

sprawdz jeszcze raz ????

z czego wynika, ze w obecnej tabeli mam ✅ 629.
 
klaudiarts 14

klaudiarts

Użytkownik
zauwazylam za kapszti jestes nie fer. wez sie ogarnij czlowieku bo dodajesz kiepskie analizy z kosmosu.ludzie sie staraja a od twojego zlego humoru czy bog wie czegos nie dajesz punktow.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Proszę o wklejenie mojej analizy jak się temat utworzy bo do jutra wieczora mnie nie ma z góry dzięki ????

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 18.30
Aston Villa – Arsenal Londyn (-1.5 handicap azjatycki)
TYP: 2
KURS: 2,75
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Sobotę o godzinie 18.30 rozpocznie się spotkanie 13 kolejki Ligi angielskiej a ja wybrałem mecz pomiędzy Aston Villa a zespołem Arsenalu Londyn. Faworytem tego meczu są goście tego spotkania czyli zespół Arsenalu. Gospodarze w lidze znajdują się na 18 pozycji z dorobkiem 9 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni pięć meczy w których to jeden mecz wygrali, dwa mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili osiem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie siedem spotkań w których to jeden mecz wygrali, jeden mecz zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach jedynie trzy gole a stracili aż 14 bramek. A więc jak widać w tym sezonie kiepsko sobie radzą i muszą zacząć poprawiać swoją sytuację w tabeli bo jak nie zaczną to po prostu spadną z ligi. Obecnie są na 18 miejscu ale jest to miejsce które gwarantuje spadek a z zespołem 17 przegrywają bo mają gorszy bilans bramkowy. W ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z Manchesterem City aż 5:0. A więc jak widać po prostu grają tragicznie i tracą bardzo dużo goli. Natomiast Arsenal w lidze znajduje się na szóstej pozycji z dorobkiem 19 oczek. Na własym stadionie rozegrali oni sześć meczów w których to trzy mecze przegrali, dwa mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 16 goli i stracili osiem bramek. A więc jak widać na własnym stadionie grają średnie nie potrzebna była ta porażka ale cóż zrobić. Na wyjeździe również rozegrali sześć spotkań w których to dwa mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili pięć bramek. A więc jak widać jeśli chcą awansować do Ligi mistrzów w następnym sezonie muszą poprawić swoją grę ale ostatnio zaczynają po woli się rozkręcać a tego dowodem jest ostatni mecz ligowy gdzie na własnym stadionie pokonali Tottenham 5:2. Do bramki Arsenalu powrócił Wojciech Szczęsny i może on da kolegom jakiś impuls aby zaczęli grać znacznie lepiej. Moim zdaniem ten mecz zakończy się zwycięstwem gości a stawiam na wynik 2:1 dla Arsenalu a więc można również postawić over 2.5 bramki ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom